Kladno nevěsty 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, tak já jsem tu a co vy? :-D
Profilova fotka
Ahojky, tak se také přidávám k nevěstám roku 2008. Svatba by měla být v květnu na zámecké zahradě a hostina pak v La Parku nebo v Classicu Lány.
martinaj23: ahoj..vítám tě:o)) jak je vidět, nějak to tu ochladlo:o( :-S předsvatební album nebude??? už máš něco vybraní, nakoupené???
Profilova fotka
album asi bude, ale zatím jen okukuji věci na netu a v lednu se tedy chystám navštívit svatební salon na šatičky. Prstýnky mám nějakou hrubou představu, ale protože budoucí manžel nebude nosit prstýnek, vybíráme nějakou kombinovanou variantu, protože se mi zdá zbytečné utrácet tolik peněz za jeho. Světky bychom měli oslovit mezi svátky, ale s mojí světkyní to je ve hvězdách, protože se jí má 20.4. narodit dceruška. JInak rodiče by to měli mít jako Vánoční překvapení :-)
a je ti tedy 23?
Profilova fotka
safovaverca: ne ne bude mi 28 - 23 je moje šťestné číslo a tak je i ve většině přihlašovacích jmen co mám
Profilova fotka
ahoj holky trochu to tady opadá,já vůbec nemám čas-uklízím,chodím do práce,peču... :-( nic moc,ale budou svátky vánoce,pohádky a volno :-D ahojky martino vítám tě,také jsi z Kladna?? :-D jinak prstýnky už víme,asi retofy mají je krásné v lednu mají veletrh tak tam je asi koupíme,mají tam slevu 20 procent :-D což je skvělé jak se těšíte na vánoce??? :-D
ahoj. já se na Vánoce těším...jen nemám pro přítele pořádný dárek!!!!!!!!!!!!!!!!!:o(((((((( ;-( |-| :-. Objednala jsem mu koženou bundu...počítala jsem s tím, ale naspali asi po týdnu, že ji nemají!!! Tak jedu příteli koupit polotriko Lacoste, lítala všude možně po Praze, ale to nemají jeho barvu v jeho velikosti!!!!!!! já se z toho fakt pos***!!! mám pro něj jen parfém a hokejku:o( :-(
Ahojky holky, sice ještě nejsem úplně vyzdravená z angíny, ale musela jsem do práce. Je toho tu hrozně moc, tak vás chci jen pozdravit a popřát hezké svátky a hodně štěstí do nového roku. :-D :-D :-D
teo: tobě taky:o)))
Profilova fotka
ahoj holky jsem tu jen na skok vyjímečně mám od 10 do 18hod.tak jedu až za chvíli teodorko já byla také nemocná ale do práce jsem chodila. jinak všem přeji také krásné Vánoce a hodně štěstíčka,zdravíčka do nového roku Veru já mám pro Jirku docela dost dárků tak uvidíme zda ho nějaký potěší :-D ,třeba ještě něco seženeš
holky, tak krásné Vánoce. mějte se:o) ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky! Omlouvám se, fakt je zmatek -v práci i v soukromí... :-S Jelikož sem už asi do svátků nezavítám, tak přeji všem budoucím i provdaným nevěstám KRÁSNÉ VÁNOCE!!!!! ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj Terezko i tobě také krásné Vánoce a ať je To co nejdříve všechno vpořádku. Doma i vpráci. ;-) :-)
AHOJ. JSEM TU JEN NA SKOK:o) KONECNE MAM PRO PRITELE PORADNY DAREK.....KOOOONEEECNEEEE :-N Veselé Vánoce;o)
Profilova fotka
veselá Vánoce a vánoční svátky,bohatého Ježuchu :-D hodně lásečky,zdravíčka,štěstíčka všem přeje Markétka PS:užijte i to-jsou to poslední svobodné Vánoce,příští rok už budem vdané paní :-) ;-) :-D
Profilova fotka
Ahoj kočenky, jak štědrý den a následné svátky? :-) Spokojené, odpočaté? My jsme dostali krásné dárky, v rámci možností byla i rodinná pohoda. Všem, kdo mají, přejí pěkný zbytek dovolené.
