Květen 2010 Praha a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahoj nevestinky, tema Kveten 2010 nam admin zamknul, tak zakladam nove :-D Okoli je siroky pojem, tak se kvetnovky pridejte :-D 8-)
No tak já jsem na tom podobně...zpočátku jsem měla návaly štěstí... "já se vdávám".."máme prstýnky" apod...a teď už si taky přeju, ať je to za náma... ikdyž to bude krásné a moc se na to těším...to jsou ty nervy. A asi to přejde... ale asi až na hostině. :-D Také jsem si byla minulý týden vybrat lakování nehtíků. Takže vlastně i detaily mám více méně hotové. Jo ještě jsem si sehnala krásnou pompadůrku se stříbrnou výšivkou...nikde jinde jsem jí nenašla. Měla by být tento týden, tak si pro ní zajedu. No a je to. No a jinak holky proč hubnete?? To jste tak napapané, že musíte kvůli svatbičce hubnout? Vidím teda jen fotku sluni a nechápu co chceš teda schazovat.. :-D
Kolik měříš a vážíš?
sluni01...a Ty už máš vše nachystáno? ;-)
Profilova fotka
jajinka: hubnu jednak, bo se mi ted povedlo postupne nabrat 5 kilo a vse mi je maly a hlavne pro muj pocit, se takto necitim ok..... Jo a v tech satech jsem hodne naprana, ze se do nich ani nevejdu s podprdou, tak proto potrebuju jit trochu dolu s vahou, bo maji ty moje saty az ve velikosti 38 :-( a ja mam zamluveny 34... a chci se v ten den citit pohodlne ;-) clerens: vse jeste nemame, ale ty dulezity veci ano, a tento tyden je domlouvaci... pak uz jen dodelat detailiky a bude :-) zatim to vypada, ze by vse melo byt hotovo 14 dni pred svatbou a tech 14 dni si hodlam jen uzivat :-D
Aha...tak to jo..a kolik měříš? Koukám, že ti šatičky jsou asi akorát na délku...se zkracovat nebudou ne? Ale tam budou asi i botičky na podpatku...vid?
Profilova fotka
jajinka: tusim, ze jsem saty zkousela s 6 cm podpadkem a i takovy jsem si koupila, ikdyz k memu priteli, bych potrebovala alespon 15 cm :-D :-D :-D zitra na zkousce uvidim, jestli budou potreba zkracovat, ale doufam, ze ne :-) jinak merim 162 cm a donedavna jsem mela k 56 kg a jsem zvykla u sebe na 49/50 kg.... :-N
sluni01 :tak to máme podobně ;-) Týden před svatbou si beru dovolenou a hodlám si užít pohodičku a věnovat se především sama sobě. :-D Nevím, jestli se mi to podaří, ale naplánované to mám :-) Taky bych asi měla nějaké kilečko shodit...Vánoce se na mně opět podepsaly a děsím se toho, abych se do šatků vešla. Sice tam byla rezerva a paní mě ujišťovala, že mají i větší velikost :-D Ale přece jen...pro můj pocit... :-D
Je tak to máme botičky stejně vysoké... :-) no, tak to máš teda fakt hodně...já mám 172 a vážím 55...s botičkami budu mít 178 a připadám si jak žirafa...běžně totiž podpadky nenosím.. :-D s přítelem tak budeme dost podobí, ale on stále bude trochu vyšší. Lepší vyšší chlap než nižší..to pak vypadá blbě. No já myslím, že asi nebudou, mě to na těch fotečkách přišlo krásné...akorát. Já mám bohužel 38, takže mi je budou zužovat a lehce zkracovat. No jsem na to zvědavá. To asi nedělají, když tam jsi...snad si to naměří a třeba založí a upraví až nkědy jindy. No nevíte jak se to dělá? Jestli u toho "nebudu", tak se je pak asi budu chtít jít ještě vyzkoušet..před vyzvednutím.
