Kladno nevěsty 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, tak já jsem tu a co vy? :-D
Profilova fotka
ahoj Leni, šla bych už dávno do hajan, ..ale když na internetu je toho TOLIK "zajímavého":-o :-D ;-)
Koukám koukám, že nám to tu nějak vázně. Asi taky jako já zařizujete a zařizujete že :-D :-D :-D nebo případně vyřizujete a vyřizujete :-D :-D Vánoce mi dávají zabrat a svatba taky. A nesmím zapomenout na práci, že :-S
Profilova fotka
Ahoj holky! Já měla dovolenou, lítala jsem a zařizovala :-D Markét: ty bílé šaty Ti vážně moc hezky sedí !!! Co s tím bydlením? Už jste se rozhodli? Simča: vítáme tě mezi "kladnem"...už jsme si psaly,viď?!Ohledně Selátka... Leni: To je fajn, že košilky se moooooc líbily ;-) my se do toho Palladia chystáme dnes odpoledne, třeba tam na nějaký podobný skvost taky narazím.... 8-)
Profilova fotka
Jo, holky nevítě o někom, kdo by koupil byt?! Jak ho prodáváme....zatím se nám nechce dávat to realitce...tak se jenom tak poptáváme.
Terko tak to jsem zvědavá, co tam pořídíte ;-) Jo o nikom, kdo by sháněl byt nevím. Ale u nás ve firmě máme realitní divizi, kolegyně je dost schopná a říkala, že když minule prodávala byt na Kladně, tak to byl fofr, tak kdybys chtěla... :-D, ale samo by za to chtěla nějaké penízky :-S Možná byste mohli vylepit nějaké ty letáčky s tel. čísly na různá hodně zalidněná místa nebo dát inzerát na net :-D Četla jsem v novinách, že lidi se snaží letos ještě hodně koupit byty, protože příští rok už to bude o hooooooodně dražší :-(
Terko, koukni do IP :o))
Ahoj Kladeňačky, omlouvám se, že Vám skáču do diskuze, ale mám takový dotaz (už jsem i zakládala téma ve volné diskuzi, ale bez ohlasu, tak to zkouším ještě tady)....Našla by se některá z Vás, která by s manželem nebo budoucím manželem chtěla navštěvovat kurzy tance pro dospělé na Kladně? S manželem se chceme přihlásit (má to být pro něj dárek k Vánocům) a je třeba zaplnit kurz - zatím je nás 8 párů a je třeba, aby bylo 10 párů. Pokud budete chtít víc informací o tom kurzu, napište mi prosím do IP. Díky a přeji Vám pevné nervy při přípravách svatby a hlavně si to užívejte. Míša ;-)
Profilova fotka
palenda: viz IP , škoda škoda také budeme asi tančit - ale v Hradci :-(
Profilova fotka
t.kosticka: ahoj Tery zdravím Tě.. ano ano, Selátko nás stále láká ;-) pěknou sobotu všem
Ahoj holky:o) Tak to co je nového?? co jste sehnaly, nakoupily, objevily nového?? 8-)
Profilova fotka
Ahoj Terko,prosím tě jak velký je ten byt? a prodáváš ho nebo pronajímáš moc děkuji Teodorko-už mi přišel rozpis zlatého selátka a ceny jsou super a už jsi byla v tom hotelu?já si myslím,že pro 20 lidí nebo kolik vás bude je ten hotel ideální viděla jsem i ty fotky a je to tam pěkný jinak o víkendu jsme byli v tom Palladiu je to tam super,vybrali jsme krásný prstýmky-bohužel stáli asi 30 tis. :-D ,takže nic,ale je tam jedno zlatnictví a tam mají výběr a ceny do 10 tis.za oba což jde a jak se chystáte na Vánoce a Ježíška???
Profilova fotka
kde jste kdo........................???????????????, :-D :-)
Článek se načítá
Ahojky Markét, no my v tom hotelu nebyli, protože jsme si řekli, že už se nám nechce nikde courat. Nakonec jsme se rozhodli pro selátko. Potvrdíme rezervaci a bude. Sice je to velké, ale kdyby to bylo blbé, tak by nám to nenabízeli a navíc říkali, že to opticky zmenší, tak už to neřešíme :-D Prstýnky budeme řešit až příští rok a nejspíš se koukneme ve Slaném a taky za ně nehodláme dát více než 10 tis. Jo Palladium je hezké ale asi tam bylo dost lidí co :-S Už víš, do jaké barvy budeš mít laděnou svatbu?
