Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
ahojky holky :-) evi to je super to přestěhování...snad to bude lepší a co focení jak se povedlo?co sárinka? :-) já jsme ráda že mi to dneska odpadlo :-D už toho mám plné kecky :-N :-p :-D já čekám v úterý se 3 měs a 3 letým a ve čtvrtek s holčičkou jako je Sofinka :-) jak velký to nevím asi normální stromek a srmček :-) ale fakt nevím...dneska jsem byli na Zličíně ale ne v Ikee masakr :-p ty ateliérovky fotím tou 17-.80 která se podělala normálně když jsem to zapla děsně vrčela..a neostřila jako by se tam urval motůrek =-) tou 50 budu fotit ted prvně ty ateliérovky :-N tak jsem zvědavá... :-N naše malá byla s tchánovci na to letišti holky byli tam od 14 hod do 17 hod prý tolik jídla :-D mikuláš prý krásný malá na něj šahala x-) brala mu hůl :-D vůbec se nebála max si to užila domů přijela vysmátá x-) my zatím byli nakupovat dárky tak máme akorát pro babičku :-D :-p ted jsem namazala to linecké a končím jsem hotová :-p
Profilova fotka
Ahojky holky, jakpak trávíte víkend? Já měla včera to focení, naštěstí jen jedno, druhá rodinka to přeložila na příští týden, jejich malá měla teplůtku po očkování. Tomu chlapečkovi bylo 9 měsíců a byl boží, strašně vysmátej a fakt borec, už se uměla vyčůrat i vykakat na nočníček, fotili jsme ho na něm a on mi to krásně předvedl :-D Teď půjdu nahrát fotky na rajče, kdo bude chtít, pošlu odkaz a hesla do IP. Sárinka za to dostala zase moc krásné hračky od Fisher Price, mluvící naučnou knížku a takové vyvíjecí skládací koule a já bombošku, tu jsem spořádala celou u úprav :-D Z těch hraček mám radost, schovávám to už pod stromeček :-) Markét, jdu nahrát fotky na rajče, dělala jsem to v noci do 3,30h do rána. Petr jel včera s klukama na lyže,tak jsem tu měla malou, měla jsem obavy, jak to zvládnu, ale v pohodě, celou dobu jen koukala, bavilo jí pozorovat toho chlapečka a byla celé 2,5h moc hodná, jen jsem jí jednou nakojila, jinak jsem se jí nemusela všimnout, tak se mi moc ulevilo, měla jsem strach, aby neměla náladičku jako když tu byly holky. Sofinka je bombarďák, že se nebála takových postaviček, fakt dobrý :-) Mončo, tak to tě budu muset brzo navštívit :-D Toho fusaku je škoda a třeba po Pavlovi maminka ještě nějakej nevyhrabe?
Ahoj holky, přeju hezký víkend. Moc nestíhám sem teď psát, přibylo mi hlídání, tak lítám od jedné rodinky k druhé, ale penízky se hodí. Je tu pěkná zima, i trochu snížku, ale ne jako u vás! Občas sem skočím u jídla a mrknu, co nového, tak nejsem úplně mimo, ale stejně. Do toho tu byly návštěvy. Minulý týden jsme byli poprvé úplně nahoře na Eiffelce, bylo to parádní a krásně svítilo sluníčko, takže skvělý výhled, ale trochu jsem se i bála. Dnes se necítím moc dobře, něco na mě leze, ale musím to vyležet, ať jsem příští týden fit! Doufám, že jste všechny zdravé i s prckama, i nastávající maminky a užíváte si pohádkové zimy. :-) Už máte dárky? My jen něco objednáme přes net a zbytek dokoupíme v Praze. Kéž by tak byly letos Vánoce na sněhu, co? ;-) Užijte si hezký den, já se jdu kurýrovat!
