Květen 2010 Praha a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahoj nevestinky, tema Kveten 2010 nam admin zamknul, tak zakladam nove :-D Okoli je siroky pojem, tak se kvetnovky pridejte :-D 8-)
Profilova fotka
lucy ty prstýnky co máš v albu jsou od Kudláčkové, taky se nám líbí a jsou za hodně dobrou cenu. Chcceme se tam během příštího týdne taky jet podívat Mám takm ještě jiné favority :-) jinak jsem psala Wagimu a bohužel má všechny mnou vymyšlené termíny plno...
Profilova fotka
No, Wagi je bohužel hodně vytížený. Jsem fakt ráda, že jsem ho chytla. Mi psala nevěsta z vedlejší diskuze, že jej chtěla a 15. a měl plno.... Nj, už byl náš. Na ty jeho fotky se fakt těším. Zkus třeba ještě Bigoše-ona to také tak udělala. Jj, prstýnky. jenže my ani nevybírali podle ceny. Jsme narazili na zlatnictví, v té době mi nějaká Kudláčková neříkala vůbec nic a tam se příťovi líbily tyhle kousky-a to, že jsou jedny z nejlevnějších z kolekce 2010, jsem se dozvěděla až z netu, když jsem zjišťovala "od koho, že jsme si to objednali ty prstýnky" :-D Máme fakt kliku jako pras... 8-) No, jinak my tam jedeme fakt dnes-stavíme se rovnou na Bobule 2 a zítra nás čeká Jakson. x-) Maur-čekám, čekám na infošky :-N
Profilova fotka
maurinka a lucy: my mame taky vyhlidnut prstynku u Kudlackovy, ale cekame do veletrhu v Diplomatu, jestli neprijdou s nejakou hezci novinkou :-) maurinka: nebo zkus Baladovou, Potuckovi, Borlovou. My mame zamluvenyho Lukase Potucka ;-)
holky, dneska cely den projizdim svatebni obchody a alba a zacinam si rikat, ze bordo je hrozne nudna svatebni barva...myslim, ze se podivam po necem jinem... jak jste na tom s barvou svatby? rozhodnuto? vahate?
Profilova fotka
maurinka: tusim, ze mam doma 2 poukazky na 15% slevu u Kudlackovy, tak kdybyste si je tam chteli objednat, muzu ti ho poslat ;-) Pry na veletrhu bude take 15% sleva a jeste davaji slevu na den narozenin, pokud se u nich zaregistrujes.
Profilova fotka
ahoj holky, nemám moc čas, tak se rozepíšu až večer... lucy: vyderžaj pianěr!!! je toho moc co ti chci říct... sluni01: ty bys mi dala ten poukaz?? jako fakt? no to by bylo moc super... my taky čekáme na Diplomat :) gemny: barvu mám jasnou - bude to temně a světle filaková kombinovaná s růžovou fotograf: všichni výš jmenovaní jsou od nás daleko.. asi budeme mit Paní Antošovou.... www.johant.cz má krásné fotky... uvidime... vyřešíme o víkendu. Bigošovi jsem psala - řekl si 12 tisic plus parkovné na toho nemám :( tak pá večer
Profilova fotka
sluni-s nicim novym uz neprijde (Kudlackova), tahle kolekce se prave pripravuje tak brzo, aby uz byla na veletrhu...To nam tam ta pani vypravela. Jen tech 15 procent je prijemnych, to jo, ale my se o nich dozvedeli pozde a ted uz je to sumak... Maur.. =-) Jsem napnuta jak struna. ;-) Pisni IP, diky. Gem-zluta nebo oranzova. ;-)
Ahoj, my máme barvy také jasné...základní bílá (jako ubrusy, pokud vůbec budou, šaty že, a pro zjemnění květin a ozdob na auta) s dominantními bordó a žlutými doplňky. :-) Koukali jsme včera na tu Kudláčkovou, a nijak nás ani jeden nezaujal. A k tomu ještě ceny jsou dost mastné, pokud jsme to správně pochopili, že jsou uvedené ceny za prsten nevěsty/ prsten ženicha.
