Kladno nevěsty 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, tak já jsem tu a co vy? :-D
Profilova fotka
Jo dárky to je dilema co???lítám po krámech a nevím,no já mému tátovi dám poukaz do sauny na 10 vstupů,a takový srandovní hrnek mamce jsem koupila svetr a varnou konev.Miláčkovi mikinu,spreje,prstýnek z chir.oceli a ještě dostane fusekle a trenýrky :-D ,jeho rodičům koupíme meterologickou stanici a ještě něco ale nevíme ještě co no ale babičkám nevíme :-(
Profilova fotka
když je moc neznáš, tak to chce jen něco symbolickýho...co třeba nějakou sadu encyklopedií...nebo hezkou sadu vín s otvírákem...
Profilova fotka
já babičkám budu dávat takový srandovní košík se vším,co mají rády-mast na masáže,bonbonky,vínečko,semínka na zahrádku,karty,.... ;-)
jo jenže oni moc víno nepijí a alkoholu dostanou od jiných dost, knížek mají hafo, tak je to těžké :-|
to my dáváme prarodičům vždy balíček s něčím dobrým na zub - káva, čaj, sladké, slané, oblíbená nutela, šampíčko... :-D Prostě to, co si sami nekoupí.
Profilova fotka
tak třeba: mamkám- jaké šály a chlapům balíček s jídlem...nebo venkovní teploměr, nebo neějakou společenskou hru, třeba petangue
zajímavé nápady, snad s miláčkem něco vymyslíme. Už je docela na čase. Navíc jsme si vymysleli, že sobotu před štědrým dnem pozveme oboje rodiče na oběd. Abychom nemuseli jezdit ke každým zvlášť, tak jako že se sejdeme všichni a popřejeme a předáme dary :-D Případně probereme nějaké svatební záležitosti :-D
na chvilku si odskočím ke skeneru, práce je práce :-S
Profilova fotka
To je hezký nápad s tím společným sezením... ;-) znají se rodiče mezi sebou? protože jestli ne, je to i moc hezký způsob,jak je seznámit..
Profilova fotka
tak já se loučím, jdu se školit :-(
Ahoj holky. Hledám Kladno Nevěsty a jsme až na straně 2!! Něco s tím musíme udělat;o))))))
Profilova fotka
JJ Varčo nějak to tady vázne :-( ,jinak dobré ráno,odud přesně jsi přímo z Kladna??koukám,že je ti skoro jako mě tobě je 20 vid? :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky kde jsto kdooooooooo???????? :-D
ahoj. já jsem si pročítala diskuze a mezi tím pracuji:o) Já jsem od Kaufu:o))) a ty? ano, je mi 20let:o))tobě je , jestli nekecám, 22??? kolik je příteli??
Profilova fotka
od kaufu??paráda!!do nedávna jsem bydlela na ostrovci u Jágra,je mi 22 a příteli bude 26,tvému už je o něco více,vid??a cože se chceš vdávat tak mladá :-) jako já :-D jak dlouho jste spolu?a ty píšeš do diskuzí o maledivách kolikrát jsi tam byla???
:o)) ano, příteli je 29:o)) no nevím, chtěla bych se v tom vztahu někam pohnout...jsme spolu 4,5 roku:o) Na Maledivách jsem byla zatím jen jednou, ale byla jsem např.: na Mauritiusu, v Dom. Republice:o))
takže teď bydlíš kde??
u Jágra?:o) No vidíš, já u Jágra dělám:o))))))) :-D
Profilova fotka
asi 12 km od Kladna ve Dřetovicích,ale na Kladno je to co by kamenem dohodil,takže se stále považuji za kladenačku :-D ,ty jo vy cestujete :-) já zatím nejdál byla V tunisu a před svatbou letíme do Egypta,ale na svatební cestu by chtěl přítel za exotikou,ale je to peněz :-( ,jaká je dominikánská republika??jo vztah chce posouvat dál a dál to je pravda,a kde pracuješ???
Já nepracuji v tý hospodě tam, ale dělám pro něj:o)) To se přeci neříká;o))) Jojo, cestujeme:o)) Je to super! Je fakt, že peněz je to fakt hodně....ale stojí to za to.....dám příklad!! Za ty peníze si třeba můžeš koupit auto atd., který za čas prodáš, nabouráš ho, ukradnou ti ho, ale to, co jsi prožila, kde všude jsi byla, co jsi tam viděla, ty pocity, tu krásu...to ti nikdo už nevezme!! proto těch peněz nelitujeme:o)) Dom. republika je PERFEKTNÍ!!!:o) JE TAM zábava, miliony koktejlíků, Karibské moře, hudba na pláži...fakt paráda:o) tu bych doporučovala. Ale pouze oblast Punta Cana Baváro-ta je v Karibiku. a je nejhezčí, bílý písek, azur. moře!!Jinde je tmavé, studené moře, žlutý písek, ošklivé pláže!! Takže pamatuj!! Punta Cana!!:o)) a rozhodně vyjde nejlevněji tady z těch destinací:o))))
Profilova fotka
No právě že ta cene je pro mě p¨řijatelná,já teké cestuji ale po Evropě a peněz také nelituji, a o ukradeném autě mi nemluv můj případ,ale našlo se :-D ,to jse nepochopila co se neříká?takže studuješ??a přítel je také z Kladna?
nene, pracuji pro Jágra! Nedělám v hospodě 68:o)))) neříká se, kde pracuji:o))))) To bych tě pak musela ZABÍT ;-) Ano, přítel je také z Kladna:o))) Když cestuješ po Evropě....byla jsi v Anglii v Londýně??? Byla jsem tam teď v září a bylo to tam skvělý!! Vždycky sjem si říkala....hnusná anglie, suchaři to jsou.....ale má to tam své kouzlo..ty ulice, ty památníky, piccadily Circus atd. atd. Je to tam vážně super:o)) :-)
Profilova fotka
proč zabít třeba bych do té hospůdky zašla?? :-D ,byli jsme ted v říjnu v Paříži a super taková romantika opravdu krása!!anglie a londýn mě také nelakají,ale třeba se tam jednou podíváme,to víš mám auto,bydlíme s přítelem spolu a šetřit už není tak jednoduché,příští rok chcem do půjčky,takže asi z dovolenýma konec :-( ,za chvíli se budu muset rozloučit jdu totiž pracovat :-|
co děláš za práci????
Profilova fotka
dělám ve zdravotnictví,takže žádná výhra :-D ,psala jsem ti do IP,ty máš asi dnes volno vid??
Ne, dnes volno nemám....jsem v práci:o))
Profilova fotka
ale můžeš být na netu,to já se tam dnes nedostanu,slouží náš pan primář takže do večera mám co dělat,tak se měj hezky a snad zítra tady na té diskuzi :-D ,přeji hezký den a hodné zákazníky :-)
jaké zákazníky.......??!:o)) psala jsem, že NEdělám v žádné hospodě:o)))
Měj se hezky...a někdy jsme to mohly podniknout třeba i se všemi kladeňačkami, viď?:o)))
Profilova fotka
Verčo promin,to jsem asi špatně pochopila omlouvám se Ti,určitě bysme mohli něco podniknout,ale holky psali že jsou zaneprázdněný :-D třeba se zítra domluvíme :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?