Květen 2010 Praha a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahoj nevestinky, tema Kveten 2010 nam admin zamknul, tak zakladam nove :-D Okoli je siroky pojem, tak se kvetnovky pridejte :-D 8-)
Ahoj mauri, děkuju...opravdu se mi velice ulevilo. Ale jak se řiká, všechno nemůže jít hladce. Ale na konec se to většinou povede. :-) Myslíš ty Vaše favority?? Ty zvlněné? Ty jsou také moc hezké...jen to není náš vkus. My máme raději symetrické tvary. ;-) Mě ale přijde, že jsou všechny prstýnky něčím krásné, pokud jsou ovšem dobře udělané...ale nejdůležitější je, aby se líbily Vám! Vždyť je to na celý život. Proto jsme se také na částku moc nedívali. Bez briliantu stály 15, s původně 18ti zirkony, nakonec mi jich vsadili 24, no a briliant jsem prostě chtěla, takže mám ted spoustu kamenů.. :-D koukám, že ty fotky jsou vážně nic moc, no jo, fotil to přítel večer za tmy. A přes ten briliant je zrovna blesk. Až budem mít fotku ze svatby ve dne, tak jí sem dám. Protože na prstíku vypadá úplně jinak. Pořád si ho zkouším, jak se nemůžu vynadívat. A závoj taky. :-D Mám z něj opravdu velikou radost. Jo a ještě jsem se rozhodla, že až půjdu na zkoušku líčení v dubnu, tak si nechám udělat i účes, ale propracovaný. Chtěla bych oproti zkoušce nějaké změny a nedokážu si to prostě představit. A také zjistit, jak dlouho jí to bude trvat oboje. V ten den už na zkoušení nebude čas. Jak jste na tom vy?
Profilova fotka
chjoo, sem už skoro nikdo nechodí :-(
Profilova fotka
Nj, hodně práce s přípravami ;-) Už se nám to krátí, slečinky :-N Jinak my už máme oznámko-fakt krásné. Dnes jsme jej def. potvrdili, dekorace dorazily-no, je toho moc. A už mi končí zkouškové, tak už budu mít i čas na to 8-)
Ahoj, no já se sice ptala, ale nikdo už neodpověděl... :-D My už máme všechno zařízené, jen si hrajeme s výzdobou a detaily. Budeme tvořit krásné obálky na oznámka, jmenovky a meníčka na stůl, dopis s harmonogramem a popisem dne do obálek k oznámkům. Vše ve stejném motivu. Texty máme již napsané, oznámka převzaté. Limuzína objednaná, svatební cesta také, takže je vše v pohodě. :-) mě jen chybí prádlo na svatební noc a je to všechno. Pak už jen v dubnu plánuju zkoušku líčení a účesu, jak jsem psala, a výběr lakování nehtíků. Takže už jen samé milé věci. Jsme rádi, že jsme jeli podle plánu a vše stihli tak, že budeme mít teď měsíc a půl na oddych od plánování a odpočinek. Teď už se můžeme jen těšit. ;-) Tak držím palečky, ať vše také zdárně dokončíte.. mějte se krásně.
Profilova fotka
ahoj holky, tak jak to jde? uz mate vse zarizeny??? 8-) My jsme vcera konecne objednali prstynky, slaaavaaaaa a budou 23.4. to si jeste nejaky ten patek pockame :-D ale doufam, ze budou dokonaly :-D :-D :-D Pristi sobotu jdeme se svedkyni na jeji saticky do pujcovny a ja si jdu vyzvednout zavoj, ktery se mi sil dle obrazku, tak doufam, ze bude ok... Oznamka mame slozeny, ted tisknu a rezu karticky, ktere k tomu budeme prikladat, o vikendu nadepiseme obalky a pristi tyden posleme postou a zacneme rozdavat. V dubnu nas ceka schuzka s pani matrikarkou kvuli hudbe a v restauraci na doladeni detailu. Na zkousku ucesu a liceni jdu pravdepodobne 14 dnu pred svatbou, pry je to dostacujici :-D :-D
Ahoj, jak se máte? Tak nám už zbývá jen 50 dní. Už začínám mít takové to vnitřní svírání...no jsm nervozní. Ani nevím proč. Jinak máme odeslaná oznámení a vše vyřešené. jen dodělat výzdobu na hostinu a auta. No a jinak už nic. Pak jen upravu šatů a zkouška líčení. No máme to krásně naplánované, bude to pohádka. Už aby to bylo...taky se těším, až bude obřad zza námi a opadne ta nervozita. Co vy, jak jste na tom?
