Květen 2010 Praha a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahoj nevestinky, tema Kveten 2010 nam admin zamknul, tak zakladam nove :-D Okoli je siroky pojem, tak se kvetnovky pridejte :-D 8-)
Profilova fotka
gemny: a jak to más s tim Thajskem ? Chteli byste hned po svatbe nebo pockas na pas s novym jmenem ?
petulik79 _tady jsou dvere :-D
petulik79_na stary pas muzes vyjet myslim jeste do dvou mesicu po svatbe... :-)
Profilova fotka
pojedete pres cestovku nebo vse sami ?
vse sami, je to mnohem levnejsi:)
petulik79_ a kde vas odmitli oddat? nepremysleli jste o Unitarich nebo tak? ty vas oddaji kdykoli a kdekoli...
Profilova fotka
Praha - Chodovska tvrz / 1.5. ani 8.5. se neoddava = statni svatek / 15.5. nase datum :-( taky neoddavaji az 22.5. a to se nam uz nehodi, bohuzel patky nepripadaji v uvahu, kdyz si uvedomim ten husty provoz v Praze, tak pri me smule bych svou svatbu prosvihla :-)
Profilova fotka
tak ted mi volala moje kadernice, ze mame stesti, ze nemame svatbu v cervnu (nas puvodni termin), bo je tehotna a ma na cerven termin porodu... Jen teda nevim, jestli v 8. mesici bude schopna prijet ke mne domu a delat mi hlavu.... Jojo, ted kolem me se bud pary rozchazeji nebo jsou tehulky 8-) Tak asi si budu muset zajistit kadernici, kdyby ty moji nahodou bylo spatne a nebo odjela rodit o mesic drive... a to sme teprve na zacatku planovani, co bude tyden pred svatbou??? :-D
to u nás v Pardubicích se s tim zase na matrice loudají a čekáme na vypsání datumu na pardubický zámek až do 16.ledna, takže nervy pracují :)
Profilova fotka
no to me desi asi ze vseho nejvic, kdyz se mi moje plany zhati napr. tyden pred svatbou ....
oldana_to je fakt mazec! nereknu..holky, co maji termin treba v srpnu, ale nechapu, proc treba kvetnove terminy nemuzou vypsat driv..a to jsem nadavala, ze my AZ 1.12... kdyby nam rekli 16. ledna, tak si zacnu hrat ruskou ruletu s plne nabitou zbrani :-|
sluni01_a jak se k tobe bude pres to brisko dostavat? mas pravdu, chtelo by to kryt si zada pro jistotu jinde...
Článek se načítá
Profilova fotka
Jako kdyby člověk nechěl mít dobrého fotografa a šaty, tak 3 měsíce předem stačí... :-| Ale když si vezmeš, že Wagi má třeba na rok dopředu dost plno... :-p
petulik79_matrika ta je vsemocna..jakmile rekne ne, je vsechno v tahu..hlavne nechapu, o co jim jde...je to sobota jako kazda jina, stejne by museli oddavat a statni svatek? prace na 30 minut? nemyslim si, ze by je to zabilo...nereknu patek nebo ctvrtek, ale sobota?
taky to nechápu o co jim jde. já teda spoléhám na pověrčivost že u nás takovej nával nebude :D ale co kdyby, náhoda je blbec.
Profilova fotka
proste ach jo, no nic, pritel je ted na matrice a je tam docela dost lidi, tak cekam, co na nas zbyde .... dnes je prvni den, kdy oznamili terminy na pristi rok ... takze jsme nemohli bez terminu ani nic zarizovat, tak me tak trochu bere depka ...
Profilova fotka
gemny: si prave rikam, ze asi nevydrzi nade mnou stat takovou dobu a hlavne prijet ke mne domu. Uz mam kontakt na jinou kadernici, kterou mi doporucila kolegyne. Tak ji zkusim, jestli by mohla byt jako nahradnice. Ale to pak bude znamenat 2 zkousky ucesu, achichjo 8-) a hlavne moje kadernice je sehrana s vizazistkou, kterou sem si domluvila, ale nejak to vykoumam :-D sou to preci profesionalky... hlavne, aby bylo vse v poradku a ditko bylo zdravi... ;-) sem rada, ze to vim takhle dopredu a muzu se predpripravit na krizovy plan :-D :-D
sluni01_hlavne se zeptej te druhe nahradnice, jestli uz take necekaji:) aby to nebylo z blata do louze:)
Profilova fotka
gemny: :-D :-D :-D to je fakt ;-) ale kdyz to tak pozoruju, tak ted bylo hodne plodne obdobi :-D ta kadernice je ve 2. mesici a u nas v praci je jedna kolegyne ve 4. a druha ve 2. nebo 3. :-D :-D :-D Tak snad ja do svatby zustanu imunni :-D :-D
sluni01_epidemie porodni chripky? :-D
Profilova fotka
Nj, to abych zacala brat nejake vitaminy... Byt tehotna-to je tak to posledni co by mne ted mohlo potkat... :-p Mel nedavno pritel skoro v tom nejlepsim nejake poznamky na deti...Jsem mu odpovedela, ze o deti nejde, ale jestli se v kvetnu nevejdu do satu, tak si to seredne odskace ... :-p :-D
Profilova fotka
No milé dámy, tak jsem asi už asi od 4 lidí dozvěděla, že v květnu se neoddává... a nemáme se brát v květnu ;-(
maurinka_???
vsechno mam nastudovany...tahle povera vznikla diky tomu, ze pokud se manzele brali v maji,tak byla velka pravdepodobnost, ze hned otehotni a rodit bude v zime, kdy byl docela mazec sehnat doktora kvuli pocasi, zavejim a taky uz dochazely zasoby jidla, takze nemela spravnou vyzivu a nakonec treba porod neprezila... proto se rika: Svatba v maji, nevesta do roka na mary.. Pritel rikal, ze pokud tam neni nic o zenichovi, tak do toho jde :-D Ale na druhou stranu rikal, ze mame plynovy topeni a Thomayerku za rohem, takze svatba v kvetnu bez obav:)
Profilova fotka
Gem-ja jsem to slysela jinak. Ze nevesta teda hned otehotni a v dobe zni, kdy je nejvice prace, o tom jeste nevi a proto jsou z toho dost komplikace, popr. smrt nevesty...Ale to je fuk, zne nejsou a silnice uz take prohrnujou ;-)
lucy222_asi byla jedna z nas falesne mystifikovana:) hlavne ja uz z toho pc mam ocicka jak angorak...precetla jsem tvuj prispevek jako: a silnice uz take prohnojujou... :-o si rikam, proc proboha? :-D
Profilova fotka
já vím holky tyhle pověry znám, ale to ěm fakt neodradí, at si trhnou nohou... ;-)
Na tohle mám pro všechny stejnou odpověď! Když se nás někdo zeptá, proč zrovna v květnu - že v květnu se přece nikdo nevdává/nežení...tak odpovídáme "právě proto"! Tím diskuze končí...a ono to funguje...dál se neptají :-D ;-)
Profilova fotka
hihi, tak to je super ;-) jinak ted mi psala z Galatei a termín 22.5.2010 je náš.. pokud se nám tam bude líbit a bude to dle našich možností...
Tak to máte stejný termín, jako my! :-) ...Mimochodem...krásné datum :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?