Květen 2010 Praha a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahoj nevestinky, tema Kveten 2010 nam admin zamknul, tak zakladam nove :-D Okoli je siroky pojem, tak se kvetnovky pridejte :-D 8-)
Profilova fotka
u nas uz se zadalo.. u taty byly velke emoce a nikdy jsem ho nevidela tak brecet a u mamy chladne emoce, tak jako vzdy.. jsem jedinacek, tak jsem cekala trochu vic asi...
Profilova fotka
Dobré ranko, dnes jsem si vzala dovču a zůstala doma. Sluni-jo,jo-to jsou naše prstýnky ty v albu. Šatičky? Já tam měla fotku těch co jsem si nevybrala, ale dala jsem ji pryč-kdo stihl, tak se mrkl (byla tam asi týden) a ty co jsem si zamluvila, tak ty tam nedám. To je překvápko ;-) No, já také našim říkala, že nepočítáme s tím, že to zaplatí, ale oni, že to platili i bráchovi a že rodiče to mají platit a tak... vymlouvat jim to nebudu :-| Myslí to dobře ;-) Jj, přítel byl rodiče požádat. Byl to moc krásný večer. x-)
Profilova fotka
lucy: poslala bys mi prosím tu kalkulaci? :)
Profilova fotka
Máš to tam ;-)
Profilova fotka
moc děkuji :) a co se k tomu ještě započítává? Já mám trvalko jinde než tam a přítel taky... to bude pecka
Profilova fotka
Poplatek platíš jen jednou 5000 (tedy tuším, že to je tahle částka)-pokud tedy ani jeden nemáte trvalko v Loučeni..No a pak platíš za obřad jako takový-to je tuším 8000 bez jakékoliv výzdoby...Spoj se s tou paní.
Profilova fotka
lucy: pockej, pockej, to jako platis 7800 za ten balicek Standart plus 8000 ?? plus 5000? To je nějaký nesmysl... =-)
Profilova fotka
Ne, 7800+5000 (to se platí na všech matrikách když tam ani jeden nema TP)
Profilova fotka
lucy: jo takhle :-) uz jsem se lekla... no tak uvidime.. treba se nam tam ani nebude libit... hihi
Profilova fotka
teda, to sou palky... my platime za obrad 2.500 a nemame v miste ani jeden TP
Profilova fotka
Tak je to třeba 2500 už teď, já fakt nevím přesně. My TP naštěstí máme ;-)
Profilova fotka
sluni ( platite 2500 a 5000?) nebo jen 2500?
Článek se načítá
Profilova fotka
maurinka: pani matrikarka mi rekla, ze platime pouze 2500 a ted me celkem mates s tema 5 tis., ty platite proc?
Profilova fotka
sluni: protoze nemame trvalko v miste obradu... precti si odpoved lucy z dneska 10:44.. ten poplatek se pry plati vsude.. ale kdo vi.. ja do toho taky nevidim :-(
Profilova fotka
aha, tak to si radeji zjistim, ale pani matrikarka mi rekla, ze budeme platit pouze tech 2500, to by byla cara pres rozpocet, kdybychom k tomu jeste museli platit 5 tis. :-(
Profilova fotka
Děláte v tom dobrý zmatek. Myslela jsem, že se platí 5t., ale dle vašich info je to jen 2500. Žádné 2500 - 5000...
Profilova fotka
lucy: ja to pochopila dobře :-)
Profilova fotka
lucy: ja sem z toho sama zmatena... mi tady matou a ja plasim :-D btw. ale ja mam obrad uplne nekde jinde a tam se plati 2500 a doufam, ze je to finalni castka... Prijde mi divny platit 5 tis., kdyz tam nemam TP, drive co ja vim, se platilo 1000 Kc, kdyz byla svatba v miste, kde nemel ani jeden TP.
Ahoj, to máte teda zajímavý s těmi poplatky, jen zírám. :-( Matrice budeme platit jen 1000,- asi za to, že se nebudeme brát v jejich oddací síni na úřadě, ale to ještě nevím jistě, jinak bychom neplatili nic. A ostatní poplatky se netýkají lidí s trvalým pobytem mimo Prahu, ale jen mimo ČR. To mě mrzí, že Vás tak rejžují...
Profilova fotka
My budeme platit 1000 za oddani mimo urad a 1200 za pronajem mista ;-)
No tak to jste na tom dobře.. :-) my máme za místo 20t. A kde se berete? Určitě si to tu už někde psala, ale mě přijde to hledání a orientace v příspěvkách v diskuzi dost špatně udělaná. Už jen to, že nejnovější příspěvky se řadí na konec. :-(
Profilova fotka
Bereme se v parku ;-) A nebo je v jednání ještě jedno místečko, ale to je zatím ve hvězdách.
Ahoj holky ;-) Koukám, jako blázen na ty pálky na matrice! Určitě se to neplatí všude. My v místě obřadu trvalé bydliště nemáme ani jeden a neplatíme nic. Pouze, když se nevejdeme do termínu vypsaného radnicí, tak platíme správní poplatek 1000,-kč za obřad konaný mimo termín. Paní matrikářky jsem se na to výslovně ptala a řekla, že dneska už je trvalé bydliště jedno, že se na to nekouká. Ve výsledku budeme platit jen 4000,- za pronájem zámku ;-)
Profilova fotka
clerens-tak je to info z drivejska. Ja psala holkam at si to overi ;-) nevdavam se tak casto :-D
Profilova fotka
radeji toto opustit, nez se budeme desit, kolik po nas matrika nakonec bude chtit :-D :-D takze pevne verim, ze nas to bude stat 2500 a nic navic :-D
Mělo by to platit od minulého roku (zrušení poplatku za "nepobyt" :-D )...ale přesně to nevím. Určitě by to chtělo zeptat se na to konkrétně při objednávání termínu. Myslím, že by si nedovolili účtovat něco, na co nemají nárok (aspoň teda na matrice)...snad nejsem příliš naivní... :-D
Profilova fotka
cler-jine poplatky by uctovat nemeli a co se matriky tyce-melo by to snad byt jednotne. Jak to mate s fotografem? Uz zamluveno? A video? My video mit nebudeme a fotografa mame jiz zamluveneho. ;-)
Profilova fotka
Holky, čau.. tak jsme se ted dohodli, že na Loučen prdíme a zítra se jdem podívat do hotelu Galatea v Kosmonosích. Slečna mi poslala dost dobrou nabídku, i cenovou... takže uvidime. A mají i víc termínu na výběr, tak já jsem vybrala 15.5.2010 a přítel 22.5.2010 :-) :-)
Profilova fotka
A nemeli byste si vybrat jeden termin...? :-D tedy jestli neplanujete kazdy svatbu s nekym jinym... ;-)
Profilova fotka
tak asi toho 15.5.2010 :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?