=-) =-) =-) Při 162cm je 56kg HODNĚ ????? No, tak to já jsem asi slon!!! :-( :-D
Profilova fotka
clerens: ja si beru volno od stredy do pondelka... na to po a ut do worku pujdu, nevim, co bych doma delala, ikdyz ono by se neco naslo, ale nechci moc plytvat dovolenou :-) jojo, presne tak... hubnout jen pro svuj pocit a neprehanet to :-D jajinka: tak ted jsi me dostala tim, ze mam fakt hodne :-D sice neco navic jo, ale sileny to zas moc neni :-D :-D ale nerikam, ze tech 49 kg by nebylo vonco :-D ale ja to na to dotahnu, musim :-D :-D tak kdyz budete podobne vysoky, tak je to Ok ;-) ale pri tvy vysce bych si klido vzala nizsi podpadky ;-) S tou upravou, jestli je to se satama stejne, jako s oblekem, tak si te pani nameri a naspendli si ty saty, jak kde upravit a pak jdou ke svadlene, ktera je upravi.
No jo tak každej jsme nějakej...já to beru podle sebe...podle mé výšky a váhy a to že mi to vychází na zlomu "podvýživy" a normálu...nevím kam až to sahá...kolik bych mohla vážit. Ale dedukuju z toho to, že holka, která měří o 10 cm méně by asi měla vážit o něco méně než já...nemyslíš? A ona sama napsala..že se tak necítí dobře... jiná může vážit 70 a cítit se dobře. Na tom přece není nic divného.
Profilova fotka
jajinka: ja to myslela jako vtip ;-)
Článek se načítá
No tak promiň...jsem nemyslela doslova co jsem napsala...samozřejmě když se řekne fakt hodně, tak si můžeš představit metráček... :-D tak jsem to nemyslela. To je nevýhoda písemné komunikace... :-( Myslela jsem to tak jak jsem to rozepsala výš. ;-)
Profilova fotka
jajinka: v pohooooo :-D uz to neresme ;-)
Jak dopadl nakonec ten závojík?? Už ho máš ušitý? Jinak krásné šatičky svědkyně...my právě poslední dobou řešíme a nemůžeme žádný sehnat. :-(
Tak jsem se právě dozvěděla, že jsem nejen slon, ale taky stařena!!!! :-D :-D :-D viz diskuse "správný věk na vdávání" :-D :-D :-D Jajinka23:ber mě s rezervou...mě to jen pobavilo...Tvá poznámka mi přišla, jako zděšení...spíš mě to rozesmálo, když jsem si uvědomila, kolik vážím já :-D
Profilova fotka
jajinka: zavojik jsem si minuly tyden vyzvedla, ale ten lem se mi zda moc tmavy... uvidim zitra na zkousce, jak to bude k satum ladit. Pani mi nabidla, kdyz mi nebude sedet, ze ho muzu vratit, coz je skvely. Saticky pro svedkyni jsme pujcili ve Venesis, muzu doporucit... jen teda pujcujou spolecensky saty jen na 3 dny, tak to nam udelalo krapitek caru pres rozpocet... ale snad je stihneme vratit zavcasu.... clerens: ja sem taky neesteticka a starena :-D :-D :-D
Nepovídej..stařena?? Kolik ti je? Holky já se zase poslední dobou potýkám s tím, že mi každej řiká, že jsem hrozně mladá a proč ještě nepočkám... teda řikali mi to v salonku kde jsem si nechala dělat ty nehty. Jako "bohužel" (ano, bohužel, protože mi to už leze na nervy) vypadám mnohem mladší než jsem. Je mi 24 a lidi mi tpují max. 20...je to nepříjemný, protože tak se mnou bohužel i jednají (příkladem...tuhle jsem šla na Andělu a byli tam zase ti mobilní vnucovači a já fakt spěchala a oni se ke mě hrnuli, tak jsem je odpálkovala že spěchám...a -nechápu tu jejich drzost, že tak vůbec chovají- chlapec to asi neunesla podotknul.. á slečinka spěchá asi do školy... !!) a to že mi všichni autamicky tikají nemá smysl podotýkat. Já jsem sice ráda, že vypadám mladší...přítel taky..tak se k sobě fakt hodíme...ale fakt mi vydí ty řeči, jak jsme mladý a proč se bereme apod. Přijde Vám snad svatba v mých 24 a přítelových 26 jako moc brzy?? Já mám několik známých, kteří mají už docela dlouho i děti. My se bereme z lásky...no prostě mě mrzí, že tohle vůbec někdo řiká...měl by gratulovat a myslet si co chce, ne??
