Květen 2010 Praha a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahoj nevestinky, tema Kveten 2010 nam admin zamknul, tak zakladam nove :-D Okoli je siroky pojem, tak se kvetnovky pridejte :-D 8-)
Profilova fotka
elmes: a nechces zkusit Borymu napsat, jestli vubec bude mit na vas termin volno? Neco rikal, ze uz ma asi 15 nevest na pristi rok... a po schuzce s nama sel na dalsi schuzku s nevestou :-D ty jooo, tak to mas suprovyho chlapa... za tohle bych mu i snad na tu kapelu kyvla :-D :-D :-D hele a co kompromis.... 4 hodiny kapela a pak DJ ;-)
sluni01_dost o tom premyslim a jsem nahlodana, ze obetuju DJ za fialovou barvu svatby...neco za neco..pokud bude trvat na kapele, tak ale zmenime barvu z bordo na fialovou..byznys je byznys:)
Profilova fotka
elmes: nebo tak :-D na jedno z toho urco pristoupi ;-)
bude muset..ja jsem vzdycky byla hrozne tvrdohlava a bud bylo po mym nebo nic...ale prita si me vychoval a ted je to u nas o kompromisech...nejvetsi hadku za nas vztah jsem zazila loni o bramborovy salat!!! kazda rodina ho dela jinak a ja jsem ho porad chtela mit po svym a tak se to nase dohadovani presunulo do roviny: kdy uz konecne prijmes, ze jsme par a ze je to o komunikaci, o dohode, o ustupcich...dostala jsem sodu... :-( salat dopadl: vzdala jsem se jablek, pritel celeru (brr);obetovala jsem bily jogurt, pritel sterilovanou zeleninu(doma davame varenou);pritel obetoval salam, ale zase vybral recept na cukrovi :-D myslim, ze uz jsme zpusobily vstoupit do manzelstvi...pokud nas vztah prekonal "hadku o bramborovy salat", tak uz prekona vsechno :-D
Profilova fotka
elmes :-D :-D :-D vtipny, jak kvuli prkotine muze vzniknout hadka :-D ale reknu ti, ze i ja sem se naucila delat kompromisy, drive byly hadky kvuli kravinam a kazdej si stal za svym a ne a ne ustoupit... ale ted se snazime jeden druhemu vyjit vstric a ja se ucim si neco rici trikrat pro sebe a premyslet, jestli to opravdu chci rict :-D :-D :-D
sluni01_to ja jsem takovej dusic...kdyz jsem nastvana a neco se mi nelibi, tak se to vetsinou snazim prejit..jenze pak se to nahromadi, rupnou mi nervy a silene vylitnu...ale snazim se s tim bojovat:) jsem totiz straaasne zamilovana:)
Profilova fotka
Elmes-ohledne skoly jsem v poho. Ja mam jeste radnou dobu studia, takze neplatim nic a jeste jsem si udelala asi 10 zkousek o rok drive. Letos mi toho zbyva par, ale same "chutovky"...+diplomka. Ohledne pritele a jeho prekvapka-krasne.Take se mi stava. Docela casto to, ze prijdu domu pozdeji a jidlo se pripravuje/je pripravene. A nedavno bylo dokonce i uklizeno a to mne fakt soknul. Prijemne samo 8-) Kamosce situaci fakt nezavidim... Ohledne satu-nj, laska na prvni pohled. :-D Tema kapela X DJ otevreme o vikendu. Snad. Moc neresim.
Ahoj všichni, zase se toho tady odehrálo, že mi trvalo děsně dlouho než jsem to přečetla... :-D Sluni: fotografa jsem vybírala podle netu...našla jsem jich asi 9, pak ještě vyřadila asi na 6 a z nich jsem měla favorita, kterého nakonec vybral i přítel, aniž by ho věděl. Je to pan Bursík, už jsem s ním mluvila a na 100% s námi počítá. O víkendu či příští týden mi pošle na majl ještě další fotky (na webu jich zase tolik není) a pak se sejdeme a ukáže nám toho ještě víc a dohodneme už detaily. Je moc fajn a měl plno otázek (které jsem ještě ani nedokázala odpovědět), z čehož je poznat jaký je profík. :-) 30 let praxe je znát no... :-D Mauri: souhlasím s holkama, vůbec se nestresuj. Já sice svoje šaty našla už v prvním salonu na prvním zkoušení, ale stejně jsem chtěla projít ostatní, jestli tam náhodou nenajdu ještě lepší...což už se opravdu nestalo. :-D ALe jestli je máš najít na poprvé nebo na potřetí, je to jedno, hlavně že je najdeš a uvidíš že 100% najdeš!! ;-)
Profilova fotka
nazdááár, tak jsem dneska obešla tři salony... myslím, že si vyberu.. ale jako ochota nic mooc, kromě jednoho salonu..
Profilova fotka
tak se mi podarilo zamluvit dalsi kadernici a uz se tesim na zkousku... 8-) na tu se objednam, jakmile budu mit zamluveny finalni saticky.... Moje stala kadernice je tehotna a ma termin porodu v cervnu, tak pochybuju, ze bude mesic pred porodem zvladat stat 2 hodiny a delat mi hlavu.... Takze jistota je jistota a tahle kadernice bude stat - zkouska, finalni uces a doprava - 1000 Kc, supeeer... cena zalezi na typu vlasu, takze se to mozna trochu pozmeni, ale i tak je to super cena na Prahu.... Maurinka: nerikej, ze u vas jsou samy neochotny :-( a co fotecky, budou? ;-)
Profilova fotka
No fotečky nebudou, Ivoš sem chodí... jedině když mi dáme mailík :) potřebuju poradit, ve skutečnosti se mi líbily uplně jiné než se dívám na fotce...