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem vás minule ani nestihla dočíst, opět nám zamrzl internet a díky tomu, že teď už tolik nemrzne, tak to funguje. Stahuji fotečky a pak si vás snad dočtu ;-)
Profilova fotka
holčiny moje, tak jsem vás dočetla x-) Naštěstí toho nebylo tolik ;-) Jako bez netu se to dá, alespoň jsem ještě upekla 2 druhy cukroví, včera jsem se pokoušela o vanilkové rohlíčky, ale byl nějaký špatný recept, musím zkusit znovu ;-) Před vánoci ještě udělám vosí hnízda (Vašíkovi ode mne chutnají nejvíc ;-) ) a kokosové kuličky. Ale chyběli jste mi ;-) Hlavně musím ještě něco objednat. Evičko, jak jsi se ptala na bříško, tak už trošinku mám, ale dost se mi zvětšily hlavně prsa, musím si koupit novou podprsenku. U Vládíka se mi zvětšily až ve 3. trimestru. Jména máme: Vašík a Nikolka Sárinka má krásně fotečky na sněhu x-) Vládík v tom mrazu být nechtěl, ale dneska si to už užíval. Na sáňkách jsme byli, nevydrží dlouho, ale nějakou dobu ho to baví, ale chce tam ležet a ne sedět :-D Evičko, odkaz a heslo do IP ;-) včera jsme byli na mikulášské u nás v obci, bylo to super, měli hezký program, Vládík tancoval a koukal :-) Čerta se bál a hlavně bratránek, takže si i pobrečeli :-x Markétko, spaní po obědě je super, hlavně víš, že ti usne a je režim. Podle mě je to takhle nejlepší. Vládík šel dnes spát později asi o hodinu, protože tu byli naši a zatim ještě spinká, už 2 hodiny. Já minule koukala, že tam máte to Santé - oni je tam vyrábí? To je super kup ;-) Tak já myslela, že fotíš doma tou 50, nebylo by to lepší? Já vím, že jde o přibližování, ale zase to vykreslení . . . Moni, tak o krácení nemocenské nic nevím, tak si to zjisti. Prosím tě, nemohla by jsi mi tu bundu poslat poštou? Poslala bych ti za to korunky. Vůbec nevím, kdy bych se teď pro ní mohla stavit :-|
Profilova fotka
A tady nové fotečky: http://vevercata.rajce.idnes.cz/Vladi...
Profilova fotka
ahojky :-) evi tak to je super že jsi to focení zvládla :-) ;-) a ty hračky za to super :-) bonboška také :-D já chci odkaz s přístupem a heslem 8-) a malá je tedy frajerka jak je hodná to naše prostě neposedí ani vteřinu :-p ]-( :-N leni to je jasný penízky jsou před Vánoci potřeba :-) vy tam nemáte moc sněhu =-) myslela jsem že paříž je také zavalená :-N dárky už nějaké máme x-) ;-) jiřinko jak špatný recept?jako že nebyli dobré chutově? =-) to jsi šikulka..vosí hnízda a kuličky budu dělat také ale na ty je čas :-) hezké jména máte x-) x-) ta mikulášká je super je jasný že už to vládíček vnímá jinak :-N a bojí se :-x tou 50 budu fotit ted tak uvidím co bude lepší ;-) na fotečky juknu ;-) my měli super den x-) x-) dopoledne nákupy na zličíně máme už i dárky :-D pro malou objednnaé v intersparu saně za 899kč 8-) a za 300 ohrádka :-) zítra je přivezou tak tam jirka hned sjede :-) pak jsme byli na mikulášké v té hospodě u kámošky-dali jsme si výborný oběd polévku svíčkovou byli jsme tam od 12 do 16 hod :-N naše byla sluníčko mají tam hrací koutek oblíbila si kočárek tak to bude radosti na vánoce :-) dostane ho :-) pak tam přišli mikuláš čert naše naně jen koukala vůbec se nebála nějaké plakali :-x pak se tancovalo chdoila tam po sále a dělala tanyny fakt super :-) potkali jsme se tam se všemi z CH plus další z koníka..focení ty 2 pochopili a přijou po novém roce tak jsem moc ráda ted do vánoc mám už jen dvě :-)
Profilova fotka
jiřinko ty venku fotíš s bleskem? ty na sněhu super jak upadl chudáček...mikulášká bomba podobná tomu jako ta dneska u nás :-) velký sál super..ty masky sama bych se bála :-D :-D brr ošklivý čeri :-N a na saních bomba x-) x-) jak pije brčkem šikulka ;-)
Profilova fotka
Markétko, zkouším to s i bez, ale nevzala jsem externí, ale jen přídavný blesk. Musím si to pořádně nastavit, protože jsou fotky celkem tmavý a ne moc hezký. a ty fotíš jak? Bylo to moc hezké, krásně jsme si to užili. Je fajn, že vy také ;-) No já už taky většinu dárků mám, nebo mi má alespoň dorazit. S VAšíkem jsme se dohodli, že si nejspíše dáme k vánocům Turecko na jaře ;-) Něco menšího už pro něj taky mám. Leni, tobě už se to pěkně krátí, víď. Těšíš se?
