Kladno nevěsty 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, tak já jsem tu a co vy? :-D
Profilova fotka
:-) to jo...a skladovaný dort asi nebude tak dobrý,jak čerstvý,viď?!
Profilova fotka
Leni, máš představu, jestli budeš chtít kameramana i fotografa na svatbě?! Já už to tady na serveru řešila. Nevím, na jaký části dne si mám koho zvolit...aby mi tam něci nechybělo nebo naopak jsem těch fotek a videí neměla zbytečně moc.
nějak nám vázne komunikace, tak to nejspíš ukončíme a pokecáme jindy, možná v pondělí ? :-D Přeju hezký víkend :-D
Profilova fotka
pa
Jo no kameramana nevím, možná požádáme bratrance přítele, protože mi to přijde přehnaně drahé. Ale fotky bych chtěla od profesionála jen takové ty z obřadu a po obřadu, skupinky apod. O další fotky nejspíš požádáme bratra mého přítele, ten je úplně hin do dig. foťáku a mého bratra :-) Myslím, že nemá smysl to s tímhle přehánět. ;-) A když máš velkou svatbu, tak si určitě spousta příbuzných vezme foťáky nebo kamery, tak bych se jen s někým domluvila a od profesionála si nechala udělat jen něco. ;-)
Profilova fotka
No docela se toho děsím...uvidíme...hezký víkend!
Profilova fotka
Čauky holky, jsem tu. Sorry mám moc práce, nestíhám....tak co se tu probírá?
Ahoj kladenske nevesty, nechcete presunout do Spolecneho terminu/mista? :-)
Profilova fotka
Ahoj lenussko a zirafko...!!! My jsme se založili téma v "Obřadě a hostině" a pak jsme začali mluvit o všem možném, tak jsme se přemístili právě sem...byl by v dalším púřesunu až asi zmatek :-)
Profilova fotka
Tak co lenusko, o Tobě ještě nic nevíme! Na začátku se tady začala řešit hostina, víte už, kde bude mít oběd atd?!
Profilova fotka
Čauky, no mi to máme jasné. Už mám zamluvenou hostinu na La parku a obřad bych chtěla v zámecké zahradě. Pan ředitel z La parku je hrozně příjemný pán. Už mi poslal i možný tabulku, kde si můžu zjistit předběžný rozpočet. A co ty?
Profilova fotka
Tak to máte v pohodě! Holky tady právě problém "kde" řeší. My už to taky naštěstí máme zarezervované. Obřad taky v zámecké zahradě ( jako všechny tady) a hostinu na Lánech v Hotelu Classic. Kolik Ti je?!
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak to je hezky, v kolik hodin máte obřad? Já bych chtěla až po jedné hodině. Jo a je mi 30.
Profilova fotka
V 12:00. Vy ještě nemáte zamluvený obřad?! Ženský na matrice právě docela "kňafaly", že si v dnešní době lidi zamlouvají teprve hostinu a pak obřad. Je to docela risk. Hospod je přeci jenom víc, matrika je jenom jedna.Páááni, 30?! Na fotce z Tvého alba vypadáš o dost mladší. ;-) Mimochodem, jsem Tereza.
Profilova fotka
Ahojky Terko, myslíš, že s tím bude problém? Já doufám, že ne A pokud ano tak jsou jiné možnosti, kde udělat obřad...třeba Lidice no a nebo to celé překopeme. Zase si z toho nedělám velkou hlavu. No každopádně tam raději přítele vyšlu. No je vidět, že tyhle stránky je dobré navštívit:-)))
Terko, zase nove nevesty vas lip najdou v tom spolecnem termin ;-) a je lepsi to presunout, dokud je tu malo lidi ;-)
Profilova fotka
Čauky, ja jsem taky pro!
Profilova fotka
To já nevím,jestli to bude problém :-| já jen raději píšu,co nám řekly na matrice...byli jsem tam na začátku září a na srpen už tam bylo,teď se podrž,docela plno...ale zejména ty symbolický termíny(1.8.,8.8.,...)ale myslím si,že když už jim volná místa na tyhle data dojdou,tak ty páry to tam mastí okolo...Já vím, Lidice jsou taky hezké...ono to jde udělat i v místě hostiny,ale těch oddávajících s pravomocí je jak šafránu... Já tady taky zjistila spoustu nových věcí, o kterých jsem neměla ani páru...
Profilova fotka
Tak fajn....HOLKY!!!! Adminka nás přesouvá do společného termínu!!!!!!!!
Profilova fotka
Ahojky Terezko, tak mi to nedalo a už jsem si na tu matriku napsala. Volat jim nebudu, známe uřednice a navíc volat jim v pátek ]-( to by bylo :-) Tak uvidím, co mi napíšou. Doufám, že to všechno klapne.
Profilova fotka
Tak to je fajn....nechtěla jsem tě ale zbytečně plašit :-) Tak mi pak dej schválně vědět,co Ti napsali...
