Kladno nevěsty 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, tak já jsem tu a co vy? :-D
Profilova fotka
Tak jsme včera koupili oblek (supr materiál, barva tamvě šedočerná-fakt pěkný) - stál necelých pět tisíc - vyfotím muže a dám do alba, :-) - v OP Prostějov a Blažek měli mezi 6-7tisíci. v "akcích" lednových jsme si nevybrali (malé velikosti a např. v Tescu nějaký hadrovitý matroš) Taky už máme jistý že od 3. února budem chodit tancovat - tak se těším :-p :-D v pátek mě začalo bolet v krku a tak celý víkend ležím a teď ještě rýma achjo ]-( :-|
Profilova fotka
pemb ty jo 11 let to je krása :-D cena dortu super ;-) ahoj sijen-gratuluji k obleku,tak už můžete tancovat a tancovat my jdem příští týden na myslivecký ples :-) jsem na to zvědavá,jinak mi už máme objednané snubáky mám z nich takovou radost :-D jinak já jsem nemocná už od středy dnes už je mi trochu lépe,tak jsem uklízela celý barák ]-( to mě nebaví.ale už to mám :-D jinak určitě ho vyfot na fotky se těším já mám ty snubáky také vyfocené tak se můžeš kouknout
Profilova fotka
murynka - koukni do alba, jsou tam vyfocené všechny šatičky co jsem zkoušela. Na Buštěhrad se chci jet také podívat, ale protože mi to vycháyí jen v sobotu, tak je zařazený až do dalšího "kola". murynka
Profilova fotka
martina-koukla jsem ti tam :-D zkoušela jsi jich hodně :-) m+ě se líbí ze salonu vlasta a máš u nich napsáno Vlasta-barevné,ty jsou opravdu hezké,jo vybírat šatičky je těžké já jsem jich zkoušela jen pár abych neměla dilema ;-)
Profilova fotka
Čauky kočky, dostala jsem se na stránky až dnes... byla jsem na veletrhu...nic moc. :-S ....snad Diplomat bude lepší.
Profilova fotka
murynka: prstýnky máte moc pěkné ! (já raději bez kamínku). Olek vyfotím a vy si to užijte na "bále" :-)
Profilova fotka
ahoj holky!! sijen děkuji,já zase kamínky :-D zamilovala jsem se do nich to jich tam mělo být jen 5 :-( tak jsem si řekla že je chci po celém obvodu a nabyl problém :-D na plese si to určitě užijem :-D :-D lenuše-my tym byli v sobotu a docela se mi líbilo hlavně ta svatbička na živo ;-) já jsem ráda že jsme tam jeli a našli prstýnky které jsme chtěli jinak do diplomatu taky pojedem ;-) teodorko,kostičko kde jste???jak jdou přípravy?? ;-) verčo také kde se touláš??? :-D :-D
murynka: ahoj. já se toulám v práci a tady na netu...:o)) byla jsi tedy na tom veletrhu, jo?jaké to bylo??co tam bylo??? bylo hodně lidí?? 8-)
Profilova fotka
ahojky,mě se tam líbilo ale nemám s čím srovnávat ;-) ,líbila se mi ta svatba jak vyhráli tu soutěž,ale já bych takovou nechtěla,za svědka měli ali amiriho :-D ,měli tam hodně šatů a prstýnků jinak nic moc už se těším do diplomatu tam to bude asi lepší :-D ,jinak jsme si tam objednali snubáčky :-) vy se nepojedet podívat do diplomatu?mohla by sis udělat menší náskok :-D a co to vaše bydlení??už ho nějak řešíte??