Profilova fotka
jiřinko já venku fotím bez ;-) my máme hlavně pro rodiny..mi si dáme také nějako dovolenou :-) ale nehrotíme to vybereme až vybereme ;-) víte co nám dala tchýně? x-) perníkovou chaloupku je velká úžasná dělala jí sama dělala 4 pro sebe,pro nás,pro švagrovou a pro babičku fakt šikulka x-)
Profilova fotka
Ahoj holky, my meli pekne nabitej vikend tak jsem se na pc vubec nedostala, nastesti jste toho moc nenakecaly ;-) V sobotu tu byly holy z prace a pekly jsem cukrovi a mem 11 druhu :-D bylo nas na to 5. Kamil cely den hlidal maleho a byl to super relax :-) A dneska jsme vytahli sanky, pripevnili na ne korbick ua vyrazili jsme ven, bylo to super, jen jsem zvedava co na to budou rikat zitra moje ruce :-D a pak jsme jeli s nasima na namesti na punc a ted jsme byli u tchanovcu pro mikulase. Malej uz chrni jdu dodelat fotoknizky abych je odesla a pak padnu uplne mrtva do postele :-D Dam zas par fotecek na konika ;-)
Jiři, mrkla jsem na fotky, hezké. Máte taky moc hezký svícen, takový netradiční. Jo, těším se, po příletu jdeme hned s kámošema na pivko, už mi tu chybí, tady jedeme na víně, no pak mi bude zas chybět to jejich vínko, a v úterý ke kamarádům na vánoční večírek, a pak tradá domů na svátky! :-) Takže Vašík nebo Nikolka? Mně se vždy hrozně líbilo jméno Adam, ale nechci dávat po nás. Budu držet palce s tou holčičkou! ;-) Páreček bych taky jednou chtěla. Jéé, Turecko jako na dovču? Parádička, já bych nejradši jela někam k moři teď v zimě a nahřála si kosti. Uvažujeme na podzim za rok o Malajsii, uvidí se podle financí. Markét, nene, skoro žádný sníh. Jinak na fotečky jsem taky mrkla a moc hezké! :-) Takže ještě dvoje focení do Vánoc? Ať to hezky jde! Lenči, vaše fotky jsem taky viděla a malý je úžasný na těch vánočních fotkách, hezky jsi ho nafotila. Já už mám i teplotu, tak beru Paralen, snad se brzy vykurýruju. A to se tady každý den cpu chilli papričkama, prý mají hodně vitaminu C, ale nezabraly potvory! :-D Jo a už jsem prodala šaty, měla to na starosti kámoška, tak je dnes udala nějaké slečně z Brna, sice za míň, než jsem chtěla - za 6 tis., ale jsem moc spokojená! ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky holky :-) http://murynka.rajce.idnes.cz/Mikulas... fotečky ze včerejška nefotila jsem já neměla jsem foták...fotila jedna holka ze zrcadlovkou.. ;-) a pak jsou tam nějaké i z kompaktu.. :-)
Profilova fotka
už bude nové beremko zítra předělávají takže se můžeme zamknout x-) x-) x-)
Profilova fotka
Jiřinko, mě už to také napadlo, že poštou to bylo nejlepší. Zajíždět teď k Vám je dobrodrůžo. Napiš mi adresu do IP a za korunky na poštovné si něco kup :-N. Já jsem se teď vyspala a jdu dělat vosí hnízda, můj muž zase tvrdí, že já je umím nejlépe. :-D Dnes jsem byla na Andě a vše je O.K. Včera jsme byli na rozsvěcení stromečku a byl krásnej ohňostroj. Pak jsem musela zpívat a dostala jsem od manžílka svítícího soba se saněmi. Je na ven, ale já ho nutně potřebovala do obýváku, než budu mít stůl pod TV, bylo to tu prázdné.
