Kladno nevěsty 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, tak já jsem tu a co vy? :-D
Profilova fotka
ahojky kde jste kdo?a kdepak je naše novomanželka martina???? ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, mohly byste mi poradit nějakou fajn restauraci na svatební hostinu? Vdává se kámoška a protože si vzpomněli trochu později, oblíbená místa jako Lapák, Classic jsou zamluvená, takže já už nějak nevím:-) Zahlédla jsem tu Selátko...ještě nějaký tip? Díky moc a hodně síly do příprav, už to máte povětšinou za pár :-D
des: no selátko bývá taky dost obsazené, záleží, kdy to chtějí mít. Napadá mne ještě restaurace Na garážích, Hotel Kladno nebo Hotel Hoffman, taky záleží, jaké to chtějí mít (pro kolik lidí a jak to má vypadat). Taky to nevypadá špatně v Loretě. :-D
Holky a ty svatební noviny budete jen tak sešívat? Já to mám na 13 stran A4 oboustranně... a tak nějak nevím, jak to dát dohromady. Sešité to nebude vypadat moc hezky... :-|
Profilova fotka
Novomanželka Martina se hlásí :-) Nějak nestíhám, připravujeme se na cestu na Korsiku :-) DES: zkus ještě restauraci v Žilině, můžete být i na terase a je tam velé prostranství pro děti ... Teodorie - a co to zkusit proděravět a protáhnout nějaký ozdobný provázek nebo stužku v barvě svatby?
Profilova fotka
des: my děláme hostinu v penzionu Lika v Malých Kyšicích. Je to 10 km za Kladnem. Je tam restaurace spolu s penzionem a zahrádkou, udělají i grilování nebo prasátko. Jsou moc ochotní a v podstatě z ničeho nedělají problém. Udělali nám i cenu na ubytování za noc= 290,- Kč. Jinak v restauraci mají suprové ceny a vyborně tam vaří. Pokud chceš mohu ti poslat i cenovou kalkulaci hostiny.
Profilova fotka
Ahoj holky, diky moc za tipy na restauraci!!!
Profilova fotka
selátko je super ale mají i na další rok obsazeno ale zkuste to jsem s jednáním spokojená ted uvidíme jak dopadne hostina zábava atd. ;-) no jo svatebka už bych také nejraději věděla finální místo ale nemůžem se rozhodnout spíše manža :-D
Profilova fotka
ahojky dnes proběhla zkouška účesu a kosmetika holky připravte si peněženky docela síla nečekala jsem to... :-( ale účes je myslím super fotečky v albumu a v sobotu jdem na to huráááá :-D :-D
Profilova fotka
murynko, tak co dělají nervíky??? Už se ti to blíží, vid?? Bude krásné počasí, tak at vám to vše vyjde podle vašich představ. Hodně štěstí na váš velký den !!! ;-) ;-) ;-)
Profilova fotka
nervíky v pohodě já se spíše strašně moc těšíííímmmmmm :-D :-D
Profilova fotka
murinka: to je super, není nic krásnějšího než nevěsta, která zaří štěstím . Trošinku vám závidím, že to máte všechny ještě před sebou. My jsme ted s manželem oslavili šesté výročí svatby a jsem ráda, že nám to pořád hezky klape, máme dvě krásné a zdravé dětičky a na všem se dokážeme domluvit. Kéž by to vydrželo celý život. ...........no nechám té nostalgie ;-) ;-) ;-) Přeju všem krásné sluníčkové dny :-) :-) :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
moc děkuji,takhle by to mělo být svatba,dětičky a vše tak jak má být... já si také závidím ale ten den tak uteče že mi bude potom smutno.... :-( žádné přípravy a celé to otčení kolem svatbičky ustane.. :-|
Markét, máš to už za pár, tak ti přeji hooooooooooodně zdaru a užijte si to :-D :-D :-D Bohužel jedeme s přítelem na výlet, takže se nemůžu přijít podívat na obřad ani do Selátka :-( Ale pak si ráda přečtu tvé rady a dojmy :-D Koukám, že sis nechala nabarvit vlasy a trochu narůst ;-) To aby bylo z čeho česat, že ;-) Ale účes je moc hezký :-D
Profilova fotka
Která pravidla porušuje: | Zruš ahoj tak se vám hlásí novomanželka náš den-naprosto pohádkový,dokonalý a už chápu že byste se chtěli vdávat některé znovu ráno jsem vstala šla ke kadeřnici-super účes,pak jsem se oblékla do šatiček a když jsem se viděla začala jsem plakat pak přijel ženich byl překvapený jel pro kytky ta předčila mé očekávání přesně jak na obrázku,pak se jelo na obřad,obřad nádherný klepala jsem se ale vše si pamatuji,pak legrační focení moc nás to bavilo-Mareko moc děkuji jste super,pak jsme jeli do restaurace kde proběhl oběd,krájení dortu,dárky,čtení gratulací,vybíraní do střevíce pak zábava s kapelou,přijeli kamarádi a zábava začala,tancovalo se pilo a bavilo,já si to užívala nejvíce...končilo se kolem 12 byla jsem unavená,pak jsme se vykoupali v té veliké vaně a šlo se spinkat a svatební noc?? proběhla ráno-moc krásné....prostě můj den byl přesně nebo ještě lepší než jsem chtěla jen jedno mínus sestřenice měla šaty stejné jko já na převlečení takže jsem se nemohla převléci alespon jsme si dosyta užila ty svatební byli pohádkové fotečky zatím nemáme..budou snad brzy dostávali jsme především peníze ale i věci k použití,nejvíce nás pobavil švagrové přítel koupil nám 100 litrů pití(cola,fanta,pivo,minerální vody..)bylo to tady připravené mi otevřeli a šok no paráda vybralo se cca 65 tis.15 tis.do střevíce,útrata za 50 lidí byla 40 000 jsme mile překvapeni,takže svatbka bude určitě exotika jsem hrozně štastná,manžel také a myslíme že je to lepší než když jsme se poznali prožíváme období štěstí...svatební noviny měli veliký úspěch...
