Květen 2010 Praha a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahoj nevestinky, tema Kveten 2010 nam admin zamknul, tak zakladam nove :-D Okoli je siroky pojem, tak se kvetnovky pridejte :-D 8-)
Profilova fotka
jajinka: myslim, ze si matne pamatuju :-D a koho jste nakonec za fotografa ziskali? co se tyce obleku, tak my na nej jdeme, jakmile budu mit vybrany finalni saty, idealne bychom to chteli stihnout do konce roku. Po novem roce, bych se uz rada zaobirala "jen" oznamenim, dortem, kde nechat udelat kytky a shanet vyzdobu.
sluni01_koukla jsem na to a je to reseni veskerych mych problemu..svatebni hry? moderovani? a ta cena...zlibala bych ti boty! nemuzu tam najit, odkud je?
jaji: tak to nevím, čemu se budu věnovat já...cukroví i dárky jsem letos zrušila (cukroví, abych se vešla do šatů a dárky proto, že na ně nebude :-D )...asi začnu háčkovat :-D
clerens_muzes se plne venovat moji druhe nejoblibenejsi vanocni cinnosti ;-) Sledovani pohadek! Ta prvni je piti svaraku...a pak kdyz jednicku a dvojku propojis, to je vubec bomba...
Profilova fotka
elmes: je z Ceskych Budejovic, ale jezdi po cely CR. Nam psal, ze doprava bude celkem 700 Kc. Tak mu zkus napsat, jestli bude mit jeste volno, je to hodne zadanej DJ. Jojo, ja sem prave chtela nekoho, kdo se postara o zabavu a to karaoke me hodne laka.... plano mozna na prezentaci fotek taky vyuzijeme... na hry moc nesazime, mozna tombola :-)
elmes: Hurááá! Mám super vánoční program...spojuji 1+2.....chudák Miláček...asi přidám ještě 3...aby z toho taky něco měl! :-D ;-)
clerens_urcite milacka zapoj ;-) ten svarak se sam neuvari :-D
elmes: :-D :-D :-D tyhle super nápady máš pořád??? Jeden geniálnější než druhej!!! :-D Já na něj myslela jinak...ale takhle se mi to snad líbí i víc! :-D
sluni01_urcite to doma probereme a rovnou mu napisu mail, abych zjistila, jak je na tom s nasim terminem..precetla jsem si ty reference tady a super! jenom proste jsem takova nesva...prece jenom rezervace pres mail..mam nejradsi vsechno na papire...
clerens_me porad neco napada:) ale dneska extra hyrim...asi to bude ta kocovina...zbytkovy alkohol me dostava do euforie :-D
Profilova fotka
elmes: taky mas kocovinku??? :-D ale ja ji teda nejak dobre nenesu :-D :-D nejradsi bych zalezla do postele :-) ale kdyz ti to potvrdi po mailu, tak to je taky OK a hlavne on preferuje osobni schuzku co nejdriv a tam vse domluvite. Je hodne vytizeny, takze neodpovida na mail hned, ale urco ti odpovi :-) Jo a bere si 2 tis. zalohu.
sluni01_prochazim prave treti fazi...prvni je nevolnost, bolest hlavy..ta prejde a nastoupi neuveritelny hlad a zakoncuje to neuveritelna chut zalizt si do postele a uz nikdy z ni nevylizt...usinaaam.. ty kraso, nevim, jak mi doma projde ta cena(ta asi jo), ale vylet do ceskych Budejovic..to uz si nejsem tak jista...
Článek se načítá
Profilova fotka
elmes: tak to ja sem nastesti od rana jen malatna a ospala... nevolnost a bolest hlavy se zatim nedostavily a doufam, ze ani nedostavi :-D hele, ja mam s nim schuzku v Praze... Je dost mozny se s nim domluvit i na jinem moznem meste schuzky, kdyz on bude pobliz.....
