Kladno nevěsty 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, tak já jsem tu a co vy? :-D
Profilova fotka
dobrá ráno nevěstinky,doufám,že dnes tu někdo bude??? :-D :-) ;-)
ahoj.já jsem tu:o) :-D ale zachvilku si půjdu odskočit:o))
Profilova fotka
tak to si tu budu psát sam se sebou, no ;-( ,kde všichni jsou??že už by se na tuto diskuzi všichni vykašlali??
ne, ještě tu jsem:o))) nevím, kde jsou.....asi je to tu nebaví...mělo by se to tu trošku oživit...:o) 8-)
Profilova fotka
oživit?? :-D to by chtělo ale nemám tušení jak,moc kladenaček se do vdávání nehrne,přitom je to tak krásné :-) ty už jsi byla požádaná o ruku??
Ahojky holky, zdravím a zároveň se omlouvám, protože mne schvátila angína a já se chystám to v práci zabalit a jet domů do postýlky :-D Tak se tu mějte a snad se sem ještě před vánocemi dostanu, doma totiž nemám comp :-S čauky
Profilova fotka
Jéé Teodorko tak se brzy uzdrav a pěkně tu angínu vylež at si do vánoc fit :-) papapa
murynko...jasně, že jsem zasnoubená:o)))
Profilova fotka
a jakpak to proběhlo??a termínek ještě teda nemáte?víš co se říká do roka a do dne :-)
hahaha:o) do roka a do dne?? to bych si asi nelajzla:o)) ale já jsem zasnoubená od mých 18ti let:o)) takže 2 roky:o)) termín ještě nemáme, protože spolu nebydlíme..přítel by si mě vzal hned, ale já chci mít střechu nad hlavou (u rodičů ani náhodou)!! a v paneláku, v podnájmu být nechceme, zbytečně vyhozené peníze!! chtěli bysme baráček...tak uvidíme:o)) co na to říkají vaši??????na svatbu??neříkají, že jste blázni apod.????
Profilova fotka
jo jo bydlení je důležité je fajn ,že jsou na světě ještě rozumné holky :-) naši?ty jsou naprosto v pohodě,mého bývalého nesnášeli a ted z Jirky jsou úplně nadšení,stěhovala jsem se k němu po 2 měsících,takže to čekali,mám fajn rodiče hradí mi půlku svatby a podílí se na přípravách jen tatka trochu remcá na co tolik peněz když se můžem rozvést atd.no znáš chlapi,ale já se vdávám jednou za život a chci pěknou svatbu.a Vaši něco tuší??tak to gratuluji už v 18 zasnoubená?předpokládám,že někde na dovče??
Můj je taky Jirka:o))))) Noo, když se s mámou tak bavíme, tak říká, ať si vezmeme půjčku a jdeme bydlet do baráku....ale taky s tím asi tak trochu počítá.....jsme spolu přeci skoro 5 let. Táta, tak ten nevím, ten se nějak nevyjadřuje, je už takovej. Nene, na dovče ne-e. Víš, že si to ani nějak nepamatuju:o(( :-( asi jsme se o tom prostě bavili, říkal, že by si mě chtěl vzít, tak jsme zašli do zlatnictví a vybrala jsem si úžasnej prstýnek:o))) ale očekávám že by mi mohl nějak zaskočit (třeba na dovče) a nějak mě požádat ještě o ruku, abysme si řekli přesný datum..nebo aspoň rok, měsíc:o)))
Článek se načítá
holky holky...vy to tu nějak zanedbáváte... :-( :-p terko, jedna holka mi poslala kalkulaci svtaby v Botanice a na 80.000Kč vyjde, ale se vším všudy....... jsem zmatená. jak jsi na to přišla ty????
Profilova fotka
Ahoj Verčo tady ta diskuze asi skončí... :-( nikdo tu není a nepíše
hm....jen my dvě... :-p
murynka: když teď taky přemýšlím.....já ještě na svatbu nic nezařizuji....jen se poohlížím:o) ale nad tím, nad čím přemýšlím...nedokážu si představit, jak to zařizovat budu..já ani nevím, co se má zařizovat, kde, jak dlouho dopředu atd.!!!!!:o(((((((( ]-(
Profilova fotka
neboj spousta holek ti poradí,my máme svatbu v červnu,chtěli jsem 21 ale už neměli místo :-( ,takže to chce zanlouvat dopředu,pak hostinu,máme to ve zlatém selátku tam je to také nutné rezervovat co nejdříve,šaty už mám také poněvadž jsem malá a drobná a to není moc na výběr,ted ještě zařídíme kapelu,kameramana a to ostatní už počká,ted si objednám polštářek pod prstýnky podvazek a knihu naše svatba ale to jsou maličkosti,které nejsou nutné ale já je chci :-D
murynka: Rozumím. Ale já myslím na to, že si dáme pevný termín s Jirkou...tak kam s tím půjdu??na radnici za kým???jak dlouho dopředu se dá rezervovat termín???
