Kladno nevěsty 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, tak já jsem tu a co vy? :-D
My bysme chtěli na Bora Bora, ale to je až moc drahé!!! takže asi opět na Maledivy...to je má srdeční záležitost...možná i Jamajka....:o)) Jojo, Řecko je super...já byla na Thassosu a moc se mi tam líbilo. Bulharsko to nevím....
Verčo a ty Maledivy, můžeš něco doporučit? Zní to dobře ;-)
Terko, tak to je pravda, to byste asi dali spoustu peněz do čichacích solí že ;-)
t.kosticka: Kolik tak byste mohli investovat do svatební cesty pro oba??? Jestli nejsem moc zvědavá......poradila bych ti něco...:o)
Profilova fotka
Uvidíme, uvidíme.... ;-) Děkuju za tipy... určitě bude z čeho vybírat...jo a holky nevíte náhodou, jestli se musí platit zaloha, když si kupuješ zájezd někdy v lednu?!...my vždycky dovču kupovali na last moment,ale u svatební cesty to raději riskovat nebudu.
Jojo, hotel Meeru Island...ten byl dokonalej....pokud budeš chtít, mohu poslat i fotky:o))
t.kosticka: bohužel nevím....:o( taky taky last moment:o)
Profilova fotka
Hmmm, Maledivy... já nevím,kolik nám zbude...počítám předběžně na svatební cestu MAXIMÁLNĚ 45,000,- za oba...jak říkám, ještě to bydlení....
Terko, záloha se platí, přibližně 50 %, ale asi záleží i na cestovce. :-)
Profilova fotka
A od jaké jste to měli cestovky?!
Profilova fotka
Děkuju Leni, to jsem si bohužel myslela :-|
t.kosticka: pokud byste chtěli exotiku, tak by Vám to možná i stačilo, ale bylo by to na týden.....?? Podívej se na Rudolfreisen.cz ale ty ceny, co tam píšou jsou kecy, nakonec tě to vjde dráž!! ale když se tam domluvíš, tak ona ti něco najde za ty peníze....:o) ale v lastu..:o(
Článek se načítá
Profilova fotka
Díky, mrknu na to... to je kladenská nebo pražská cestovka?!...
Profilova fotka
třeba se do těch gumovek vybere pořádný peníz a pojede se někam za super exotikou ;-)
Profilova fotka
Jo, holky, já mizím na oběd! Zatím se mějte a jestě se " uvidíme"..... :-)
no když budete mít tolika hostů, tak by se mohlo. Kámoška říkala, že když jdou na svatbu, tak vždycky dávají aspoň tisícovku... :-)
Terko dobrou chuť a čauky, já až zítra. :-)
Je to Pražská.....většinou se ale létá z Německa....takže je to i německá cestovka:o))))
papa teodorko:o) já se tu ještě kolem půl druhý ukážu:o)) ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky, koukám, že tu už řešíte svatební cestu. U nás asi vážně nehrozí. Svatbu si hradíme sami a co se vybere, tak to půjde na bydlení, resp.na rekonstrukci. Je ale fakt, že mi pořád někde cestujeme, tak to jeden rok vydržíme. Jo jinak Terko, potvrdili mi ten termín 23.8. ve 13.00hod - super :-) Jen za to, že to bude v zámecké zahradě, tak za to chtějí 3.200,- + Kč 1000,- poplatek na matrice...už to začíná, za všechno se prostě platí :-|
Profilova fotka
Ahoj lenuško, Tak to je skvělý, že ti to potvrdili. Zase o starost míň....teď se můžeš od něčeho odpíchnout,co?! Já vím...my těch 4200,- jdeme uhradit po Novým roce... =-)
Profilova fotka
Každá sranda něco stojí, ale hlavní je, že už jsme to rozjeli ;-) . Chci holky zeptat na nějakého fotografa. Znáte někoho osvědčeného?
Profilova fotka
:-D .... to tady řešíme všechny .... shrnutě řečeno...někdo to řeší příbuznými...já osobně chci profesionála, ale asi určitě z Prahy, na kladenský studia moc chvály není... já chci foťáka i kameramana...a pořádně ještě nevím, kde hledat, pár tipů tady z beremese.cz mám,ale ještě jsem nikoho nekontaktovala.
Profilova fotka
To nevadí, rozhodím sítě u kámošek a pak ti taky dám nějaký tip. Kameramana ještě nevím, zda budeme chtít. Pak taky nějakou dobrou kapelu, to bych taky měla mít přes kámošky, tak dám taky vědět.
Profilova fotka
Tak děkuju! Kapelu už mám zarezervovanou...jde mi jen o foto-video ;-)
zdravím vespolek :-) nachvilku jsem se sem upíchla Lenuse: blahopřeji k termínu ;-) My to máme 22.8. :-) Ale zatím jsme to vymysleli tak, že to bude v obřadní síni a v zahradě u medvídků se budeme jenom fotit ;-)
Profilova fotka
Tak to je super, kdo vám bude hrát?
No já bych radou nepohrdla, tedy co se týká muziky. My bychom kapelu nechtěli, spíš nějaký DJ by se nám hodil. Přeci jenom nejsme moc taneční rodiny a tak se s DJ spokojíme. Nevíte někdo? ;-)
Profilova fotka
Nám bude hrát živá dvojka pana Řeháka, asi ho nebude znát...Já jsem z Velký Dobrý a tenhle skvělej pán je nejvíc chtěný na všech vesnických zábavách v okolí, je sice starší,ale zahraje všechno od typických vesnických odrhovaček až po Nirvanu...má chraplák a je strašně sympatickej, takovej od rány. Před 2 týdny hrál na Velký Dobrý na zahrádkářským :-D plese a my tam za ním byli a hned si ho rezervovali...V tomhle jsem měla jasno od začátku...o jiných kapelách a DJ nevím, bohužel.
ahoj. Trošku mi to trvalo, ale v práci toho mám hodně, až teď sem mohu. Tedy už mám být sice 5 minut pryč (doma), ale co:o)) Jojo, kapela by mě taky zajímala...přítele sestra se vdávala a měla jako kapelu chlapa s dcerou a bylo to příšerný!! snažili se napodobit Kabáty a byla to jen ostuda!! ]-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?