Květen 2010 Praha a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahoj nevestinky, tema Kveten 2010 nam admin zamknul, tak zakladam nove :-D Okoli je siroky pojem, tak se kvetnovky pridejte :-D 8-)
Profilova fotka
marinka: v praze je salon se šaty od Maggie, ale je to tam strašně drahé
maurinka_chtela bych s nekym, alespon aby fotil..a spousta salonu vyzaduje doprovod..ze maji kecy, ze ti venuji takovyho casu a ty pak stejne prijdes znova s nekym, aby te obhlidl...alespon, co jsem cetla tady na beremku..nevim, s kym jit..asi nemam nikoho, kdo by se toho zhostil...mamce budu pripadat nevestne ve vsem..potrebuju nejakeho kritika, ale ne zas moc velkeho :-)
Profilova fotka
holky, hlavne neztracet nadeji az si budete saty zkouset... ja sem v prvnim salonu na sebe natahla ctvery saty a sly hned ze me dolu, jak mi nesedely a neslusely... taxem zacala propadat panice, ze holt nejsem typ na svatebni saty, ale paxe to zlomilo a uz to slo.... :-D
Ahoj holky, já se omlouvám...jenže já pracuju a moc mi nezbývá čas psát...a hrozně mě fascinuje, jak to tady přibývá a že já vůbec nestíhám. :-( Večer doma se nepřihlašuju, protože PC zabere přítel a já dělám zas jiný věci. No a v práci můžu, ale když déle nepracuju, tak se mi to odhlásí, a mě nebaví se pořád přihlašovat. :-( No a tak mám pocit, že jsem úplně mimo a je mi to líto. Takže ahoj petuliku, napsala jsem ti o ten mail, abych ti poslala tu prezentaci. Ahoj ostatní, nebojte se velikostí, každej salon bude mít dost zástupců ve všech velikostech..a salonků je taky hodně, takže úplně v poho a hlavně s chutí, to zkoušení je asi to nejhezčí na přípravách. :-D Jinak já mám 36 a jdu zítra na první kolo. Vybrala jsem si 12 salonků po Praze ( Praha 5, 2, 4). Zítra stihnu 6 a zbylé jindy. Tak mi prosím držte palečky, aby mě nějaké nadchly. :-)
1.12. by nam mela matrika potvrdit termin, pak pujdeme potvrdit misto, ktere mame zarezervovane, ale do te doby nemuzu jit vlastne zkouset ani saty...premyslim o svatebnim salonu Reja ve Kbelich. ma super recenze, skvely ceny a hlavne se pry pani chce do budoucna specializovat na vetsi velikosti a uz ted tam ma pry dobry vyber v me vajove kategorii...slecna psala, ze saty vcetne vsech doplnku - 3800,- a ted pratele mi reknete, kdo z vas to ma? :-D
jajinka23_jsem taky v praci, ale je to tady takovy mrtvy, takze casu mam hafec..a kdyz prijdu domu, tak tam nikdo neni, takze se na beremko muzu napojit jak na matrix, pac uz tady bydlim:)
Profilova fotka
gemn: no to je neuvěřitelně bomba cena. já počítám tak se 6 tisici.. petulik: já vím, že je salon Magie v Praze, ale nejdu tam, nemám na šaty 15 tisic Kč :( radši je věnuju do prstenů nebo jiných věcí... jajinka23: ahojky :)
No to je krásná cena...já většinou vidím kolem těch 7-9 tisíc. A já jdu s bývalou spolužačkou a chci to provést tak, že u každých šatů uděláme fotku zepředu, zezadu a z boku, protože si myslím, že za tu hodinku v salonu se nedokážu rozhodnout, navíc v 5 už nebudu vědět, jak mi seděli ty šaty z prvního. Takže pokud mě nějaké vyloženě nenadchnou, tak pak budu doma vybírat dle fotek...navíc je určitě také dobré poznat ten pohled z druhé strany, ne jen v zrcadle, že? ;-)
Profilova fotka
Zdravim devcata-"stara" i ta nove prichozi :-) Nj, stranky vam hned poslu. Maji tam od obyc pradlo az po to hezci. Ne uplne luxusni, ale ja si vybrala a to jsem dost narocny zakaznik. A ceny ne nizke, ale rozumne (i kdyz ja tam nechala neco pres 2000... :-S ). Koukam, ze probirate saty. Ja standart velikost 38-40-jak kde a jak co. Vetsinou spise ta 40 protoze mam radeji veci volnejsi. Jinak jsem koukala rano na meilik a tam zprava "Vase objednavka zmenila stav na "vyrizuje se " ", tak ted cekam az mi pisnou "poslano" a mam to doma. Gem-jestli budes chtit radu u vyberu satu, rekni. Mam to skoro za domem-v Podebradech, tak neni problem. A satu s velikosti nad 40 tam maji dost, neboj. Fakt, se jdi podivat jen tak-si je nemusis hned zamlouvat....
maurinka_ja taky a bez doplnku...zkus si zadat do vyhledavace tady na beremku salon reja, ma super recenze:)
maurinko máš recht...kámoška se mě ptala, kolik maximálně do nich vrazím...to sice nevím, páč nevím, jaké mě nadchnou a jestli se to stane, tak si i připlatím, ale tak maximálně 10, víc asi fakt ne.
