Kladno nevěsty 2008

Ahojky, tak já jsem tu a co vy? :-D
1
2
34
Profilova fotka
Já už taky ;-)
Markéto myslím, že s tím opálením by se bílé šaty mohly trochu tlouct :-( Tak proč ne jinou barvu šatů? Třeba šampaň nebo smetanové ? ;-)
Terezo poslala jsem ti ty webovky.
Profilova fotka
jsem tu taky :-D a co tamstim tématem??no když jezdíme na dovči,mám samé bíle věci a vypadám docela dobře :-) ale uvidíme na šaty času dost,horší je ta hostina
Profilova fotka
taky záleží na střihu... každá světlaá barva vypadá s opálením krásně...ona vlastně každá barva vypadá na opál.těle dobře,co?! :-) Děkuju, všíimla jsem si...mrknu na to
no možná, když nebudeš vyloženě na škvarek, tak to bude v pohodě 8-)
Profilova fotka
kostičko to máš pravdu,snad nepřijedu místo opalená spálená :-D ,ty jo už aby byl aspon březen mě ta zima ubíjí Vás ne? teodorko co říkáš na to kafe s vínem :-D
Profilova fotka
mě se zima líbí, ale v momentální situaci trochu překáží...brzdí nás od rekonstrukce baráku :-| vadí mi ta tma.
no není to špatný nápad, jen jsem na tom blbě s časem. Dělám v Praze a to dojíždění mne taky stojí dost času :-| a taky rodina a partner, měla jsem i problém najít den, kdy bych se mohla sejít s kámoškou, kterou chci požádat, aby mi šla za svědka :-S A ta zima a tma mě taky ubíjí. :-(
ale když už bude březen a já budu šílet z příprav, tak radši ať je listopad ;-)
Profilova fotka
Já taky dojíždím do Prahy.Ale chápu tě, kolikrát, když je volný den, dám radši přednost nej kamarádce, než třeba "cizím holkám" vyšinutých ze svatby :-D
Profilova fotka
A pro to si všechno postupně zařizuju už pomalu od teď... doma i v práci se my chechtají, že jsem blázen, že už teď zařizuju,ale s mou cholerickou labilní povahou jsem si jistá, že pak budu v klidu
Článek se načítá
Hm, taky bych nejradši už něco měla. Hlavně tu hostinu. Jak bude to, tak už budu klidnější :-) Jenže s tím taky nemůžu přítele pořád otravovat, když on zatím řeší vánoce. :-N Aspoň se rozhlížím a sbírám informace, abychom se pak na to mohli vrhnout :-D
Profilova fotka
JJ,holky od nás se také diví oni když se vdávaly tak to řekli 2 měs.předem a bylo to dnes toho je tolik,že se to musí zařizovat rok dopředu tak to kafe neprošlo no blbý nápad :-(
Jaký holky vyšinutý ze svatby? :-S Však není všem dnům konec ne? ;-)
Profilova fotka
Tím jsem myslela mě a Markét.
musím přiznat, že mám dny dost dlouho dopředu naplánovaný. Vím, co budeme dělat příští týden i víkend :-S Ale však to ještě nějak domluvíme. Holt do toho ještě ty vánoce no. Teď řešíme, co dáme rodičům :-| Jo tak mne napadlo, budete dávat děkovací dorty rodičům?
Terezo já to pochopila, byla to jen narážka, že nechápu, proč jen vy? Já už začínám taky mít tik :-D :-D
Profilova fotka
já ti dám,že jsme vyšinutý- :-D no možná jo,ale štastně vyšinutý
Profilova fotka
Já jsem jen někde zahlédla, že by byl docela dobrý nápad místo dortu třeba triko s nápisem: děkuju za dceru, děkuju za syna... nebo hrneček nebo něco takovýho...je to originální
Profilova fotka
Já to myslela v dobrým slova smylu!!!!!!!!
Markéto v tom hotelu se mi líbilo, jen to jídlo bylo poněkud jednotvárné a malý výběr. Ale pláž super a pokoj taky ušel :-)
No my asi dorty nedáme. To možná spíš víno a slovní poděkování, to je lepší ne? =-)
Profilova fotka
V diskuzích nebo na chatu prostě psaním kolikrát nejde vyjádřit přesně to, co chceš říct...to je fuk :-)
Profilova fotka
Holky já se loučím jedu k mým rodičům a pak do toho zlatého selete :-D ,zítra dám vědět mějte se a krásný pracovní den papapapapa
Profilova fotka
myslím, že rodičům je jedno, jestli je pohladíš slovem nebo jim dáš dárek... budou určitě šťastní za jakýkoliv způsob vyjádřením díků a úcty.
Profilova fotka
Ahoj markét!!
Ahoj Markét, ale zítra tu nejspíš nebudu. Asi až v pondělí. :-) Jsem zvědavá.
No asi máš pravdu. Vzhledem k tomu, že hostina se dělá hlavně pro příbuzné a kamarády, tak i to je forma poděkování ne? A navíc budou tak přecpaní, že by nás s dalším dortem možná i vyhodili :-D
Profilova fotka
Já tady taky o víkend nebudu...máme hodně práce na baráku, do toho nějaký návštěvy po kamarádech a oblíbené karty u babičky a dědy ;-)
1
2
34

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?