Květen 2010 Praha a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahoj nevestinky, tema Kveten 2010 nam admin zamknul, tak zakladam nove :-D Okoli je siroky pojem, tak se kvetnovky pridejte :-D 8-)
Profilova fotka
jajinka: nevim, jak maurinka, ale ja uz po satech byla a v kazdym salonu meli X bot na pujceni... ale pokud se ti nechce lezt do bot po nekom, taxi vem svoje a je to :-D
Profilova fotka
Jaji-uz jsi pryc...No, vzala bych si svoje. Oni Ti satecky zkrati presne na miru tak tyden pred svatbou ;-) Ted se zkousi jen proto, abyste si ujasnili jestli je z ceho zkracovat...Tedy mne to tak rikali v tom prvnim salonu co jsem nezkousela...A ty satky co jsem vybrala-mama se stavit tyden predem a vzit si sebou vse co budu chtit na svatbe a doladime to ;-)
Profilova fotka
lucy: nevim, zda si pamatujes, ale byla jsem tu vcera, chtela jsem se zeptat na ty satky, co mas v albu, jsou prekrasne, smim se zeptat na velikost a salon ?
petulik79_lucy je zkousela v nejakem brnenskem salonu:)
Profilova fotka
ahoj, tak Te vitam. Tak do Brna asi fakt nepojedu... trochu z ruky Vcera me holky tak naladily, ze jsem udelala prvni pocin. jak jsem Ti vcera posilala obrazek tech balerinek, tak jsem te holce napsala, moc se mi libi a za 400 kc jsou super, kdyz budou, koupim je.
petulik79_taky jsem se naladila a zacala sbirat veci do alba:)
Profilova fotka
Petulik-tyhle byly mensi, tusim 38-max 40. A nevim jak se daji nastavovat-tam je vse satenove, tak se obavam, ze velikost bude "na pevno", ale muzes si tam min. zavolat. A Gem ma pravdu-Brno. Kdyby to bylo jeste aktualni-poslu kontakt do IP. Koukalas na fotku? No, ja uz tam byla dost vysmata, protoze uz mi bylo jasne, ze fakt vezmu ty prvni :-D Jo a take mi bylo dost vedro :-| A maji nadhernou vlecku. x-) Byly kraasne, ale ty prvni... x-) x-) x-)
Profilova fotka
čau holky, už jsem tady.. koukám že si dáváte všichni fotky, a co já? :-) já nemám ještě nic zařízeného....
Profilova fotka
Nj, jen ja magor do toho Brna "na blind" jela :-D Jo,jo-jen delejte prvni nesmele kroky-ja ted cekam az mi prijdou domu pristi tyden boticky a spodni pradlo. Jsme fakt zvedava. A dalsi tyden by mela byt bizuterie. No a pak zacne obdobi kdy zacnu ty veci pomalu menit protoze objevim jine, lepsi :-D Hele, jak dlouho pred svatbou budete davat oznamko? Tak 2 mesice? Dekujiiii ;-)
Profilova fotka
lucy: dík, ale Brno je fakt daleko, ale jsou nadherny, moc se mi libi to provedeni pres ruce ;-) nejsem zadny tintitko, oblekam 40 nebo 42
maurinka_album jsem delala vcera a myslela jsem, ze mi vystriknou nervy...pripojeni zasekany, nezobrazovaly se mi obrazky na strankach..konec..az budu mit vic casu a nervu, tak to predelam a dodelam, jinam zarizeno nemam nic:)
Profilova fotka
Gem-jsem Ti vecer koukala do albika-hezke dorty. Das tam prosim jeste jednou ty satky? Dekuji. Jj, ta "spadla raminka" -ci jak se to jmenuje- mne take dostaly... Jsme se s tou pani v salonu domluvily, ze kdyz to ted nevyjde, tak ze na druhou svatbu si oblecu uz tyhle-jednodussi... :-N
Článek se načítá
Profilova fotka
já budu dávat oznámko asi tak ty 2 měsíce dopředu, tzn. v dubnu někdy....
Profilova fotka
my budeme davat oznamko 6 tydnu predem, u nas to stejne vsichni pozvani uz vedi !!!
lucy222_hotovo:)
Profilova fotka
Lucy: ty saty ti moc slušííí
Profilova fotka
Jdu na obed, zatim pa. Juknu potom.
Profilova fotka
jeeee gemny: ty šaty mám taky v albu.. jsou nádherné
maurinka_proste mit o dvacet kilo min, tak nevaham a klidne v nich i spim:)
lucy222_ty dorty vytridim..chci si tam nechat jenom opravdove favority:)ale jak rikam, byla jsem rada, ze se mi tam podarilo naoupat aspon neco:)
Profilova fotka
Maurinko-dekuji. Snad jsem se i stemi pravymi trefila. No, tyhle mely tu vlecku :-) Gem-jdu ti mrknout na ty saty.
Profilova fotka
Gem-krasne. Neco takoveho mam zamluveneho. Jen mi ty me prijdou propracovanejsi a originalneji resene. No, nechte se prekvapit.. Koukala jsem na ta "cinska letajici prani" -ci jak se to presne jmenuje- pritel by si je moc pral.
lucy222_takze ja si dam do alba saty, ktery chci a nikdy mit nebudu a ty mi pak napises, ze mas jeste hezci..killing me softly :-D :-p :-p
jinak to letajici prani mi prijde jako super vec, cetla jsem si rizika, ze neco shori a vypada to bezpecne...
Profilova fotka
Gem-ty saty jsou kolikrat jen krasne nafocene a hlavne-Ty si najdes ty nejkrasnejsi pro sebe. Treba se Ti nakonec ty me libit nebudou. Celek delaji detaily ;-) S tim pranim-jj, pry to vyhori a spadne. Kazdopadne my jsme je videli s pritelem jak je pousti a jsou nadherne x-)
jo, vypada to krasne:) no, kazdopadne buhvi, kdy pujdu zkouset, ted se nam to komplikuje kvuli svatebni ceste...
Profilova fotka
Copak se deje s cestou? Klido do IP-jestli nechces sem. ;-)
Profilova fotka
gemny: vy uz premyslite o svatebni ceste ?
petulik79_my uz ji mame naplanovanou...
Profilova fotka
gemny: Ty se nezdáš .... určitě jsi to tu psala, tak se nezlob, že se možná ptám znovu, bude to nějaká exotika ?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?