Listopad 2008

Ahoj, je tu někdo, kdo plánuje svatbu na listopad 2008?
Profilova fotka
ahoj, my plánujeme taky na listopad 2008, stejně jako vy 15.11.2008 ;-)
Ahojky, tak já jsem na tom stejně - 15.11.2008 :-D
Profilova fotka
ahojky holky, ja budu mit taky svatbu 15.11.2008. V Detenicich a hostinu v Mlade Boleslavi. Pocasi se snazim "jeste" neresit, ale uprimne - par milych lidi mi tuto otazku jiz nadhodilo. Modlim se za snih, nebo za mraz a slunce....kez by neprselo... :-|
ivanavorlickova • Včera o 20:19 Ahoj nevěsty, najde se tu některá, kterou taky čeká její velký den už teď v listopadu?
Profilova fotka
Ahoj holky, tak nás to čeká taky 15. 11. 2008, přidám se tedy k vám. Mohu se zeptat, v kolik hodin máte obřad? My jsme chtěli až odpoledne, abychom vynechali oběd a měli rovnou raut, ale jediný volný termín byl už v deset hodin....
Profilova fotka
Haloooo, listopadové nevěsty, je tu nějak mrtvo!!! Už se nám to pomalu blíží, tak se pochlubte, jestli už máte všechno nachystáno a připraveno! :-)
ahoj, my máme svatbu taky v listopadu, už 8., takže se to blíží :-) nachystáno už je skoro všechno až na pár drobností a to doladíme :-) Obřad máme už v půl dvanáctý, takže to bude trochu honička, ale později to bohužel nešlo. Už se docela začínám těšit :-)
1

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?