Květen 2010 Praha a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahoj nevestinky, tema Kveten 2010 nam admin zamknul, tak zakladam nove :-D Okoli je siroky pojem, tak se kvetnovky pridejte :-D 8-)
Profilova fotka
maurinka: a jakou mas velikost? pani rikala, ze v ty 34 maji nejmensi vyber... ale jestli nemas rada prezdobeny saty, tak si asi moc nevyberesh... aspon u me kazdy mely na sobe kaminky a na muj vkus to bylo hodne.... ja mam rada jednodussi veci....
Profilova fotka
40-42 mám velikost... snad tam nějaké budou mít... já jako striktně netrvám na nové kolekci, ale chci prostě nějaké krásné a k nim ten španělský závoj lemovaný krajkou...
Profilova fotka
maurinka: tipuju, ze si tam vyberes spise z te stare kolekce, ale uvidis... trebas na tebe ty saty budou pusobit uplne jinak nez na me... ale co maji na netu na fotkach, tak realita je uplne jina :-( bohuzel na fotce ty detaily tolik nevyniknou :-(
Profilova fotka
jasně já to chápu, tak uvidim nooo... :-) tady v MB je to bída, bídovitá.. šaty prostě pořád nemám.. a chci je mít už...
Profilova fotka
maurinka: byt tebou, tak jdu do ASS, kdyz maji nejakou akci... Ja mam saty za 6 tis., ale normalni cena za pujceni by byla 10 tis. a pocitam, ze u te nove kolekce budou jeste vyssi palky :-( ale myslim, ze ted maji akci na pujceni za 7 tis. a k tomu zdarma spodnicka, podvazek a zavoj...
Profilova fotka
j právě proto tam jdu... jinak bych tam vůbec nešla, ty peníze jsou docela dobré za šatky... v MB mají i dražší.. uvidíme, oc mi nabídnou. a taky se dost bojím, na kterou slečnu tam narazím.. nechci aby na mě byl někdo protivný nesnáším to!!!
Profilova fotka
maurinka: tak se objednej k Mile... ta sice na poprvy byla ze zacatku nepristupna a nic nerikala, jen nosila saty, ale po chvilce zmekla a zacala i komunikovat a radit a pri druhy navsteve se uz dost snazila a radila a byla trpeliva... Mozna ty holky jsou tam takovy pri prvni navsteve a pak uz to jde... tak ji zkus, ale nemuzu zarucit, ze i na tebe bude mila ;-)
Profilova fotka
víš, já totiž nejsem konfliktní, tak se budu snažit... a ony my měli taky :) jiank jim řeknu, jestli chtěj vydělat peníze... :-D
Profilova fotka
a to mi ještě řekni, jakto že máš ve svém albu tak krásně oddělené ty příspěvky, viz.. koupeno v říjnu, koupeno v listopadu... mě to nejde a všechcno mám na jedno brdo.
Profilova fotka
maurinka: ja jsem vedela, jaky tam slecny jsou,takze jsem ji ze zacatku ignorovala a nechala si jen nosit saty a cekala, az se srovna a zacne komunikovat :-D hele, to je potreba dat: "" ale dej to vcelku bez tech uvozovek... tady by se to jinak nezobrazilo... toto je na jednu mezeru, muzes jich dat za sebou kolik chces....
Profilova fotka
kurna, tak ono mi to i tak zmizelo :-( tak jinak: hranata zavorka < br

hranata zavorka


Profilova fotka
ve finale je to hranata zavorka br hranata zavorka vkuse
Článek se načítá
Profilova fotka
počkej počkej... takže co mám dát? :) [...]? nebo?
Profilova fotka
musis dat vcelku toto: < br
pisu to pod sebou, jelikoz se to tady pak nezobrazi :-(