Profilova fotka
Dobré ráno všem!!!! my taky byli v pátek v tom Palladiu, moc se mi líbila ta budova, ale z obchodů jsem byla trošičku zklamaná,ale to je věc názoru. murynko: Byt prodáváme. Je to 3+1 s balkonem, 68 m2...
Ahojky Terko, tak to je mi líto, ale to si asi teď nevybereš. Prostě všude spousta krámů a hadrů... :-(
Profilova fotka
Ahoj leni, právě proto, nevím, proč jsme si myslela, že tam to bude jiné...krámy jako všude jinde :-|
Aspoň můžeš říct, žes tam byla a viděla a nebudeš mít pocit, že ti něco uteklo :-p
Profilova fotka
To mi přítel říkal taky.... Holky, já jsem se už dřív rozhodla, že prstýnky chci od Rýdla, průměrná cena kolem 8,500,- ale teď docela ze všech stran slyším, že asi ne, že se prý rychle poškrábou, tak nevím...
Terko, já slyšela, že se poškrábou každé, prostě to chce čas, aby se obrousily, to bych neřešila :-D
Profilova fotka
Jo? Tak to je pěkný, vrazíš do toho takových peněz a pak se hned poškrábou... :-|
A jaký budeš chtít? Já si představuju užší kroužky téměř hladné, možná jen s jednoduchým brusem a bez kamínků apod. Mám totiž zásnubák s kamínky a chtěla bych nosit oba prstýnky na jednom prstu :-D
Profilova fotka
Já chci taky jednoduchý...taky téměr hladké, taky tam nechci kamínky ze stejného důvodu :-) ,ale já chci trochu širší, než obvyklé prstýnky. Budete mít žluté nebo bílé zlato? nebo jiný kov?
Profilova fotka
to mi také říkali,že se poškrábou časem všechny,no tak je po 20 letech vyměníme :-D ,prstýnky vyřešte co nejdřív cena zlata prý stoupá každým měsícem a o dost :-( Teodorko ve zlatým selátku tak to je super,nás ta hostina i večerní raut cca 50 lidí na 20 tis+pití ale i tak je to super a budete tam také spát v tom apartmá??? :-D svatbu budeme mít laděnou do růžova,šaty mám bílé tak to nebude tak moc sladké 1 fotku mám v albumu jak bych to chtěla tak tam jukni :-) Terko-krámy jsou tam opravdu zvláštní a dost drahé :-( A co vy jakou barvu budete mít vy děvčata??
Zásnubák mám ze žlutého zlata a tak to bude opět žluté zlato. Přítel by třeba mohl mít i z bílého, protože on spíš nosí stříbro, ale nebylo by to blbé, abychom měli každý jiný prstýnek? A navíc to vyjde asi dřáž co :-|
Profilova fotka
jinak já bych chtěla kombinaci bílého se žlutým a trochu širší-zásnubáček mám úzky s bílého zlata s kamínkem a chci je nosit také na 1 prstu,jéé já vám ho ještě nevyfotila to napravím :-D ,holky budete mít zásnubák i v den svatby na to prstu??? jinak už jsme se rozhodli po svatbě začnem rekonstruovat ten novější barák a snad do 2 let se tam nastěhujem :-D
Markét, tak to je zajímavé. Já bys spíš volila zelenou, bílou a lososovou, je to jemnější. Ale já bych chtěla i kytičku buď bílou nebo do lososova, jak to mám v albu. Ale zatím nevím, jaké budu mít šaty, takže jsou to jen úvahy :-D
Profilova fotka
není to blbý, abyste měli každý jinej....znám spoustu párů, co mají každý jinej...kluk třeba z platiny a holka z bílýho zlata. Já chci mít svatbu takovou bílo-krémovou-zlatavou :-)
Terko, do toho bych možná taky šla, ale prostě záleží na šatech :-D
Markét, já ještě nevím, ale prý to holky dělají tak, že ho v den svatby dají na prsteník druhé ruky :-D nebo ho nechají doma 8-)
Profilova fotka
markét: tak jste se rozhodli jo?! Tak to je super. Budete bydlet s babčou,jo?!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?