Profilova fotka
Ahoj holky!!! Já se omlouvám, ale mám v práci šílenej fofr, nestíhám vůbec nic, do toho se na nás sypou kupci na byt. co tu řešíte?! Já tu zase jsem jen na skok... :-( safoverca: to, že nás jídlo v Botanice vyjde pro 30 lidí na 80,000,- mi poslali oni sami v kalkulaci ... třeba jim ta holčina byla sympatičtější :-) nejlepší bude, když si tam sama zajedeš...
terko:;o) takže jste ten byt dali realitce??? nebo samo si ho inzerovali?? :o)
Profilova fotka
Veru půjdeš na radnici do 1patra s občankama a rodnými listy jsou to dveře myslím 204 nebo tak nějak,chce to zamluvit opravdu co nejdříve,jak říkám my jsme chtěli termín 21.6 a už volno neměli,ale to je tím,že červen je prý vytížen,a už máte termínek???nebo alespon měsíc ve kterém byste se chtěli vzít??
Profilova fotka
ahoj murynko, jak se daří? Já su tak ráda, že je pátek ;-)
Profilova fotka
Ahoj Simonko ty tu ještě mezi námi jsi??to mám radost,daří se mi dobře až na to že jsem v práci :-( a mám asi chřipku :-( co ty?a přípravy?
Profilova fotka
to murynka: chřipku nezávidím :-S - brzy se uzdrav - snad to zvládneš přes víkend, jestli nepracuješ. Přípravy nejsou v plném proudu - nemáme pevný termín - zato se tak průběžně v různých bodech ujišťujeme a upřesňujeme si. ;-) Každopádně je to věc, kterou je radost prožívat. Přes týden moc nemám čas - víš - tak jen občas - když nemůžu usnout nebo o víkendu ;-)
Profilova fotka
Aha tak to chápu,já se v práci na net také moc nedostanu :-( ,o víkend nepracuji to mám na své práci ráda :-D tak budu hajat v postýlce a budoucí manžel mi bude vařit čajíček a hezky se o mě starat.Jo jo to já prožívám až moc už jsem si objednala polšteřek pod prstýnky mám ho v albu,a takové ty kraviny jsem z toho úplně nadšená co všechno mají :-) :-D
zdravím všechny! Možná se budu už tu opakovat...ale tolik jsem toho přečetla:o)) :-p Jakou barvu budou mít vaše šaty (nebo jakou si představujete)? Jakou barvu svatba?? Jakou barvu obleku, kravaty manža??? Budou družičky (mladé, starší)?? Jaká bude květina?? Kolik bude hostů??? Jaké dárky máte pro rodiče (dort, zájezd, nic...)????? Co byste si přáli za svatební dar..??? ;-)
???
Profilova fotka
ahoj Veru,šaty už mám vybrané a nafocené v albu :-D ,svatbu chcem do růžova,oblek bude mít čern a do toho růžovou kravatu,květina z růžiček a do růžova-jak jinak :-D ,hosti-hostina 30 lidí-večerní raut asi 50 lidí,svatební dary-chceme penízky na pořádnou svatební cestu :-D :-) ,my už spolu bydlíme a jsem zařízení,a co ty???
Ahoj murynko:o)) Šaty si přeji velké, s dlouho vlečkou, závojem..jako princezna:o)) svatbu chceme zlato-bílou (možná tam šmrncnu lehounce růžovou),manža bude mít bílý nebo krémový oblek a zlatou vestičku s vázankou (nebo co to je?)-kravatou..? :-N Družičky bych měla mít, tři malé princezny a asi jednoho klučinu:o) Květina samozřejmě růže, jednoduché. Přemýšlela jsem i o tulupánech, ale růže jsou růže:o)) hostina necelých 30lidí, večerní raut tak to jsem ještě nepočítala:o)) ale asi dooost;o) na svatební dary jsem ještě ani nepomyslela. Možná bude potřeba něco do bytu (baráčku), samozřejmě bych si to najmenovala a nebo ty penízky....uvidíme no:o) Pro rodiče ještě nic nemáme...přemýšlela jsem ale o tom, a asi by jsme je poslali někam na víkend do hor, na masáže, sauna atd.:o)))
Profilova fotka
no ahoj holky. Kdepak jste? Že vy všechny pečete a uklízíte? =-) :-N Každopádně nazapomeňte si ty vánoční svátky užít ;-) :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?