Profilova fotka
leni, tak to jsi měla pěkný relax s kamarádkam, to je manžílek hodný x-) Je to potřeba ;-) Markétko, vypadá to hezky, to jste byli jen vy - 5 rodin? Já se těším zítra do herničky na holky, minule jsme nebyli. Mě to v tomhle počasí venku fotí docela tmavě, i když si nastavím lepší světelnost a nebo je mám rozmazané, když je prcek v pohybu, tak raději fotím s bleskem. Leni, tak to je dobře, že se šaty prodaly, takhle se teď korunky určitě hodí :-) Kolik jsi za ně dávala? Uzdrav se co nejdřív :-) Moni, a co takle nějaká fotečka s obýváčku a se sobíkem? Adresa do IP ;-) Moc děkuju x-)
Profilova fotka
Jé pečeníčko s kámoškama, to by mě také bavilo. Já vosí hnízda nemám, nemůžu najít formičky :-( . Tak jsem upekla bublaninu. Pavel mě zásobuje ovocem tak hojně, že to nestíhám sníst. Naštěstí mám v pořádku cukr, tak se nemusím omezovat. Evi, odkaz na fotky sím. Leni, Pavel je také pěkně nakřáplej. Celý víkend jsme odpočívali, pili čaj s medem a manžílek je na paralenu a cibuli. Poprvé nic nedělal. Akorát večer jsme byli na kartách u kamarádů a vyhráli jsme jako rodina 10Kč :-N , ale chtěli mi Pavla diskvalifikovat. Trochu podváděl :-N
Profilova fotka
Ahojky holky, byla jsem teď v jednom kole, teď jsem si udělala pauzičku od práce a dočetla :-) Novinka dne, dneska jsem dala malé tu křupku a ona si ji žižlala a pak jsem jen tak zkusila říct, dáš? a ona ji normálně odtrhla od pusinky, natáhla ručičku a strčila mi ji do pusy!!! x-) A dělá to furt, nebyla to náhoda, hned jsem to i natočila, pak to fouknu na rajče. Vůbec nechápu, jak může věddět, co jsem po ní chtěla, nikdy jsme jí to neukazovali ani neučili.. no mám z toho strašnou radost x-) Jiřinko, prohlédla jsem fotečky, Vládíkovi to moc v té kombinézce sluší, je to paráda x-) ta blondýna na Mikulášské je určo tvoje švagrová, viď? Je děsně podobná Vaškovi a až teď jsem si všimla, jak je Vašek hodně podobný mamince :-) Jména máte vybraná pěkná, Nikolku má kámoška, zkratka Niky je super x-) Markét, taky jsem shlédla fotečky, je vidět, že jste si to hezky užili, pěkná akce :-) Sofince to tam moooc sluší, no vám samozřejmě také :-) Odkaz na to sobotní focení hodím do IP. Leni H, ty jsi normální šílenec, 11 druhů???????????? mi fakt spadla čelist :-D co jsi vše pekla? Ale je fakt, že s kámoškama je to zábavnější a muselo to odcejpat. Těším se na fotečky, ty Vánoční byli nádherné :-) Leni, tak jak je, už je to lepší? Jaký byl výhled na vánoční Paříž? fotila jsi? musela to být nádhera x-) S těma šatama je to super, že se zadařilo :-) Mončo, to s tou diskvalifkací mě pobavilo :-D Zdá se mi to nebo máš teď Pavla víc doma? Je to určo super, viď :-) Odkaz na fotky taky písnu do IP. Tak a já jdu pokračovat v práci, akorát jsem u vás pěkně povečeřela :-)
Profilova fotka
evičko povečeřela jo :-D :-D dobrou chut ;-) děkuji za IP ;-) už jsem koukla ty upravuješ všechny?? :-N koukej fakt dělat výběr jinak nad tím strávíš milion času.. :-p :-p to s tím dáš gratuluji x-) ale je to normální :-D všechny děti co si píšu na MK kolem 8 měs nabízejí jídlo hračky a dávají to ;-) ani je to nemusíš učit naše to dělá do ted a i mi to nechá :-D nějaké miminko to dá ale hned vezme a jde pryč :-D jiřinko byli tam 3 rodiny z CH plus my a pak dakší 2 rodiny ;-)
Profilova fotka
my už spíme :-) byla tu mamina dala jí k mikuláši dřevěnou mašinku byla nadšená x-) tak se s ní vyřádila já jukla na MMB a objednala nějaké věcičky :-)
Profilova fotka
Markétko, co je CH? Evičko, také gratuluji a chápu, že máš z toho radost x-) Každopádně z každého pokroku, viď. To je jasné. Máš pravdu, je to švagrová a jsou si s Vaškem dost podobný. Vašek je celá mamča, ale když byl jeho táta ve Vaškovo věku, tak si byli taky hodně podobný. Také se mi líbí Niky ;-) Ale je tu veliká šance, že to bude Vašík :-D Moni, jaké používáš formičky na ty vosí hnízda? já si koupila minule ty oddělovací, ale raději pořád používám ty klasické vyklápěcí, co byly už dávno. je mi to pohodlnější. Tamty bych ti mohla poslat za tu bundu, nemám je ani rozbalené :-D
Profilova fotka
Mě se také moc líbilo Nikolka-Niky a pak Viktorie-Viky ;-) Evi, mám teď Pavla opravdu víc doma. Částečně je to autem a částečně tím, že firma je jeho a o víkendech už pracovat nechce. Za to jsem hrozně ráda, jestli to vydrží, tak i s prckem to bude fajn. Akorát večer chodí pořád pozdě, ale to nevadí, když je o víkendu doma.