jsem tu:o)) tak to je super, že se ti tam líbilo:o) já právě nevím, kdy vlastně ta svatba bude, takže nevím, jestli má cenu už něco zařizovat...byla bych jak blázen:o))) Ještě nic....jen o tom mluvíme, ale nikam se to nehne...už mě to začíná víc štvát:o((
Profilova fotka
a proč se to nehne??vy chcete baráček-postavit nový?takže to byste si museli vzít asi hypotéku vid?? na ten veletrh můžeš jet jen tak nemusíš nic zařizovat ;-) takže bys nebyla jak blázen ;-) přeji ti aby jste to nějak vyřešili protože bydlení je základ,ale dnes je taková divná doba :-|
asi nová ne-e, musíme teprve nějakej vybrat a pak předělat. Jojo, hypo určitě, jinak to snad ani dnes nejde:o(( ale tu si teď vzít nemůžeme...já mám smlouvu na rok a přítel je v nové práci krátce:o(( takže je to zapeklitý:o(((((((((((((((!!!!! :-o
Článek se načítá
Zdravím vespolek :-D Mám moc práce, tak jsem tu jen na skok. Markét, na veletrhu jsme byli také, ale docela nás to zklamalo. A zaslechla jsem, že i někteří vystavovatelé byli nespokojení. Snad Diplomat bude lepší. :-| Přítel teď začíná řešit oblek, máte nějaké typy? On je dost vysoký a dost štíhlý, myslím, že sehnat oblek bude problém. Možná by si ho mohl nechat ušít na míru...? Fakt nevím. :-S
Profilova fotka
A nebylo by lepší (pokud tedy nenosí oblek nějak pravidelněji) si oblek také jen půjčit? Kamarádky manžel ho měl na svatbu půjčený včetně vestičky a ano ho to nevyšlo na velké peníze. No a ještě se můžeš rozhodnout o barvě, kdyby k tobě třeba ladil spíš ve světlém
ahoj holky, tak se hlásím též do klubu Kladno 2008. jak tak koukám tak jsme v přípravách pěkně pozadu :-| máme zamluvený termín 2.8.2008 a předběžně i hostinu..tam se jdeme podívat tento týden... je nás moc, tak se jen tak někam nevejdeme...
Martina: Já vím, že by bylo levnější ho půjčit, ale přítel nechce. Říká, že než za 1.500,-- Kč oblek půjčovat, to si ho radši koupí a snad ho ještě později využije. I když teda nevím, na co. Ale tak to chce, tak mu do toho nemluvím. :-D Jen nevím, kam zajít. OP i Blažek mi přijdou zbytečně drazí a na Kladně či ve Slaném zase tolik možností není... :-| allisv: vítám tě, taky to máme v srpnu, jenže až 22.8. 2008 :-D
děkuji :-) ještě nás čeká, teda přítele, ofiko požádání u mých rodičů a oznámení datumu.. jsme spolu 7 let, tak snad to každý už tak nějak očekává....jdeme se podívat k Admirálovi, jestli bysme se tam vlezli.. na oběd nás bude asi 44, hrůza. ale jinak to bohužel nejde,aspoń bude sranda ..obřad máme celkem brzo,10:00 to abych vstávala tak v 5. a ranní vstávání..to je něco pro mě :-p
allisv: tak to abys vážně vstávala dost brzy. My to máme až ve 12, ale i tak budu vstávat brzy, abych všechno stihla. My to budeme mít v Selátku. Sice nás bude jen 25, ale i tak to bude šrumec ;-) Teď zrovinka pomalu řeším boty. Asi to nebude moc snadné je sehnat, protože všude mají jen špičaté. :-S
já jsem teprve v počátcích..teprve minulý týden jsme zamluvili ten termín.. takže pořád lustruju po netu..prstýnky ,oznámka a tak.tento víkend se chci jít jentak podívat na šaty.. ohledně té 10hodiny si ale zase říkám,že než se vyfotíme a tak ,tak aspoň oběd bude brzo a příbuzenstvo nebude remcat :-D
ahoj holky můžu se k vám přidat? 8-)
to je jasný :-D
ahoj nevesty, tak jak jdou pripravy? ja jsem se vdavala v srpnu 2006 na Kladne v zameckym parku, po 10 letech chozeni :-N Dort jsme si nechali udelat v Praze 6 na Kulataku, byl vynikajici, tripatrovy, ne kulaty, ale ctverce, bily s oranzovyma ruzema, kombinace tvaroh a ovoce, ne moc sladky. Doporucuju. Saty jsem pujcila nakonec v Bustehrade, takhle krasny jsem v Praze nikde nenasla, a hlavne mi skvele sedely + za dobrou cenu. kolacky nam upekli na Kladne v cukrarne Venezia (myslim, ze se tak jmenuje) a taky doporucuju. Nechali jsme si upect 1 kilo predtim na ochutnavku a byli fakt super.
