Kladno nevěsty 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, tak já jsem tu a co vy? :-D
Profilova fotka
Ahoj holky...to teda blíží :-S Marti, mají v Marcipánu veliký výběr ?
Terko, já myslela, že se šperky už to máš vymyšlené. :-D
Profilova fotka
Vždyť jsem říkala, že zkusím sehnat perly bělené, pokud se mi to nepodaří, nechám si ty krémové ;-)
Profilova fotka
ale už trochu rezignuju, možná by bylo lepší mít ten odstím jiný,abych zase nebyla slitá a pokud si nechám udělat udělat kytičku smetanovo bílou tak to bude jasný že barevný rozdíl je úmysl...
Profilova fotka
no v Marcipánu mají výběr docela velký - mají i šperky z Romanticy (bohužel o 100,- dražší) - ne perličky jsem se bohužel nekoukala, protože jsem věděla, že potřebuji něco úplně bílého
Terko, já bych to neřešila a jestli budeš mít smetanové růžičky, tak bych to tak nechala, bude to hezky vypadat :-D :-D
Profilova fotka
Myslíš?! Já jsme totiž úž docela unavená sháněním věcí, ketré nemůžu sehnat :-(
Terko vážně nad tím neuvažuj a jdi do toho. Jestli ladíte i do smetanova, tak bych to nechala :-D :-D :-D A ten pocit znám. My to teď máme s tou hudbou, fakt už mne to ničí :-(
Nějak nám to upadává, vyzvedávám :-D. Koukám, že taky máte hodně práce a není čas na svatební pokec ;-). Zatím nemám žádné novinky, kromě toho, že začínáme zkoušet svatební koláčky. Maminka přítele je zkoušela, nebyly špatné, jen mi přišly spíš jako linecké cukroví... :-| Pak jsme ochutnávali z Kompeku, nic moc :-p a taky z učňovské cukrárny, ty byly dobré a ještě chceme vyzkoušet z Venezie, tak dám vědět, jaké byly. :-D Zítra jdeme kouknout na prstýnky, tak jsem zvědavá, zda a co vybereme. Mějte se. ;-)
Profilova fotka
ahoj holky moje,nám dnes 22.2 dorazili prstýnky jsou dokonale nádherné,mám takovou radost jo a sehnala jsem boty na svatbu přesně jak jsem chtěla a byli dost levné a nejsou od větnamců ;-) tak hodně štěstí při vybírání prstýnků je to boj ale mi se shodli a jsou moc pěkné,máme z nich radost :-)
Profilova fotka
Ahoj holky.... já jsem bohužel od čtvrtka doma...mám chřipku jako blázen... Leni: a víš, že na svýma kolačkama nevěsta nesmí pomáhat? :-D Markét: tak si se dočkala, hned jsem ti mrkla do alba, jsou opravdu moc krásné!!! A kde si koupila botky?!jsou moc elegantní a hezké!!
Profilova fotka
tak to se terko brzy uzdrav,koupila jsem je v jednou krámě na hlavní třídě,byli zlevněné asi z 500 ;-) na 3OO prstýnky jsem nafotila ještě jednou a mnohem lépe,jsou moc krásné už bychom je nejraději nosili :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Děkuju, snad už je to lepší...už můžu dýchyt a v noci už jsem dneska spala aspoň 3 hodiny v kuse :-D To musíte ještě počkat ;-) pak je nesundáš už celý život....to jsem ráda, že máš z nich takovou radost
Profilova fotka
ale sundám,zrovna jsme to řešili že u moře je budem sundavat a na nějaké práce také,aby zůstali pořád tak krásné tak to byla nějaká pořádná chřipajzna co?tak hlavně že je ti už lépe kdy vy půjdete objednávat prstýnky?já jsem ráda že už je máme ta firma totiž od března zdražuje asi o 4O procent ]-( to je hrůza takže bychom za ně dali o hodně více
Profilova fotka
to mi ani neříkej....to bude mít asi každá, protože na svatby není v zimě sezona...takze dělají slevy...no každopádně to stějně řešit nebudu, stejně teď nemáme ani korunu nazbyt...byli jsme včera(já skoro ve mdlobách) zaplatit tu zálohu 10.000,- a teď musíme poplácet věci kolem okolo prodeje bytu a začátku rekonstrukce baráku, to lítaj tisícovky vzduchem ani nevíme jak. Takže čekáme na palt jak na smilování...já vůbec nevím...my teď máme rozjednané ty oznámení a toho fotografa, takže další svatební výdaje padnou na tohle, pak asi přijde na řadu oblek pro ženicha a pak teprve prstýnky...
