Kladno nevěsty 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, tak já jsem tu a co vy? :-D
Profilova fotka
jojo Terko už jen 110 dní a budu paní :-D :-D ne vážně letí to nějak rychle ;-) ty přípravy jsou tak dlouhé a ta svatbička tak uteče že pak se budu asi nudit =-)
Tak jak jdou přípravy? Máte představu, kolik budete dávat koláčků apod. do výslužek? Jo a taky řeším, kdy výslužky dávat. Někdo je prý rozváží týden před hostinou a někdo je dává na hostině.... Tak bychom to chtěli udělat, ale neumím si představit, jak to budeme nakrabičkované převážet na hostinu a kde to tam uchováme... :-( Jak tohle řešíte vy? :-o
Profilova fotka
ahojky,přípravy jdou zatím v pohodě ;-) výslužky budem dávat na hostině až budou lidé odjíždět,ve zlatém selátku nám to připraví do krabiček a pak to budem předávat.... už máme vyřešený dort v Dolce vita mám ho v albumu,bude dvoupatrovýcena do 2tis.k tomu objednáme 4 normální dortíky ale mají tam krásné a chutově dobré a jeden vyjde kolem 3OOkč a hosté si budou moci vybrat na který budou mit zrovinka chut :-D to nám tam poradil majitel ;-) takže do dortu dáme 3tis. koláčky nám udělá tchýně s maminkou a mojí babičkou rozhodli se tak oni :-) v týdnu zaplatíme obřad a ještě v březnu jdu na zkoušků šatů,oznámení se nám dělají a snad brzy přijdou....
Profilova fotka
Ahoj holky! Leni: tohle teda vážně netuším, taky jsme doma tohle téma nadhodili a =-) ... Markét: to jste měli hezký nápad s těmi dorty navíc... U nás zatím nic nového. Čekáme,až bude venku krásně, abysme mohli udělat fotky na svatební oznámení. Už mám rezervovanou fotografku. A zařízenou a zálohovanou kytici pro mě,maminky a svědkyni,korsáž pro ženicha a pro svědka. Jinak nic.
holky, to je tak pěkný, jak už se vám to blíží..to já snad v roce 2009:o))) aspoň mi pak můžete poradit s dodavateli atd.:o) kosticko: a jakou máš fotografku? ;-)
Markét, to je zajímavé. A to jste se s provozní od Selátka takhle dohodli nebo Vám to nabídla ona? Že by se to přivezlo všechno po kupě a oni to tam s pomocí třeba maminek rozdělili? To by bylo dobré řešení... :-D :-D :-D
Jo a včera miláček přinesl prstýnky, jsou krásné, ale ten můj se mi zdá nějaký masivnější, ale to si zvyknu. Jen je dnes musel odnést zpátky, protože nám zkazili datum, dali tam 28.8. 2008 místo 22.8. 2008. :-S Ale je dost času, tak to snad spraví, že to nebude vidět.
Profilova fotka
Safoverca: Ladu Baladovou, fotí opravdu moc hezky... Lenko: jééé, tak je přidej do alba,až budeš mít čas... to jsou trdla, taková závažná chyba.. :-|
Jo ale co nadělám... Až budou opravené, tak je přidám. Tenhle týden bychom chtěli zajet do Prahy objednat svatební dort a poshánět nějaké ty drobnosti jako punčocháče, kouknout po botách a hlavně kravatě. Chtěla bych lososovou třeba s bílou nebo šedou, ale je to nesehnatelné, alespoň na Kladně určitě. Nemáš nějaký tip, kam kouknout? :-(
Profilova fotka
Já vůbec nevím...možná do Tieracku, nebo Blažek, a taky ve Spenceru mají docela hezké....jo a v Pietru F.,ale tam jsou drahé :-( jinak nevím....u nás se čeká,až milý zhubne :-D Já už koukala po punčocháčích a asi půjdu bez nich,protože,jak mi bylo řečeno,největší velikost,co vyrábějí, se mi zařezávají do stehen a jelikož mám ty šaty přes stehna úzké, tak by to bylo vidět...takže tohle u mě asi odpadá. Zato sehnat podprsenku bez ramínek bude děs :-| ve vel. D je dělají málokde a bez jít nemůžu.
