Květen 2010 Praha a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahoj nevestinky, tema Kveten 2010 nam admin zamknul, tak zakladam nove :-D Okoli je siroky pojem, tak se kvetnovky pridejte :-D 8-)
elmesdemayo: tak já mám úplně stejný pocit...taky se mi nelíbí. ;-) měla jsem chaty champagne na maturiťáku, což bylo krásné...i proto chci mít šatičky bílé. Jinak jsem si byla v pondělí zkoušet k šatům ty boty a je to super, hezky ladí a ještě se budou muset trochu zkrátit, takže v pohodě. clerens: no to je opravdu zajímavé...ale mě to vždy vydží minimálně týden, měním jim vodu každý den a přisypávám trochu té výživy a nemám problém...první odejdou tulipány, ty se vždy rychle otevřou a pak opadají, pak narcisy a nakonec růže. Dělám si je každý rok co mám valstní domácnost, takže asi 6 let a nikdy jsem žádný problém neměla.
clerens_ja a bila..to je kapitola..jsem takovej upiri typ..bila az na smrt..nikdy se neopalim a kdykoli me vidi mamka nebo babicka, tak mi rikaji, ze vypadam nemocne a at zacnu chodit ven... ale jinak tmavy vlasy, oci, oboci...asi budu muset do solarka nebo se budu vdavat jak Mrtva nevesta od Tima Burtona
holky, vim, ze mam pekelne dlouhy nick, tak se s tim nevypisujte ;-) elmes bude v pohode:)
clerens_psala jsi, ze jsi byla kvetinarka? budes mi delat konzultanta..pasuju te Radem svatebni kytice:)
jinak...vubec nevim, co za kytky (fialove) bude takhle na zacatku kvetna k dispozici...premyslela jsem o tulipanech, ale cetla jsem tu, ze jsou hodne rychle rozkvetle a kaput...
No jo, to fakt jsou. Já jsem z nich dělala kytici na tabuli když měl přítel na jaře 25...koupila jsem temně fialové a zkombinovala jsem je s těmi narcisy a bílými růžemi...bylo to nádherné...koupila jsem to ale v pátek a oslava byla v sobotu. Koupila jsem je jako zavřené poupátka a v sobotu byly úplně otevřené a v neděli jim už padaly lístky. Ale oni je třeba podchladí, že to vydrží...každopádně já sice nejsem vyškolená květinářka, ale kytky miluju a dělám si různé vazby, takže jsem za ty roky zkušenosti nastřádala. :-)
ok, takze co bys doporucila? :-)
No to nevim...nemám zkušenosti se vším...ale já viděla že si nevěsty nechávají dělat kytky z tulipánů a takové temně fialové s bílými nebo krémovými (podle šatů) to je opravdu nádherná představa. Spíš jde o to najít takové květinářství, které to opravdu udělá v ten den a bude je držet v chladu, aby se neotevřely. Je ale fakt, že když mám tulipány v truhlíku na balkóně, je zataženo tak jsou zavřené, když vyjde slunce, tak se úplně otevřou, téměř do roviny a chytají paprsky a večer se zase zavřou...tohle dělají několik ndí než opadají. Je to zvláštní kytka...asi bych se jí trochu bála...ale barvy má nádherné...
Jinak tmavě fialové jsou krásné kaly...mám zasazené a každé jaro kvete..
elmesko...tady máš inspiraci... http://www.svatby.cz/galerie.aspx?ID=...
wow! diky! jdu to nastudovat:)
Až se najím, tak půjdu taky...do své barevné škály... ;-)
Článek se načítá
o jidle mi ani nemluv...brisko uz mi zpiva...aúúúaúúú
Taky nejsem vyškolená květinářka...ale nějakou praxi mám. s tulipány mám takovou zkušenost, že je na noc dávám na balkon, za okno nebo do lednice :-) a pak dokážou vydržet i 14dní. Jsou krásné, zvlášť v té fialové, ale jako svatební kytici raději zvolím jiný druh :-) Mám v plánu takovou tu hodně namíchanou a nepravidelnou kytici...styl "natrhat a jít" :-D(eustoma, frézie, růže,... elmes: Díky, já to beru! :-D
Elmes: a nebo mě taky napadá šeřík...úchvatně voní já ho děsně miluju, bohužel v mých barvách neroste.. :-(
Profilova fotka
tak to serik by byla moje smrt :-D :-D se serikem bacha na alergiky.... ja mit z toho kytku pul dne v ruce, tak se ukycham a otecu.... Tak si radeji zjistit, jestli nekomu serik nevadi ;-)
sluni01_budouci manzel je sileny alergik, takze bych byla asi neco jako Marfusa...oddelala bych ho par minut po obradu:(
Profilova fotka
elmes: hustyyyy... takze se aromatickym kytkam vyhnes velky obloukem, coz? ;-) Me trapi taky to, ze v Kostelci, kde mame obrad i hostinu se to hemzi lipama.... a ty mi letos nedelaly dobre, tak se modlim, aby v nas termin svatby jeste nekvetly.... to bych si to pak mohla hodit :-D :-D
