Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Markét, táhnout hypotéku, nájem, domácnost, rekonstrukci a 4000Kč plyn a 2000Kč elektřinu, to jsme prostě nezvládali, platili jsme to jen po 300Kč. Dávám na stranu peníze z nájmu, tak snad nás to nepoloží.
Profilova fotka
moni tak to jo to jsem netušila ani že to jde.. :-|
Profilova fotka
Ahojky holky, tak dneska jízda masakr, ještě do města to šlo, ale pak začalo sněžit, veliká vánice, a když jsem v 18h jela zpět, tak všude stáli už kamiony a druhý pruh jel krokem, cesta domů, co mi obvykle z města trvá 15min, trvala teď skoro 3/4h, no síla, zítra nikam nejedu, maximálně na procházku se sáněma, máme tu už po kolena sněhu :-) Mončo, ten záchod je dobrej :-D Ono ti bylo dnes zle? Ty by jsi tak zasloužila!!! S tím topením mě to mrzí, máte ten krb dobře zapojenej? I když jsme to tu vlastně řešily, že to může být taky absencí zateplení, viď. My i teď v mrazech topíme jen večer tak od 19h do 23h, než jde Petr spát a vydrží tu příjemná teplota do dalšího večera, ještě jsme elektriku nezapnuli, já se pro změnu na vyúčtování těším, loni nám vraceli spoustu peněz :-) I když letos jsme chvíli topili jen elektrikou, když jsme si přivezli malinkou z porodnice, tak snad jsme toho moc nepropálili. Markét, prohlédla jsem fotečky, ale všechny jsem už průběžně viděla na fb nebo koníkovi, Sofince to moc sluší, ta kombinézka se ti povedla :-) Jak jsi psala, že tě nechává už spousty nedostatků ledově chladnou, já to mám taky tak, od té doby, co je malá na světě, tak už na ničem nehledám mouchy a je mi všechno víc jedno, před rokem jsem ještě šíleně prudila, že není hotové tamto a tohle, dávala Petrovi šibeniční termíny, aby makal, a letos se neudělala ani pětina z toho, co bylo v plánu a je mi to fuk.. jako mrzí mě, že nemáme hotovou ještě tecchnickou místnost, že nejsou vyklizené děcáky, že není plot, zámkovka, zahrada, omítka na domě... ale vůbec na to nemám myšlenky a netankuje mě to tolik :-) Jiřinko, tak s Vládíkem už musí být velká bžunda :-) a jak ti je, co bříško? a máte vlastně už vymyšlená jména? Jinak nechala jsem si na počkání v tescu vyvolat pár těch fotek, teď Sárinky ty vánoční a jako motýlka, to hend několikrát i pro babičky, a pak Kačku, tak u nich na monitoru to vypadalo stejně jako na mémm, říkali, že to tak bude tedy vypadat i po vyvolání, ale na některých jde někde tak zvláštně třeba pozadí do růžova, nebo i kůže, ale je vidět, že je to chyba toho stroje, takže jsem zjistila houby, ale aspoń konečně budou mít babičky pár vyvolaných foteček na ukazování :-)
Ahoj holky,tak jsem konečně dojela domů....,jela jsem tři hodiny z Prahy a celou cestu na dvojku....ani dálnice nebyla posypaná prostě nic! Někde kolona kamiónů přesně jak píše Evička,a ty blbci se ještě předjíždějí ,tudíž bloknou oba pruhy! Z Motola do Řep jsem jela hodinu! Normálně se to jede 15min.! V Praze na křižovatce do menšího kopce jsem zastavila na červenou a to byla konečná! Nemohla jsem se už rozjet,no síla!!!!Hlavně že platíme! ]-( Mončo,záchod BOMBA!!! :-D Ty už žiješ Vánocema,viď?Dobrej nápad...,hlavně že jste sehnali ten poklop,jak jsme se bavili. Já se chystám teď do Lutzu na nějaké ty ozdoby.... Evičko,ty jsi nechala vyvovat ty fotky? A vypadají stejně krom toho pozadí,jo? To je asi jejich chyba,ne? Markét,nevím jestli jsem už nepsala,ale fotečky jsou pěkné! Sofí má pěknou soupravičku x-) ,sluší jí to!