mury: krásné x-) x-) x-)
Markét: mooooooooc blahopřeji :-D A co nějaké zkušenosti o Selátku ? :-D
Profilova fotka
...tak vidím, že je to tady už slušně povdávané...Holky, moc gratuluji. Zatím vidím, že vám to všem vyšlo. Tak ještě jednou hodně štěstí!
Profilova fotka
markét! jak jsme psala do IP, vše nej nej nej! Ať Vám to vychází a užívejte si. ;-)
Profilova fotka
ahoj pár foteček dáno do alba zatím jen od kamaráda co byl na obřadě :-D zlaté selátko super-skvělé jídlo,obsluha,prostedí a docela levně pořád nevěřím že jsme platili tak málo,ale jsme rádi...selátko mohu jen doporučit a noc v apartmánu také kouzelná hlavně ta vana x-) moc všem děkuji,ted jsem opravdu štastná...všem se líbilo a to je nejdůležitější ;-)
Profilova fotka
http://murynka.rajce.idnes.cz/Svatba_... zde fotky z obřadu :-D
mury: x-) hezké..moc mě mrzí, že jsem tam nezašla... ;-(
Profilova fotka
Ahojky děvčata, tak jsme se vrátili ze "zkušební"svatební cesty a vše dopadlo na jedničku. Snad takhle vyjde i cesta opravdová - v albíčku jsou přidané nějaké fotky z cesty :-)
Profilova fotka
ahojík tak už máme oddací list doma... :-D :-D je krááásnýýýý!!!!! ale chci se vdááááávat znova!!!! :-N x-) byl to nejúžasnější den a můžu říct že manželství je ještě lepší.... ;-) včéra jsem byli kupovat bundu na motorku-konečně asi protože už jsem jeho žena :-D paní prodavačkaříká pro koho scháníte a manžel odpověděl pro svojí manželku 8-) úplně mě to zahřálo u srdíčka milé dámy...prstýnek ukazuji kde můžu je to prostě moc hezké v srpnu se chystáme také na svatební cestu ale takovou zkouškovou chcem s našimi svědky jet do Itálie ale na motorce tak jsem zvědavá... a vy jak se chystáte??co říkáte na fotečky,??
Profilova fotka
Ahoj holky! Marti: fota z dovolené vypadají nádherně, určitě jste si odpočinuli. Markét: Fotky jsou moc hezké, vypadáte šťastně. Užívej si manželství :-D je to nezvyk co,děvčata?... Jsem na to sama zvědavá ;-)
kostička: vždyť už to máš za pár:o)))) ;-)
Profilova fotka
no..to teda jo :-| ... představ si, že ještě nemáme oblek pro ženicha. Nestíháme. Ono to nějak dopadne. :-(
Profilova fotka
my jsem scháněli košili do obleku týden řed svatbou a ještě se musela objednat protože neměli jeho číslo ale dopadlo to dobře ;-) není to nezvyk je to krááásnééé,nové,nadhernééééé :-D
kosti: máš strach??? to já mám už teď......... :-p :-N abych nebyla jak ti chlapi, co se z toho vykrucují...... :-o :-N máš ještě čas:o)) kámoš se žená v září a teď začali připravovat svatbu... 8-) :-N :-D :-D :-D
Profilova fotka
ahojík kaldenačky tak jak jdou přípravy...?? ;-) sem nikdo nechodí :-( Terko-kostičko víš jak jsme se tenkrát bavili že to u nás vypadá spíše na rozchod než svatbu ]-( tak věř že po svatbě se to otočí o milion kousků :-D u nás je to ted nejlepší za celý vztah i to předčilo dobu kdy jsme se poznali a ta také byla krásná ;-) je to úplně jiné mám takový krásný pocit...snad ho poznáte po svatbě také a vydří nám to co nejdéle... =-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?