Kladno nevěsty 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, tak já jsem tu a co vy? :-D
Profilova fotka
ahojky holky na veletr určitě jedeme 12.1.už se moc těším koupíme tam snubáčky které už máme vybrané od retofy jinak jak to jde s přípravami??docela to utíká....že??
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
tam pojedem také,ale tenhle je dříve
Profilova fotka
Ahojky holky,kde jste všechny kladenačky?? :-D to už se nikdo nechce vdávat?? :-) nabo máte tolik práce se svatbičkou že na diskuzi nemáte čas??!! :-|
AHOJ. Já mám čas...ale nikdo sem nechodí:o( :-( :-p
Ahojky, občas sem nakouknu, ale víc nestíhám. :-| To víš, je leden a spouuuuuuuuusta práce a nikoli jen se svatbou a myslím, že u mne se to až tak do března moc nezmění :-(
Profilova fotka
tak si tu práci nesmíte tak brát :-D :-) užívejte si a hlavně se těšte na svatbičku já se moc těším už se to začíná rýsovat v sobotu jedem na ten veletr pro snubáky hurááá :-D jsem jak malá ale strašně se těším ;-)
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
romika-moc děkuji,jsou krásné i v reálu u jsme je viděli :-D ve více obchodech,jen chcem lesklé a z bílého zlata a uprostřed proužek z růžového já budu mít zirkony po celém obvodu možná 1 diamantík a přítel bez kamínků to věřím že tam bude mraky lidí,jedem tam v sobotu už se nemůžu dočkat :-) co ty?ty už máš po svatbičce?kde jste to měli??
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
romika-a proč tu nemáte fotečky??zrovna ty prstýnky musí být zajímavé,my je také můžeme mít podle vlastního návrhu :-) kousek od admirála jsem bydlela :-) tam je to krásné,také jsme to chtěli na zahradě ale bojím se počasí :-| mohla bys mi polsat fotečky třeba na mail alespon toho prstýnku :-)
romika: další kladeňačka....super:o))) Zdravím tě:o) ;-)
Článek se načítá
murynka: tak ty vaše prstýnky jsou moc hezký...jen bych se bála, jak je tam ta mezera, aby se tam nezanášela špína atd. a dej si pozor.....nech si ty kamínky hlavně zaasdit.......ať ti je jen nelepí!!!! protože pak samoz. můžou kamínky vypadnout a nebo to lepidlo se začne za čas blebtat a bude to ošklivé, rozteklé....takže POZOR!!:o))
Profilova fotka
veru děkuji ale tyhle prstýnky máme ověřené,je to ruční výroba a četla jsem na ti samé dobré recenze tak snad to bude vše o.k.ale děkuji,ono to je tak se vším že nevíš od koho a co a jak :-( verčo jedete na ten veletrh??
Nene, nakonec ne....jedeme do Prahy ale na Chodov nakupovat.....tak snad jindy.....stejně by to bylo asi brzy, myslím, že v roce 2008 svatba asi nebude...aspíš až ten další rok:o( ale co se dá dělat....musíme čekat na bydlení:o)
Profilova fotka
Ahojky děvčátka, taky jsem tu dlouho nepsala....není moc času. Dokonce jsem musela měnit termín. Sestra otěhotněla a má termín v polovině srpna, kdy jsme chtěli svatbu. No a tak jsme nám to podařilo šoupnout alespoň o měsíc dříve. No ale už jsem docela postoupila. Máme zamluvenou hospodu, matriku, kapelu a svatební šatičky. Teď řeším kadeřnici a nějakou vizážistku. Holky nemáte na někoho typ? Já mám totiž kadeřnici, je sice dobrá, ale abych ji zvala do Kladna, tak to se mi fakt nechce:-(((Budu ráda, za jakýkoliv tip. Zatím díky! Léna
Profilova fotka
ahoj lenko a kde máte hostinu??kadeřnici mám dobrou a udělá si na mě čas i v den svatby :-D chodím do Maxima a líčit mě bude má svědkyně je to kosmetička takže odbyju 2 mouchy jednou ranou :-D jedete na svatební veletrh??juknout na nějaké věcičky a kontaktíky?? ;-)
Profilova fotka
Čauky, na Laparku. Maxim je fajn tip. Ty máš také krátké vlasy viď? Já teď řeším, zda si je mám taky nechat kratší nebo nechat dorůst. Fakt nevím. Ta tvoje kamarádka dělá někde na Kladně?
