Květen 2010 Praha a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahoj nevestinky, tema Kveten 2010 nam admin zamknul, tak zakladam nove :-D Okoli je siroky pojem, tak se kvetnovky pridejte :-D 8-)
My se taky nekoukali...a vidíme to stejně. ;-)
Profilova fotka
Jinak nějam "ticho po pěšině"..Kdepak jsou holčiny? Člověk má konečně čas kecat a ono nic :-D
Už asi dost přesycený...no, je toho dost vyřešeného, mě už nenapadají nápady. A ted jsem si řekla, že chci mít do konce roku klid. Podepsaný papíry na matrice budou až v lednu, takže není co domlouvat, když to datum není ještě na papíře. Tak ted vybírám a posílám poptávky a v lednu to teprve začne...kolotoč. Tak abych se na to připravila a ted si odpočinula. :-)
Profilova fotka
Jj, pravda. Tímto házím nohy nahoru a tématu "Květen 2010 Praha a okolí" vyhlašuji pauzu ;-)
Tak se měj zatím krásně a brzy pá...
Profilova fotka
ahoj moje holky, tak jak jste na tom??? PO dlouhé době vám tady něco píšu... já už mám vývazky, výzdobu připravenou, podvazek a ted shanim svatebni mandličky a mošničky, abych to mohla navázat.. jinak jsem celkem pekelně promázla seznam hostů, ale nevadí.. rozhodli jsme se že svatba bude v rodinném duchu a svědci a potom uděláme jednu velkou párty a grilovačku pro přátele... ted sháníme oznámeni... líbí se mi jich asi 10, je to trochu probléééém....
Profilova fotka
ahojky, u nas moc toho noveho neni... ted cekam az konecne v ASS budou mit celou novou kolekci, abych si mohla jit vybrat finalni saticky. Taky premyslime nad snubackama... rozhodli jsme se jeste nez si koupime ty nami vybrany, ze se jeste stavime u zlatnika, ktery ma nejake svoje prstynky, ale spise dela na zakazku. Ukazali jsme mu ty nami vybrany a on nam k nim rekl par svych postrhu, co se casem s nima muze stat... tak ted vahame, jestli koupime ty vybrany a nebo si nechame udelat nejaky svoje na zakazku.... cenove vyjde zakazka levneji... K proskrtavani seznamu hostu jsme se jeste nedostali - v planu je hostina pouze pro rodinu a svedky a vecerni raut pro znamy. Oznamka budeme resit/vybirat po novem roce....
Profilova fotka
sluni01: ahojky :-) my taky obcházíme zlatnictví a ptáme se po snubácích a co se s nima časem stane.. a nejhorší jsou prý ty jako by pískové... ty obroušené ale vypadá to jako písek... ty se nejvíc prý ošoupou....
Profilova fotka
maurinka: no, prave... pro my jsme si vybrali prstynky, ktere maji to piskovani ve zlabku s tim, ze se to jen tak neosoupe... ale zlatnik nam rekl, ze se zas ten zlabek brzo zanese a lesk zlabku bude ta tam :-( lesk se poskrabe a vystouply hrany jsou nachylny a brzo se otlucou... ale jinak jsou ty prstynky uzaaasnyyyy :-D btw. my byli v Raji snubnich prstenu, maji tam hodne velky vyber, tusim 2500 ks a co myslish, my si tam vybrali pouze jedny a jeste o 6 tis. drazsi nez ty vybrany u Kudlackovy..... Takze co jsem si myslela, ze prstynky budou raz dva vybrany, tak prd :-D :-D
Profilova fotka
sluni: hi hi, taky s tim tak nějak počítám.. my chcem do ráje jet taky... ale stejně myslím, že je vyberem jinde. Nějak se nám pořád mění vkus a ještě jsem neviděla prsteny, které by mě chytly za srdce... jinak jsem se koukala na šatičky v ASS a v Kleonidu... tam mají mojí srdeční záležitost.... asi možná se tam vypravím...
Profilova fotka
maurinka: v tom Raji je hodne vyber, ale maji prevazne klasiku na X zpusobu a to se nam nelibi.... u nas jsou prave srdecni zalezitosti ty od Kudlackovy, ale ted se bojime, ze za ne dame 20 tis. a vydrzi jejich krasa ctvrt roku ... no, mame o cem premyslet :-) taky jsem zkusila kontaktovat uciliste ohledne kytek a mluvila jsem s pani, ktera to tam vyucuje a dela skoleni s tim, ze ona by ty kytky udelala a v lednu se sejdeme... nechci nic narocnyho, tak by to mohla zvladnout a za nizsi cenu.... ASS doporucuju, ale priprav se, ze slecny tam nejsou ze zacatku moc prijemny, ale saticky maji pekny... v Kleonidu sem nebyla, ale myslim, ze sem tady slysela kladny hodnoceni... tak az budes mit po zkouseni, hod sem fotecky ;-)
Profilova fotka
jupííííí, tak v ASS uz maji konecne koplet novou kolekci, tak pristi patek jdu na zkousenicko, se tesim :-) jen doufam, ze pak nebudu mit moc velky dilema, ktery vybrat :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojda, po delší době nakukuji. U nás teď čekáme na vyřízení nového OP a jdeme zařizovat matriku. Respektive-možná. Uvažujeme o přeložení ;-) Jinak koukám, že probíráte prstýnky. Snad si pro ně pojedeme příští týden, tak jsem zvědavá jak se povedly.