Profilova fotka
jajinka: ahojda, teda to uz mas skoro za par :-) ale super, ze mate uz vsechno vyreseny... a ta nervozita je normalni, takovy zvlastni pocit, vid? :-D my to mame za 59 dnu, desny cislo :-D jinak my jeste vse nemame dotazene do konce... v dubnu nas ceka osobni schuzka s pani z restaurace, abychom domluvili detaily co se tyce jidla, piti a hlavne cen. Prstynky bychom meli mit hotovy 23.4., tak snad budou sedet :-) Zkousku liceni a ucesu mam napalnovanou 14 dnu pred svatbou, takze to asi bude hodne narocny odpoledne, nez mne se bude neco libit :-D A jeste nemame vybranou hudbu, to bych rada poresila o vikendu, ale uvidime.... A jeste musim potvrdit finalni objednavku na kolacky a jakou barvu ma mit dort.... a to je snad z tech dulezitych veci vse....
Ahojky přidávám se do květnových nevěsrtinek :-D My to máme 21.05 na libeňským zámečku... KONEČNĚ MÁME VŠECHNO ZAŘÍZENÉ. dNESKA SME OBĚDNÁVALY DORT A KYTICE... na předposlední zkoužku šatů jdu zatýden... prostě se to strašně rychle blíží... :-D
Ahoj a vítej, jo to máš pravdu, blíží se to fakt strašně rychle. Já jdu dnes vybírat šatičky s družičkou, moc se těším. Na úpravu šatů jdu za 3 týdny. Pak ještě finální zkouška účesu a líčení a je hotovo. Jen ještě koupím něco do výdoby. Už aby to bylo. :-)
jajinka23 : ahoj já mám taky družčku, svojí osmiletou dcerku a nakonec sem vybírala šaty úplně podle ní a musím říct, že sou skvělí... :-D už se nemůžu dočkat další zkoužky... začínám být pěkně nervozní, dokoncew se mi zdálo, že ten můj jel na obřad v teplákách :-D :-D
:-) tak to ta moje družička naštěstí neni moje dítě...to by znamenalo, že bych jí měla ve 14.. :-D
Já toho mího drobka měla v šestnácti 8-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj ženy, po dlouhé době se zase ozývám. Tak už máme téměř vše hotovo. Prstýnky jsou skvělé, skvělé.. viz album. Jak se máte? Trochu moc se nám to přiblížilo ne? Začínám mít ssvatební noční můry, nechápu, jak je možný, že si ten můj mozek vytvoří takové blbosti, když vše funguje na běžícím pásu... :-D napiště jak pokračujete. Sluníčkový den přeju všem, Lucka
ahoj holky, mě by vůbec nenapadlo, že začnu bejt takhle nervozní, dote´dka jsem tu svatbu moc neprožívala, ale jak se blíží termín, začínám být ve stresu, aby všechno vyšlo. Většinu věcí máme zařízených, žádný problém se zatím neobjevil, ale jak píše Lucka , začínám z toho mít noční můry a katastrofický sny :-)
ahojky... Taky mě dost přepadávají svatební noční můry... ještě 45 dní, to budu muset vydržet. Snad se do tý doby nezblázním :-D
madanka: ja to teda mam za 51dni,ale uz taky nespim :)))
ve čtvrtek nás čeká domluvení podrobností v restauraci... výzdoba, hudba a takové ty věci... Docela se těšim jede tam s náma i moje budoucí tchýně... Která je super ženská :-D
Ahoj květnovky, tak já už to mám za měsíc. Přípravy vrcholí..o víkendu jsem dělala meníčka a přípravu na jmenovky...v týdnu je dodělám a pak už jen nějaké mašle na rohy stolu a mám hotovou výzdobu. Také jsme byli v Ikee pořídit svíčky a svícínky. Ještě mi zbývá vybrat finální verzi skladby na náš příchod a je to všechno. V pátek jdu na úpravu šatů a příští týden na zkoušku líčení s finálním účesem. Těším se... :-) Jak jste na tom Vy? Už také finishujete?
Profilova fotka
ahojda, u nas taky pripravy finishuji.... tento tyden mam zkousku satu s doplnkama apod., druhou schuzku s kvetinarkou, abychom vse doladili a take jedeme do restaurace domluvit veskere podrobnosti. Na konci dubna me ceka zkouska ucesu a liceni (zmenila se mi minuly tyden kadernice), a aji na konci dubna budeme mit hotove prstynky. Jmenovky na stul mam uz pripraveny v PC, jen je vytisknout... Ted shanime veci do tomboly, o vikendu uz jsem par vecicek koupila. Tak snad to dulezite je zarizeny :-D
:-) tak to je taky super... a kolik Vás vlastně bude? Jaktože se ti změnila kadeřnice??