Profilova fotka
ahoj holky,štědrý den byl tak nádherný-dostali jsem tolik dárečků,že jsme žasli :-D asi jsme byli hodní moc hodní :-) :-D svátky jsme jezdili po návštěvách a rodinná pohoda super ted jsme se vrátili s tesca a jsem štastná,miláček si koupil oblek,dostal i růžovou košili tak už jen boty a je kompletní :-) :-D strašně mu to sluší a co vy???
Profilova fotka
murynko: v tescu už jsou slevy? pánský oblek v akci bych si přála, chceme začít chodit tancovat :-)
Profilova fotka
sijen když ti řeknu cenu neuvěříš :-D sako 425 kč kalhoty 160 kč a je to krásný černý oblek a vypadá kvalitně a slevy tam jsou a velké tak vyražte na nákupy,my tamm šli jen pro pečivo a tak to dopadlo :-) :-D
Profilova fotka
murynko:) díky, možná skočíme pro chleba a pro mlíko. možná budou mít i něco xxl :-) přítel prý:"No tak zkusíme! Jenom aby se to nerozpadlo při prvním kroku (tanečním)" :-N
Profilova fotka
nevypadá že by se to rozpadlo,přítel to má jen na tu svatbu tak co :-D lepší než 1500 za půjčení ;-)
Profilova fotka
jj, přítel to myslel tak, že v tom teď bude tancovat ve večerních tanečních. tak aby to chvíli vydrželo. Každopádně jsme pro koupení, ne pro půjčení obleku. To je jasný
Profilova fotka
ach jo,mě se nechce zítra do práce :-( taková pohodička to byla a zase to uteklo,ted už nás čeká svatbička,huráááááááááááá :-) :-D :-)
Ahoj holky, už jsem jednou psala, zkouším to ještě jednou - chtěla by jste některá s partnerem chodit do tanečních pro dospělé na Kladně? 9 lekcí, každou sobotu od poloviny ledna. Kdyžtak písněte do IP. Jinak přeji krásný vstup do nového roku. Míša
Ahoj ahoj ahoj:o) To je hezké, že se vám všem svátky krásně vyvedly:o) Nám taky... ;-) Byli jsme se s přítelem podívat v Horním Bezděkově-Botanika....kupovala jsem tam našim k Vánocům vouchery a musím říct, že je to tam vážně super. Byli jsme tam i dřív, ale jen se podívat okolo. Na to, že to má 4* a je to fakt prvotřídní s nádechem úžasné atmosféry, tak to tam není zase drahé...Např.: Latte-30Kč...!!Kde se taková cena poštěstí:o))))) Mluvili jsme s paní manažerkou a byla moc příjemná...bavili jsme se o svatbě...a říkala, že do těch 80.000Kč by se vešlo...ale taky nemusí, podle toho, co si budeme přát za jídlo, jaké nároky atd.:o)) takže je to OK:o)) 8-) ALE říkala,že na léto 2008 už má snad volné jen 2 termíny...myslím termíny v sobotu. V sobotu to chce každý! Ale přítel říkal, že by chtěl i v pátek:o))) tak uvidíme:o) Vzít se chceme co nejdřív.... ;-)
Šťastný Nový rok všem:o) ;-)
Ahojky holky, přeju vám pevné nervy se zařizování svatby :-D ;-)
Profilova fotka
pemb děkuji jsou to nervy??zatím mi to nepřijde ale ono to přijde vid?? :-D
jo jo jo :-D , nejhorší je to zařizování, schánění a pak je za 5 minut po všem, ale za ty nervy to stojí :-D
Ahojky holky, přeju všem hodně štěstí, zdraví, lásky a pohody do nového roku :-D Jo a možná to víte, ale od 11. do 13. ledna se na pražském Výstavišti koná Svatební veletrh, takže pokud si budete chtít udělat výletík... :-) My s miláčkem vyrážíme, nebudeme kupovat, jen koukat a třeba nás i něco inspiruje, případně seženeme nějaké užitečné kontaktíky 8-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?