Květen 2010 Praha a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahoj nevestinky, tema Kveten 2010 nam admin zamknul, tak zakladam nove :-D Okoli je siroky pojem, tak se kvetnovky pridejte :-D 8-)
Fotečky mám...ale nejsou nic moc, jak tam bylo tmavo, nebo blesk, ten zas změnil šaty. Ale založím to album konečně a něco sem dám...aby jste se taky mohli juknout, že?? :-D ty vybrané sem ale dávat nebudu, příteli jsem už řekla, že sem chodím, včera jsme se tu koukali na příspěvky s hudbou, a nechci aby mi na ně vlezl. To až ve svatebním albíčku.. :-D Můžu říct, že jsou bílé, mají výšivku z kamínků, žádná jiné barva, mají dlouhou vlečku a jsou hladounké. :-) To je hodná mamka. :-) My jsme to rodičům ještě neřekli...snažíme se vychytat nej příležitost, ale asi to dopadne až na Vánoce...nevím. Uvidíme. Takže vyloženě detaily vůbec neřeším. Psala jsem ale žádost o cenovou nabídku do jednoho sport hotelu, ale ještě mi vůbec neodpověděli. No a ted doma vybírám, která verze skladby bude nejlepší.
Profilova fotka
Jaji- s temi vyvolenymy saty chapu-ja sama jsem je sem preci nedavala s poznamko, ze nechci, aby cele beremko vedelo, jen mi nejdrazsi ne. ;-) A zkousela jsem navic jen jedny a ty tam mam :-D Hudbu vybirate na nastup a tak? To uz mam neco stazeneho v PC, tak jen si k tomu sednout, ale casu hafo. My jsme vcera mrkli na oznamka, asi si necham poslat nejake vzorky a uvidime. Zatim vedou zirafky a pak jeste jedno-to vypada uz i jako pro dospele :-N Jj,mamka je hodna a hlavne ma zkusenosti, tak na tohle bude dobra ;-)
Jasný... :-) No, vybíráme. Máme v těch pokynech z Troji, abychom si vybrali nástup ženicha, nevěsty, a prstýnkování. Jenže včera jsme se dohodli, že to tak nechceme. Můj táta je nemocný tak, že se svatby neúčastní, a máma má přítele, s kterým jsem vyrůstala, takže prvotně měl jít on se mnou k oltáři, jenže je nevlastní a je strašně malej. Tak mě po krk a s dost velkou nadváhou..:-D a když budu mít ještě podpadky, bylo by to strašně komické...protože je fakt strašně prťavej. No a tak bud budeme přicházet oba spolu, nebo se usadí svatebčané a ženich se připraví u oltáře a přijdu jen já. :-) to se chci poradit s tou paní na zámku, co bude lepší, jen doufám, že nám to dovolí...a nezatrhnou. :-( No a oznámka jsem původně myslela, že navrhne přítel a vytiskne. Mají firmu s výpočetní technikou a tak i různé vychytávky, barevné tiskárny, řezáky a sešívače atak...ale nemůže mít vytlačovaný papír, takže uvidíme, zda ho budeme dělat sami, nebo objendáme. Ale ted koukám na boty a jsou z toho neštastná. Ted vůbec nevím odkud si, že bych se tě zeptala, jeslti nevíš o nějakém krámku v Praze...páč ty e-shopy jsou divné. V tom mém salonu se mi žádný nelíbily a nevím, jestli není blbý jít jinam jen pro boty, aby nekoukali blbě, že mám šaty odjinud...no nevím. :-(
Jo a právě mám stažených asi 50 verzí jedné skladby a vybírám tu nejhezčí.. ;-)
jajinka23_50 verzi jedne skladby? dej si pozor, at se ti neomrzi uz ted:) 49x ti prijde super a po padesate si reknes...hm, mozna se podivam na neco jinyho:)
Ahoj gemmy, no, každá verze je jiná, takže se neomrzí. No a z nich jsem vybrala 3 nejhezčí a pak s přítelem vybereme jednu. :-) A je tak krásná, že se nedá omrzet. :-D No jinak jsem našla jeden krámek a jelikož mám volno, sjedu se tam mrknout. :-) třena budu mít štěstí. Tak zatím se mějte krásně, jakmile se vrátím, založím to albíčko. Pa
A ikdyby, ještě mám v záloze 2 jiný krásný, které by se dali použít, ale my už jsme se pro tuhle rozhodli. A taky jsme se rozhodli úplně vynechat ty svatební klasické pochody. Někdo má asi potřebu to přímo v ten den slyšet, ale jsou tak strašně ohrané ze všech filmů a tak, že ho nechci, možná večer pro srandu...ale na obřadu nee. :-) tak pa.