Profilova fotka
jajinka: jeste cekame na potvrzeni hostu z pritelovy strany, ale zatim raut vychazi na 55 osob a na hostinu 26 osob. Ale moje kadernice je tehotna a ma termin porodu mesic po my svatbe, ale neni z Prahy. Tak se obavala, ze by to cestovani, pak nademnou stat 2 hodiny by nemusela zvladnout. Ale hnedka mi sehnala za sebe jinou kadernici, coz je super a jsem bez stresu :-D Taky se mohlo stat, ze by se rano v den svatby probudila a zjistila, ze to nezvladne a kde ja bych shanela narychlo kadernici, bo se mi zadnou kadernici nepovedlo sehnat, co by byla ochotna byt jako nahradnice.
Profilova fotka
ahoj kočky, my jsme již taky ve finishi, já mám dneska celý den volno, tak připravím a ozdobím krabice na výslužku a koláčky. Ty budem objednávat ve středu. A az budem vědět menu, tak ho jen vytisknu a ozdobím (no stejně to bude klasika) No a na zk šatu už jdu na poslední 10. května a učes ten stejný den. No a milé dámy - blíží se to!!! :-) Já ještě letim na služebku a vrátím se 14 dní před svatbou, tak musí přítel objednat kytku - no vidíte tu dneska musím vytisknout :-D
Sluni: Tak to jo...to je fér..hlavně, aby jste spolu byly spokojené a učesala tě přesně dle tvých představ. :-) Jinak super... a kde vlastně tu hostinu budete mít? A budete mít hostinu i raut na jednom místě? Mauri..a jaké ty šatičky sis nakonec vlastně vybrala? Posílala si nám je mailíkem... myslím.. :-) už je to dlouho.
Profilova fotka
jaji: vzala jsem si ty puvodně vybrané. Zhubla jsem a myslím, že mi seknou.... a navíc, ted jsem v takovém rozpoložení, že je mi to v podstatě uplně jedno. Neměla jsem začínat s těma přípravama tak brzo, ted jsem tou svatbou spíš znechucená a přeju si aby to bylo již za mnou.. takže asi tak. Ale ty šatky jsou nádherné.
Profilova fotka
jajinka: to doufam, ze si sedneme a udela mi super uces :-D nasla jsem tady pouze 2 nevesty, co ji mely, ale nasla jsem i na netu nejaky jeji clanky a rozhovor, tak snad bude sikovna a udela mi uces dle mych predstav... hostinu i raut mame na jednom miste v Pivovaru v Kostelci. Dokonce nam i daji jeden prostor pro hosty, co nebudou na hostine, aby se nekde najedli, budou mit vyber ze 2 jidel a polevku... tak i o hosty bude postarano a nebudou skucet hlady :-D maurinka: kdybych ja si vybavila, jaky jsi mela puvodne vybrany :-N napis jejich nazev, at se na ne juknu na webu ASS :-) jooo, ja tohle mela dva mesice, kdy jsem si rikala, ze me to zarizovani uz nebavi... ale minuly tyden, kdyz jsem zjistila, kolik nam casu zbyva, tak jsem se probrala a zacala zas zarizovat a uz me to zas bavi :-D
Profilova fotka
sluni: já mám Azahar, kolekce od Elianna More.
tak zítra jdu ke kadeřnici.. už se těšim co mi tam vykouzlí :-) jinak si přijdem že vůbec nic nestíháme... přitom je už všechno zařízený :-N ...
Profilova fotka
madanka: bude v pohodě, určitě to dopadne na jedničku :-)
Hezké ráno všem! ;-) Tak my už máme taky téměř vše zařízeno...ani nevím, jestli jsem ráda nebo mě to mrzí :-) Mám teď takové divné období. Chvíli chci, aby to utíkalo, pak se to zase snažím "zadržet!" :-D Asi je to nervozita a je to normální...divný je, že mě naprosto opustily svatební sny! :-D Jak jste na tom vy? ;-)
Profilova fotka
maurinka: jukla jsem na saticky a jsou krasny.... a jak se ti podarilo zhubnout? mne se teda ted konecne pohla vaha a mam 2 kg dole, tak snad jeste 2 kg do svatby zvladnu dat dolu :-D clerens: ufff, jsem si rikala, ze jsem asi divna, ze zadne svatebni sny nemam :-D :-D mela jsem je ze zacatku, ale ted ve snu o svatbe ani tu, ale jak to bude tesne pred svatbou, kdo vi :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?