Kladno nevěsty 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, tak já jsem tu a co vy? :-D
Profilova fotka
Já myslím, že je jedno, jestli ho máš na ruce,každopádně na levý bys neměla mít žádný...
no to je jasné, že bys tam neměla mít žádný :-D
Profilova fotka
Leni, tak tak...vše až podle šatů ;-)
Profilova fotka
Leni, ta lososová se mi taky docela líbí....
jinak jsem tu našla bezva kontak na holčinu, která dělá vývazky a asi ne moc drahé :-D
to mělo být kontakt, pardon :-o
Profilova fotka
Z Kladna? Napiš!!! ;-)
Profilova fotka
já ani nevím, kolk se ty ceny těch vývazek pohybují...
Profilova fotka
teodorko myslíš nastyi nebo mareku??? :-D ,proč zajímavé?myslíš tu růžovou?? holky už mám prstýnek v albumu já na to úplně zapoměla JJ Terko budeme bydlet s babičkou ale ona bude mít své patro a my také své :-D ,hlavně je to lépe řešený barák a až se tenhle prodá budeme mít všichni korunky :-D
já taky ne, ale nechci se s tím shánět ani patlat sama :-)
Markét, samo že mareku, poslala mi nějaké fotky do mailu a je to dost nápadité :-D
Profilova fotka
Terko pohybují se tak od 5 do 20 korun samozřejmě jsou i dražší ale tyhle holky je dělají od 4 kč
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak to je super cena, už jsem na ně koukla, jsou moc hezké...tak tohle taky zvážím
Profilova fotka
co je dost nápadité jo dělá opravdu krásné vývazky,také jsem viděla fotky,také se s tím nebudu patlat sama to raději koupím :-D a dáte si na ten vývazek i myrtu??
akorát to pak chce přidělat na ně myrtu ;-)
no bez ní to snad ani nejde ne? :-o
Profilova fotka
no někdo to prý nedává ale také mi to přijde divné,a Mareka je z Prahy a prý jezdí do Kladna nakupovat takby je i přivezla :-D
tak tohle jsem ještě nezjišťovala, ale je to dobrá informace :-D
Profilova fotka
já už jsem jí psala do ip včéra aby mi poradila jaké vývazky když budeme mít bílo-růžovou svatbu a objednám si je abych už je měla doma :-D ach jo mě se nechce do práce,vy už tam jste co??
Profilova fotka
tady se člověk dozví věcí, teda?! mě by to bez myrty taky přišlo divný....
Profilova fotka
jo jo, jsem v právi...od desíti mám školení :-(
Markét, moc neprovokuj, jasně, že jsme v práci :-S
Profilova fotka
8-(
Holky, potřebovala bych poradit, co bychom mohli dát tchánovcům k vánocům. Mé mamce dáme poukázky na masáže, ale co jim, to nevím. Oběma mamkám dám vánoční hvězdu, tu kytku, ale víc nevím... :-|
Profilova fotka
nebojte já tam budu také a až do večera :-(
Profilova fotka
Holky jinak včéra jsme byli na Zličíně v New Yorku měli krásné spodní prádlo za 300 ve slevě a boty takové stříbrné,škoda že nebyli bílé také za 300 vzala bych si ty stříbrné ale měli malý podpatek a já mám ty šaty dlouhé a potřebuji větší
Profilova fotka
a co třeba nějaký župany? Já tátovi dávám poukázku do Baumaxu, mámě 2 krémy na vrásky a kožené pouzdro na doklady, ségře dávám nástěnný plakát z 20let a náštěnný hodiny.
o shánění bot mi ani nemluv, čeká mne to po výběru šatů a docela z toho mám vítr :-(
zatím je ještě tak neznám, tak nevím. Napadl mne toustovač a ještě něco, ale aby to používali... :-(
taky mne napadlo něco jako poukázka na večeři pro dva v nějaké restauraci, ale nevím, jestli se to dělá... :-|

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?