Kladno nevěsty 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, tak já jsem tu a co vy? :-D
Hm, když se to nepovede, tak je to blbé. Chce to znát ty muzikanty dopředu :-). Já se radši spolehnu na cédéčka ;-)
Profilova fotka
O panu Řehákovi jsem už myslím taky slyšela....nechám si ho v záloze. Každá informace dobrá:-)))
Přítel vymyslel, že vezmeme notebook, pořádný repráky, vybereme písnička na youtube.com a někoho šikovnýho a bude to pouštět:o))))) originální nápad, že??:o) je to moje šikulka:o)
Profilova fotka
No jasně, určitě je lepší si je jít někam poslechnout....CD jsou jistota,ale živá hudba má své kouzlo...já jsem ráda, že tohle máme vyřešené
Mějte se, mizim na vlak a pak na obhlídku jednoho místečka pro hostinu. Držte pěsti prosím, ať to dopadne dobře. :-D
teodorie, lenuse999: jak dlouho jste spolu??
nemyslím vy dvě samozřejmě:o)))))))) :-D :-p ;-)
teodorie: urputně držim pěst!!:o) papa ;-)
Profilova fotka
Verča: :-) tak to máš doma dorýho koumáka ;-) lenuška: pan Řehák je dost vytíženej...jak říkám, všude ho chtějí, takže moc bych na tu "zálohu" nevsázela :-) já tě vždycky vystraším, co?!
Profilova fotka
DRžím!!!!!!!! Leni, pfuj pfuj pfuj
t.kosticka: Nejen vystrašíš lenusku999:o))))))))))))))
Holky, tak já letím domů, mám ještě nějaké zařizování. Mějte se hezky a zítra opět tady, pokud budete mít čas:o))) pa ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
To ne, já to spíš myslela, tak, že to stejně vyřeším i bez pana Řeháka. Jinak s přítelem jsme už více jak 12 let spolu....
lenuse999: :-o
lenuse999: ;-) tak to gratuluji:o)) 8-) holky pa:o)
Profilova fotka
ČAU ČAU...já taky mizím, budu zítra...mějte se...
Profilova fotka
Ahoj holčiny zdravím všechny nové tvářičky z Kladenska.Zrovna dnes jsme byli na matrice přesně tak 4200kč stojí ta sranda u medvědů :-D a to možná příští rok zdraží.Jinak už mám zásnubáček,včera při večeři v restauraci se mě zeptal a odpověd samozřejmě znal :-D dám ho do albíčka,jinak ráno se tu nechytám mám ranní a to se nezastavím :-( takže s vámi moc nepokecám,mějte se super
Ahoj, koukám, že je tu mrtvo:o) Asi neděláte od 7.00hod. :o))) murynka: Tak to je super, gratuluju ;-) Ten Bezděkov je fakt drahej, co jsem od tebe slyšela t.kosticko (jsi Terka?), nějak jsem o tom přemýšlela...ten hotel Classic na Lánech je fakt pěknej:o)a je drahej?? Nemáš nějakej rozpočet od nich?? a nemáš rozpočet z Bezděkova-Botanika?? Kdybys byla tak hodná a nevadila, poslala mi je do IP???? Holky, tak jsme s přítelem přemýšleli,v jaké restauraci to uděláme a přišli jsme na restauraci PRAVĚK v Hostivicích......:o))))))) Bylo by to hodně neobvyklý:o)))))) :-N hahahaha:o))
Profilova fotka
Já jsem v práci taky brzo, ale musí proběhnout ranní kávička a cigárko ;-) Mám rozpočty od obou,ale od Botaniky to mám v pdf., napiš jim maila, a oni ti to pošlou přímo na míru, mě odpověděli obratem. Hotel Classic je super v tom, že si tam sama zadáš,kolik chceš utratit a oni ti podle toho udělají menu... Nám to vyjde 495,- / osobu na oběd a pak kolem 200,-/ osobu odpolední raut a večerní grilování. + samozřejmě pití,ale to ti nikde neřeknopu,kolik jim dáš, to podle reálný spotřeby. :-D Pravěk je taky dobrý, já tam byla párkrát na večeři,ale to už je dost dlouho,asi se to tam změnilo,ale ta jejich zahrádka vypadá(když jezdím kolem) docela slušně. Markét: Tak gratuluju k zásnubáčku!!!! :-) koukala jsem do alba a zatím nic, tak ho tam koukej,co nejdřív přidat... ;-)
Profilova fotka
Jo, jsem Tereza ;-)
Profilova fotka
Jo, Verčo, tak já tu kalkulaci z Botaniky už nemám..Já ji smazala hned potom,co jsme zamluvili Classic.
Zdravím vespolek :-). Mám chvilku :-( Markét taky gratuluju k zásnubáčku :-D
Tak to je úplně v pohodě v tom Classicu:o)) Jojo, napíšu jim. Taky kuřačka, taky:o)))
teo ahoj:o)
Terko tak jsme byli včera v té Loretě a musím říct, že první dojem z toho 1. patra nebyl moc přívětivý. Je pravda, že tam byla víceméně tma a zima, protože to neprovozují, ale i tak. :-( Trochu mi to zkazilo náladu. Sice jsme si to tam předběžně rezervovali, ale fakt nevím. Obsluha i jídlo prima, cena by asi taky ušla, ale stejně z toho nemám tak dobrý pocit, jaký jsem čekala, že budu mít. :-|
t.kosticka: už od 7.00 mám nutkání jít na cigaretku, ale nechce se mi z vyhřáté kanceláře....:o)))) Kde v Praze děláš??
Profilova fotka
Ahoj Leni! Tak to mě mrzí...Tak se zkus ještě porozhlídnout...na webovkách města kladna je ve stravování seznam všech restaurací v kladně a okolí, tak na to mrkni a rozhoď ještě sítě... ;-) Verča: právě, já chodím tajně v práci do kotelny, jako tady včichni kuřáci ;-) Pracuju ve Stodůlkách
teodorie: Sestra mého přítele měla svatbu v hotelu Hoffman u PP kliniky...ona to mšla v takový místnosti, nebylo to zase tak špatný, ale mají tam krásnou zahradu, tak se zkus podívat tam....:o))
Kuřáci u nás v kanclu musí jít na balkónek, ale i přes nepřízeň počasí tam chodí, takže pěkní závisláci :-p Mne se to naštěstí netýká. Jsem nekuřačka a jsem v poho :-D Terko mne to taky mrzí. Ještě uvažuju nad tím hotelem Kladno a selátkem. Jen mi přijde, že ten sál v selátku, jak psala Markét, je zbytečně moc velký pro 25 lidí. :-( Fakt už nevím. :-S
Terka: Do kotelny?? :-D :-N :-N :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?