Profilova fotka
jajinka23: tak Ti držím zítra palce, hlavně ať Ti z toho nehrábne ... :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Ty vogo, nez ja dopisu prispevek, tak vy toho nakecate :-D Gem-akorat resis s kym pujdes. Ja Ti fakt pomuzu- a mam i novej fotak ;-) Jdu posilat tu adresu.
lucy222_nakonec to vypada, ze si budu vybirat saty v Praze nebo u nasich...jelikoz pdy mam z ruky a nejsem do zadnych tak zamilovana, abych pro ne jela pres pul republiky, ty silence :-D (i kdyz je to asi 50-60km jenom)
Můžu poprosit také o ten web? Už jsem na nějaké spodní prádlo koukala, ale raději si nechávám volný výběr a rozhlížím se všude možně...
Profilova fotka
zkusim zkusim :)
fakt, ja nez tady neco docvakam, tak vy uz jste pomalu o stranku dal:) lucy222_diky, jeste uvidim..nejak se mi do toho nechce:)
Profilova fotka
V Praze jsem jako doma :-D
Profilova fotka
maurinka: nevíš náhodou, kde se dají půjčit šaty od Maggie, kromě Prahy ?
ja jsem v prubehu min. mesice shanela bily korzet..a jako mazec..korzet si predstavuji jako neco, co te ma stahnout...ne krajkovy tricicko s vyztuzenym poprsim..takze nevim..jo a dalsi problem jsou kratke korzetky nad pupik???!!!k cemu je to dobry, sakra?
petuliku máš to na mailu... :-)
Profilova fotka
holky já se tu směju.. představila jsem si pod těma krásnýma šatama nějaké drsně oprané prádélko, a kalhotky Bridget Jones :-) mě osobně by se moc líbil korzet, ale když už něco takového budu mít i navrchu, aby mi nebylo špatně..
Profilova fotka
to je teda fofr, vůbec nestíhám práci !!!! i když si teda říkám, že svatba je důležitější, že jo ;-)
nemate zkusenost s jednodillnymi saty? jaky byva vrsek? korezetovy nebo jenom vyztuzeny? taky chci korzet totiz ale ne soucast satu, ale jako spodni pradlo...
Profilova fotka
jajinka23: DEKUJI !!!!
:-D to je, ale když tě vyhodí, tak na ní moc nebude. Já jsem si ted dodělala věci a šéf tu enní, takže můžu psát, ale normálně s prací to taky nestíhám. Jinak ty korzety já osobně nemusím, právě proto, že budu mít korzetový šaty, a mít 2 na sobě, to je divný...a myslím,že to asi nebude nic nejpohodlnějšího. Já budu mít normálně podprdu a na večer pak nějakou košilku.
petuliku napiš dojmy, až si to přečteš...
No já si zkoušela na jaře tyhle... http://www.svatebni-saty-evanie-pleso... Tomu tedy řikám i korzetový. Jsou tedy z jednoho kusu, vzadu se jen zapnou, nestahují se na provázky, ale byly tak na tělo (což paní řikala že mají být), že si nedokážu pod nimi představit ještě korzet.
Profilova fotka
me saticky stoji 5.900, ale cena je nizka diky akci, co v salonu meli do konce zari. Taky sem si rikala, ze si asi hnedka nevyberu saty, ale ta cena za pujceni rozhodla :-D Rozhodovala sem se mezi 2 satama, ale bohuzel ty druhy byly na prodej za 12 tis., coz sem odmitla dat.... takze vyhraly zatim ty, co mam v albu a v listopadu se jdu juknout na novou kolekci a to se obavam, ze pak bude tezky rozhodovani, jen budu doufat, ze se nebudu muset hned ten den rozhodnout.... holky, pak sem hodne fotecky ze zkouseni ;-) at se muzeme pokochat a pomoci s vyberem, ikdyz nektere saty na fotkach vypadaji uplne jinak :-( jajinka: ty jo, tolik salonu, tak snad se ti z nich povede vyselektovat tak 2 salony mezi kteryma se ve finale rozhodnes ;-)
Profilova fotka
Mely byste mit vsechny IP-Jaji, Gem, Maurinka a Sluni. Jestli jsem na nekoho zapomela, hlaste se :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?