Profilova fotka
ahojky, lucy: tak co prstynky? budou tento tyden? ;-) a procpak uvazujete o prelozeni? jestli se muzu ptat ;-)
Ahoj holky, koukám, že jste zase obnovili. Já si byla vyvolat fotky šatů a v úterý jdu na zkoušku účesu. Tak se moc těším. Jinak já si vybrala šaty v Kleinodu na Chodově. Naprosto úžasný prostředí, super obsluha, byla jsem asi v 10 salonech a tento vedl s náskokem. Šaty krásné a velký výběr. Pořád na ty fotky koukám a nemůžu se na ně vynadívat. Moc se na ně těším. :-) Držím palce mauri a pak napiš. :-) Do své výbavy mám všechno, jen závoj chybí. To se ale chci domluvit s mojí vizážistkou, který závoj bude nejlepší k mým šatům. A pak když ho seženu levněji na beremku, by to bylo super. A ještě prádlo na svatbení noc, ale to budu řešit až na jaře. Prstýnky jsme si vybrali a už máme našetřeno, chceme je objednat jakmile oficiálně podepíšem matriku, abychom tam měli správný termín, sice jsem jim volala a ujistili mě, že s ním mohu počítat, ale já raději počítám vždy s tím, že se může cokoliv stát. No a chystáme se do Vánoční Prahy, tak bych se chtěla poohlédnout ještě v krámech a něco ozkoušet, než se pro ně definitivně rozhodneme. Uvidíme. :-)
Profilova fotka
sluni: čau babo!! bylas v tom ASS??? dneska jsem se tma objednala.. zkoušet jdu 29. prosince... nepotkáme se tam?
Profilova fotka
lucy: ahoj babo taky, jjaaaak jako přeložení?? Jako na neurčito? Co tak najednou?
Profilova fotka
jajinka23: ahoj bábo taky taky, dneska jsem se objednala do Andělského svatebního studia a pokud si vyberu, do Klenoidu asi nepůjdu, uvidíme. Měnim to jak jarní počasí, ale v ASS mají ted akci 6900 Kč pujčovné na 4 dny + dva dárky apodvazek... pro mě je to výzva + hlavně můžeš si vypujčit šaty z nové kolekce 2010m tak to chci zkusit. Jdu si zkoušet 29.12. ve 12 hodin :-) jinak mám holky ted tip na ty jmenovky - a budu dělat motýlky, které dám na sklenici :-) .. a jinak podvazek, punčošky, vývazky, ubrousky a organza taky hotový... ještě čekám až mi dojde zásilka ze svatebních mandlí, už je to týden a nic zatím... trochu nervozní jsm z toho... ještě že to je objednané takhle dopředu, hih... jinak pokud byste chtěli něco Dekor.. tak doporučuji portál Svatba dekor - bomba jednání do 2. dnů jsem to měla pře pulku republiky doma...
Profilova fotka
Krásný večer, takže novinky-prstýnky máme doma. Jsou nádjerné. Mnohem hezčí než na obrázku a i propracovanější než ty co mají vystavené x-) Cenově se vešly ještě o více než 1000 Kč pod limit. :-N Na svatba dekor mrknu. Ohledně přeložení-zatím bez komentáře. Když se bude něco dít, dám vědět ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, v patek jsem byla v ASS na novou kolekci a byla jsem tezce zklamana... ve velikosti 34 maji pouze 6 ks satu a saty jsou na muj vkus moc prezdobeny ne kaminkama, ale kamenama.... Ty co jsem mela vyhlidnute na obrazku, ve skutecnosti vypadaly hrozne, ale hlavne diky ty "bizu" ve vetsich velikostech je pry vetsi vyber a i snad budou doobjednavat nejake saty... Tak jsem aspon znovu zkusila ty, co mam zamluveny a jen tak tak mi je pani zapla, i podprdu jsem si musela sundat, abych v tom mohla dychat takze do kvetna 5 kg musi jit dolu a ne ze ne Fotky jsem zadny nedelala, bo jsem z tech satu byla hodne zklamana a zadny se mi na me nelibily.... taky jsme byli v Dablicich na prstynkach a uz jsme ustopili ze zvlastnosti ke klasickym krozkum... Ale jeste jsme se tam potkali s pani, ktera pece a koupili od ni rovnou kilovku cukrovi. U nas se nepece a ani moc cukrovi neji, takze jsme koupili neco malo, aby bylo na stole, kdyz prijde navsteva. A mam na pani kontakt, ze pece i svatebni minizakusky a kolacky. Sice je od Tabora, ale dopravu si neuctuje, bo jezdi casto do Prahy.
