Květen 2010 Praha a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahoj nevestinky, tema Kveten 2010 nam admin zamknul, tak zakladam nove :-D Okoli je siroky pojem, tak se kvetnovky pridejte :-D 8-)
petulik79_thajsko, tri tydny v kvetnu...
no, uvidime, definitivni rozhodnuti padne pres vikend:) takze v pondeli budu mit mozna nejake zajimave novinky:)
Profilova fotka
Tak to jsem zvedava na "po vikendu"... ;-)
Profilova fotka
Ahoij holky, já jsem to včera vůbec nějak nedávala, vstala jsem pr**lí napřed a vůbec se mi sem nechtělo =-)
maurinka_to ja jsem to zapichla vcera v devet a ted vstavam:) a jeste mam malinkaty vocicka:)
Profilova fotka
gemny: já jsem v práci, takže já musela vstávat o půl 8, hroznéééé... ted je ráno tma.. a v noci se nám změní čas, tak už konečně bude ráno vidět, ale večer bude brzy tma.. ale budem o hodku dýl spáááát
Ahoj holky, tak včera to bylo fakt našlapané. Zčaly jsme se svědkyní v 10 na tom Chodově a zkončili ve 4 ve Venésis. Vyzkoušela jsem 29 šatů a z nich zatím vytřídila 7 favoritek. :-) Jsou krásné...plánujeme jít ještě v příštím týdnu do 3-4 posledních. Pak už nikam nepůjdu...jsem moc zvědavá, jeslti na mě ty pravé které nadchnou ještě čekají, nebo kolik jich ještě přidám k výběru favoritek. A pak už si jen vybrat ty nejlepší. Teda začalo mě to fakt bavit, ale je pravda, že jsem večer necítila nohy, a záda z toho věčného šměrování. Dost mě ale zklamalo, jak ty fotky vypadají blbě...v tom jejich zářivkovým světle. S bleskem to úplně změnilo šaty a bez blesku tmavé. Takže až dokončím zkoušení, vebru z nich co nejviditelnější fotky a založím si album. :-) Tak krásný víkend... :-)
Profilova fotka
No vidiš to a kde se ti jich líbilo nejvíc??
Ahojky, taky mam planovanou svatbicku na konec kvetna v Trojském zamku...... souhlasim s tim ze mistecko je drazsi, ale vidina soukromi je nadherna... koukam ze se zde rozbehlo tema satu - tak ktera barva je nakonec nejlepsi? Ja se nemuzu rozhodnout jestli sampan ci bilou
Profilova fotka
ahoj jjajina já jsem ještě šatky vybírat nebyla, protože nevíme přesné datum svatby.. ale já určitě bílou :-)
Profilova fotka
Ja mam tu slonovou kost, ale zalei na kazde. Ja nehledala planovane podle barvy, ale podle satu ;-)
Profilova fotka
Já nemám nic a začínám z toho mít depku a neurozu :-(
Článek se načítá
Profilova fotka
Maurinko, bud opravdu v klidku. My takto "vysilujeme" kvuli datu. Pokud je Ti datum jedno (resp.nezalezi ti na zadnem konkretnim), tak mas spooooustu casu. My ted zaridili to hlavni a ted vlastne az tak do brezna nemame co delat ;-) Uzivej si tyhle krasne pripravy v klidu a nestresuj. :-)
Profilova fotka
hihi Teri, ale já pořád stresuju, jestli to finančně utáhnem.... já to tam totiž CHCI mít... chci chci chci, ja harant..
Profilova fotka
No, nad timhle jsem take premyslela. Jak uz jsem psala-chceme zacit stavet a casem i rodinu a tak si rikam jestli si tu svatbu nebudeme uzi vat az moc, ale pritel nechce slyset. Tuhle svatbu si pry se mnou chce uzit paradne. Ma pravdu. Clovek se za zivot tolikrat nezeni/nevdava.
Maurinko, zatím jsem byla jen v 5, protože z 6 naplánovaných měl jeden ještě zavřeno, a jelikož se nám tam nechtělo čekat, vynechali jsme ho. Největší výběr a zkoušených šatů bylo ve Venesis na Husinecký. Slečna byla strašně fajn a vůbec se mi to tam líbílo. I tam jsou právě 3 favoritky... určitě ale chci jít ještě do Evanie na Andělu, do DD models na Andělu a na Palačák, nakonec jsem chtěla zajít do Andělského svatebnízo studia na Plzeňský, ale na netu mě žádné moc nezaujaly, tak uvidíme. :-) Je to ale opravdu strašně skvělá zábava. Všichni tě obletují a okukují a zkoušet si tolik úžasných šatiček je super...ikdyž dřina, jak už jsem psala. Ale taky bych se nestresovala...ono se to stihne, až budete mít datum. Já zase nemám žádné místo na hostinu, fotografa, nic. Samozřejmě uvažuju a přemýšlm, nějaké tipy jsem si napsala, ale nehrotím to. Času dost. :-)
Profilova fotka
Presne jak pise jajinka-je to uzasny pocit kdyz kolem vas vsichni litaji...Ja byla jeste v takovem lepsim salonu, takze na zacatku jsme si sedly do kresla, pani nabidla kavu/nealko a popovidaly jsme si o svych predstavach...Bylo to moc fajn.