Profilova fotka
jiřinko chorvatsko 8-)
Profilova fotka
holky já jdu na telku zítra už nepůjdou stránky tak se opatrujte a v pátek se snad najdeme :-D :-N
Profilova fotka
JIřinko, já používám ty klasické, dostala jsem je od babičky, jiné ani neznám. Ať tě ani nenapadne mi nic posílat, to je snad normální, že ti tu bundu pošlu, když jsi jí tady zapomněla. Evičko, já mám občas pocit, že nám ty děti rozumí, jen prostě když chtějí, dělají, že nerozumí. Tak soba V8m neukážu. Sice jsem ho vyfotila, ale došla baterka, zkusila jsem další dvě a všechny jsou kaput. Musím najít nabíječku. Mám pocit, že jsem jí měla v ruce, jenže, kde je teď?
Profilova fotka
moni ty jsi to napsala přesně :-D :-D oni rozumí jen když chtějí :-D :-D
Profilova fotka
Jako chlap
Profilova fotka
Jéééé, tak až v pátek, to zase udělám věcí :-D Ale na sobíka se moc těším, ten by se mi taky líbil. Nevíš, kolik stál a kde ho pavel koupil? Viktorku chtěl Vašek, ale Viktorie Veverková je dost složité :-| Viky je moc hezké x-)
Profilova fotka
:-D :-D :-D to je fakt, že chlap slyší jen když chce :-D :-D :-D Markét, ty mi taky zkazíš každou radost, já měla dnes pocit, že je geniální :-D Neupravuji všechny vyfocené fotky, některé stoji za prd, ale prostě je mi líto kolikrát smazat takovou tu, co není úplně echt, když s emi něčím líbí, ale musím to začít dělat, protože se z toho jinak zblázním a zbytečně to pak kazí dojem těch krásných :-) copak to tvoje poslední focení, už jsi nám ho ukazovala? Mně se dnes ozvaly zase nějaké dvě známé tady téhle, co jsem teď fotila a jedna od té minule, takže musím do příštího týdne stihnout 3 focení a to jsem ani cizí fotit původně nechtěla, je to strašnej žrout času. Jiřinko, i Vašík by byl dobrej, Vládík a Vašík, to je pěkné, všichni chlapi by měli stejné iniciály :-) No malá mě dnes potěšila, tímhle fakt strašně, protože je to pořád takové miminko a strašně mě dostává, když se takhle projeví :-) No a co se teď nestalo.. jsem zabraná do práce, Petr byl v koupelně, malá si hraje na dece, potichoučku, tak si jí nevšímám a makám.. pak jsem si šla něco tisknout vedle do pokojíku, byla jsem tam tak 15min, vrátím se a malá od hlavy až k patě totál černá.. nějakým způsobem docestovala z hrací deky ke krbu a jelikož chvíli předtím Petr vyklízel popel, tak pod ním byl ještě pěknej bordel a malá se tam pěkně vyrochnila :-D nemusím vytírat, je to moje zlato, udělala to skvěle za mě :-D Pořád ještě neleze, ale kam chce, tam se potvůrka dopřetáčí a tak nějak dorotuje :-D Holky, to se "uvidíme" až v pátek? :-o To je jak naschvál, taky dneska napadlo nových 15cm sněhu, do města se jet bojim, se tady asi bez vás zblázním.. že bych začala uklízet nebo tak něco? :-D
Profilova fotka
jiřinko :-D :-D to budeš mít minimálně 15 druhů :-D :-D evi nekazím máš geniální dítě x-) x-) chápu já z toho měla také radost to je jasný ;-) já jsem ted focení rušila kvůli tomu objektivu ale i času..je to strašný žrout času :-| po novém roce si to asi půjdu hodit jak píšeš chtějí další a další... :-x uklízej :-D :-D však budou vánoce :-D moni na sobíka se také těším :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?