Ahoj, sluni, k těm šatům, musím říct, že i já se jen tak ptala, jestli ty šaty jsou eventuálně vyměnit za šaty v nové kolekci, paní řikala že určitě ano, ale že prý ta nová kolekce není nic moc, že je mnohem horší a že takové, jako jsem si vybrala tam ani nejsou. Nevim co se děje, proč zrovna ted stojí kolekce za prd, ale ty co jsem si vybrala jsou tak krásné, že mě vůbec nemrzí, že nejsou z nové kolekce. Takže si také nakonec zůstala u původních?? Ty ti moc sluší. :-)
Profilova fotka
jajinka: mne to prave hodne prekvapilo, jelikoz mi slecna pri prvnim zkouseni rikala, ze saty z novy kolekce jsou nadherny a ze si urcite vyberu... ale pocitam, ze je videla jen na fotkach a to dela hodne. Bohuzel mi ani jedny nesedly a byla to pro me prehlidka spise nevkusu. Nechapu, kdyz pred tim meli tak uzasny a nadherny saty. Takze zustavam u tech puvodne vybranych, ikdyz ted jsem si je zkousela v jine kabince, kde bylo prudsi svetlo a uz ani v tech sem se sobe moc nelibila, ale to jsem proste jaaa :-D takze do nich neco malo shodim a asi si poridim takovou tu silikonovou nalepovaci podprdu a bude :-D Ted jen prodat bilej zavoj a koupit sampan :-D a ty mas co za saticky? ty Levante? ;-)
Ahoj, no jo, to je jasný, že když je pak zkoušíš a zkoušíš, tak začneš přemýšlet, jestli sis vybrala dobře. Taky sem jednou takovou etapou prošla, ale je to už za mnou a už nad tím nepřemýšlím...to je lepší. :-D Jinak šaty jsem sem nedávala a vůbec nevím jak se jmenují, takže asi ne. Já mám bílé s vlečkou, jednoduché, zdobené lehce kamínkama se zdobeným rozparkem k pasu na pravé straně. Ale k nim musím sehnat ještě závoj. Ale obávám se, že to bude těžký...mám přesný požadavky...jak vypadá ten tvůj?
Profilova fotka
jajinka: podivej se na http://www.beremese.cz/bazar/show_ent... Ale nevim nevim, jestli to bude to pravy orechovy co hledas... ale mne se moooc libi, tak se ho snazim sehnat v barve sampan ;-)
No ten je fakt nádherný...hned bych si ho od tebe vzala ale asi to nesplní. Obávám se, že především má velký ten hřebínek, já budu mít vlasy napůl v drolu a jinak rozpuštěné, takže mi vizážistka řekla, že musím mít hřebínek úzký, čili 6 max 7 cm široky (jako ze strany na stranu) a délku asi přesně 60 cm, tak aby to vyšlo....ten tvůj se mi zdá trochu kratší. Ale jinak nádherné lemování...kde si ho koupila?? Třeba by tam ten samý měli v champagne..
Hele a jak ty tom máš s těma šatičkama...ty co máš v albu, co máš zamluvené, píšeš že jsou v champagne, ale pak máš další fotku jako že venku jsou bílé...to jsou ty samé?? Nabo jak to máš...
Profilova fotka
jajinka: ti muzu ten hrebinek a dylku zmerit, z pameti ho nevim. Zavoj jsem koupila tady od jedny holciny, ktera si jej poridila, ale taky nepouzila. Takze je fungl novej. saticky mam ty, co pisu, ze jsou ze sl. kosti a na svetle i fotkach jsou bily... sampan je o neco tmavsi a ta by mi vubec nesla, toto je na hranici, ale na fotkach z venku na slunicku ta sl. kost pusobi prijemneji, ta bila je vic agresivni....
No a kde ho koupila ona. Třeba ho v tom obchodě budou mít i v jiné barvě... Sluni si moc hodná, koukám ale, že máš na hřebínku kytičky a já potřebuju k vůli korunce kamínky. Už vidím, jak to bude těžký sehnat ten pravej. Ach jo... :-( Hele a proč když to máš s barvou takhle si ho nenecháš?? Zkoušela jsi ho k nim?? Tluče se to? Je to opravdu škoda...je nádherný!! :-)
Profilova fotka
jajinka: zkusim to zjistit, kde jej ta slecna koupila... musim projit IP bo uz to je celkem dlouho, co jsem ho kupovala. Jinak zkus projit tady bazar, myslim, ze sem od nekoho videla zavoj s kaminkama. To vis, ze jsem ten zavoj k tomu zkousela a je to jako pest na oko, k tem satum se hodi sampan zavoj, bohuzel :-(
Profilova fotka
čaute holky, no to mi ani neříkejte, že si ani v ASS nevyberu!! Já se na to těším jak malá holka, hlavně na tu jejich novou kolekci...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?