Profilova fotka
aha,tak to jo,no my už také utratili asi 15 tis.je to děs,penízky lítají,a jestli do toho rekonsruujete tak to je ještě větší zátěž,mi se do rekonstrukce pustíme asi až na jaře 09,chtěli jsme si vzít hypotéku hned po svatbě ale rozmysleli jsme si to chcem pak jet ještě na tu svatební cestu někam do exotiky,takže budem šetřit na to,bydlet máme kde,ještě si po svatbě trochu užijem a pak už budem jen plati platit a platit a dávat dohromady baráček,navíc ted jirka měnil zaměstnání tak by nám to stejně nedali a v zimě rekonstruovat to se mi moc nechce
Profilova fotka
Tak to máte v pohodě....nám se to tak blbě sešlo, že už z toho pak nešlo vycouvat, nejdřív mě Tom požádal o ruku a pak se naskytlo to bydlení...kdyby to bylo opačně, tak možná s tou svatbou ještě počkáme....no nic...jdu...zatím se měj..papa
Profilova fotka
na tak když tě požádal o ruku to je super,a bydlení se také neodmítá :-N zatím to máme takhle vymyšlené ale kdo ví jak to vše dopadne ;-) měj se papa a pěkně hajej a pij čajíček :-D
ahoj:o)) holky..uz dlouho si vsimam, ze na Kladne u zdravky je salon se svatebnimi saty....koukala jsem tedy vzdy jen do vylohy, ale meli krasne saty!!:o) byla jste tam nektera???
Profilova fotka
veru tak tě vítám i tady :-D byla jsem tam mají krásné šatičky,ale ne na mojí velikost-to moc výběr nemají :-( hlavně tam mají krásné i společenské šaty na plesy maturitáky atd.je tam příjemná obsluha i prostředí zkoušela jsem tam pouze 2 šaty
murynka: ty jsi hubenoucka vid:o))) ja mam tak 38 velikost, tak snad se tam neco sezene...a odkud mas saty?? to ja tak koukam predbezne...sice to chceme az v roce 2009, ale pro jistotu....ale nesjpis budu vybirat hlavne v praze...chci byt jak princezna;o))) :-N
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Zdravím, Terko, to mne mrzí, že jsi nemocná, ale snad se už brzy dáš do kupy. :-) Neboj, vím, že s koláčky nesmím pomáhat (a ani se do toho nehrnu), jen ochutnávám :-D :-D :-D Markét, prstýnky jsou krásné. My taky budeme mít od Retofy, už jsme je v sobotu byli vybrat a dnes by je měli objednat. Budeme mít každý jiné zlato a trochu jiný vzor a oba rozhodně bez kamínků. Jsem zvědavá, jaké budou :-D.
Profilova fotka
Tak v pátek už mi dorazil objednaný závoj a je opravdu takový jaký jsem chtěla. Jen ho asi doozdobím pár nažehlovacích bílých a vínových kamínků - kamarádka to loni měla a závoj se pak na sluníčku překrásně leskne
Profilova fotka
veru jsem hubená :-D a mám velikost 32 :-N také jsme myslela že mám tak 38,36 omyl no já mám šatičky z buštěhradu,milá paní,příjemné prostředí a šaty tam mají krásné...určitě vybírej ale zase pak budou jiné nodely dělají rok od roku hezčí ;-) budeš jako princezna neboj :-) leni a jaký typ máte myslím číslo a z jakého zlata?? tak už máme zařízenou jinou kapelu černá kočka-dvě ženský a jeden varhaník,tak jsem ráda paní provozní ze selátka nevolala tak jsem zavolala já :-D
murynka: cerna kocka?? nejsou to cikani??;o))))))))))))))))))))))) :-N ;-) co ta venezuela??? ani nenapises!:o( jsi byla v praci, ne??
Profilova fotka
veru to snad nééé!!!! :-D :-D jojo byla jsme v práci :-( ,Venezuela krásná,ale já bych raději do té dominikánské republiky-je to pododná cena :-o
Markét, teď přesně nevím čísla, ale já budu mít ze žlutého zlata, lesklý a uprostřed matný proužek bez kamínku a přítel bude mít z bílého zlata, matný a uprostřed lesklý proužek a taky samozřejmě bez kamínku :-D :-D :-D Tak o téhle kapele jsem neslyšela. My to nakonec asi vyřešíme notebookem. Hudebník, kterého jsme chtěli, nemá čas a víc, jak jednoho tam nechceme, přeci jen nás tam tolik nebude. Snad to i tak bude v pohodě :-D.
Ahojky. tak jsme ochutnávali koláčky z Kompeku a moc mi nechutnaly. Pak jsme ochutnávali z učňovské cukrárny a ty byly dobré a také jsme ochutnávali z Venezie a ty byly rozhodně nejlepší. Musím říct, že to těsto nebylo kynuté, ale spíš jako na štrůdl. Vypadaly bezkonkurenčně nejlépe a chutnaly výborně. Takže myslím, že je asi objednáme u nich. :-D :-D :-D
Profilova fotka
a můžu se zeptat na kolik z té Venezie přijdou? No a našla jsem novou cukrárnu na Kladně u Kožovky - www.sweetdelight.cz - myslím, že udělají co si vzpomenete a cenu mi dali cca stejnou jako třeba v e-party

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?