Květen 2010 Praha a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahoj nevestinky, tema Kveten 2010 nam admin zamknul, tak zakladam nove :-D Okoli je siroky pojem, tak se kvetnovky pridejte :-D 8-)
Profilova fotka
Ahojda, nj, povídáte si sami, ale já Vás občas alespoň dočtu ;-) U nás nic moc nového-objednány šaty na převlečení, boty-oboje na míru, tak jsem zvědavá jak to dopadne :-N No a dnes mi došla část bižu (doobjedávala jsem), ale je o malinko tmavší, tak ji asi vyměním. Je to vidět jen na světle, tak ještě váhám. Zbytek budu řešit až po veletrhu-resp.tam koupíme výzdobu a pak uvidíme.
Profilova fotka
lucy: ahojky, tak to jsem zvedava na botky na miru, jak ti budou sedet. Ja jsem byla prekvapena, jak jsou ruzne site svatebni botky, jedny mi byly o cele cislo vetsi a ty druhe tak o pul cisla, ale koupila jsem si je s tim, ze si do nich dam silikovonou vlozku pod chodidlo, aspon nebudu mit i brzo otlaceny nozky, ikdyz jsou botky hodne pohodlny. pokud mas mit bizu pohromade a ten rozdil vidis, tak ji vymen... ikdyz mozna to vidis jen ty a ve svatebni den si toho nikdo nevsimne ;-) taky se chystame na veletrh, ale tech veci na vyzdobu apod. tam moc neni, teda aspon min. rok nebylo, ikdyz ja jsem tyhle stanky prechazela, abych tim draheho neobtezovala, ted to bude muset pretrpet :-D Ikdyz jsem narazila na obchudek na Prazaku a maji tam zbozi za ceny co maji na netu a zatim mi prisli, ze jsou levnejsi nez ostatni a pani je tam moc prijemna. Je to hnedka kramek vedle Adiny.
Profilova fotka
Hoď mi prosím odkaz na ten krámek do IP. Děkuji. Co je tedy hlavně na tom veletrhu? Přítel se tam moc těší a i mi včera připomínal ať si na příští týden nic neplánuji. My jsme tam právě chtěli ty věci vidět naživo a pak, že si je třeba z netu objednáme =-) Ohledně bot-já si měřila i chodidlo a posílala, tak by měly snad sedět. No, uvidíme.
Profilova fotka
Jinak bižu si určo nikdo nevšimne-je to vidět jen když si dáš dva kousky vedle sebe a na světle, ale zase si říkám, že když je čas to vyměnit... ;-)
Profilova fotka
lucy: poslano... Jukni se na web http://www.diplomathotel.cz/cz/svateb... ale nejvic je tam satu, prstynku, pak tam byla jedna firma s oznamenima, klip-in pricesky, liceni, dorty, foto a kamera a par tech doplnku. Ale na to se podivat na zivo je to ok, ale jinak mi to o moc levnejsi neprislo, ale nekoukala jsem se na to tak podrobne... to jsme si rikali, ze je jeste casu dost :-D tak to sem na ty botky zvedava a to sis objednavala u nejaky cesky firmy? ja bych to asi taky vymenila, aspon z principu :-D
Profilova fotka
No právě-z principu. Když už si platím za to, že je to ruční práce a dělané na míru, tak ať je to stejné ;-) a jak jsem psala-čas na výměnu je. Děkuji za ten program-mrknu na něj. Teď jdu ale hledat nějakou svatební cestu, ale ještě nemám tucha zda vůbec pojedeme...Jo a také zase koukám po nějakém foťáčku :-) Botky jsem si objednávala od jedné paní a těžko říct kde to nechává šít-jestli v Polsku či kde? =-) nevím. Když dojdou a budou O.K., tak dám ráda kontakt ;-)
Profilova fotka
Teď jsem koukala na ten program v Diplomatu-no, nic moc, ale přítel na mně ůhouká" od PC, že stejně pojedeme :-N
Profilova fotka
my jsme vyhodnotili, ze pojedeme na svatebku do Recka, uz jsem si napsala o nabidku cestovce, tak uvidime, co nam dorazi a za jakou cenu. Mame v planu jet prelom srpen / zari. hlavne se priprav na davy lidu... bud je dobry tam zajit hnedka rano a nebo pak pozdeji odpoledne. Kolem obeda se to nejvic plni...
