Květen 2010 Praha a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahoj nevestinky, tema Kveten 2010 nam admin zamknul, tak zakladam nove :-D Okoli je siroky pojem, tak se kvetnovky pridejte :-D 8-)
Profilova fotka
ahojky, tulipány jsem vždycky chtěla a v květnu s nimi určitě nebue problém je sehnat, avšak ony hrozně rychle rozkvetouu a to už potom není ono... myslím si, že ty svatební kytky připrvují den dopředu a nemuselo by to vypadat dobře, kdyby přes noc rozkvetly...
maurinka: diky za odpoved. Mas asi pravdu, prehodnotim to a asi nebudu riskovat, ze kytka nebude pekna ;-)
Profilova fotka
chehehe: záleží jen na tobě :-) dneska jsem se byla objednat na zkoušení šatů - tak ve čt ve 4 budu nervozni
Profilova fotka
ahoj holky moje, kdepak jste? Strašně dlouho tu nikdo nebyl :-)
Profilova fotka
chehehe, ahoj, měla jsem jako svatební kytku tulipány v červenci a nebyl problém je mít a v kvetinářstí mi paní říkala, že ji připravují v den svatby ( ale asi jak které květinářstí to se chce zeptat ?). Vydržely krásné celý den, ale je pravda, že pak během tří dnů byly již hodně rozkvetlé, protože se pak udělalo hodně teplo a to pro ně není zrovna dobré.
Profilova fotka
Ahojda, k tulipanum-jsou krasne. Uvazuji nad zlutymi. ;-) Maur-nj, ted sem moc lidi nechodi. Ja ted resim hlavne praci a skolu, na svatbu nezbyva moc casu a hlavne- to dulezite je jiz zarizene. Musime se tedy jeste def. rozhodnout ohledne mista pro hostinu (tam jsme rozhodnuti na 80 procent) a pak jeste nejakou hudbu a na zbytek kaslu a tema "svatba" otevru znovu az nekdy na konci brezna-po narozkach ;-) Maur-jak se tesis na saty? Kam jdes?
Ahoj holky, pridavam se k vam:) termin:1.maj:)
Ahoj, a kdo Vás oddá? Dvě slečny tu řešily stejné datum, ale měly s ním potíže. Jednu odmítla matrikářka, že je to svátek a druhá snad zatím čeká na potvrzení. Už si to moc nepamatuju...
jajinka23_matrika:) verte neverte, opravdu jeste existuji lidi, co svatek nesvatek..neresi a oddavaji:) takze zadni Unitari, zadna cirkevni svatba:) pristi tyden jdeme vyridit matriku a rovnou zajedname hostinu (potvrdime rezervaci), pak fotografa, kvetiny...a ja mam o vikendu zkouseni satu-1.:)
Profilova fotka
elmes: tak to gratulujuuu k uspesnymu ziskani tohoto terminu.... A kde budete mit svatbu?
sluni01_to je prisne tajne:) mas to v IP:)
A proč je to přííísně tajné?? :-D
Článek se načítá
jajinka23_IP:)
jinak s pritelem ted resime dilema ohledne barvy svatby...bordo se mi hrozne okoukala, takze premyslim o tm. fialove v kombinaci s kremovou nebo stribrnou...ale partner je klasik (jak z te reklamy na kafe:)) a rad by zustal u puvodni, tak uvidime, snad ho nejak presvedcim...:)
Dobré "ránko"všem.Vítám Tě elmesdemayo a gratuluju k termínu...asi nepřekvapím, když řeknu, že jsem zvědavá a zeptám se, proč je to tajné??? :-D ;-)
No my jak už jsem psala jsme od začátku rozhodnutí pro bordó-žlutou event. s bílou, jako na ubrusech a možná v kytce cambidium. Jinak mě napasly narcisy zakomponovat...nevím jak to půjde...uvidím až co mi řekne kětinářka. :-)
jajinka23. Narcisy s ničím nekombinuj...vypouští sliz, který ve společné váze "udusí" vše ostatní. ;-)
Profilova fotka
Emesdemayo-vítej ;-) I já jsem zvědavá-písni IP. Děkuji. Jinak pokud si dobře pamatuji-maurinka má dnes první zkoušení šatů-držím palce. Pa
Profilova fotka
elmes: tm. fialova nezni spatne a co ji zkombinovat se svetle fialovou? :-D ale zalezi na priteli, jestli ho ukecas na zmenu... mne se bordo libi a uz ani nepremyslim o zmene, radeji :-D :-D
sluni01_o tom jsem taky premyslela:) ale hlavne premyslim, jak to zakomponovat se mnou...napadlo me stribrna bizu s fialovymi kaminky, tak mozna proto me napadla tato kombinace i co se tyce svatby...