Profilova fotka
holky nestrašte :-( manžel pojede z letiště někdy půlnoci.. :-x moje mamina jela ze zličína v 16 hod a také prý masakr.. :-( evi já myslím že ty fotky budou o.k co já nechávala vyvolat..byli stejné jako na monitoru..žádné drastické rozdíly 8-)aha ted to čtu chyba stroje?? děkuji za IP už to vím :-D :-D prostě mě to jen překvapilo že jsem zazmatkovala :-p :-D jasně že nějaký poukaz udělám..jen nechám vyvolat a zaletovat :-) tak to máme stejný s tím pruzením já když si vzpomenu jak jsme se hádali kvli fakt kravinám :-N a ted přijde tchýně a řekne že němáme balkon vjezd já mávnu rukou a řeknu vše bude :-D :-D ale dříve by mě to tak točilo :-p :-p děkujeme za pochvalu :-)
Profilova fotka
Evi já jedu zítra k doktorovi a od té poslední fotky u nás napadlo dalších deset čísel sněhu, tak uvidíme. Markét, zálohy si přeci nastavíš jak chceš. Evi u Vás to s tím teplem nechápu, ale je fakt, že topení v podlaze dlouho sálá, vidím to v koupelně, tam to na chvilku zapnu a po vypnutí je podlaha pořád pár hodin teplá. Ty radiátory fakt ne. Z krbu je super teplo, ale nemáme dřevo, zatím
Profilova fotka
Moni, no asi to pode tou podlahovkou, protože je fakt, že v ložnici, kde není, ta teplota mnohem rychleji. Zkoušela jsi obvolat ty pily, jak jsem ti psala? Ty krajinky vychází fakt dobře a nějakého UK nebo tak na rozřezání by jsi určo sehnala ;-) K těm zálohám, já teda taky myslela, že ty jsou pak danné podle minulého období, kolik člověk propálil, tolik pak musí platit zálohy, teda s elektrikou to tak máme.. Zítra hlavně opatrně, v tom sněhu je to fakt masakr. Markét, no Tesco na vyvolání příště fakt nebrat, sice fotky hotové během 10ti min, ale nedá se to srovnat s kvalitou fotek vyvolaných jinde. S tím zaletováním poukázky je to dobrý nápad, ale i bez toho by to bylo myslím dostačující. Kačko, no to musela být teda cesta domů a má být bohužel ještě hůř :-S Těch fotek jsem nechala vyvolat jen pár, abych je viděla v reálu. Ty na nich vypadáš stejně,prostě božsky :-)
Profilova fotka
No my každopádně žádné předchozí období nemáme :-D. Zatím jsem dřevo nesháněla.
Dobré ráno :-) http://www.cukrovi.kvalitne.cz/ukazka... jen pro inspiraci...... ;-) ,ty co jsou doma a mají čas... :-D
Tak jak to u vás vypadá dneska,když celou noc sněžilo.... Evi,mě se strašně líbí ty fotky jak tam je malá v tom růžovém,opravdu je to kočka!!! Jinak si dobrá,že jsi takhle jela s malou do města v tomhle počasí,já bych maximálně vytáhla ty saně kolem baráku... :-D Mončo,ať kontrola u doktora dopadne dobře!!! :-)
Profilova fotka
Dobré poledne holky, tak u nás je to jak na horách, všude po kolena sněhu a -10, tak bych chtěla jít konečně na prochajdu s těma sáněma, ale není to moc velký mráz na malou? Ale svítí sluníčko x-) Kačko, odkaz na cukroví super, osobně ale letos ještě péct nebudu, vždycky nás zásobujou maminky, chci začít péct, až z toho bude malá něco mít, já ráda vzpomínám třeb ana ty předvánoční časy, když jsem mamince pomáhala jako malá s cukrovím a tak :-) To mě těší, že se ti ty fotečky malé líbí :-) No včera byla cesta fakt hustá, jak všudew ležel sníh, dnes je to prý aspoň už ve městě protažené a silnice dobré, ale stejně se nikam nepoženu. Jak se ti jelo do práce? Mončo, držím palce, dej pak vědět, jak u dr.
