Květen 2010 Praha a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahoj nevestinky, tema Kveten 2010 nam admin zamknul, tak zakladam nove :-D Okoli je siroky pojem, tak se kvetnovky pridejte :-D 8-)
Profilova fotka
a pro jaké prstýnky jste se teda rozhodli? Já právě čekám na ten veletrh na nějakou tu slevičku :-)
Profilova fotka
sluni: a ještě mi řekni, u které firm y jste si nechávali dělat ty návrhy svatebka?
Ahoj mauri, ted nevím na koho ta otázka s prstýnkama byla...ale asi na SLuni.. :-) A jak se máš ty?
Profilova fotka
ahoj Jaji, mám se fajn, akorát hodně moc práce..fakt šílený.. strašně moc se dneska už těším domů, bo melu z posledního...
Profilova fotka
maurinka: ustoupili jsme z nejakych extra a ted vedou jednodussi s cervenym prouzkem uprostred s tim, ze ja budu mit jeden briliantik... neco na zpusob tohoto http://www.beremese.cz/album/view.php... maurinka: ja si nechala jen poslat vzorek, jak to oznamko v realu vypada... tyhle byly od spol. Kyoprint
Profilova fotka
Sluni: hezké prsteny .. myslím že s tím červeným to bude vypadat moc fajn.. a nechceš ještě ustoupit z té žlábky? nebojíš se že se ti to bude zanášet? :-( jej, tak od Kyoprintu se nám jich taky pár líbí..
Profilova fotka
maurinka: ono jde o to, ze to cerveny zlato je taky hodne nachylny a pocase ztraci barvu, takze je lepsi, aby bylo trochu niz, aby se tolik neosoupavalo. Ale sbirame inspirace a pak bude na zlatnikovi, aby nam rekl co bude nejlepsi. on ten Kyoprint ma oznamka vice firem, dle myho... bo jsem i par oznamek videla u jiny firmy. Nam by mely jeste dorazit ty zbyle dve, tak pak poreferuju, jestli jsou hezci nebo ne....
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsme v sobotu byli po obleku a nasim favoritem je oblek ve Venesis, sice byl vyber ze 4 obleku (krem, cerna, bila, seda).... ale vybrali jsme. Mame favorita lesk sedy se stribrnou vestickou a regatou a k tomu pujcime z Nevesty krem kosili se stojackem. V Neveste sice meli hodne obleku, ale prevazovaly tmave obleky s prouzkem. Michal tam zkousel jeden sedy, ktery vypadal luxusnejc, ale na nem se mi nelibil. Na fotu vypada mnohem lepe nez ve skutecnosti. Takze jakmile koupime botky, jdeme zamluvit oblek do Venesis a bude dalis vec zarizena, jupiii :-D
Ahoj, no to jsem ti přece psala, že nemají žádný výběr...přesně jen tohle. Ale hlavně, že jste si vybrali, viď? :-) my půjdeme s přítelem nejdřív do Kleinodu a kdybychom tam náhodou nevybrali, tak pak dál. Půjdeme asi někdy v únoru, dřív ho tam asi nedostanu. :-D Vůbec se na to netěší...nerad se převlíká a něco si zkouší. Ale já se těším. :-) A co ty Mauri? Kdy budete řešit chlapa?
Profilova fotka
jajinka: a nevis na kolik tam vyjde pujceni obleku? By jsme se tam taky jeste mohli zajit podivat nez finalne pujcime ten ve Venesis :-)
No tak to opravdu nevím...já se na to vůbec neptala ale chystám se tam v pátek na zkoušku šatů s nějakými doplňky a udělat pár fotek...můžu se na to poptat a dát vědět, jestli vydržíš týden?
Profilova fotka
ja jsem nahlodana jit jeste zkouset, bo si nejsem uplne jista tim leskem toho obleku. Sice je to foceny na spatnym svetle (pod zarivkama) a s bleskem a aji jsme videli, jak vypada oblek venku na slunicku vyfoceny profikem a vypadalo to dobre. Taxem do Kleinodu psala o info, ale pokud mi neodpovi budu rada, kdyz se mi zeptas.
Článek se načítá
Dobře, uvidíš...já se tam chci stejně poptat, abychom věděli, třeba i porozhlédnout, takže napíšu co se dozvím.
Profilova fotka
tak pujceni obleku je od 3500 do 7500 Kc. Nas by oblek s vestickou a regatou vysel od 5500 Kc. Takze tento salon vynechame, kalkulace mame na 3000 Kc.