Profilova fotka
jajinka: nene, to jsi pochopila špatně - pprvní cena je za prrsten se zirkony - druhá cena za prsten s briliantem, je to napsané po levé straně toho výběru....
Profilova fotka
Hojda, no, my prave vcera vecer u Kudlackove zase byli a zkouseli jsme si ty nase.. Zatim jsou ve fazi "polotovaru", ale krasne. Ceny jak pise Maur-prvni se zirkony, druha s brilianty a tusim, ze cena za prstynek pro zenicha je tam take.Mastne? Je to rucni prace...A kupovat je tam nemusis-to je kazdeho vec. ;-) Jinak jsme vcera i navstivili Triumpf, ja koupila bile puncochy s krajkou, tak uz jsem komplet. Botky dorazily take vcera postou a bizu prijde v pondeli. Pani psala, ze uz ji davala na postu.
Profilova fotka
táák, orávě jsem si rezervovala fotografku - paní Johanu Antošovou www.johant.cz :-)
Ahoj holky, prstynky od JK se priteli uplne nelibi...a tak budeme objednavat u Rydla. Fotografa mam Matouse Duchka, ma taky pekne fotky. Tesim se i kdyz je to az za pul roku - 15.5. vsem preji pekne pripravy. Poradte mi, budeme mit obrad a potom klasiku obed s rodinou a pratele prijdou az na vecer. Neni hloupe se s nimi po obradu "na chvili" rozloucit a poslat je pryc?? Porad s tim bojuju...
Článek se načítá
Profilova fotka
checheche: není to hloupé, prostě jim k oznámení dátš kartičku - zveme vás na posvatební párty, která se koná bla bla... od 18 hod (prostě od kolika to budete mít)... my to tak máme určitě.. oběd jen pro nejbližší rodinu, svědky a fakt kámoše...
maurinka: diky za podporu, to jsem potrebovala slyset:) jak jsi na tom s pripravami?
Profilova fotka
chehehe: teoreticky máme datum a fotografa ale nic určitě. Pak mám seznam hostů.. ale vše udem na 100 % řešit, až budu mít potvrzený termín z matriky. Potom máme vybraná oznámení.
Profilova fotka
chehehe: přátelé to pochopí, vůbec bych to neřešila. Jsou pozvaní na oběd, tak pak vyšupajdí a přijdou až večer. Máte vše na jednom místě?
helik81: ahoj, mame obrad na zameku a potom obed a vecerni oslavu v hotelu kousek od zamku. Tak se holt budou muset nejak zabavit. Nejdiv jsme mysleli, ze udelame vsechno pro vsechny, ale...na to proste nemame penizky
Tak to jsou pak ceny průměrné, to je jasné... :-D nepřečetli jsme si to rozdělení a mysleli jsme, že se právě sčítají. :-D Jinak Lucy, věř nebo ne, já vím že si je nemusím kupovat tam, však my už svoje vybrané máme, jen jsem koukla a napsala náš názor, to dělají všichni...nic proti tobě...chápeš? ;-)
Profilova fotka
chehehe: tak to je úplně super, to bych si s tím hlavu vubec nelamala. Po obrade se zabavi a prijedou az vecer. To u nas to vypada na vse na jednom miste a to pak vidim jako problem... po obrade budou muset nekteri vysupajdit na vylet.
helik81: ja proste myslim, ze jsou to kamaradi a budou o tom vedet dopredu, tak se nejak zabavi. Jinak se to udelat neda, protoze rodice i muj nastavajici chteji "klasiky" obed. Ja puvodne myslela nejaky raut pro vsechny, ale to mi neproslo ;-) kde mate svatbu?
Profilova fotka
chehehe: zatim to vypada na Areal Botanika - na zaklade doporuceni od vsech, zitra se tam jedeme podivat, ale nevim, nastavajici se na to moc netvari :(. Ja bych to chtela resit obedem pro rodinu + nej pratele celkem 28 osob a pak vecer raut a nekolik malo dalsich kamaradu max celkem (i s temi z obeda) 55 osob. Udelala jsem si rozpocet a svatba neni zadna sranda, co u Vas? Kolik hostu a jak rozpocet? Uplne jsem se opotila, ale extra osidit to nechci..
