Květen 2010 Praha a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahoj nevestinky, tema Kveten 2010 nam admin zamknul, tak zakladam nove :-D Okoli je siroky pojem, tak se kvetnovky pridejte :-D 8-)
Profilova fotka
Tak jsem si právě objednala prádlo pod šaty a na svatební noc. x-) Ještě boty a měla bych být komplet. Dobrou Maurinko-tak tedy ta Loučeň?
Hezké ráno :-) Luccy: fotograf i kamera v jednom...zamluveno ;-) ZDARMA!!! :-D
Profilova fotka
ahoj holky lucyy: neee, Loučen jsme museli z finančních důvodů zrušit. Dneska jdu volat svat. koordinátorce v hotelu Galatea. :-)
lucy222_tebe ty pripravy vazne nejak chytly:)
Profilova fotka
Gem-nj, trochu :-D Spise jsem zase hledala nejake info v diskuzich a slecna tam dala velmi dobre reference na jeden eshop, tak jsem se tam mrkla a bylo to ;-)
posli do IP, taky se mrknu ;-)
Profilova fotka
:-) Já taky taky
Profilova fotka
lucy: mne taky pls posli ;-) diky
LUCY222_ nam taky neco, nam taky neco:D Jak z te Zlatovlasky, jak na Jirika rvali ti mravenci:D to je moje oblibena:)
Profilova fotka
Dobré dopoledne, dámy, doufám, že nebude vadit, když se přidám do této diskuze.... a hned se na vás zeptám, nebude se některá z vás vdávat Praze 7 na Trojském zámku ?
petulik79_myslim, ze zdejsi nevesty zastupuji spise to "okoli" z nazvu tohoto tema:) ale vitej mezi nami, je tu cimdal veselo:) a taky si myslim, ze tu nerohoduje ani tak misto jako spis termin:) spis tema bylo zalozeno, abychom se chlubili, co uz mame hotove nebo se pletu, sluni01? ;-)
Profilova fotka
gemny: myslím, že na začátku diskuze některá psala o Trojském zámku, ale už to nemůžu najít ;-( S přípravami jsem teprve na začátku, pořád mám pocit, že je dost času ... Termín máme 15.5., ale bohužel ještě nemáme potvrzené místo, takže nemůžeme ani hledat místo pro hostinu
Článek se načítá
petulik79_no, my zase nemame potvrzený termín,takze taky vyckavame..az do 1. prosince...
Profilova fotka
takže milé dámy, ted jsem volala koordinátorce a máme s ní schůzku 30.10. v 16 h.. jsem zvěavá co nám nabídne... :-)
petulik79_mas pravdu, psala to jajinka23:) ale jak uz tady delsi dobu nepsala, tak jsem na ni zapomnela :-|
Profilova fotka
gemny: a jak jsi daleko s přípravami ? a už jsi byla zkoušet šaty ?
petulik79_ne, nemame vubec nic, krome predstavy:) saty taky netusim...bude asi dost tezky na me neco vybrat, jsem totiz takova vetsi nevesta:) takze se na zkouseni netesim..bojim se, ze z toho dostanu v salonu depku, az mi nebudou ani jedny saty, co se mi budou libit...takze to odkladam a ziju si v blazene nevedomosti...
Profilova fotka
petulik: vitej ;-) gemny: tema sem zalozila, abychom si rikaly, kdo co ma zarizene a vzajemne sme si radily co a jak a klabosily o vsem, co je spojene se svatbou :-D preci jen moc lidi clovek nema v okoli, na ktery by mohl den co den chrlit veci ohledne svatby :-D :-D
Profilova fotka
gemny: hurá, konečně někdo, kdo mě pochopí. Když koukám na net na stránky salonů a vidim velikost 34, 36, 38, tak se mi dělá nevolno :-D A stejně jako Ty se na zkoušení vůbec netěším ...
Profilova fotka
holky toho se taky bojím.. já mám standartně velikost 40 a bojím se že tam budou jen ty pidi midi šatičky... já se vlastně bojím i toho zkoušení, že se mi nebude nic líbit. Máte nějakou představu o šatech? Já nechci žádný korzet
sluni01_jasne, jenom jsem se ujistovala, ze to myslime stejne :-) petulik79_ted mi prejela po tele husina, kdyz jsem si predstavila tu scenu z Bridgit Jones...jak si kupuje ty saty na ples pravniku a cpe ji tam prodavacka s tou kamaradkou do takovych pidi satu, ze nemuze ani dychat:) a ta prodavacka s ni skube a rve na ni: no tak! Snazime se zmensit vasi velikost o 33%, tak se trochu snazte...nadech a ted!!! no, co dodat:) welcome to my life ;-)
maurinka_ja chci jednodilne...ale korzet asi budu muset mit vlastni..nejak to cely budu muset stahnout, pokud nechci vybirat v tehotenske mode...ja mam 44..
Profilova fotka
ups... tak to ja tady se svoji 34 radsi budu mlcet :-D :-D ale zalezi salon od salonu... v kazdym maji velikosti jinak...
Profilova fotka
gemny: neblázni :) 44 je standartní velikost, to určitě budou mít. Když se vdávala kamarádka, říkala mi, že šaty měli jeden druh ve všech velikostech, tak to by bylo, abys něco nenašla...já bych chtěla hlavně nějaké neoriginální.. včera jsem ze srandy řekla doma, že si vezmu na hlavu kloobrc se sítkou hihiihih...
ono, kdyz uz budu mit stesti a saty obliknu, tak je tady jeste druhy zadrhel..nevypadat v nich jak Valihrach...
sluni01_vrr, ty si na sebe muzes obliknout i pytel a budes vypadat dobre!
Profilova fotka
a byla jsi se už někde dívat? Tady v MB jsou asi 4 salony, jenze ja chtěla šaty Maggie Sottero a žádné pro mě nejsou dost dobre... jsem na sebe až naštvaná, jak jsem náročná.
maurinka_kazdopadne az si budu pripadat dostatecne psychicky silna a vyrazim zkouset, tak si konecne dam uz nejaky fotky do alba, aby vam to zvedlo sebevedomi :-D
Profilova fotka
gemny: já hnedka jak to budem mít vyřízené, tak taky vyrazim... půjdeš sama nebo s někým? Já bych chtěla sama...
Profilova fotka
gemny: buď v klidu, 44 není žádná tragédie, jsem na tom podobně, oblékám 42. Už víš, kam půjdeš zkoušet ? Jo a děkuju za tu jajinku23, napsala jsem ji do IP, aby poslala nějaké informace o Trojské zámku. Proč Ty čekáš až do 1.12. ? A kde by se vaše veselka měla uskutečnit ?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?