Ty jo...ted koukám těch překlepů...asi si to po sobě budu muset nejdřív číst. :-D Jinak se už teda fakt těším, až budu mít ten prstýnek a až na mě zas někdo začne mluvit "slečno" a tikat mi, tak mu ho jen ukážu a dodám "paní!". ;-)
jajinka: No jo...už je to tak. :-D Mrkni na tu diskusi v "ostatních přípravách" a uvidíš...Tebe tam snad potěší ;-)
Už jsem tam něco připsala... je to prča, fakt. :-D
Profilova fotka
bych takovyhle temata zakazala :-D dyk jak jsi psala Jajinko ty, zadny spravny vek na vdavani neni... :-D jinak k tomu tykani a drzosti k tobe, to mi neco pripomina... 8-) ke mne jsou taky oprskly a to mi je skoro 33 :-D brrr, divny to cislo :-D :-D :-D ale jakmile promluvim, tak se ztahujou, bo ja si to jen tak libit nenecham :-D :-D
Tak to já jsem taky dost od rány... ale teda Sluni, klobouk dolů...vypadáš mnohem mnohem mladší!! :-) To se teda omlouvám i s tou váhou, já myslela, že ti je taky nějak kolem 25...tak to bych já už asi takovouhle váhu vůbec neřešila. To si fakt myslím, že nebýt teda těch šatiček, bys už hubnout opravdu nemusela!!
Profilova fotka
jajinka: se uplne cervenam :-N diky diky ;-) reknu ti, ze po ty tricitce se to pekne zastavi a nabiras, ikdyz jis furt stejne jako driv.... takze sem pomalu a jiste tech 6 kg nabrala, ale ted se to snad uz otaci a zas to pujde dolu :-) si nejak nemuzu zvyknout, ze misto velikosti "S" si musim kupovat "M" :-D :-D :-D ale kdyz se k tomu prida jeste cvico tak to jde... kolem me ted holky, co rodily v 35 letech (prvni mimca), tak jim ditka daly tak zabrat, ze jsou na mini pidi vaze, kterou ani za mlada nemely.... je to u kazdyho ruzny....
:-) to jo ... tak to doufám, že s mimčem pak taky zhubnu...kolem mě všichni nabrali a je to děs...tak snad mě to mine, když se budu hýbat. ;-) no jinak já to mám dneska přesně za měsíc...a musím říct, že mi není dobře. A už se mi zdají takové ty nestíhací sny, jako že se ráno o svatbě vzbudím a nic nemám připraveno...psycho. Přitom vím, že mám...tak proč si se mnou to podvědomí tak hraje, nevím.. ale dobře mi z toho teda moc není.
Hezké ránko! ;-) Tak já to mám dneska za 38dní a pocity stejný...polil mě studený pot...děs a hrůza při tom pomyšlení...Vždyť nedávno to bylo za 4měsíce!!! :-. :-D Jen ty sny se mi naštěstí zatím vyhýbají...asi už jsem si to vybrala...nebo to ještě příjde??? :-|
Profilova fotka
dobre ranko, clerens, tak to mame stejny :-) ale po vcerejsi zkousce saticek s doplnkama a vsim spise popada stesti a fakt se moc tesim.... ;-) jajinka: vcera jsem byla v ASS mela jsem nejakou tmavovlasku, super prijemna holka... nehonila me a aji radila a tak... a aji jsem tam potkala Milu a poznala me, hnedka vedela na jaky satky jdu a usmivala se... :-N
Sluni. Jé tak to máš super. Já jdu v pátek na tu úpravu. Tak snad mě to taky povzbudí. :-)
Profilova fotka
sluni: tak to byla moje anička ne? :)
Sluni: a jak dopadl ten závojík..bude to dobrý? Já tam sebou budu mít asi jen boty. Nechce se mi všechno tahat sebou...bojím se abych ten závoj nezničila...a taky ho mám dost zmačkanej v tašce. Budu ho žehlit až o víkendu před svatbou. Mám to totiž z Modřan na Chodov...s přestupem..busem a metrem, nevím totiž, jestli nechá miláček doma auto. To je pak sranda a mohla bych si to vzít. :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?