Profilova fotka
Tě kost-davy nemusím... No, my máme to Řecko také v "merku"... o něco málo víc vyjde Dominikánská republika...a pak Maledivy přes něměckou cestovku...Jsme si ale říkali, že to asi necháme na Last minute...Prostě si zařídíme dovču a budeme čekat co dopadne. Já bych ráda řecko-láká mně, ale přítal už tak kdysi byl. Maledivy jsou mým dovolenkovým snem (a koho ne), ale peníze se budou hodit jinde...
Profilova fotka
mne jen zajima cena a jestli by dali nejakou slevicku, ale rezervovat asi budeme pozdeji az po svatbe, zalezi kolik se nam korunek vrati zpet, svatba nas dost vycucne... Jooo, Maledivy, kdo by tam nechtel :-D my oba byli akorat v Egypte, takze je dost mist kam muzeme, ale to Recko mi prijde tak nejak mezi, ani ne prosty a ani ne predrazeny :-D
Profilova fotka
Jj, tak k tomu Řecku také přistupuji. A nabo ještě Kanárské strovy. My jsem spolu na pořádné dovče nebyli-jen na wellnes pobytu o Vánocích a pak párkrát na lyžích-jinak zatím neee. Takže to pro nás bude pro oba po x-letech konečně dovolená :-) A termín je nejistý-buď hned po svatbě a nebo později-těžko říct. Samo záleží na financích-svatba nám dá také zabrat-komu ne. :-S
Ahoj holky, tak jsme měli přes víkend kopu práce a konečně jsem se k Vám taky dostala. :-) Tak mi na veletrh určitě nejdeme...co se týče programu, tak máme už vše hotové...takže žádná inspirace nás tam už nečeká. Mě chybí závoj, prádlo na svatební noc, zkouška líčení (plánuju až v dubnu po lehkém opálení), ve středu schůzka s fotografem na finální domluvu co a jak, objednání oznámek (dnes či zítra přijdou vzorky), objednání limuzíny a dořešení výzdoby (máme bordó část a ještě bílou část a svíčky na stůl) a objednání krásných líbánek. Fotky z hotelu a okolí mám v albu...je to ostrov Fuerteventura. Jinak jsme koukali na Mauritius (sleva pro nevěstu 40t.), jenže nás naprosto odradila cesta... 22 hodin s přestupem v Paříži, kde čekáš 6 hodin. No co tam?? Hrůza. Takže zvítězili Kanáry... ;-) No a takže to mám v podstatě už hodně hotové...jen doladit program, jinak i zasedací pořádek a vše je hotové. Ted už si budeme jen hrát s detaily. Uf...to se mi ulevilo. :-D
Článek se načítá
Jo a ještě playlist na hostinu a večer...to bude těžký úkol. :-D Na hostině necháme hudbu jen hrát jako kulisu a večer se toho chopí náš DJ brácha, kterýho to baví a má zkušenosti, takže to naštěstí řešit nemusíme. Když slyším ty ceny za "profíky"...
Tak holky, kde lítáte.. :-D jak jste pokročily? Dneska jsem pořídila nádherný závoj...ve svatebních doplňcích na Pražského povstání. Je nádherný, obšitý stříbrnou nití, přesně se mi hodí k šatům a korunce. Délka i velikost hřebínku přesně sedí a jen za 550!! Takže jsem ještě oproti plánu ušetřila. Mám velikou radost. Už jsem tedy kompletní...jen ještě jedny punčochy. Když už jsme u toho, jaké máte punčochy. Koupila jsem si bílé, ale nedávno jsem viděla fotku dvou nohou, jedna bíla v bílém a jedna v tělové, a nějak se mi líbily víc ty tělové. Ale zase na svatebních fotkách mi přišly bílé hezčí. Tak jsem si říkala, že si koupím ještě tělové a vybereme s přítelem, které budou hezčí. A ty druhé budou erární. Jak jste na tom??