Profilova fotka
maxim je skvělé kadeřnictví,před vánoci jsem tam byla a zkrátila mi to o malilinko :-D prý si to mám nechat dorůst nechala jsem si udělat světlé melíry,ale ta dýlka nevím jak to vydržím jsem zvyklá ma krátké vlásky :-) ta moje svědkyně je tím vyučená ale nedělá to a bydlí v Praze,přijede brzo a nalíčí mě na laparku tam je to také krásné ;-) a co jinak??
holky a víte, že tahle holka je z Kladna? http://www.beremese.cz/forum/show.php...
ahoj, myslím paní Romanu Beitlovou, že je z Kladna.
Ahojky, Markét ty prstýnky jsou vážně krásné. My plánujeme buď každý jiný a nebo přítel bílé zlato a já kombinované. Nosím zlato i stříbro, tak aby se to netlouklo a přítel nosí zase jen stříbro :-D. Včera jsem byla poprvé na zkoušce svatebních šatů a fakt super. Sice jsem si připadal dost divně, takové sukně a živůtky..., ale paní co mne obsluhovala i mamka chválily a chválily, tak nevím. Chtěla bych se ještě kouknout do pavoučka na Kladně nebo do Buštěhradu. Markét, ty budeš mít šaty z Buštěhradu že, jaké to tam je, obsluha, výběr, ceny apod...? :-|
Profilova fotka
Ahojky, tak už také začínám pomalu bláznit s přípravami. Zítra se jedu podívat s kamarádkou do Lidic a Buštěhradu na šatičky a možná i okouknu nejaké prstýnky. Budu je vybírat asi sama, protože můj nastávající prstýnek nosit nebude a tak necháme udělat buď kopii toho mého ze stříbra nebo koupíme podobný z nerez oceli - bude záležet asi i na ceně.
Profilova fotka
varianovalenka-ahojky jo já jsem to pochopilaže ta romana je z Kladna :-D teodorko-šaty na Buštěhradě mají krásné ceny tich hezčích 5900 za půjčení,ale stačí záloha 1500 a zbytek až v červnu,je to dost,ale v lidicích na mě neměli vůbec žádné-jak jsem malá víš? ;-) v lidicích obsluha ani prostředí nic moc,ale v buštěhradě je moc krásné prostředí a paní je moc příjemná,mají tam i krásné prstýnky od retofy a za slušné ceny oproti normálním zlatnictvím,zítra jedem na veletrh pak napíšu jaké to tam bylo :-D martinaj23-vítám novou tvář další kladenačka no super :-D kde budete mít obřad a hostinu?? ;-)
Profilova fotka
murynka- děkuji moc za přivítání :-) Obřad by měl být v zámecké zahradě v Kladně a oběd pro rodinu v La Parku nebo v Classicu v Lánech a odpoledné party pak v klubu na Stochově. Já byla dneska zkoušet šaty v Lidicích a pak v Klaně v Pavoučku a ve Vlastě (snad budou ještě tento týden k nahlédnutí v galerce). Příští týden bych chtěla zkusit Claudii a salon v Rozdělově - mají tam podstatně jiné ceny a tak chci porovnat kvalitu šatů.
Profilova fotka
martina-a buštěhrad jsi nezkoušela?tam mají také krásné šatičky,já se ted vrátila z veletrhu a už nmáme objednané snubáky :-D jsem tak štastná cena super a jsou nádherné už je chci mít doma ;-) a dívat se ne ně :-D salony určitě vyzkoušej a v lidicích se ti líbilo?vybrala sis nějaké a jaký chceš styl??
ahojda holky, tak jak vám jdou přípravy???? :-D
Profilova fotka
pemb ahoj přípravy jdou skvěle už máme vše důležité zařízené,ted ještě v ponděli kapelu a to nejhorší je snad :-D za náma ;-) a co ty jak si užíváš manželského života??
Profilova fotka
pemb měli jste moc krásný dortík?můu se zepat kde jste ho nechali dělat??a cenu??
ahoj murynko, mám se skvěle :-D jsme spolu už 11 let, takže se svatbou skoro nic nezměnilo ;-) jenom se jmenuju jinak. díky za pochvalu, dortík jsme si nechali dělat v cukrárně v Praze na "kulaťáku" jsou tam strašně moc ochotný /tmavě modrý růže jsme si vymysleli - a vůbec nebyl problém aby námje udělali / ten dort byl moooc vynikající - každý patro mělo jiný krém - stál nás 3600 i s dopravou do Kladna na Lapák :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?