Listopad 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky....:-) Takže Vás vítám v nové diskuzi listopad 2006. Kdepak jste, listopadky? :-D
Profilova fotka
Taky nevím v kolik to měla...ale každopádně teď už je z ní určitě čerstvě vdaná paní :-D
Profilova fotka
Halóóóó.....dobréééé ráááno..:-) Tak už čekáme na dojmy další mladé paní....:-) Káťo, kde jsi?
Profilova fotka
Ahoj mladé paní, tak jak se dnes máte???
Profilova fotka
Ahoj holky!!! tak jsem zpět.... bylo to super, moc jsme si to užili!!! pořád jsem se smála (to uvidíte na fotkách - na těch se teprve pracuje, hodím tak kdyžtak aspoň jednu), dneska jedeme ještě pro video. zítra napíšu víc!!!!!!!!!!!!Tak. A už jsem také "paní"....
Profilova fotka
Tak gratuluji Katko!!!!Těším se na fotečky tak honem honem :-D
Profilova fotka
jsou tam, ale další fakt později....
Profilova fotka
Šárko - děkujeme za gratulaci!!!! ;-)
Profilova fotka
Moc vám to oboum sluší.Měla si opravdu nádhernou kytičku!!! Zrovna včera mi manžel přinesl rudé růže :-)
Profilova fotka
Teda Šáry ty se máš růže hmm...........¨ a to sám nebo jsi ho nějak přijměla :-) napiš nám návod jak na to??? :-) Je to super vidět ostatní kolem sebe veselé a šťastné. Hned mám lepší náladu, v práci mě ji dokáži docela znepříjemnit. :-(
Profilova fotka
Ne ne sám od sebe.Čas od času mi kytičku přinese a jsem za to moc ráda.Když slyším ostatní kamarádky,že jim partner kupuje květinu sotva jen o narozeniny tak jsem za toho svýho mužskýho ráda.
Profilova fotka
Tak jak se cítíš "nejmladší" mladá paní?------ :-D
Profilova fotka
čus! cítím se dost vyčerpaně.... :-( včera jsme obíhali úřady a vcelku naprosto zbytečně. Všude chtěli oddací list. Takže jsme vyřídili jen VZP a ze sociálky mě vyhodili, že nic hlásit u nich nemusím.... A jak se máte vy? Koukám, že počasí nám všem vyšlo a zkazilo se to až teď!
Článek se načítá
Profilova fotka
Nedivím se..já jsem po svatbě byla taky hrozně unavená.3 měsíce příprav ,pak konečně den D no a pak obíhat úřady,vrátit šaty atd......Já jsem se pořádně vyspala asi až týden po svatbě. Nechápu jaktože ti říkali že se na sociálce nic hlásit nemusí :-S .
Profilova fotka
asi proto, že jsem na mateřské....nevím...
Profilova fotka
Já jsem taky na mateřské ale normal jsem to nahlásila.Okopčili si oddací list něco jsem jim tam podepsala a bylo to. Jinak ten kožíšek co jsi měla k šatům je úplně nádhrnej!!!!
Profilova fotka
tak to teda nechápu....no znovu se tam hnát nebudu.. jak je jinak?
Profilova fotka
Já jse mám hrozně fajn :-) Manžel si zlomil prst a má neschopenku (první za 10 let!!!!) tak jsem šťastná,že je tu se mnou a hlavně s malým.
Profilova fotka
Ahoj! tak kde jste?! Fotečky v albech přibývají, ale pokec žádný!! Jak to vypadá s Vaší svatební cestou?!!!
Profilova fotka
No taky koukám, že tu máme nějak mrtvo..... :-D
Profilova fotka
Na mě leze nějaký chřipka tak ¨trávím většinu času v postely :-(
Profilova fotka
tak kam míříte na tu svatební cestu? bude nějaká? pořád se drbu s fotkama, už mi to leze na mozek....už máte koupené alba?
