Květen 2010 Praha a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahoj nevestinky, tema Kveten 2010 nam admin zamknul, tak zakladam nove :-D Okoli je siroky pojem, tak se kvetnovky pridejte :-D 8-)
Profilova fotka
kolik měříš ?
petulik79_ano, premyslela, ale jak uz jsem psala vyse, tak jsem videla tolik takovych kombinaci, ze se mi to zprotivilo a rozhodla jsem se pro bile s bordo doplnky:) ty tvoje vypadaji taky super, ale ja ke vsemu mam nohu 41/42..
merim 175 cm
Profilova fotka
Boty...Koukam po nich uz nejakou dobu-dost jsem resila bile versus kremove (jak jsem psala-mam saty v barve slonovinova kost)... Pritel mi nabidl, ze mne vezme o vikendu vyvencit do Prahy, tak jsem zvedava jestli na neco natrefim...Nechci vylozene bez podpadku, ale vysoku take ne. Pritel je vyssi ani ne o 10 cm. Tak do tydne bych doma mela mit to pradlo, do 14 dni bizuterii, tak se pak seberu a pojedu to vse vyzkouset se satama dohromady a uvidim co budu muset zmenit.
Profilova fotka
lucy: nečekej v Praze zazraky, spis se priprav, ze je tu draho. Ale od kamaraky vim, ze se moc dobre nakupuje v Benesove, jeste jsem tam nebyla, ale casem se tam vypravim
Profilova fotka
gemny: a mas uz vybrane nejake konkretni ?
lucy222_ty jedes:) nechcete tu svatbu posunout?treba tak o 3 mesice? ;-)
petulik79_ne, jeste nemam...
Profilova fotka
jak tady tak ctu, tak uz bych mela zacit pomalu obchazet salony
petulik79_to ja taky:) tak se chytnem za ruce a vyrazime do sveta:)
Profilova fotka
gemny: ptala jsem se, kde vas 1.5. oddaji, uz to mas nekde domluvene ?
Profilova fotka
Ja ani ne. Spise pritel by rad-se dozvedel, ze jsem si objednala nejake hezke pradlo a on, ze jej uvidi az v kvetnu :-D Petulik-zazraky necekam, ale u nas mne nic neoslovilo. Tak se pujdeme jen tak juknout (=zname jak to u nas dopada) a dame treba kino. Ja bych rada poridila treba uz i priteli oblek, ale vyhrozoval mi, ze bude pokracovat v posilce, tak radeji pockame do jara. On si bude oblek kupovat, tak ma cas. Jinak ja merim 169 cm :-| Staci :-)
Článek se načítá
petulik79_predbezne slibene od nymburske radnice s tim, ze si mame zavolat 1. prosince az se budou vypisovat terminy..takze nic neni jiste a muzou kdykoli rict, ze ten den to nepujjde, protoze to nemame na papire...
Profilova fotka
gemny: moc bych Ti prala, aby vam to 1.5. vyslo !!!!!! chlapi to mají vždycky jednodussi !!! Musim koncit, doufam, ze brzy na shledanou !!!
petulik79_packo:) a diky
Profilova fotka
Gem-nevysiluj. Jsem Ti rikala, ze oddani muzu zajistit ;-) :-D V Nymburce znam i oddavajiciho. Dnes jsme s nim mluvila, jsem se ho mohla rovnou zeptat jestli vas odda... Pujdu domu. Packo
lucy222_tak se ho zeptej priste:) diky a pa
Profilova fotka
petulik: jojo, jsou na Plzensky... ted maj pujcovny za 6900 a 2 doplnky zdarma tusim... Ja mam od nich saty za 5900 ;-) taky v tyhle akci, ale do konce zari to bylo levnejsi.... ale hodne satu jde do prodeje, hlavne bily... ale kdyz si zamluvis saty do prodeje a pak je vymenis za saty z novy kolekce, ale je to risk... ja si proto zamluvila ty co byly na pujceni...
Profilova fotka
ahoj holky, uz jsem zase tady, vůůůbec nestíhám :-)
ja jsem tady porad:)dneska mam svatebni horecku:) jste me tady naladili, ze chci jit okamzite zkouset! ted hned :-D
Profilova fotka
já takyyyyy... ale radši to nepřehánějme, nebo budeme zklamané... odkud máte oznámení? Nebo aspon odkud jste brali inspiraci?
maurinka_oznameni nemame, nevime datum:) rozhodla jsem se, ze vam musim ukazat nejnadhernejsi saty na svete...hodim je do alba..i kdyz vim, ze je nikdy nebudu mit |-|
Profilova fotka
maurinka: my oznameni budeme resit v zime... asi udelame nejaky vlastni, ale uvidime... gemny: jojo, tyhle saty jsou kraasnyyy...
sluni01_jj, to jsou:)
ale ja jsem desny slune:) takze smolik...
Profilova fotka
gemny: pro mne taky tenhle typ neni :-D
sluni01_kolegyne ted chce vyrabet vlastni...pres pauzak za pouziti jejich fotky, vypada to hezky...ale ja jsem hrozny jelito na takovy veci..odmalicka jsem mela samy jednicky krome dvojky z vytvarky, pracaku a telaku..strevo, no:)
holkyyy, jeste se chci zeptat jak to, ze ta fotka v tom albu je tak prtava a musis si ji zvetsit kliknutim? ostatni holky to tak nemaji..proste si otevres album a je to...
Profilova fotka
mě se pořad objevuje, že žádné album nemáš Gemny
maurinka_protoze jsem ten paskvil ted vymazala.. :-) dobre, nejsem technicky typ..takze mi proste reknete, jak si tam zadavate fotky..ja jsem si ji ulozila na plochu a pak v albu dala vlozit, hledat a vybrala ji...pak, kdyz jsem si ji rozklikla ve svem albu, tak byla malinka a musela jsem na ni kliknout pro zvetseni..kde se stala chyba, kdyz pri ukladani mela normalni velikost?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?