Profilova fotka
ahojky tak mám další 2 druhy cukroví rohlíčky a linecké x-) x-) krásně to tu voní x-) evi u nás je také jako na horách zima sníh :-D hodně sněhu malá mi spinká potom asi také půjdeme na chvilku ven aby vyvětrala :-) jinak já peču letos i loni i předloni kvůli nám a manželovi běví mě to x-) a hlavně letos bude jíst už i malá :-) tak to dělám i pro ní :-) ale s tím pomáháním si na to také pamatuji x-) jj s těmi fotkami máš asi pravdu je lepší jít do nějakého vyzkoušenného fotolabu ;-) kačko super recept ale už asi nic dělat nebudu má 3 druhy mamka dá další a pak 3 nepečené ;-) tak nechci to zakřiknout ale najeli jsme na spaní po O x-) x-) vstáváme tak kolem 7 ráno dopolko jí vůbec nedám spát a od 12 mi spinká v postýlce dneska ještě chrní :-) a pak jde večer a super :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Markét, tak to vypadá dobře, s tím spinkáním, viď :-) nechápu,kdy to všechno děláš, já se teď teprve rozkoukala, učesala a tak :-D Venku je úžasně, jdu malou nabalit a hurá do sáněk, jsem zvědavá, co na to bude říkat, doufám, že mi pak bude chtít bejt ještě v kočáru :-D Udělám pár prvních foteček na sněhu, už se nemůžu ven dočkat x-) Mončo, teď jsem zjistila, že máme před okny taky sýkorky, strašný hejna, jak je to tu neposekané a koukají ven na jednom místě ze sněhu různé šlahouny rostlin, tak je to úplně obsypané ptáčkama,metr od okna,paráda x-)
Profilova fotka
kuk :-) také jsme byli venku spinkala do 14 hod :-) ale venku je pěkná zima jen na 40 min a byli jsme zmrzlý :-N ale nebrala jsem kočár a malá šla po svých celou trasu x-) x-) x-) šikulka moje a jdu si takhle bez oeněz samozřejmě :-p :-D a byl tu zase výprodej obuvi to Sante jestli jste o tom někdy slyšeli?ptala jsem se na ní na zimní a měli super krásné botky 10 šedo růžové za 450kč 8-) tak říkám paní že se tam vrátím malou jsem hodila domů vzala koruny a šla a oni mi je enchali za 250kč x-) :-D :-D prý k ježíšku je to ta zdravotní obuv se žirafkou :-) tak jí je schovám pod stromek a dorazila čapka od kámšky další hačkovaná :-) evi tak jaké byli sáně?my je koupíme asi zítra :-D jak dělám těsto jsem dělala dopoledne hlídal jirka to bylo za hodku hotové a upečené to jsem dělala když spala a to už je hračka bylo to za hodku a půl :-)
Profilova fotka
pardon botky 19 ;-) :-D :-D
Profilova fotka
Markét, tak to je super kup!! x-) A copak Sofinka říká na sníh? My byly venku taky jen něco málo přes půl hodinky, sáně super, jak jsou menší, tak jsou i lehounké, takže jsem si je v klidu i s ní vynesla ven i dovnitř, přes závěje na cestu a tak, no mám radost a malá vypadala taky spokojeně, koukala a málem mi to zalomila, tak jsem hnala domů, protože v tom mrazu jsem nechtěla, aby spinkala.. Udělala jsem pár foteček, dala jsem je na koníka, tady odsud: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/eva...
Profilova fotka
evi to je kup mám z nich šílenou radost :-) x-) x-) sáně super x-) x-) jak je tam zachumlaná je krásná x-) x-) http://www.modrykonik.cz/fotoblog/mur... také 3 fotečky v jiné kombinézce..
Markét,tak ty máš takhle napečeno......jsi šikula! :-) Kdybych byla doma,taky bych pekla...Malá má zase krásnou kombinézku!! x-) Moc jí to sluší! A to je dobrý kup s těma botičkama ,když jsou zdravotní. Evičko,nádherné fotky. Sárinka je úžasná jak je tam zachumlaná,úplně jí to závidím! Mončo,tak co kontrola?? Dneska je fakt venku šílená zima a na víkend hlásí ještě větší mráz... :-(
Profilova fotka
Ahoj holky, já nebyla na kontrole, jen na krvi kvůli cukru a zase ty mé protilétky. Takže nic nového. Pobavila jsem se v práci, dostala jsem 600Kč hrubého přidáno pod 1.11. no a od 1.1.2011 by nám to měli zrubat :-D . Také jsem se dozvěděla, že mi budou krátit nemocenskou kvůli tomu, že dlouho marodím. Nevíte o tom někdo něco? A mám těhotnou kolegyňku :-) Jinak jsem si v Tescu koupila krásné vánoční utěrky ve vanilkovo zlaté barvě 3ks za 61Kč a holky do neděle mají slevu 3O% na dětské oblečení. Evi ta fotka je suprová. Já také počítám, že příští zimu vyjedeme v sáňkách. Musím sehnat starý zimní pytel, nám bohužel vykradli sklep a ukradli i fusak z pravého beránka po mně :-| . Holky, já se ráno rozčílila. Vyjedu si těch našich 100m co máme barák, je to slepá ulice, končící naším dvorem, Jiřinka ví a na konci kupa sněhu. Silničáře u nás nezaspali, ale nenapadlo je nic jiného, než nám to nahrnout do vjezdu. Ještě, že byl doma Pavel. Ten celé dopoledne uklízel sníh :-N .A kočky už byli znovu venku, chodí pouze po odhrabaných chodníčcích, fakt super. Zítra mi přijde návštěva, dvě kamarádky s prckama, to bude zase rošambó :-D. Tak jsem upekla alespoň perník, když nemám perníčky. Už jsem našla recept, ale asi budu dělat jen vosí hnízda, jsem lenoch. Také mě od včerejška bolí břicho a ta pitomá žáha, tak od odpoledne odpočívám.
