Květen 2010 Praha a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahoj nevestinky, tema Kveten 2010 nam admin zamknul, tak zakladam nove :-D Okoli je siroky pojem, tak se kvetnovky pridejte :-D 8-)
lucy222_koukla jsem se na podprsenky na tech strankach, cos mi poslala a v moji velikosti maji pouze ty kojici..to je normalne v kopru!
No jo...proč ne. Říkám si, že je lepší mít víc možností...když je taková doba, proč se upínat na jeden salon. Nikdy nevíš, kde čekají "ty pravé". A taky je to jednou za život. :-) Hlavně budu selektovat šaty...salony mi jsou jedno. ;-) No jsem zvědavá. Třeba někam přijdu a ani si nic nevyzkouším, když se mi nebudou líbit..to je taky možnost. :-)
Profilova fotka
sluni01: Ty mas teda opravdu naskok !!! Tolik vyzkousenych satu !!!!
Lucy děkuju...určitě kouknu. :-)
Profilova fotka
jajinka23: jsou to nádherný šaty... a jak si se vnich citila ?
Profilova fotka
jajinka23: prezentace perfektní, dojem úžasný, jen ta cena, takže se vracím k původní variantě, Chodovská tvrz... 20 tis za obřad je příliš !!!!
Skvěle...byla jsem nadšená..ale bohužel jsem si všimla na sukni z venku na straně skoby asi 5 cm...což na tak jemné průsvitné látce nejde opravit a tak to tam nechali...no a mě by to asi vadilo...že jsou poškozený. A kdo ví, jestli by mi to ještě nenaúčtovali. To bych musela upozornit když bych si je brala...a třeba vymámila slevu... :-D no to asi ne.
Já vím..ale za to soukromí...to mi fakt stojí. A to dvojramenné schodiště...je to hodně, ale když tady čtu ostatní holky, které dají 8,5 + 5 atd tak už to takový rozdíl zase ne na centrum Prahy...
Profilova fotka
holky, na chvilku jsem pracovala a už vás nestíhám :))))
Profilova fotka
No, tak ja tech 15 000 za saty dala a fakt nelituji. Jenze to byla laska na prvni pohled-to mne omlouva :-) Gem-fakt jen kojici? Tak to je smolik. ja ma 70 C, tak vyber veliky :-|
A proč je nemáš v albíčku?? Abychom tvou lásku poznaly...
Profilova fotka
Musím na oběd, máme v práci návštěvu ze zahraničí, bohužel je musím doprovodit. Takže brzy na viděnou !!!
Článek se načítá
Profilova fotka
ty jo, clovek na chvili pracuje a uz nestiha :-D :-D gemmy: a myslis, ze do satu budes potrebovat podprsenku? ty saty te celkem dost upnou a prsa nadzvednou... ale to uvidis az budes saticky zkouset... petulik: ja sem si za jeden den musela vyzkouset hodne satu, bo sem si je chtela pujcit v Andelskym za tu akcni cenu, ale zase sem se chtela ujistit, ze jinde nenajdu hezci :-D ale sem vaha, takze sem si rekla, ze si v ASS proste vyberu a smitec... kdybych litala asi po 10 salonech, tak bych doma sedela zoufala a koukala na fotky a premyslela, ktery to teda budou :-D :-D
Profilova fotka
Lucy: vy máte prstýnky bílá+ ružové zlato? Moc hezké, taky budeme mít tuto kombinaci :)
jajinka23_protoze je to tajny..taky bych nechtela, aby je pritel videl pred svatbou, takze chapu:)
Profilova fotka
jajnika: přesně tak.. ten muj sem občas zajde se podívat... takže já je tam taky určitě nedám.. těším se, až mě poprvé uvidi...
sluni01_spis korzet...na podprsenky jsem koukala, protoze je tezky na me sehnat, takze bych si takhle nejakou objednala... lucy222_na teh strankach maji presne ten typ korzetu, co bych chtela, takze super..mesic vybiram a ty mi to vyresis za pet minut:)
ja jsem premyslela o prstynkach..dohodli jsme se na bilem zlatu s tim, ze me inspirovala jedna diskuze o kamincch i do snubaku a ze je super dat si tam treba safir nebo vltavin...mame svatbu do bordo, takze me zaujaly ceske granaty..ale je to jenom napad....
Profilova fotka
gemny: wow, to je teda super originální, jdi do toho! takové nikdo mít nebude...
Gemmy a maurinko, určitě tomu rozumím, u mě teda fakt nehrozí, aby sem přítel šel...proto mi to nedošlo. Takže v opho. Jinak přítel taky odmítnul vidět šaty byt na obrázku a na modelce, takže to bude překvapení pro všechny kromě mojí svědkyně, která jde se mnou..no a je fakt, že se na to taky strašně těším...snad se budu všem líbit. :-)
gemmy: taky bordó? Já si taky vybrala kombinaci bílá-bordó...koukám, že je dost rozšířená...no jo, je prostě krásná. :-)
Profilova fotka
jajinka: muj pritel sem taky nechodi... a saty chce videt az na me ve svatebni den. Takze sem je sem v klidu mohla dat ;-)
Profilova fotka
jajinka: to víš, že budeš :) já jsem dostala zákaz jakýchkoliv barevných šatů... holky: a co závoj? Budete mít?? Mi se strašně moc líbí ty krajkové po obvodě, dlouhé až na zem a nebo ty přes hlavu, jak ti to pak vyhrne, oo.. romantika.
Maurinka: Přesně!! Řekl mi, že to nechá na mě, jen nechce abych je měla třeba z půlky červené, nebo takové barevné...nejsou příbuzní? :-D
Profilova fotka
maurinka: ja planuju kratsi zavoj pod drdol.... uz ho mam dokonce koupenej 8-) Jen takovy detail, ze je bilej a ja mam zamluveny saty slonovinova kost, takze pokud u tech satu zustanu, muzu ho prodat a pujcit si v salonu zavoj, ktery barevne k satum pujde....
jajinka23_je to proste svatebni klasika:) ale puvodne jsem premyslela i o satech s bordo vysivkou nebo stuhou a pak uz po 1001. obrazku jsem si rekla, ze uz se mi to vlastne nelibi, ze mi to prijde jako kyc...a rozhodla jsem se pro bilou klasicku s bordo doplnky..nausnice, nahrdelnik, asi i stuhu do bilych botek (pokud budu mit ty, ktere se mi libily) a premyslela jsem, ze misto celenky asi bordo stuha nebo ziva kvetina ve stylu Carmen:)
Profilova fotka
já mám krátké vlasy, takže to budu muset nějako vymyslet, al ezávoj určitě chci... moje noční můra je mít vlasy plné kytiček, které mi budou padat :-| jajinka23: hihi, to nevím, možná??? My se ty barevné naopak moc líbily, hlavně ty v kombinaci: bílá & černá
Tak já mám vlasy do pasu...takže jsem určitě chtěla super účes, kterým jejich krása vynikne...no a mám už korunku. Závoj jsem původně nechtěla, abych nebyla přeplácaná, ale už jsem tu viděla spoustu fotek, že měly jak dlouhé vlasy, tak korunku a i závoj...takže uvidíme, poradím se s kadeřnicí..
Tak bílá-černá mám snad povolená...černá je pro mě elegantní podtržení bílé...ne barevná...ty co jsem před chvílí psala byly bílo-černé, že? A ty se mi moc líbili...já chci nějakou zvláštnost..nechci mít jen čistě bílé..ale uvidíme..nebduu nic zamítat, když ještě nevím, co mě zaujme...:-)
Sluni kolik měříš??

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?