Profilova fotka
ahoj holky to nám nabídla paní provozní ze selátka sama,asi si jen přivezu krabičky ;-) dorty se tam přivezou už v sobotu kolem 9 tak doufám že to dají někam do chladu,přímo ten z tý cukrárny se domluví s tou ze selátka ty jo ty prstýnka to je vážná chyba ted si vem když byste to měli objednané tak akorát proto to raději dělám takhle dopředu aby byla možnost opravy,já možná buu snubák zmenšovat ale ted je zima vždy když je teplo tak mi prsty zesílí tak zatím vyčkáváme =-)
mury: no čau:o) ty se taky neozveš:o( 8-( :-N
Článek se načítá
Markét, tak to je dobrý nápad. Až půjdeme do Selátka, tak se paní provozní na ty výslužky zeptám. :-D Jo, taky jsme s těmi prstýnky chtěli mít čas, kdyby něco... To je normální, mně taky v létě natékají prsty, takže doufám, že prstýnek bude akorát, teď je trochu volnější, než bych chtěla. Radím počkat a uvidíte :-D Terko, taky budu shánět podprdu, ale takový problém snad mít nebudu. S těmi punčocháči máš pravdu, v těch tvých šatech by to bylo moc vidět. Pokud bude teplo, tak si je taky vezmu jen na obřad a pak je sundám... :-D
teo: v selátku není zahrada, ze? nebo je? :-N
Verčo, myslím, že tam nějaká malá je.
to je škoda, že jen malá:o( ale dík:o)
nějak nám zapadává téma Tak co je u vás nového? My sháníme kravatu, ale zatím bezúspěšně :-( Na botky jsem taky ještě nenarazila :-(
Profilova fotka
ahojky,mám ted dost starostí :-( dávám výpověd-tedy ještě ne scháním zatím jinou práci,ale dost mě to vyčerpává.... =-) a jakou kravatu scháníte?a už jste mluvili s paní ze selátka kvůli těm výslužkám? my ted čekáme na to oznámení a dortík aby jsme udělali finální verzi
Profilova fotka
Ahoj holky! U mě je novinka, že jsem sehnala konečně podprsenku :-D ... bez ní bych se asi nevdala :-S markét: Ty dáváš výpoveď?..Vím, že už jsi o tom tady jednou mluvila...A kde sháníš práci? Leni: A kde všude už jste se po tý kravatě byli podívat?
Profilova fotka
Jo, holky...chtěla jsem se zeptat? Budete si dělat nějakou svatební listinu s dary?... Nepřemýšleli jste, že byste si ji vytvořili tady na beremese.cz? mě začli o velikonoce bombardovat příbuzní s dotazy, co nám mají koupit za svat.dary, tak bych se asi do toho měla pustit
Profilova fotka
ahoj Terko!! to já půjdu asi bez podprsenky :-D ted mě čeká ještě zkouška šatů,ale čekám až tam dovezou ty nové a třeba je vyměním ;-) práci scháním,dnes se jdu poptat do pp kliniky,zkouším to ve slaném to je stejně daleko jak kladno od nás ale zatím vede praha,sice dojíždění a projeté penízky ale výdělky zase o dost větší x-)
Profilova fotka
terko my chcem penízky a všichni to doufám vědí ;-) ale vytvořit to na BRMS není špatný nápad,mě se to líbí,je to pěkně vymyšlené
Profilova fotka
to je bez diskuze ta Praha. máme tady ve středních Čechách štěstí, že jsme kousek od ní... No jo, ty jsi drobounká, ty si bez podprdy vyjít můžeš dovolit, já bohužel ne :-(
Profilova fotka
právě, je tam dobrý to, že se to tam dá zašktávat, co už je rezervované a co ne...a ti v rodině,co nemají přístup k netu, tak jsou vesměs stejně ty starší a ty nám taky dají asi peníze, už ani na shánění darů nemají sílu...
Profilova fotka
jo jo to máš pravdu-ve všem :-D
Profilova fotka
ohledně svatebních darů - udělala jsem si svatební list tady na beremese a zatím celkem úsoěch - sice někomu musím vysvětlovat jak na to, ale jinak je to v pohodě. Máme tam jak přímo konkrétní věci tak i pěnízky nebo dárkové poukazy.
Profilova fotka
ahoj tak zítra jdu na zkoušku šatičků ;-) ,už přivezli ty nové ale mě stejně asi budou veliké =-) jinak na mě myslete v pátek jedu do motola do nemocnice kvůli té práci na novorozenecké oddělení jé to by mě bavilo ale záleží jaká práce a hlavně kolik peněz protože budu dojíždět :-p
holky, vy se ale mate, ze uz mate svatbu v roce 2008. Tak az budu takhle snad pristi rok zarizovat ja, tak snad budu vam n moct napsat o info atd.:o)? :-N
Profilova fotka
Hele a kam jdeš na tu zkoušku? přemýšlím, že bych zašla na nějakou finálovku - už i se šperky a závojem a tak uvažuji, že by mohli mít nové modely i v té Claudii
Profilova fotka
ahojík děvčata :-D Veru také se dočkáš neboj ;-) tak jsem byla na 2 zkoušce už komplet s bižu kterou jsme si i koupila i se závojem,šaty jsem neměnila nejlépe mi sedí ty moje vybrané,prý =-) jinak jsme koupili košíčky na koláčky a tu bižu měla jsme úspěšný den tak můžete juknout do alba,při zkoušce trochu spím :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?