já tedy nejsem přímo z Kladna ,ale chceme mít v okolí svatbu a ačkoliv pocházím z jižních čech ,tak vůbec netušim kde co je :-N 8-)
ahoj. tak koukám, jak se vám svatbička a přípravy s ní pěkně rýsují...;o))
Profilova fotka
No my máme obřad v 11:00 takže to bude taky ráno asi celkem honička, ale z domova to máme na zámek tak 10 min. pomalou jízdou, takže to snad vyjde. Na dorty na "Kulaťáku" jsem taky koukala a asi tam pojedem někdy něco ochutnat - nabídce konkuruje z Kladna asi p.Nedvědová, ale tam mi přijdou dorty až moc drahé. Včera jsem se koukala i na prstýnky a u p.Havlíčka na Kladně mi řekli, že mi i zlato vykoupí a pak mi vyjde tak na 2000,- za práci a budu si asi vybírat od Benetu.
Tak o dortech zatím nevím. Koukala jsem na stránky e-party, kteří jsou kladenští a nemají ošklivé dorty. Dřív jsme si od nich nechávali dělat i narozeninové... Ale možná dort necháme dělat ve Slaném, aby se ženich ve svatební den tolik nenajezdil :-D. Teď přemýšlím i o kytce. Už víte, kde je necháte udělat? Já zatím vážně nemám představu.
Profilova fotka
No mám několik typů - kamarádka si je nechala dělat v Buštěhradě a dovezli je až domů a ceny prý také ušly - pro nevěstu a na auto á1500,-, pak bych chtěla zkusit Bellis a ještě to květinářství nad Českou Lípou. Jinak e-party je ta paní Nedvědová - ta kamarádka od ní měla moc hezký dort, ale za takovýhle (http://www.e-party.cz/_a1004-svatebni...) o patro nižší dala cca 3900,-
Profilova fotka
ahoj holky :-D vítám nové přichozí,se nám to tu rozrůstá super :-D já měla depku 2 dny jsem tu nebyla předevčírem mi to nešlo spustit ]-( a včéra jsem měla na pilno :-( teodorko tak v selátku?už je to rozhodnuto??na 100procent? my tam byli dnes paní mi dal cédo s fotkami sv.tabule a super,ukázala nám ten pokoj a ta koupelna je velká jak náš obývák :-D už máme zařízené snad vše dort budem řešit až v březnu to prý stačí a co fotografy?ty už máte a kameramany?? tak šup šup pište odepisujte :-) :-D
Ahojky Markét, ty jsi do toho moc hrr. Budeme to mít v Selátku, už jiné místo nesháníme. Lepší větší prostor pro méně lidí, než malý prostor pro více lidí ne? :-p Taky se tam chystáme, dohodnout tu hostinu a přibližně co a jak. CD už jsme viděli, ale jestli to je stejné, jako jsme viděli my, tak tam těch fotek moc neměli. :-| Dort samozřejmě zatím objednávat nebudeme, ale chtěla bych si udělat představu a vědět jaký a kde ho necháme dělat víš. A co kytky, už víš, kde je necháte dělat? Fotografy asi necháme z rodiny a svědkyně říkala něco o známém profi foťákovi, kameramana mít nebudeme. Jo a od pondělka mi to spojení na tyhle stránky taky dost blblo :-|
Profilova fotka
ahojky teodorko,nejsem hrr,vše je potřeba zařídit protože ten náš termín je dost vytížený :-p selátko je super,jo těch fotek je málo ale mají to pěkně nazdobené ne přeplácané akorát,jen budeme mít bílo růžovou tabuli :-D kytky budu nechávat dělat ve švermově nebo v tescu,předběžná cena za vše 2500-3000 ;-) vy nebudete mít kameramana??no já nevím je to památka na celý život nás bude natáčet manžel jdné holky z brms a celý den a ona bude fotit :-) a co jinak???prstýnky jsme si objednali protože cena zlata jde nahoru a za 2 měsíce ty samé by byli asi o 4tis dražší :-|

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?