elmes +sluni: fialová je úžasná barva a v kombinaci se smetanovou je ještě úžasnější :-) Včera jsem viděla Miláčka komplet oblečeného a musím říct, že jsem měla co dělat, abych se udržela :-D Hrozně mu to slušelo...a i on sám byl spokojený ;-)
lucy222_ja mam prvni zkouseni pristi vikend a jsem takova napul natesena a napul skepticka:) jde mi hlavne o to, ze tam bude se mnou moje mamka. je to pro me strasne dulezity clovek a moc si preju, aby to prozivala se mnou. Reakce na zasnoubeni od ni byla spis kombinace soku a velkych obav co tomu rekne tata, protoze nemame zrovna nejlepsi vztahy, on se z niceho nedokaze radovat a pokud nekdo z jeho okoli ano, tak mu to zkazi..kdyz jsme mu to s pritelem oznamili, tak jsem po jeho reakci jeste dva dny brecela.. takze chci, aby vedela, ze vsechno bude fajn, ze si vazim toho, ze i pres neprijemnosti doma, to se mnou chce prozivat a ze my si to udelame hezky, i kdyby tat neprisel a mel me odvest bracha... takze proto neabsolvuju prvni zkouseni se svedkyni nebo kamaradkou...to az tady v praze, kdybych si u nas nevybrala...
clerens: z narcisů mám doma každé jaro kytice s tulipány a růžemi a vydrží mi vždycky dlouho a nikdy mi nic nezahubily... :-D
=-) Tulipány dejme tomu...ale růže???? Ty se nesnesou skoro s ničím! To je zvláštní...jsem bývalá květinářka a má zkušenost je taková...narcisy drží dlouho, ale vše ostatní šlo do kopru druhý den :-|
clerens_koukala jsem tady na fotky jedne nevesty, co mela tu kombinaci a asi jsem divna, ale svatebni barvy jako je champagne, kremova atp. mi prijdou spinava bila...nevim, kde to zacalo, ale asi nejaky blok z detstvi:D
Profilova fotka
elmes: ja si myslim, ze by stacila stribrna bizu a pouze fialovo/smetanova kytka... kytka saty krasne rozzari... kdyz se kouknes u me v albu, tak mam saty z ruzovou kytkou a uplne to staci... u me bude taky jen stribrna bizu a rozzarit to musi bordo/bila kytka :-D nechce to moc preplacat ;-)
kazdopadne u chlapa je to neco jineho, na nich se mi to libi..byla jsem se parkrat mrknout v tematu: Fialova-lila-serikova svatba a jsou tam super inspirace....
elmes: já bílou mít nemůžu - nesluší mi...je na mě moc tvrdá. Ta krémová je jemnější, něžnější a mám v ní lepší barvu. :-D Máš pravdu, že smetanový tyl vypadá, jako zapraná bílá. Ale já nemám ani tylovou sukni ani závoj. A Petr má černý oblek, fialovou košili a smetanovou pouze regatu. ;-)
sluni01_asi ano, jeste to promyslim:)
elmes: IP :-D :-D :-D To věřím! :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?