Teda, holky...já jít na tah uprostřed týdne, tak se mnou do konce týdne nic není (aspoň pracovně určitě ne :-D )! Máte můj obdiv...a tiše závidím :-)
Profilova fotka
clerens: ja uz to taky nezvladam... sem se nechala ukecat kolegy z prace, ze prej na chvili a byla sem doma v pul jedny :-D :-D , ale byl to uspech... naposled sme meli cestovani prahou po barech a domu sem dojela ve 4 rano :-D dala 2 hodky spanku a hura do pracovniho procesu.... Vecer sem prisla domu, ze jdu spat a pritel mi vola, ze k nam jede na 2 hodky navsteva.... taxem s nima dala dve pivka, ty me postavila na nohy, ale jen docasne a vecer sem vytuhla jak mimino :-D :-D
clerens_to bylo omylem..ja jsem na to uz taky pohodlna..pokud se neco planuje, tak vzdycky rikam, ze pouze vikend, jinak at se mnou nepocitaji..neco jineho trpet v praci a neco jineho je cely den nevylizt z postele nebo ano a to pouze jednou, abys sla otevrit dvere rozvazce pizzy...ted trpim jak zvire a po milionty si rikam: UZ NIKDY...
sluni: pěknej odvaz...a o to hezčí, že byl vlastně neplánovaný...omylem, viď, elmi? :-D
tak holky, asi nebudeme uz resit kocovinu a zacneme rozebirat neco jineho..vic svatebniho...i kdyz taky mam obavy, abych nemela posvatebni kocku...clovek si rika, ze je to jednou za zivot...a pak si to do konce zivota vycita...takze s mirou...a to vam dam klidne pisemne:) clerens_ty budes mit svatbu v Liberci:) odtamtud pochazi tatinek meho budouciho manzela:) maminka si z nej vzdycky dela legraci, ze si vzala vesnicana:) Jenze tady v Praze je vesnican puvodne kazdej...
Profilova fotka
Nevím jestli jsem se pochlubila, ale přišla už mi bižu - nádherná ;-) Někdy sem dám foto. Zatím se mějte fajn. Papa
tak to vypada, ze DJ nebude...pritel trva na kapele..z toho teda nemam moc radost.. :-|
Profilova fotka
elmes: a uvedl nejaky duvody proc nechce Dj a chce kapelu? Kapela je sice takova lidstejsi, ale zase musi mit pauzi a nevydrzi hrat cely vecer.... A mate uz vytipovanou nejakou kapelu? Napada me jedna, ktera hrala nam na firemnim vecirku, jmenovali se "A je to"
sluni01_to musime probrat osobne ty duvody..ja vzdycky , kdyz neco najdu, tak mu posilam odkazy...jenom mi napsal, ze jsem sikula, ale ze je pro kapelu...uvidme, jeste neni vse ztraceno:)
sluni01_ty maji tak"originalni" nazev, ze je nemuzu najit..vyskakuji mi samy blbosti...
nasla, ale jsou az z trebice a je jich jak much...no, ja jsem DJe nasla, s timhle at si poradi pritel:)
Profilova fotka
cauky holky, vratila jsem se ze zkouseni satu... zklamani jak prase :-( :-| slusely mi jen jedny... a jeste sampan ktery jsem nechtela... ale krajkovy zavoj BUDE!!! ten mi sedel jak ulity... fotky sem nedam, aby je pritel nevidel... zitra jdu do dalsiho salonu
Profilova fotka
Dobré ranko, maurinko-to se zlomí, uvidíš. Já to teda tak neměla, protože mám naštěstí dost reálné představy o tom co na sebe ano/ne, ale psalo to tu několik holek, že třeba první jedno až dvě zkoušení katastrofa... Času máš dost, tak klid. ;-) Dnes držím palce-včera to byl určitě nějaký horší salon :-D Nedáš ani fotky těch co nedopadly..? =-) Elmes-no, u nás je to stejné, přítel raději DJ a já zase kapelu. Nevím ani pořádně důvod-možná mi to přijde jako zvyk? Nevím, mně se ta kapela hodí na svatbu více. Samo nevýhody má. A musí se umět vybrat-což by byl asi problém, protože já znám jednu z tanečních, jednu z plesů,... A "das ist wenig"... :-p Jinak včera příťa viděl bižuterii a zase byl naměkko. No, přiznám se, že já mám občas chuť tu svatbu zrušit (časově se mi nehodí-budu mít chvilku před státnicema), ale on se těší moc. x-)