Profilova fotka
ahooj děfčata...my jsme včera v Diplomatu vybraly prstýnky - od Retofy - 31/F. Nádherné... ale jinak mega zklamání.... nic tam neměli... já se pomalu dostávám do stavu kdy mi to už nějak začíná být jedno...
Profilova fotka
ahojda, tak my mame po veletrhu a byla to celkem uspesna mise :-D Takze uz mame pouze favority na prstynky 2, takze nas pristi tyden ceka navsteva jednoho zlatnika, u ktereho jsou to spise klasictejsi prstynky, abychom zjistili presnou cenu a jakym zpusobem by prstynky vyhotovil. A pak jdeme k jinemu, ktery ma atypictejsi prstynky, ale Michalovi se libi vic. Uvidime pak podle ceny. Taky jsem tam koupila kosicky na vysluzky, podvazek, puncochy, stuhy do okynek aut a stuhu na baleni kolacku. Puncochy jsem si koupila sampan, ale jsou spise do slonovinove kosti, co jsem potrebovala. A jeste jsem si rikala, ze jsem si mela koupit telovy, ktery se mi teda na fotkach tolik nelibi, ale byly by nahradni a daly by se pak kdyztak pouzit na normalni noseni. Takze jeste musim vyrazit na nakupy :-D Jinak, tenhle kramek mam moc oblibenej, koupila jsem si tam botky, jsou tam nejlevnejsi. V utery si tam jdu pro pompadurku a vlizelin, organzu a bublifuky. A mam v planu i juknout na zavoj ;-)
Profilova fotka
maurinka: narazila jsem na tvoje album a rikala si, ze je mate urco z veletrhu :-) a jinak gratulujuuuu, na kolik vas vyjdou?
Profilova fotka
sluni: caau holka, no hruza 8500 za jeden....
Profilova fotka
maurinka: tak to je husta castka a slevu davali jakou? 10%? ale jsou krasny ;-)
Profilova fotka
myslím že je tam 10%.... měla jsem pocit, že tam letos měli jen malé slevy.... dívla jsem se u té Kudláčkové... hele nic moc, líbil se mi tam jen jeden, ale viděla jsem tam ty vaše... ty krásné....
Profilova fotka
my jsme cekali, ze budou davat tak max. 15% slevu, ale diky tomu, ze slo zlato nahoru, tak vlastne ta sleva te dostane na puvodni cenu. Ty jsou uzaasnyyy, ale vyhodnotili jsme, ze jsou moc drahy a ze takhle krasny vydrzi tak max 2 mesice...
Ahoj, tak to ty naše stály úplně stejně. A na reklamaci ještě zatím nedošlo...je to fakt hustý. Pán usoudil, že je udělali úplně jinak z jiné formy, apod. a rozhodl se, aniž by to s námi konzultoval, že je nám udělá znovu. A to jsem se dozvěděla, až když jsem tam volala po týdnu, jak a kdy nám vrátili peníze. No a tak jsme se dohadovali, on se omlouval a sliboval, že vypadají přesně jako na obrázku a že budu 100% spokojená. A že je posílají. Až 4 dny na to volali, že prý potřebují upravit mou rytinu, páč se tam celá kvůli kamínkům nevejde. Takže zase kecali. No a tak ted čekáme, co přijde, už jsem mu jednou řekla, že se mi tohle vůbec nelíbí a on at se na ně kouknem a když se nám nebudou líbit, tak nám už vrátí peníze. Jsem z toho na mrtvici a ted se jen modlím, aby přišli opravdu krásné a už se to nemuselo řešit. Ale bojím se...to jsme si zase naběhli. :-(
Profilova fotka
ahoj, to teda mate trapeni s tema prstynkama, fakt des ze nejsou ochotny poslat hnedka penize zpet a delaji takovyhle drahoty. To ze je samovolne udelali znovu je jejich problem, tys je reklamovala a meli ti vratit prachy hnedka. Tak snad se to ted povede a prijdou v perfektnim stavu...
