Kladno nevěsty 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, tak já jsem tu a co vy? :-D
Profilova fotka
Tak dneska jdu na 1.zkoušku ke kadeřnici - i se závojem, tak bych snad mohla i zítra přidat fota na web. Snad to dopadne alespoň trochu k pokoukání :-)
Profilova fotka
ahoj holčiny,tak jsme se vrátili z buštěhradu,byli jsme tam manžílkovi půjčit vestu pod oblek a jak to dopadlo?má celý oblek :-N nemohli jsme odolat je takový sváteční,no krásný tam ten jak jsme koupili využije na plesy a maturitáky no,jsme blázni co?cena i s vestičkou je 1700 a je jemně do růžova pod to bude mít bílou košili no frajer ;-) tatka si tam také zapůjčil oblek a já možná budu měnit šaty,přišli jim nové a ještě přijdou a do růžova :-D viděla jsme je na obrázcích,takže takhle jsme dnes dopadli =-) co jinaK???
Profilova fotka
o zkouška účesu se nakonec přesunula také až na květen - bude mi dělat rovnou i melírky na svatbu a má na mne rezervované celé odpoledne - na konci března bude česat kamarádku a tak budu vidět již odvedenou práci. V představě o účesu se schodneme a tak to snad pak bude OK.
Ahojky Martino, koukla jsem na ten odkaz, cos uvedla a je to zajímavé, ale mne to tolik neoslovilo. Ty koláčky z Venezie vyjdou 1kg za 250,-- Kč, což si myslím ujde. V učňovské vyšlo 30 dkg na 120,-- Kč. Možná to ale nakonec nakombinujeme :-D. Dnes jsem poslala koláčky z Venezie na ochutnávku do rodiny přítele, tak jsem zvědavá, co řeknou. ;-) No jo, ty už to máš za chvíli, já až v srpnu, takže na zkoušku účesu a líčení... mám dost času :-D Už máte vyřešené prstýnky?
Markét, teda vy ale vyvádíte věci :-D :-D :-D Bojím se, že až se za měsíc či dva vypravím okouknout nové přírůstky v salonu, kde mám zamluvené šaty, taky neodolám... :-D Tak pak hlavně přidej fotky do alba.
Profilova fotka
JO jo prstýnky jsme si objednali v ráji snubních prstenů v Praze - měli i veletržní slevu, takže je máme o 15% levnější - no ale stejně jsou za 11.000,- od Lucie Gold (ale upřesnění až po svatbě). No koláčky musíme ještě pořádně okouknout a ochutnat - na ten dort je pro nás opravdu i dost důležitá doprava na místo v sobotu odpoledne. No a co se týče šatů - kadeřnici se včera líbili spíš ty z Claudie v celku a já taky uvažuji o ještě jedné zkoušce, počítám tak koncem dubna, ale už jenom ta Claudie - měla bych mít tak o 5 kg míň než při poslední zkoušce a tak by to mohlo dopadnout úplně jinak
Teda Marti, tolik jsi zhubla jo...... klobouk dolů. Taky se snažím, ale nepospíchám. :-D Jo ty dorty jsou důležité i s dopravou. My se předběžně rozhodli pro Fishra na kulaťáku. Zajišťují i dopravu a paní mi říkala, že se to dohodne tak, aby dort dovezli hodinu před tím, než přijde nevěsta s ženichem, aby se co nejdéle udržela integrita dortu :-D A ten dovoz na Kladno prý vyjde za 400,-- Kč. Mně to přijde super a ty ceny dortů mají taky dobré. A výběr vážně veliký. :-D
Profilova fotka
No já začala hubnout tak v půlce ledna a to vlastně jen tak, že jsem omezila mlsání večer + čokoládičky, zákusky... No a chodím 2x týdně cvičit + ještě něco doma. Nechtěla jsem žádné rychlé hubnutí - do svatby by to možná bylo OK, ale pak bych zase nabrala a tomu se chci vyhnout. Na toho Fishra jsem taky koukala, ale můj nastávající chce takový zvláštní dortík (je to vlastně pyramida z kuliček z vypalovaného těsta plněného krémem) - no a to mi udělají jen tady v tom Sweet... No ještě to musíme ochutnat, ale pokud budou mít i normální dotíky dobré, tak se asi obrátíme s obojím sem.
Profilova fotka
ahoj holky,řešíte dortíky?tak to já budu mít od té známe z prahy,svatební dort za 15OO třípatrový,mám fotky v albumu a udělají i podle mého návrhu x-) ale je tu přes tu známou která má jako jejich zaměstanec slevu
Profilova fotka
tak nedám :-( nejde to kopírovat ]-( ale jsou překrásné
ahoj holky, tak po delší odmlce se taky přidávám. řešíme byt, tak jsem svatbu tak nějak odsunula na vedlejší kolej :-) ale včera jsme byli zaplatit zálohu v hotelu Astra,kde má být hostina a odpolední raut a vypadá to,když vše dobře dopadne,že i obřad bude tam. ale musíme počkat až paní ředitelka zjistí, zda má matrikářka v našem termínu volno..tak jsem zvědavá. docela mě na to navnadila,tak jestli to nepůjde,tak budu asi mooc smutná.. zkouším dát dohromady i album, ale jde to nějak pomalu..není čas. tak tam mám jen co jsem měla v práci..