Profilova fotka
maurinka: poslala sem ti maila do IP, tak posli a pokusim se zhodnotit :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
sluni: posílám mailem
Profilova fotka
maurinka: posilam ke kazdymu komentar :-D
Profilova fotka
Maurinka-pošly mi je prosím také-juknu. Meilík máš ;-) Jinak jsem zapoměla pozdravit-přeji dobré ráno tedy :-D O víkendu jsme dali na tipy rodičů a šli se podívat do jedné restaurace. Byli jsme velmi příjemně překvapeni s prostředím a následně i s jídlem. Dnes/zítra jdeme zkusit ještě jeden tip. Také už jsme se dohodli na hudbě-bude živá. Zajišťovat ji bude rodinný kamarád. Hraje fakt úžasně a také je to dobrý byvič, tak se začíná fakt i těšit ;-)
Profilova fotka
lucy: uz jsem ti to poslala...
Profilova fotka
jj, děkuji. Já Ti před chvilkou písla odpověď-fakt jsem dříve nestíhala. :-p ;-)
Profilova fotka
ahojky holky, tak už máme potvrzený termín... 22.5. ve 12 hodin v Benátkách nad Jizerou na zámuku...
Profilova fotka
maurinka: Ahojky, v Benátkách? To je kousek od nás. Odkud jsi?
Profilova fotka
Ahojda, maur-gratulka. ;-) A jak s hostinou? Už máš nějaký další tip?
Profilova fotka
ahoj holky, nejak nam to tady pokulhava.... ;-) Maurinka, gratuluju k zamluvenemu datu... mooc pekne datum, vid? ;-) My to mame 22.5. ve 13 hod. :-)
Profilova fotka
sluni, tady to primo KULHA... :-D ale tak ono je casu fakt dost. Sice to docela utika, ale porad je to 6 mesicu... Hele, pujdete nekdo v unoru na svatebni veletrh?
Profilova fotka
marsee1: jsem z Boleslavi, ale tady nebyly žádná místa, která by se nám líbila... sluni: to je nááádherné datum :-) bduu o hodku dřív to mít za sebou a budu na tebe myslet :-) lucy: díkeees.. hostinu máme už zařízenou - restaurace Na Statku - Nepřevázka, je to tam fakt boží a ještě kvůli nám zavřou celou hospodu. Máme už i vybrané žrádýlko... na veletrh asi půjdem, uvidíme, kolik nám toho bude chybět... tak nějak nemám představu, co bych tam mohla vymýšlet, prsteny asi budem mít dřív a decor taky...
Profilova fotka
lucy: my urco na veletrh pujdeme... planujeme si tam vybrat prstynky... Letos jsme si tam jedny vyhlidli, ale nechceme se unahlit a pockame si jeste na novinky pristiho roku :-) Jinak se i po prstynkach divame po zlatnictvich, ale zatim vedou ty puvodne vybrany.... maurinka: jojo, mne se to datum libi cim dal vic :-D Tak ja zas na tebe budu myslet v aute, tou dobou pojedeme na obrad :-D
Profilova fotka
To bude prča :) ale abych pravdu řekla, to hlavní máme asi zařízené a ted ze mě nějak ta svatební nálada spadla. Hlavně nadšení ze zkoušení svatebních šatů, tak jsem to odložila a pujdu si zase zkoušet až po novém roce...
Profilova fotka
Nj, ja na vas budu myslet na obe-budu to mit za sebou o tyden drive ;-) No, my pujdeme urco-kvuli vyzdobe a prita se tam mrkne na obleky...
Lucy ty máš toho 15. ? Tak já jaště o den dřív. :-) To až budu mít klid a pohodičku už konečně, tak na Vás všechny budu myslet a držet palce... ;-)
Profilova fotka
Jaji, ne ne-to se zrovna budeš sbírat z kocoviny ;-) Jj, máme to 15. x-) Proč jste chtěli pátek?
:-D, no neplánuju se moc opít...tak uvidíme. No proto, že se může stát, že pojedem na líbánky v neděli...jinak v pondělí, ale kdyby nám náhodou hned nevyšli a museli jsme jet třeba až v pátek, tak bychom museli do práce a já si nedovedu představit, že bych se v neděli dopolko vzbudila děsně unavená a s kocovinou ale zároven děsně štastná, že bych pak musela druhý den do práce. Naši hosté to vidí stejně, tak jsme chtěli pátek. No a když jsme si pak vybrali Tróju, tak jsme byli štastný, že maj oddací dny v pátky...kdyby to byla sobota, tak by to asi padlo a bylo by to jinde.
Profilova fotka
Tak to jo. :-) My bychom také rádi vyrazili na svatební cestu hned potom (teda jestli to vyjde), tak jsem zvědavá jestli něco seženeme. My se ještě ani po ničem nekoukali-to nechávám až tak měsíc dva před ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?