Profilova fotka
Kostičko a Teodorko tak jsem byla v tom zlatém selátku a dopadlo to tak že tam jdem s mým nastavajícím dnes na večeři :-) je to tam překrásné :-D teodorko opravdu zajděte tam hotel Kladno se s tím vůbec nedá srovnat,jen nevím jestli to pro 25 lidí není moc velké :-( je to obrovský,nááádherný sál možnost i kapeli,prostor na tancování,super.Paní provozní příjemná jen to chce rezervovat co nejdřív,prý i srpen má dost plný.Za pronájem se nic neplatí.Menu tě vyjde max.300kč pro jednoho.Pak ti udělají večerní raut chlebíčky studené mísy atd.Můžeš si tam přinést své vlastní dorty(pouze sladké).Na pití je tam krásný bar a pult.Takže to udělám tak,že tam nakoupím alkohol třeba za 6000t.a až se to dopije tak si to bude hradit každý sám.je tam možnost i grilování toho selátka a různého masa,jsem z toho unešená a jsem rozhodlá snad se to bude líbit i Jirkovi a rovnou to tam rezervujem.a až se budu vdávat můžete se tam přijít podívat :-) ne opravdu je to tak krásné
Ahoj holky, narazila jsem na Vaši diskuzi, tak se k Vám na chvilku přifařím ... vdávala jsem se v letos v květnu na Kladně. My měli hostinu v Hotelu LaPark a musím říct, že bychom neměnili. Bylo to opravdu fajn, psala jsem o tom i ve svém albu. A cenově nám to nepřipadalo moc - rozhodně ne 1.200 na osobu. Asi záleží, jaké jídlo se vybere do menu a co se objedná na večer. A hlavně jaké pití - my neměli skoro žádný tvrdý alkohol. Bylo nás na oběd kolem 25 (myslím) a večer max.60 (lidi se různě střídali, ale když nejvíc, tak 60) a platili jsme myslím 40tis. (i s ubytováním několika hostů!!!). Bohužel ale nemůžu srovnat s těmi dalšími restauracemi, o kterých tu píšete
Jo a jinak úřednice na Kladně na matrice jsou fajn :-)
Profilova fotka
Palendo moooc děkuji,také Vám přeji moc štěstí a lásky na celý život.Jinak věřím,že La Park je krásný,ale my to chtěli na Kladně.A Zlaté selátko je má vysněná představa.Snad vše klapne :-D Kostičko a Teodorko tak to máme na 100 procent u Zlatého selátka,Teodorko mám tam odsud fotky v albumu tak na to jukni,budeme tam mít svatební noc v nějakém apartmá s tou krásnou vanou,ubytování je tam levné,mají tam pokoj pro 7 lidí a ty lidi se neruší za 1500,to naše manželské apartmá vyjde na 1200,paní provozní super paní.Hostina pro 30 lidí nás vyjde na 8000.večerní rautík se šunkou v krbu nás vyjde pro cca 50 lidí na 10 000. a pití?budem platit jen nealko a dáme stro 7000kč.do 25 tis.se chcem vejít.Snad sem Ti teodorko pomohla ale doporučuji
Profilova fotka
Murynko, tak to je fakt ráda, že to takhle dopadlo.... ;-) trochu se ti ulevilo, viď?! Hlavně, že Vám vyšli vstříc...chce to opravdu takhle obejít víc těch restaurací a ne ihned zarezervovat první,kde se ti to zdá fajn...pak narazíš na druhou a je to ještě lepší.Tak gratuluju! To "nejhorší" máte z krku. My taky budeme mít svatební noc v tom Hotelu Classic,ale nám ten pokoj provozní dal jako svatební dar zadarmo, stejně si ale myslím, že si v tom jídle nějak zaúčtují ;-) Ahoj Palendo! Tak jsi tu první už vdaná....To se nám budeš hodit ;-) se zkušenostmi.... :-)
Profilova fotka
Teda markét, ten pokoj a ta koupelna :-D ...vypadá to dost luxusně!!!!! To je super!
Profilova fotka
Míšo, máte nádherné fotky....Vypadá to, že jste se skvěle bavili,co?! ..
Markéto, díky za info. Je to lákavé, ale stejně se mi to zdá moc velké. My jdeme dneska s miláčkem do Lorety, okouknout to tam. Brácha mi to doporučil, tak uvidíme ;-). Samozřejmě dám pak vědět. Trošku mne to už začíná strašit :-.
Ahoj holky:o) Na Beremese.cz už pokukuji celkem dlouho, ale až teď se zapojuji do diskuze:o) Konečně Kladeňačky!! :-D S přítelem nemáme ještě stanovené datum, ale chtěli bysme jaro, léto 2008 a nebo až 2009...no uvidíme:o)) Jsme spolu 4,5 roku, ale známe se už od plenek...tedy spíš on mě:o))) Ještě spolu nežijeme, kvůli škole, ale teď už by to neměl být problém :o) :-N Dost věcí by mě zajímalo.... :-p Například jak moc dopředu bych si měla vše naplánovat...myslím datum, obřad, hostinu...?? Koukám, že La Park tu vítězí...prvně se nám taky zamlouval...je to klidné místo, příjemné:o) ALE nelíbily se mi tam pokoje, ale vůbec! :o( ale kdo ví, třeba to bude tam:o)))) jo a hotel Classic, tak na ten jsem se taky dívala, ten se mi moc líbí:o) Ale určitě u mě vítězí Horní Bezděkov!!!:o))) To je nádhera se vším všudy!!! DOKONALOST SAMA:o)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?