Profilova fotka
ahoj holky, ted jsem se stavili cestou na nákup v jedeěch klenotech a zkusili si tam jedny prsteny. Mooc krásné. Ale prodavačka vrrr, jsem byla z ní uplně ve smrti :-S
helik81: no to teda neni. My na obed 20 lidi-pribuzni a svedci a vecer jsme si rekli ze celkem tricet, rodice a treba sestra s malym synovcem urcite vecer nebudou. Proste obed rodina a odpoledne a vecer pratele. Navic jsme si vybrali docela drahy hotel, ale zase se nam obema moc libi. Pocitame celkem asi 35tis. Z hotelu mi poslali kalkulaci. Bude tam vyzdoba, jmenovky i kytky...no ale je to drahy. Jenze zase nechi mit svatbu v nejaky "hospode" jen abych usetrila par korun. Chtela bych, aby se to libilo vsem ;-) Botanika je pekne misto! Byla jsem tam kamaradce za svedka.
Profilova fotka
Parada. Takze mas zkusenosti s Botanikou :). Jaky jsi mela z mista pocit jako host? Obavam se, aby se to vsem zalibilo a citili se tam dobre. 35.000 Kc za obed i rautik? Tak to je parada, o tom si s Botanikou budu muset nechat zdat... Byla jsem se mrknout i v Hotel na zamecku Uhrineves, ale nic moc pristup :(. Kdepak to mate vy?
maurinka: ahoj, koukla jsem na fotky. Prstynky znam, je to znacka Crown. Daji se objednat primo u vyrobce mnohem levneji nez se prodavaji. Taky jsme zkouseli, ale jiny model. Byla tam jakasi ruska prodavacka a strasne nam je nutila...hruza ;-)
helik81: me se tam moc libilo, pravda je ze to tam taky neni uplne levny, ale to uz je na vas:) bylo to tam prijemne. My mame obrad na Chvalskem zamku v Pocernicich a potom presun do hotelu Certousy. Puvodne jsem si prala Vinicni altan, ale vysplhat se tam by byl pro nektere hosty problem - teticka o berlich napr. Stoji to vsechno hodne penez. Tak proste usetrime na jinych vecech. Botky mam z vyprodeje za 300 treba a neo jsem si poridila i tady v bazaru:) uz mas saty nebo nejake veci?
Profilova fotka
chehehe: Šaty už mám, minulý týden jsem si je koupila ve výprodeji v Adině za 3.900 Kč, paráda, na těch se aspoň něco ušetří. Já docela spoléhám na finanční svatební dary, snad se zaplatí alespoň část nákladů...Co mám zprávy z okolí, tak většinou to klaplo.
Ahoj holky, checheche: já také řešila, jestli hosty rozdělovat, nakonec mi opravdu přišlo divné někoho z oběda vyřazovat, takže bych s hosty chtěla ztrávit celý den, s tím, že večer část odpadne. Chápu ale, že ten kdo chce pozvat i kolegy z práce a vzdálené známé, nejen ty co má v srdci (jako rodina a blízký přátelé), rozdělí to. Ostatně pokud se jedná o 25-30 lidí, tak se to dá, ale třeba 80...to je lepší rozdělit. No a nebála bych se, pokud to budou vědět dopředu, tak si poradí. :-)
Holky nadhodte tip - uz vite kde si nechat uvazat kytku? Pripadne za jake penize? Ja jsem to chtela zkusit s obrazkem v nejakem kvetinarstvi, ale nevim...a jeste - moc bych si praa tulipany, ale nevim zda kveten je dobry cas. Neporadite nekdo? Diky :-)
Ahoj chehehe, no nic moc mě zatím nenapadlo. Jinak myslím, že tulipány by ti na jaře projít asi měly, ne?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?