Profilova fotka
ahoj jajinko, držím ti palce.... doufám, e se vám tentokrát budou líbit a přsně jak říká sluni - oni je dělají proti tvému rozhodnutí, takže pokud se nebudou líbit, chtěla bych okamžitě vrátit prachy...
Ahoj, díky za podporu. Já vím. Mě to strašně naštvalo...jenže jsem byla tak zaskočená, že jsem v tom prvním telefonátu nezvládla nic říct...on se tak omlouval, že to byla jejich chyba, že prosí o novou šanci, a že se mi určitě budou líbit. Jenže tehdy je určitě vůbec udělaný nebyly. Jinak by mi nevolal až po týdnu co s tou rytinou. A pak mě to teprve vytočilo a když jsem mu po pár dnech volala, tak jsem ho pěkně sjela, na to jsem se už připravila. Že mě nezajímá, že mají blbou komunikaci s tím kolegou, co je tvořil, a že se mi tohle nelíbí, že nám to pěkně zkazili...a on se za střašně omlouval a řekl mi, že nám nechtějí škodit a pokud se nám na nich maličkost nebude líbit, máme je vrátit a oni nám vrátí peníze. No tak ted už jen doufám...a jsem zvědavá, jak to dopadne. Jo a ještě na to řekl, že ve středu to posílá, a budu to mít ve čtvrtek. Řikala jsem, že to asi ne, to nestihne pošta, ale do pátku by to být mělo. No a nic. Takže přítel řekl, že jeslti to dnes nepřijde, tak mu volá, at si je nechá. To já bych počkala, když už jsou na cestě. Jsem zvědavá, jak to dopadlo. No uvidíme, držte palce, já Vás budu informovat. :-D
Tak nejnovější informace je taková, že jsme prstýnky dnes převzali a jsou naprosto dokonalé. Přesně takové, jaké měly původně být. Možná ještě krásnější. Fotky jsou ale bohužel ve tmě a s bleskem. K tomu nám vrátí 1000,- jako omluvu za komplikace. Takže to nakonec dopadlo perfektně. Spadl mi balvan ze srdce. Jsem zvědavá, jaké vyberete Sluni. ;-)
Profilova fotka
jajinka: tak to je supeeeer, ze se to nakonec podarilo a jeste litr vrati.... a prstynky vypadaji krasne, ale asi to nejsou briliantiky na tvem prstynku, vid? ;-) Jooo, jaky my vybereme to fakt netusim, u nas je to tezky :-D ale je to posledni vec, co nam chybi, tak to snad do 14-ti dnu dotahneme
Ahoj, ano, to už jsem psala dřív. Je tam 24 malinkatých zirkonků a jeden větší briliant. :-) Všechny brilianty jsem fakt nechtěla. Za prvé už tak stály 17,5 a za druhé jsou tak maličké, že to vůbec není poznat. No z těch vašich se mi asi nejvíc líbí ty od Mádra...jak máš napsáno v albíčku. Ty poslední bych nevolila, protože lesklé vypadají vždy nejlépe. No jsem zvědavá, jak se rozhodnete. :-) My už máme vše důležité hotové. Jsem štastná a už klidná..jen se těším a hraju si s výzdobou.
Profilova fotka
ahoj jajinka, to je super, že vám to dopadlo dobře :-)
Profilova fotka
jajinka: to je pekne mastna sumicka, tak hlavne, ze vam to dobre dopadlo a jste spokojeny... hlavne, aby vam co nejdele vydrzeli takhle krasny ;-) Jooo, jaky my si ve finale poridime to nevim, ale Michalovi se nejvic libi ty, co nejsou klasicky krouzky, takze pokud se vejdeme s kalkulaci do 15 tis., tak ho na jiny neukecam :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?