Profilova fotka
čauky holky, tak jsem zase tady.... normálka monžá ten obřad změníme na zámek v Benátkách nad Jizerou, tam si učtují pouze 1000 Kč a to j vše... v a Galatei 4290 Kč + poplatek za matriku.... v BNJ to je taky fajn.... akorát že ještě nevypisují termín yna ok 2010 tak si to nemohu dohadovat, ale možná bych paní matrikářku mohla přemluvit... asi se tam za týden pojedu zeptat...
maurinka, lucy222_koukam, jak se vam meni predstavy o miste:) maurinka_premluvit pani matrikarku? Tady jsem si dovolila takovou malou pozornost z nasi zahradky ;-) :-)
Profilova fotka
Gem-nj, situace se vyviji. Kdybychom se svatbou spechali, tak to poradame na prvnim miste co nas napadne, ale takhle je spoooustu casu premyslet a menit ;-) No, jsem zvedava jak to nakonec dopadne. :-D Maurinko-Benatky? Ty ani nemate daleko. To my obrad stale na stejnem miste ;-)
lucy222_porad cekam na IP:) co jsi slysela za poznamky?
Profilova fotka
Gem-nemam na to ted casek. Pisnu tak do hodky, ju? Zatim papa
Profilova fotka
u nás gem rozhodly peníze... jako do té Galatey jdeme v pátek, ale tam je obřad o 5 tisic dražší než v těch benátkách... já mám navíc v benátkách ještě trvalé bydliště... trochu jsem rezignovala poté co jsme si to včera hodili na papír finančně a začalo se to blížit k 80 tis.... :-(
maurinka_to chapu:) lucy mi vcera psala, ze take zmenili nazor na hotel, kde meli mit svatbu (tam, kde my) a kdyz jsme se s pritelem podivali na ten novy (pro zajimavost), tak je to taky financne jinde...hlavne ted netrpelive cekam, az mi napise, proc se rozhodli zmenit:)
Ahoj všichni, maurinko já teda taky čuměla. Udělala jsem si vyloženě slepý rozpočet (kromě jistých věcí jako je obřad, šaty) a došplhalo to na 125 !! Jako je fakt, že jsem raději přidávala, myslím, že je totiž lepší nakonec mít méně, než více, takže jsem dala na líbánky 30t, což snad nedá... Ale i tak. Četla jsem na beremku, že mají lidé rozpočty 100-150 a čučela, jak je to možné, no a nakonec se mi to lehce vyšplhalo také. Mohlo by to být levnější...no, ono by opravdu mohlo, kdyby si člověk nechtěl plnit sny, zajít jen v obyčejných šatech na úřad, naobědvat se v první restauraci atak. ALe, to je přece škoda...chceme se přece vdávat jen jednou za život, že? :-D
Profilova fotka
gemny: ona to bude mít v té Galatee :-) já jsem jí to doporučila, že Lucy? :-) ale pro nás to bylo výhodné když poslal tu nabídku, jenže jak sjme si včera sedli a spočítali to vše dohromady, tak se mi udělalo špatně....
Profilova fotka
jajinka: to sice chceme, ale 100 ani 150 tisic bych za to nikdy nedala... nemíním to až do konce života splácet... když si seš tím druhým jistá, tak je to jedno kde se vezmete, samozřejmě, že si splníš sen, ale můžeš uvažovat i o levnější variantě... a 90 tisic za svatbu? za to budu mít pomalu zájezd na Bora Bora...
Profilova fotka
nejsem žádný škudlílek, umím to taky pořádně roztočit, ale když prostě money nejsou tak nebduu žebrat, ani si užívat na dluh.. enjradši bych se vdávala jen se svědkama...
maurinka_otazka financovani svatby je u nas jeste nedoresena, takze zatim taky zadna hitparada:)
Tak já to taky nemám dořešené, psala jsem jen o hrubém rozpočtu. A co mě právě překvapuje je to, že tam ve výsledku nic není. Žádná limuzína, super hostina, výzdoby. Jen kytka pro mě, maminky a svatebčany, auta máme svoje, obřad je teda velká pálka, pak 25 hostů vyjde na jídle a pití asi 25 tisíc. Šaty 8000 pak něco účes a líčení, prstýnky 15000...takže ono toho moc není, ale skáče to strašně. Taky je možné, že na líbánky se nikam nepojede....ještě jsme nic nenaplánovali na pevno. Ale zadlužovat se určitě nebudeme. My zaplatíme asi 55, rodiče každé po 20ti no a ta svatební cesta je ve hvězdách. :-) No a psala si že to máte na 80... 100 a 80 už takový rozdíl není... třeba nám to taky spadne, já s tím počítám, jak už jsem psala, dávala jsem raději trochu víc.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?