Profilova fotka
Ahojda kočky, začíná být znát, že se nám to blíží :-) Koukám, že řešíte chlapy-my budeme oblek kupovat-tedy jestli seženeme něco pěkného. Přítel potřebuje stejně koupit nějaký normální-do teď měl takové obyč. Původně jsme chtěli nějaký od KT Prostějov, ale pak přítel dostal typ od známého, který nakupuje samé dolce a Gabana a tak-se pochlubil nějakým Outletem v Německu a podle toho co říkal, tak tam takový oblek vyjde cca na polovinu než tady Prostějov, tak uvidíme jestli budeme cestovat a nebo zvítězí pohodlnost :-N Sluni-jdete také na veletrh do Prahy?
Ahoj sluni, tak to je super. :-) bála jsem se, že to bude víc. No 3000 za celý pánský oblek mi přijde docela málo. Ale když se Vám ten lesklý líbí a hezky mu padnul, tak bych to už neřešila. ;-) Ahoj Lucy...my také ještě nevíme, jestli se bude půjčovat nebo kupovat. Záleží na tom, co si přítel vybere. Pokud nějaký zvláštní, který ví, že už by si ho nevzal, tak ho půjčíme...ale pokud obyčejný oblek, tak se taky zajdeme kouknout i na prodej. Nejdůležitější je absolvovat tu zkoušku a zjistit, co se mu líbí a co se k němu hodí. Pak už to bude sranda. :-)
Profilova fotka
Lucy: ahoj, jojo na veletrh jdeme... jdem tam kvuli prstynkum, abychom uz nasli finalni vzor, ktery pak nechame udelat na zakazku a pak kvuli oznamkum. Ty bohuzel na netu vypadaj jinak nez ve skutecnosti, tak musime najit nejaky, ktery se nam bude libit i ve skutecnosti. jajinka: nam se libi ten lesky, ze nevypada tak klasicky a ze je takovej slavnostnejsi... ale snad s tim nebude problem pri fotecni na slunicku :-D
My jsme prstýnky objednali minulý týden a nemůžu se dočkat až dorazí. Úpravu budu mít také, a to s kamínkama. Budu mít jeden větší diamant a zbylé malé zirkony. A co si budete nechávat vyrýt? My budeme mít jméno partnera a datum, ale zdrobnělé...Janička a Péťa. Líbí se nám to víc než Jana a Petr. S oblekem to chápu...je ještě spousta jiných možností na ne zcela obyčejné oblečení, jako žaket, apod. Je fakt, že to lesklé oblečení na fotkách nebývá nic moc...hele ale ten jsem koukla na ty Vaše fotečky ještě jednou...a ty tvoje šatičky se taky trochu lesknou, nebo se mi to zdá?? Jeslti jo, tak pak bych u toho zůstala, protože to jde krásně k sobě. ;-)
Profilova fotka
jajinka: my furt nevime, jaky prstynky poridit... ty co jsme si vybrali, tak nam zlatnik zkritizoval, takze od "jinych" se pomalu zaciname priklanet ke klasice, ale zase ne uplne :-D Uz mame 2 favority, ale pockame jeste na ten veleth. ja ti nevim, v realu mi prijde, ze se moc nelesknou... Ono to hlavne dela to, ze jak saty, tak oblek jsou foceny s bleskem pod zarivkou a to udela hodne. Oblek jeste zkusime na dennim svetle a kdyz to bude ok, tak ho vemem, at je o dalsi starost min :-)
Tak to jo...to je jasný, že zářivky a blesk to pěkně zkazí...venku by to mělo být v pohodě. :-) mám radost ua Vás...taky bych to ráda měla už vybrané a odškrtnuté. :-D
Profilova fotka
Hojda, jj, také budeme mít na prstýnkách zdrobněliny+datum...ono-co jiného? No, u nás ještě o obleku nemáme představu. Přítel si jej chtěl vybrat sám, pak jestli mu pomůžu, tak uvidíme jak to dopadne :-) Třeba ho ani nebude potřebovat-pořídí místo toho kraťasy a bude to :-N
No možností je dost...ještě můžou být přezdívky, nebo hlášky, které znáte jen vy...nebo sdělení..."Navěky tvůj..." apod. Ale nám to takhle přišlo taky nejlepší... ;-) Určitě bych ho nenechala to vybírat samotného...vždyť musíte být sladěni!! :-)
Profilova fotka
Sladění ano, ale to zase není tak těžké (to mu jen řeknu, že šaty jsou bílé a hotovo :-) ). Zase na druhou stranu chápu jeho-chce, abych to měla jako překvapení a neviděla jej dříve...Bohužel u těch chlapů to není takoá změna jako u nás-nalíčené, učesané,...