Profilova fotka
Ahojky, asi si užíváte sněhu a sluníčka :-) . Včera mě pobavil Pavel. Poslala jsem ho koupit pití pro dnešní návštěvu…pro holky. On nějak pochopil, že přijede Evka s Kačkou, kyž jsem teď byla u Evky. Přišel a říká, kopil jsem lehkou kolu pro Kačku, já na něj tak koukala a on mi řekl, že určitě drží dietu, když se ošklíbala nad sváčou, co jsem udělala na cestu do Plzně a zkoumala, jestli v ledové kávě je cukr. To mám vnímavého muže co :-D :-D :-D ? Takže Kačí, máš tu dietní kolu :-N :-D .
Ahoj holky... :-) ,kde jste všichni?? Snad necouráte venku v tom hnusným mrazu.... =-) A nebo pečete o sto péro.. ;-) Cože Moni????? :-D :-D No tak to je pecka!!! :-D Že manžela pozdarvuji!!! Já jsem se neošklíbala,když jsme jeli tam,tak jsem byla po snídani a potom jsme měli výborný obídek u Evičky a pak jsem měla plný ruce práce cestou domu,takže žaludek byl tak strachem stažený,že nebyla chuť. Dokonce jsem nejedla ani tu večeři kterou měli pro mě připravenou na tom sezení.......takže žádná dieta....A Colu...,když už,tak pořádně ,,tvrdou,, light mě fakt nechutná.... :-| Ale to se povedlo!!!!!!! Tak já na ní přijedu až pojedu kolem..... ;-)
Profilova fotka
Já mu to vyřídím :-D . Já pořád čekám na kamarádky, je to složité zorganizovat přesun dvou malých dětí, které každé spí odpoledne jinak
Profilova fotka
TAk jsem tu zůstala sama. Jedna kamarádka nenastartovala auto vůbec, jedné nejdou otevřít dveře a ta poslední má auto pod sněhem a protože je ve 33TT, tak to odhrabávat nebude :-( . Nikdo za to nemůže, ale je mi to líto. Celý den jsem uklízela, pekla a dělala něco na zub. Ach jo, to počasí ;-(
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad si vás večer dočtu. Jen jsem chtěla říct, že jsme od středeční vánice byli bez internetu a před chvílí se nám ho konečně podařilo nahodit ;-) Ale je fakt, že jsem takhle stihla tolik věcí, když jsem neseděla u počítače :-D Jinak tu středu u nás byly 3 auta v poli. Vaškovo táta jel večer z Ústí domů (byl u doktora) 3 hodiny a nakonec zapadli - naštěstí i mezi vesnicema jel pluh a dos
Profilova fotka
a dostali se domů x-) Byla to síla, mě stačilo jet dnes do Mostu :-S
Profilova fotka
Jiřinko, ony sem ani nedojely. Oblékly děti, vytáhly je ven (bydlí všechny na jednom sídlišti), oběhly všechny auta a zase ty zmrzlé děti táhly domů. Teď mi volaly, jsou u jedné z nich, jenže já nemám auto, jinak bych jela alespoň já k nim. Takže se doma urputně nudím ]-(
Profilova fotka
ahojky holky venku je opravdu zima... :-( brr nedá se tam moc dlouho být 8-( moni manžek je fakt všímevej to je hustý s tou kolou :-D :-D kačko my byli na plavču pak něco nakoupit lidí jak nasráno 8-( :-N všichni blbnou :-N moni to je pech :-( ale je jasný že v tom mrazu to s těmi autami není jednoduchý :-| jiřinko to je vid kdyby nebyl internet :-p :-p no a mě odešel objektiv dneska poslán na reklamaci..nějaké lidi jsem přeobjednala na nový rok..a děti budu fotit tou pevnou 50 to jsem zvědavá..ale už jsme si moc lidí do Vánoc nebrala na reklamaci mají 30 dní..prý to může být dříve ;-) no