jajinka23_vidim to uplne stejne..ten svatebni pochod by mi prisel uz jako parodie:) asi by mi hlavou litaly vsechny hollywoodsky dojaky:D Ale pisnicky jsme jeste neresili...stejne je mi jasny, ze u me se to meni kazdym dnem, takze se neda vyloucit, ze co se mi libi ted, se mi nebude libit za pul roku...a zadnou spolecnou pisnicku nemame.. pamatuju si, ze kdyz jsme se poprve libali, tak hrali Sanitku...(priteli chvatej SOS..)..musis uznat, ze to je na svatbu nepouzitelny..jeste by to mu nekdo chtel dat hlubsi vyznam :-D
Profilova fotka
Tak uz zase nakukuji. Ohledne bot neporadim. Zkus Deichmana, Batu, ...Fakt nevim. Ja vybrala pres net, tak ted cekam co prijde... Jinak v utery dorazilo to pradlo a je mooooc krasne, takze ty stranky co jsem se dala, fakt doporucuji. Z tech nekolika kousku co jsem si objednala, mi nesedi jen korzet, ale je moznost 14 vymeny/vraceni penez, tak pak popisu zkusenosti jeste z tohohle, ale zatim spokojenost. Ohledne hudby-vybrano nemame, ale v tom vyberu pochody uplne chybi-tedy i ten klasicky... Nelibi se mi. ;-)
Ahoj holky, tak mám super den, a všem kdo ještě boty nemají, doporučuji. Náhodou jsem na netu narazila na obchod Střevíce a více ... Je ve Spálený u metra Národní třída a do 31.10. (což je fakt krátce, proto jsem jela ted), mají 25% slevu na vše svatební. Takže jsem koupila úžasný botky (musím fakt říct, že ve všech salonech co jsem byla bych si nevybrala :-( ) a k tomu rovnou punčochy a podvazek...celkem jsem 1560 a ušetřila 520 Kč...no není to úžasný? Hlavně já nenosím podpadky, takže pro mě byly boty jako noční můra a ted je mám a jsou krásný...fakt hustý. Jsem zvědavá, co mi na ně přítel poví. :-D
Profilova fotka
Jaji, konečně albíčko. Pěkné. Bude z Tebe krásná nevěsta ;-)
Profilova fotka
jajninka: ty jsi teda jak bys z oka vypadla mé kolegyni :-)..
Článek se načítá
lidicky neodvratne se mi priblizuje moje prvni zkouska satu. zacinam mit pocity jako pred prvnim rande, prvnima tanecnima...takove silene mrazeni po zadech a motylky v brise..
Profilova fotka
Gem-kdy?
jdu za 14 dni...
planovala jsem to po novym roce, ale proc odkladat nevyhnutelne?:D a svami je to tady jak mor..vsechny uz mate saty, boty...
Profilova fotka
spodní prádlo... :-D ;-)
vrrr:) to jsem zjistila, ze nebudu moct obednavat z netu... jsem takova nekonfekcni velikost...
Profilova fotka
Ach jo :-| No, já objednávala poprvé a spokojenost teda, ale nebudu provokovat :-x A jak jinak?
jinak nevim:) nejak se mi porad nechce zacit svatebnicit...ae u vas vsech to zacalo satama, tak pocitam, ze me to tay nakopne...vzdycky, kdy sedim u pc, tak si rikam, jeeeee, to by se mi libilo, to objednam! a nakonec to skonci: jeeee, vzdyt je to az za pul roku, to nema smysl resit ted:)
Profilova fotka
No, to máš pravdu. Mně to celou dobu nechávalo úplně chladnou a jakoby se mně to ani netýkalo, ale po zkoušce šatů...Jsou nádherné-se na ně pořád chodím koukat jestli je ještě mají :-D
lucy222_doufam, ze u me to taky bude laska na prvni pohled:)
Profilova fotka
Budu držet palce. ;-) Půjdu "na kutě"...Resp. od PC, do postele až tak na jedenáctou=standart. Přeji dobrou noc.
jajinka23_tak koukam, ze jsem zde prispela s dalsi perlou...obednavat z netu=objednavat z netu...vsude jinde to mam dobre, takze asi nejaky sotek mi sezral pismenko:) tak dobrou, holky:)
Ahoj holky, lucy...moc děkuju za chválu... :-) Ale ty fotky jsou fakt divný..svědkyni se to moc nepovedlo, ale což. Něco tam vidět je. Až budu mít chvíli, vyfotím i botky a to co už mám a přidám to tam...aby jste viděli, že taky něco mám. :-D Gemmy já původně chtěla jít taky až po Novém roce...ale holky mě tu tak nakoply, a já zpanikařila, že na mě žádné hezké nezbydou, že jsem chtěla jít úplně hned! :-) No a nakonec se mi to fakt vyplatilo. Takže paráda...a vůbec nebud nervozní...s prvním rande se to fakt srovnávat nedá. Uvidíš, jak tě to začně bavit a budeš nadšená. :-) Tak páčko, musím letět...
Profilova fotka
Ahojda, já ty šatky měla fakt jako takový bonus... Na ty jsem se těšila už od začátku. Jinak přeji krásný páteční den-venku u nás svítí, tak se těším domů. Zatím pa-dnes nevím jak se budu hlásit. Mám tady toho hafo, tak možná juknu chvilkama z telefonku, ale jinak asi smolík. ;-)
Profilova fotka
AHoj holky, dneska se jdem podívat do té Galatey, jsem nervní ja pes a rozbolela mě z toho hlava.. jak by to byl konec světa..
Profilova fotka
Maur-ja vim, take cekam netrpelive na infosky od Tebe ;-) Hele, nemas nejake kontakty na hudbu? Kapela/DJ...Kdyztak do IP. Diky. Kdy vyrazite? Pak dej vedet.
Profilova fotka
Vyrážíme v 15,45 máme to za rohem :-) .. a na nikoho kontakt nemám, bo nemohu nic řešit, dokud nemám vyjednaný tohle...
Profilova fotka
O.K. Libit se vam to 100 pro bude-ted zalezi na podminkach jak se dohodnete. Jidlo je O.K., ale to piti je tam fakt drazsi. :-S Jinak prave mi volala pani z Prahy ze zlatnictvi a mame tam uz prstynky na 1.zkousku x-) Tam mozna dneska pojedeme. Jdu to zavolat priteli. Maur-ozvi se prosim po te navsteve. Diky

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?