Profilova fotka
aha dobře zkusím :)
Profilova fotka
toto vlastne simuluje entr... pokud budes chtit vic mezer, napis toto zasebou bez mezery
Profilova fotka
JEEE, UŽ TO MÁM, TO JE SUPEEEER
Profilova fotka
maurinka: super ;-) jajinka: slecna mi zatim ohledne zavoje nenapsala a ja vcera chtela ten svuj zmerit a uplne mi to vypadlo z hlavy :-( tak dneska :-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem včera udělala krásné jmenovky :) až bude příležitost, tak je sem vystavím :-) jak se máte?? Hele nemáte zkušenosti s objednáváním na www.svatebnimandle.cz?? Dělala jsem si u nich před 14 dny objednávku a ještě se mi neozvali!!!
Ahoj holky, já právě do bazárku koukám pravidelně...jenže nechci závoj s kamínkama...ale aby měli kamínky na hřebínku. Jinak chci to bílé lemování...no prostě je to poslední věc co pořizuju a tak už má přesný specifika, aby se hodila...je to těžký, ale věřím že se zadaří. Ikdybych ho měla sehnat až v dubnu. :-) Hele mauri a nemyslíš, že je to dost brzo?? Sice je to v cukru, ale bála bych se že se zkazí, kdybych je měla doma tak dlouho. Jinak myslím, že ti určitě dorazí...je před Vánoci a chvilku to trvá, máš ale čas, tak neplaš a 100% přijdou. Je to známý web...neboj. ;-)
Profilova fotka
maurinka: tak s timhle serverem zkusenosti nemam, planuju objednavat vse az nekdy unor/brezen, az budu mit uplne jasno, co chci za vyzdobu apod. jajinka: tak si rikam, ze asi idealni bude, kdyz sezenes uplne cistej zavoj jen s tim lemovanim a kaminky na hrebinek si pridelash sama :-) nebo mozna si ho zkusit nechat udelat na zakazku, ale to nevim, kolik by to stalo.... napadlo me napr. Studio Kvetuse, co tady furt inzeruje...
Profilova fotka
jajinka: není to jen v cukru, ale cukrové polevě, mají trvalnlivost do unora 2011.. mají napsané tam... takže se to určitě nezkazí :-) .. je to něco jak bombony...
Sluni: no já budu koukat do bazárku, kdyby se objevil, jinak na jaře přijdou nové závoje do Kleinodu, takže tam se podívám a taky se chystám obejít salonky a jeden svatební obchod někde na Pankráci, a určitě tam něco najdu. Toho se nebojím. A jinak s tou výzdobou to plánuju stejně jako ty...nakupovat až budu vše vědět, až budu mít změřené stoly v restauraci, kde bude hostina, pak to vše nakoupím. Mauri: Tak to jo...to se ti určitě nezkazí. :-) Ale určitě se neboj, že by to nepřišlo. :-)
Profilova fotka
Hurááá, ted mi psali mail Svatební mandle a už mi letí domů :)
Profilova fotka
jajinka: tak holcina zavoj kupovala v salonu Orchidea v Klatovech, kdyz tak webovky jsou salon-orchidea tecka cz. Uz jsem jim psala, jestli maji ten muj zavoj v barve sampan ci sl. kost, tak sem zvedava. Moc bych ho chtela :-)
Profilova fotka
Ahojda kočenky, já jen rychle nakukuji z dovči. Drahý šel něco zařídit a já otevřela PC kvůli nějakému infu o vlecích, tak jsem jukla i sem. Chtěla bych Vám popřát krásné svátky-doufám, že máte všechny volno a že si je náležitě užijete. My dostali "all inclusive"pobyt, tak si užíváme sauny, vyřivky, jídla, pití, masáží-vše zdarma. Dnes jsme i trochu polyžovali, ale je tam na mně zima, tak jdeme na oběd a pak do té výřivky x-) Mějte se krásně-už musím, drahý se vrátil, tak vyrazíme. Pa
Profilova fotka
ahojda, tobe taky krasny a pohodovy svatky... a tise zavidim ty hory... jak ja bych jela :-) a na kterych horach jste?
Profilova fotka
Hezké Vánoce a do Nového roku 2010 vykročte tou správnou nohou, at se še vydaří :-) Lucie
Profilova fotka
Sluni-Krkonoše. Před chvilkou jsme dorazili z té výřivky-bylo to super. Teď jdeme zkoumat na net kam vyrazíme zítra lyžovat. Jsme v chatě přímo na sjezdovce, ale zítra bychom chtěli někam jinam. Ve výběru je Špindl a Černá Hora, tak uvidíme. Odpolko budu možná i tak statečná a stoupnu na normální lyže. Jezdím jen na těch akrobatických-krátkých. Drahý kdysi dělal brigádně instruktora, tak slíbil, že se mi bude věnovat :-N No, jsem na to zvědavá. Jinak jsem pro lidi v práci připravila super PF-ko... Z výřivky. Ti mně přetrhnou :-D Mějte se krásně. Mrknu až po Vánocích. Lucko, vše vyjde. Věřme tomu ;-) Pa
Ahoj holky, taky všem přeju krásné svátky, super Silvestra a vše nej do nového roku. jinak já bohužel marodim a jsem doma. Představy o volnu jsem měla zcela jiné, ale bohužel, stane se. Tak všem přeju hlavně zdraví a co nejšťastnější příští rok...je to ten nejdůležitější v našich životech...aspoň zatím. Tak ať se toho vydaří co nejvíc a pěkně si to všechny užijeme. Zatím pa...v lednu to roztočíme. ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?