sluni01_ja jsem taky alergik, ale ted uz to nemam tak silny..kdyz jsem byla mala, tak jsem zila po ozdravovnach...vecne zachvaty duseni a tak...ted se mi ta kytkova alergie smrskla do dvou fazi...1. je kdyz zacnou na jare kvest travy...to mi otecou oci a jsem jak zhulena..pak, kdyz zacne kvist ten zbytek, tak dostanu takou alergickou rymu(smrkas, ale neni co)
Zdravim vas holky, jsem rada ze probirate kytky:-) barevna kombinace nasi svatby je bilo-zelena. Jakou bysta mi doporuily kytku, aby byla pekna a ladila? Diky
jinak me napadlo, ze jsem se vas zapomnela zeptat, jestli uz mate zamluvenou hudbu a popr. jak se to pohybuje cenove...protoze ja jsem ted u jedne kapely dostala cenovy sok:)
Profilova fotka
elmes: ja sem "na stary kolena" :-) i zacala chodit na vakciny... pry by to pristi rok melo byt lepsi. Ale jeste se mi k tomu pridaly krizeny alergie, tak skoro zadnou zeleninu, ovoce nemuzu jist a tohle mi zacalo, kdyz sem prestala kourit, on ten dehet tohle nejak neutralizoval :-D :-D A jeste k tomu se mi mozna pridala alergie na vosi bodnuti, cekam na vysledky (pred mesicem a neco mi bodla a volali mi zachranku). Fakt desny, jak vsechno je agresivnejsi... ale doufam, ze v den "D" se nic nesemele a budeme stastny nevesty 8-)
Tak to mě mrzí...já, jako milovník kytek, který může strkat nos kamkoliv a čuchat cokoliv, aniž bych negativně reagovala, mě tohle vůbec nedošlo. Tak promin... :-) hudbu nijak neřešíme...nejsme taneční tipy a budem mít bud DJ co bude pouštět hudbu z CD, nebo se toho někdo ujme. Takže ceny kapel vůbec netuším.
To je škoda, protože pak asi nemůžeš mít ani frézie...mě napadly také ve fialové. Já tam chci zakomponovat bud žluté nebo červené, nebo oboje...chci aby mi kytička taky voněla.. :-)
jajinka23_hudbu nemyslim pro nas, ale pro svatebcany..ja koncim prvnim tancem, ze kteryho uz ted mam nocni mury...
No vždyť jo...píšu..nejsme taneční tipy...nikdo z nás nebude trdlovat na parketu ani na dechovku ani na valčík apod. Na nějaké klasické písničky z CD jo, tak se dá pustit třeba country pro starší a pak něco novějšího pro mladší. Kapela je hrozně omezená na výběr písniček. Navíc, když budeš chtít mluvit nebo tak,tak to můžeš ztlumit, ale kapela bud hraje nebo nehraje...potichu to neumí. :-D Ale to je samozřejmě taky každého rozhodnutí, že? ;-)
jajinka23_musim ukecat pritele na zruseni toho prvniho tance, protoze me ty besy uz ted kazi to teseni se... az na nas budou vsichni koukat..jeeeeeee...jak se tam trapim a o neco pokousim...to abych u obeda vypila dve lahve bilyho..strizlivou me nedostanou...
Profilova fotka
my mame objednanyho DJ, se kterym mame dneska schuzku (jen nejsem zrovna dneska v kondici neco resit, byl narocny vecer s kolegy u vinecka :-D :-D ), ale snad mi na tu dobu debaty zacne fungovat mozek :-D :-D ten nas DJ nabizi toto: Balíček Standart (párty pro 40-80 osob) * Kvalitní Ozvučení RCF * Hudba “Best of” 50 léta - 21. století. * Osvětlení – Led panely Scanic, Hypermoon 250W, Stroboderby * DJ´s a moderátorská produkce 7 hodin * Přehrávače a mix PIONEER * Mixážní pult Soundcraft * Bezdrátové mikrofony AKG * Odposlechy * Karaoke Show - přes 1000 licencovaných karaoke klipů * Videoprojekce Epson 2500 ANSI + stativové plátno 2 x 2 metry * Svatební soutěže * Notebook HP Cena balíčku: 7 770 Kč včetně DPH - kazda hodina navic je za 300 kc, ale pokud presvihneme napr. o pul hodiny, tak to uctovat nebude... ale mam v rozpoctu dano na nej 10 tis., nedokazu ted odhadnout, jak dlouho bude hrat ;-)
sluni01_to zni skvele..muzes mi poslat jeho webovky? mrknu na to:)
Ahoj sluni, nabídka opravdu pestrá. Můžu taky poprosit o webovky? K porovnání s ostatními. :-) Jinak máme konečně taky fotografa, tak už jsem taky pokročila od prvních příspěvků...pamatuješ sluni? Když jsme začínaly...není to ani měsíc, mě to přijde jako dlouhá doba. Neměla jsem nic a ted už toho mám hodně. Ještě vymyslet tu hostinu a oblečení pro ženicha, který chce jít na zkoušku až v lednu-únoru, takže si ted dám asi do Vánoc pauzu. Budu se věnovat cukroví a dárkům..jinak z té svatby zblbnu. :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?