uvidíme hlavně že byl v záruce :-x zítra berou naší malou tchánovci na letiště ma mikuláškou x-) x-) my bud pojedeme s nimi ale spíše pojedeme na nákup dárků x-)k večeru půjdeme sem do vesnice na mikuláškou...jsme zvědavá co malá na čerty :-D :-D v neděli máme tu mikuláškou u té kámošky z Chorvatska tak se moc na holky těším :-) holky kde kupujete stromek?my asi v ikee vyjde na 499 a když ho v lednu vrátíme dají nám zoátky 400kč formou šeku na nákuo v Ikee :-)
Profilova fotka
Markét to s tím stromečkem je super.My jezdíme na lesní správu, mají tam psy a srnku, každý rok se tam těším,
Profilova fotka
Ahojky holky, tak dneska byla fakt strašná klendra, brr. Teď jsme s Petrem odstěhovali od zdi kolébku a kytky vedle do místnosti, abych na zítřejší focení mohla mít to bílé plátno u bílé zdi a neprosvítalo do šeda, tak jsem zvědavá, zda to pomůže :-) Hned je tu ten prostor o hodně větší a už tam vidím tu obr jedli jako loni x-) Mám zítra fotit dvě rodinky, jedna přide ve 12h a má chlapečka o 14dní staršího než je Sárinka a druzí mají zase o 14dní mladší holčičku, taky Sárinku a ti přijdou v 15h, takže mám náplň na celé odpol.. Petr jede s klukama na lyže, jsem zvědavá na Sárinku, jak to zvládne, ale jestli nebude moct spinkat jako když tu byly holky, tak to bude masakr, mám kdyžtak domluvené tchánojc, že přifrčí a vezmou si jí.. to bych byla poprvé za těch 8 měsíců bez malé, když teda nepočítám ten třídní sraz, vůbec si to nedovedu nějak představit.. no uvidíme. Markét, o tom stromečku v Ikee jsem taky slyšela, ale za těch 499 je to jak velký a jaký druh? Nás loni vyšla jedle do stropu na litr :-S Jé, zítra mikulášská? tak to jsem taky zvědavá, co Sofinka bude říkat na čerty :-) A co se ti stalo s objektivem? S jakým? Ta 50tka je přece přímo na focení portrétů nebo ty s ní nefotíš? Mončo, tak to je Pavel teda třída :-D a co koupil pro mě???? :-D Super kup ty utěrky, v neděli jedem na nákup, tak to tam obhlídnu. Potřebuji pro malou bodýčka s dlouhým rukávkem, ze všech už mi vyrostla. Jinak ten červený fusak na sáních je ještě po Petrovi, v něm mám ještě fusak od emitexu, byla jak eskymáček :-D Těch fotek je tam několik ;-) Silničáři u vás koukám taky chytří, nám udělali něco podobného, jak tu protahovali naší ulici, tak od toho rádla nám nechali tu horu sněhu přímo před autama na tom vjezdu, takže Petr si taky pohrál s lopatou. Přijde mi, že se tím ti blbečkové baví, loni to bylo to samé. Kačko, jak sji to nakonec vymyslela s ozdobama? už jsi nějaké objednala? Jiřinko, tak to si už asi ani neumím představit být doma 3dny bez netu, nestýskalo se ti? :-D Je mi jasný, že jsi musela zvládnout hafo věcí, ten net je šílený žrout času. Copak Vládík a sníh? :-)
Profilova fotka
Dobré ráno. Já mám tvářičky, jak broskvičky. Byli jsme na zahradě na barborce a zlatém dešti. Teď to Pavel rozváží po babčách. Venku je to jak v Mrazíkovi a vylézá sluníčko. Evko, pro tebe? Plnou lednici :-D . Ty staré fusaky jsou super, člověk se o ně nebojí. Mě fakt mrzí, že nám to čajzli.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?