Profilova fotka
My jsme si teprve včera ještě šli pro zbytek fotek z hostiny.Album už máme dávno udělané.Koupila jsem takové krásné svatební album a krásně ve vnitř popsala fotečky a ozdobila je.Akorát teď vůbec nemůžu najít obálku kde jsem měla schovaný střep z talíře a další maličkosti ze svatby,které jsem si chtěla nechat :-( Musím hledat. Jinak svatební cesta je zatím v nedohlednu protože manžel je nemocný a za chvíli budou Vánoce atak takže to asi necháme až na příští rok.
Profilova fotka
Ahoj holčiny, fotky mám v hromadě ještě dneska. Zítra jdu konečně už pro rozmnožené od fotografa a rozdám rodině. Už jsou na mě nevrlý že nemaj žádný fotky. Album nemám pořád se dívám jaký mě padne do oka, chtěla bych velký jen na nalepení rohů a své vlastní popisky. Mám jen jedno putovní. A rodičům takové na cca 30 fotek. Svatební cestu už máme zaplacenou, jedeme s manželem do Paříže na silvestra na 4 dny. Už se moc těším. Vždycky sem můžu až po práci, to víte doháním těch 14 dní dovolené, abych nedostala jen 1/2 výplatu. Úřady jsme měli vyřízené za 3 dny, fakt chuťovka. Teď jsem os rána do večera v práci tak jsem zvědavá kdy si je půjdeme vyzvednout. Pasy, řidičáky a já živnosťák už mám určitě hotový. Šáry: tak to vylež a hlavně vypoť s manželem... :-D Kati: fotky máš krásné, a co ty a svatební cesta??? Markuli: Aby tu nebylo mrtvo navrhni téma ať to tu rozjedem :-D Pěkný večer všem.....................
Profilova fotka
my pojedeme na svatebku asi příští rok před sezonou, ještě ale nevíme kam.... album taky ještě nemám ani koupené :-( .... fotky si upravuju sama na PC a pořád to není ono....a jak bylo víc fotografujících, tak jsou různě nasvícené...takže makačka...
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak se máte?Já už jsem zdravá jako rybička :-) Připravujeme se doma na Vánoce ale jsme ostudy páč ještě nemáme nakoupený ani jeden dárek.V"bec nevíme co komu koupit.Doma si vždycky řeknu co asi bysme koupili ale jakmile jsem ve městě tak okno a fakt nevím co bych dala komu pod stromeček.Ani já sama nevím co bych pod stromeček chtěla.....a k tomu mám ještě za chvíli narozeniny a každej z rodiny se mě ptá co chci.Vůbec nemám potuchy.. Nemáte nějaký tipy na Vánoční dárky?Co budete kupovat vy?
Profilova fotka
Šárko - někde jsem tu už otvírala diskuzi "vánoce, vánoce a zase vánoce" nebo tak nějak a tam je spoustu různých typů na dárky. Tak tam jukni. Já se dneska chystám začít péct cukroví. Dárky taky ještě nemám všechny, ale něco už jo.
Profilova fotka
Ahoj holkýýýýýý......:-) Omlouvám se, že jsem se tu tak dlouho neukázala, ale mám chřipku jako blázen, takže jsem raději ležela v posteli....:-) No jo ty Vánoce.....:-( Nějaký dárečky už mám nakoupený, ale kdy se dostanu k tomu cukroví, to by mě taky zajímalo...:-) Doufám, že tento týden po večerech....:-)
Profilova fotka
Holky vy se máte. Já letos vánoce neřeším. Jsme s manželem až do 23.12. v práci, roztrh se pytel se zákazníkama, šéf teď přišel s návrhem jít do práce i mezi svátkama. Takže nějaký pečení a gruntování můžu hodit za hlavu. Dárky mám tak z půli. Protože jedeme do Paříže 29.12. tak spíš si užijeme vítání Nového roku.
Profilova fotka
Já nepeču.Je z toho děsnej bordel a taky to nechci zkazit.Zkoušela jsem to jendou a nic moc.Cukroví koupíme aněco nám napeče maminka. Představte si ,že jsem si pořídili pejska :-) Pavlík ho dotsal k narozeninám.V životě bych nechtěla psa do bytu a nikdy bych si nepomyslela,že se nad tímhle stvořením rozplynu a fakt si ho vezmu domů :-)
Profilova fotka
No holčiny tak co nového???

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?