No tak u chlapů se na tohle nehraje, ale samozřejmě každý si to může udělat po svém. ;-)
Ahoj holky, tak jsme vybrali v Kleinodu nádhernej oblek s vestičkou (oblek s košilí si kupujeme a vestičku půjčujeme). Můžem další věc škrtnout za vyřízenou. Máme z toho radost, je fakt nádherný. Antracitová barva s jemnými proužky, bílá košile a bílá vyšívaná překrásná vestička. 12900,- oblek a půjčení vestičky s plastronem a kapesníčkem 1500,- na 7 dní a slavnostní exclusive košile 1740,-. Ještě manžetové knoflíčky a je to vyřešené.
Profilova fotka
jajinka: super, ono se to pomalu a jiste kupi a za chvili bude vse zarizeno :-D Ale koukam, ze ta cena za olbek je husta, ale kdyz ho kupujete, tak pocitam, ze ho pak unosi. My bychom v sobotu meli jit do Venesis jeste jednou zkusit ten sedy oblek a asi ho zamluvime, teda pokud nas zitra nezapomenu objednat :-D
Ahoj, jo je vyšší, jenže máme ho půjčit za 6 nebo koupit za 13...a jelikož má přítel zatím jen jeden, a není ten oblek černočerný :-D tak ho právě unosí. ;-) Za to s prstýnkama to dopadlo špatně. Přišly úplně jiné prstýnky, než co mají na obrázku a v popisu. Šířka a výška a ani poměry těch proužků vůbec nesouhlasí s tím, co tam měli napsáno. Prstýnky nejsou kulaté, ale hranaté a ten diamant prostupuje skrz prstýnek a jeho špička mě řeže do prstu. A k tomu ještě nesplnili objednávku, chtěli jsme lesklé s matným pruhem a přišli matné s lesklým pruhem. Takže jsme je hned odeslali zpět s průvodním dopisem a dle jejich obchodních podmínek doufáme, že nám do 7 dnů pošlou peníze. A prstýnky budeme řešit v Praze u nějakého zlatníka, který nám je udělá dle přání na zakázku. Moc mě to mrzí, jsem z toho zklamaná. Snad budeme mít peníze rychle zpátky a budeme moci začít řešit jinde a znovu. Co vy?
Profilova fotka
ahoj holky, přišla jsem vás po dlouhé době pozdravit Jajinka: no prosí m tě, to ti nezávidim, co to bylo za firmu které se máme vyvarovat?
Ahoj maurinko, www.originální-sperky.cz a je to jako firma Mogati Diamonds, nebo nevím jak to mají nasmlouvané, protože to je asi dodavatel nebo co. Když jsme se na ně ptali, tak mi pán řekl, že když mi dá méně zirkonů tak bude cena stejná, jelikož mu ty kameny zůstanou, jako že dostává od někoho suroviny přímo na konkrétní prsteny. Já nevím...jsem ráda, že jsme to řešili hned a máme dost času na nové řešení. Je nám ale hrozně líto, že to takhle dopadlo, protože chválu na ně jsem tu četla, na webovkách také vypadají kvalitně a pán rychle komunikoval přes emaily. Vůbec nedokážeme pochopit, že by zlatník tohle vypustil ze své dílny. Třeba to dělal nějaký nováček a nikdo to nezkontroloval, já fakt nevím. Je to jedno, ted už jen aby se vrátili peníze včas a bude to v pohodě. Zase další zkušenost no. Jinak jsme se ted vrátili z restaurace a jsem naprosto nadšená, přístup personálu perfektní, jídlo luxusní a připravili nám ukázkový stůl i se svíčkami, šampaňským s jahodou, prostě báječnou atmosféru. Zatím jsme nenarazili na jedinou vadičku. Tak aspon něco je zase super. :-D A co ty a novinky?
Profilova fotka
jajinka: Jajinko, to mě tedy moc mrzí, na tomto portálu se mi líbily asi tři páry prstýnků.. tak po této zkušenosti si radši vyberem na veletrhu... holky: ahojky, tak mám novinky, už jsme byli zaplatit na matrice a dotali jsme pokyny co a jak v den svatební a ještě jsem si koupila šaty na převlečení a k nim takové hezké sponečky :-) ale to byl kup holky, zlevněné na polovinu, dlouhé až na zem, fialkové a ještě si je vezmu ted na ples :-) prostě nálada jak má být... ještě jsem včera pokupovala talířky a vidličky a kelímky a panáky na ranní občerstvení, tolik toho porcelánu doma fakt nemám :-) snad se nikdo neurazí a nebude mi to zazlívat :-) jinak nemohu sehnat DJ - fakt peklo.... jsem z toho už šedivá... a tento týden nás čeká oznámko a vybrat lidi an posvatební párty....

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?