Profilova fotka
ahoj holky nějak to tu vázne :-( potřebuji poradit,řešíme svatební oznámení,píše se tam budou oddáni dne v kolik atd a co tam napíšu já?že budeme oddání dne 28.6.2008 v zámecké zahradě na Kladně??nebo jak to píšou nevěsty z kladna které to mají v zámecké zahradě moc děkuji za pomoc
Článek se načítá
Profilova fotka
No my to máme taky v zahradě a myslím, že tam bude něco jako "si řeknou své ano 31.5.2008 v 11:00 v zámecké zahradě v Kladně" - ten začátek asi záleží úplně na tobě
Profilova fotka
ahoj holčiny tak dnes jsme objednali oznámka,to je pálka ]-( za 45 oznámení a 25 pozvánek ke stolu-méně jich nedělají to je síla co?!!jsme tam nechali 2300 ]-( myslela jsem že mě odvezou tolik jsem rozhodně nepočítala,objednávali jsme je ve svatebním salonu pavouček tam mají tak krásné šaty,do dneška jsme o tomto salonu nevěděla je to tam pěkné a paní je ochotná co vy?a přípravy??
Profilova fotka
ahojky holky kde jste kdo?? =-) :-(
Profilova fotka
nikdo..... :-( :-( :-( bojim bojim :-D
Profilova fotka
Já už jsem tu ;-)
Profilova fotka
Jak jste vyřešili to oznámení? Co jste tam nechali vytisknout?
Profilova fotka
no hurá :-D :-D někdo tu je ahoj Terezko,šli jsme do salonu pavouček vybrali jsi oznámení,text písmo druhý den nám poslali návrh ještě že to udělali byla tam chyba ve jméně ]-( opravili to pošle to do pamasu tam se vyrobí a za 14 dní by mělo přijít ale ta cena je opravdu děsná to jsem nečekala :-(
Profilova fotka
No je to docela dost :-S a to jste tu cenu před tím nevěděli? My budeme mít oznámení taky kolem 2.500,-Kč, ale já jsem si vymyslela návrh, bude to otevírací DL karta , na přední straně bude pás ze tří našich černobílých fotografií, nad tím ozdobným písmem naše křestní jména a vevnitř bude pouze text. Budeme jich mít asi 55ks a k tomu kartičky ke stolu.
Profilova fotka
jo a vevnitř samozřejmě budou i naše celá jména a adresy.
Profilova fotka
to jsem nevěděla,počítala jsem že jedno oznámko tak 30 kč a vynásobila si to počtem tak jsem myslela tak 1500 jenže když si berou i za to písmo,za poštovné tak to chápu,no co se dá dělat oznámení je jedna z krásných věcí také máme otevírací nahoře motto-moto at nám určí náš život a dole jména,text-oznamují všemu světu jednu krásnou prostou větu-budeme se brát dne ...v kolik..a kde.. my jich máme 45 lus ke stolu a co jinak?ted řešíme dort,ta známá jak jsem ho měla mít má v té době dovolenou :-(
Profilova fotka
Ty dovolený,co?! :-S A už máte jiný tip?!
Profilova fotka
jo dovolený :-( ,ale chápu to já už bych dovolenou potřebovala ted a na dlouho :-D máme cukrárnu nam,nam-tchýně tam má známou která nám udělá jen cenu za materiál,tak snad to bude levnější,nechce se mi dát 4 tis.za dort :-( a co vy od koho budete mít dort?jo a koláčky to je také dilema nevím od koho kolik no děs
Profilova fotka
No my budeme mít zřejmě dort od nedvědový z e-party. Mám ho v albu. Mají smlouvu s Bellisem(květiny) a dodají jim stejné lilie,co budu mít ve svatební kytici na ten dort.
Profilova fotka
jéé ten je pěkný a kolik vás vyjde??
Profilova fotka
no právě, píšou přes 4000,-Kč...ale chtěli bysme o patro menší, tak bude levnější...
Profilova fotka
je opravdu krásnoučký,dnes se vdát opravdu není levná záležitost a nemít rodiče co máme kde bydlet tak do toho asi nejdem včéra nám přinesli oznámení ty jak se berou v tom dubnu v písku,ty už to mají za pár ;-)
Profilova fotka
děkuju, taky se nám strašně líbí... To teda není levná věc ta svatba. Však vám se to taky blíží. Snad budete mít krásně.
Profilova fotka
Tak jsem konečně nafotila věcičky, co jsem si zatím pořídila. Do konce měsíce bychom měli zajistit oznámení a ještě se půjdu podívat na nějaké botičky.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?