Květen 2010 Praha a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahoj nevestinky, tema Kveten 2010 nam admin zamknul, tak zakladam nove :-D Okoli je siroky pojem, tak se kvetnovky pridejte :-D 8-)
Profilova fotka
gemny: neee, to si nemůžem dovolit ;-)
maurinka_budu drzet palce:)
Profilova fotka
gemny: dííky :-) dneska jsem to tady slušně rozjely že? ránot u byly 4 záložky
to jo teda..kazdopadne ja uz se loucim, mam pro dnesek padla:)takze zatim pa pa
Profilova fotka
gemny: papa měj se krásně :-)
Profilova fotka
Teda vy jste se fakt rozjely ;-) Doctu poradne tak za hodku, ale padly tu Maledivy. Take bychom radi, jen to nepujde jako svatebni cesta-resp. ne primo po svatbe. Tusim, ze od brezna/dubna do zari tam jsou pravidelne deste. Lepsi tam jet jakoby u nas v zime. Uvidime jak na tom budeme s penezma, ale pres nemeckou cestovku to neni tak hrozne jako v CR. Bud bychom vyrazilo ted na Vanoce a nebo az pristi zimu. Ale zatim je to jistota tak dvaceti procentni...Preci jen chceme stavet a nekdy nejake to ditko take :-p :-)
Profilova fotka
lucy: to já chci an Maledivy, to je můj sen.... nebo na San Andres.. Dělám v cestovce a tohle máme jako novinku. Je to fakt nádhera
Profilova fotka
Mým snem je Nový Zéland. :-) My jsme původně i přemýšleli, že bychom se na Medivách vzali, ale kvůli našim uděláme obřad tu a dovču jindy. Čistě teoreticky-naši chtějí platit hostinu, tím by nám měli ušetřit cca 50 000-60 000 Kč a to už je pěkná dovča ;-)
Profilova fotka
no to rozhodně :) to budete mít aji pokoj superior s výhledem na moře :-)
Profilova fotka
Krásné jsou ty bungalovi se skleněnou podlahou-nad mořem... x-) x-) x-) No, tak jsme si trochu posnily... Já si stejně myslím, že budeme řešit domek (tam se těch 50 000 hodí) a pak mimino... Jak vy a rodina? po svatbě?
Profilova fotka
My rodinu neplánujeme zatim, momentálně si jí nemůžeme hlavně finančně dovolit. A já ani nejsem na miminko připravená, je mi 24 let a mám skvělou práci... já bych chtěla ještě nějaku dobu být sice v manželství, nebot v tom vidim smysl, ale bezdětná.. ale kdoví co nám život přinese.... :-)
Profilova fotka
Maurinka-mně je také 24 a mám super práci, dodělávám Ing... Finančně? No, uvidíme jak zvládneme ten domek. Díky současnému příjmu bych měla mít i mateřskou slušnou...Já děti zatím moc nemusím, dříve to bylo rezolutní "ne"...Teď jsem ve stádiu, že si říkám "někdy"...No ale přítel by byl nejšťastnější člověk pod sluncem, kdybychom měli malé. Tak uvidíme. Si zase říkám-svatba je za půl roku, půl roku minimálně než se nám zadaří, půl roku ještě můžu chodit do práce - no a to už je rok a půl a to je pro mně jako bych řekla "nikdy" :-D :-D :-D Jako hned po svatbě s tím zatím nepočítám, ale kdo ví...
Článek se načítá
Profilova fotka
no jasně, kdo ví... já jsem Bc. :-) taky bych si chtěla dálkově dodělat školu... ale při mé práci by to bylo hodně složité.. tak možná až se budu nudit na mateřské hahaha
Profilova fotka
No, při mé práci to je hoooodně složité. Naštěstí jsem si loni udělala skoro celý páťák, ale i tak :-p Dala jsem do alba zásnubní prstýnek. ;-)
Profilova fotka
noo ještě se tam asi nenahrál... dneska jsem superžena :-) vařím, peču, chodím psát sem, pracuju... :-D večer spadnu do posltele za vlast, ještě že mám zítra odpolední až...
Profilova fotka
už ho vidim :) je krásný.. máš žluté zlato :-) já mám z bílého, uplně obyč se zirkonem uprostřed... je tak jednoduchý a krásný..
Profilova fotka
To já jdu normálně ráno. :-) Také si odběhnu vyndat prádlo z pračky, pak umýt nádobí a ještě něco požehlit... No, já k narozkám v březnu dostala bílé zlato-původně měl být zásnubní, ale ještě neměl vyřešenou minulost, teď ho prý okouzlil tento žlutý (ten je s pěti brilianty) a snubáky budeme mít zase bílé/červené zlato (já opět brilianty). nehodí se k sobě asi nic, ale to je jedno. Líbí se nám. Jinak já nosím nejraději bílé zlato/stříbro. Přijde mi krásné, ale od té doby co jsme zasnoubeni na žluté nedám dopustit ;-)
Profilova fotka
je to uplně jedno v dnešní době :-) všechno zlato je krásné... jak jste spolu dlouho?
Profilova fotka
Skoro rok :-N
Profilova fotka
cože??? tak krátce a už se berete? To je moc hezké...
Profilova fotka
Nj, dobrý pocit ;-)
Profilova fotka
ju to vám přeju, snad to dlouho vydrží.. my 3 roky, ale uteklo to jak voda...
Profilova fotka
No, já si říkám, že kdyby to nemělo vyjít, nevyjde to ani kdybychom se znali 10 let.
Profilova fotka
to víš, že ne, není na to žádné pravidlo a to je to pěkné.. jinak by to byla nuda... holka pro dnešek to tady balim.. měj se krásně zítra do vi :)) papa
Profilova fotka
Dobrou. Také to půjdu zabalit ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, dobré ráno.. víte jak jsme se včera bavili o barvách? Tak si najděte album nevěsty: rencaroman ta je mi v každém směru inspirací.. jak závoj, tak barvy, tak květina... má to nááádherné
Dobré ránko holky, tady zase přibylo příspěvků. :-) Koukala jsem na ty fotky a chtěla bych sem taky dát fotku. Jenže jsem bud v práci, kde v PC nic nemám, a nebo doma na notebooku a tam je taky nemám. Jsou na PC, kterej momentálně nemá monitor a je napojený na TV kvůli filmům...takže až budu mít doma čas, pokusím se to sem nějak vložit, abychom se taky seznámili. :-) Sluni: Kooukala jsem včera na tvé album a vybrala sis opravdu moc hezký šatičky. Já za hodku vyjíždím na zkoušky...začínám ve svatebním domě na chodově. Holky poradte...mám si sebou vzít boty na podpatku? Já bych sice nejraději podpatek vůbec neměla, ale kdybych nakonec "musela", nechci aby mi byli šaty krátké, jak někomu končí 15 cm na zemí a jsou mu vidět nohy. To se mi nelíbí...nebo se na to mám vykašlat?? Díky :-)
Profilova fotka
určitě si s sebou vezmi botky
Profilova fotka
jajinka: diky ;-) botky sebou mit nemusis, oni v pujcovnach maji svoje erarni....
:-D...no holky, to jste mi ted tedy pomohly... :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?