maurinko_ne vsechny nevesty maji takovou kliku, ze si vezmou jedny saty na sebe a reknou:jj, to je vonco, ty chci:) (jako lucy ;-) ) hledani satu je podle me nejvetsi nevestovska bojovka a prave tim, ze je to silene casu, nervu atp. si pak tech vysnenych vazis uplne nejvic:) takze bych to brala jako v pohadce (protoze takova by svatba mela byt :)) a podle mych cetnych zkusenosti z tohoto oboru uz vim, ze vsechno klapne az do tretice:) takze no stres:)
lucy222_vcera jsem mluvila s moji kamaradkosvedkyni a ta mi rikala, ze ma delat statnice v lednu (na ing.), ze nema jeste vsechny zkousky(skoro zadnou), ukoncili ji studium a rekli, ze kazdy kredit je za 1050,-...ptala jsem se, kolik toho nema a ona na to:(cituji)..no, ty vole, nemam skoro nic a hlavne mi chybi ekonomika za deset kreditu...takze tomuhle rikam stres:( ty jsi urcite velice zodpovedna a nemusis se niceho bat:) otazku DJ x kapela jsme nejak neprobrali, pocitam, ze to ale budeme muset vyresit co nejdriv...
Profilova fotka
dobre ranko holky, tak vcerejsi schuzka s DJem dopadla suprove, je to sympatak a myslim, ze nam ten vecer spestri a bude o zabavu postarano. Sam navrhoval, co si mysli, ze by bylo dobry apod. Take nam pusti nejakou hudbu na hostinu, aby nebyl slyset jen cinkot priboru o talire :-D I nam radil, co jak casove naplanovat a pri schuzce delal zapis, ktery nam posle. Dokonce, kdyz jsme mu rekli, ze nemame zadnou svou pisnicku na prvni manzelsky tanec, tak nam posle odkaz na nejaky pisnicky, abychom si vybrali. Coz je pro nas super, taky pri oslave foti, takze budeme mit i foto z oslavy, aniz bychom tim museli "zatezovat" nekoho z hostu. Domluvili jsme se, ze bude z her pouze tombola a to rikal, ze ta miva velky uspech, ze ji doporucuje. Pak bude jen hazeni kytkou a podvazkem (jeho drazeni nebude) a karaoke sam navrhl, ze by zacal nejdrive ve 21 hod., coz byla i ma predstava. Tak doufam, ze nadseni z nej budeme i v nas den, pevne verim, ze jooooo ;-) holky, jeste mam od nej radu, co se tyce balonku stesti... u levnych balonku hrozi, ze ten vosk skapava a byl u par situaci, kdy vosk skapal nekomu na luxusni oblek apod., pry se vyplati za kus dat 100 Kc a doporucuje tak 5 balonku. Dokonce i ve svem balicku nabizi tyhle balonky, tusim asi 7 ks a nebo je mozne je dodatecne priobjednat, coz je i nas pripad, bo nevimame jeste zjisteno, jestli nam je v nadvori restaurace povoli poustet.
sliuni01_zavist:) to jeste vic utvrdilo v presvedceni, ze DJ je to nejlepsi reseni...uvidime doma, jak to projde... ja hlavne musim byt ted nejhodnejsi, protoze mam toho nejuzasnejsiho chlapa pod sluncem!!!Vcera jsem prisla domu z prace, cely byt vonel kokosovym mlekem, bylo naklizeno, na gauci sedela moje nej kamaradka se svym pritelem a v kuchyni poletovat ten muj milacek a varil thajskou kuchyni:) Koukala jsem s otevrenou pusou, jak to vsechno zaridil:) A jako bonus jsem jeste dostala parfem, o kterem jsem se zminila, ze mi chybi (upadl mi flakon na dlazbu... :-( ) Takze shrnuti..jidlo super, zabava super, ale dva dny za sebou prijit do prace nevyspala a s kocovinou....Boze, proc?!?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?