Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
ježiš, co se mi to povedlo? to se moc omlouvám :-N Holky, jak je to s mrazem a procházkama, na jak dlouho můžou dětičky v tomhle ven?
Profilova fotka
já dělala asi z půl kila mouky :-) a je to akorát :-) kačko když je hezký objekt fotí se hezky :-) ;-) to mi věř 8-) evi a má už malá zuby? =-) my asi ven nepůjdeme pořád se to drží hodně pod nulou.. :-| ted spí v postýlce x-)
Ahoj holky, já normálně už nestíhám ani dočítat. Sofinka nám dneska taky vůbec nespala, je chudinka nastydlá a tak nemůžu vůbec dýchat. Takže jsme vstávaly ve 2 hod. ráno ]-( Dokonce nechtěla ani papat a to je u nás co říct :-D Tak je mi jí moc líto. No a nemluvě o tom, že já jsem jak přejetej pes, jelikož jsem vůbec nespala ]-( Evičko koukla jsem na fotky a jsou krásné, kačce to tam moc sluší ;-) Zdají se barevně výborné, ale pořád mám pocit, jako by to pozadí bylo zmuchlané. Vím, že jsi psala, že to je tím prosvícením.. no ale jinka výborné. Nejvíc se mi teda líbí ty v té červené čepici a pak ty s tou růžovou organzou a nejméně asi v těch plavkách. Kačce sluší spíš výrazné byrvy, jako je ta červená ;-) Tot ale jen můj názor ;-) Mončo hlavu vzhůru, ledvina se druhá určitě probere. Oni na tom ultrazvuku taky nevidí všechno ;-) A k té dece, určitě si kup vlastní. Já naprosto souhlasím s Evičky manželem, že se ta deka hodně opotřebuje. Naše Sofinka teda alepoň na ní řádí takovým způsobem, že mám pocit, že to ani druhému dítěti nevydrží :-D Nehledě na to, že už jí máme tak oslintanou, že už to ani pračka nebere :-D :-D Markétko, prosím tě já jsem z tebe úplně hotová. Ty pořád uklízíš, pečeš, fotíš... jako to není normální :-D :-D Jak to, že já nestíhám nic z toho. :-o :-o :-D Já si celý den hraju s malou a nemám ani napečeno, ani uklizeno a dokonce nemám ani věnec :-o ]-( Nechtěla bys přijet na brigádu :-D :-D :-D
Evi, tak to je mi líto že mála takhle plakala....,že by už zoubky? =-) Evi,čepička je z Tesca :-) Už se těším na další fotečky Sárinky,moc jí to na fotkách sluší a jsem zvědavá na to bodýčko.. ;-) Markét opravdu? Takže když je něco pěkného tak se to fotí dobře? Ale zase když se mi něco nelíbí,tak to přeci nefotím,nebo ano????? Tomu fakt nerozumím....ale to je fuk,hlavně že to víte vy.. ;-) Jo..Evi..,já jsem měla jeden recept,kde jsem to množství měla jak píše Markét,na půl kila a je to akorát...potom jsem dostala další - že je dobrý ať ozkouším,no tak jsem to neřešila a potom to nemělo konce :-D mast - děkujeme za pochvalu a kritiku... :-) Já si teda osobně myslím,že na plavky fakt nemám...,ale Evka je šikovna a nefotila mé nedostatky... :-D :-D
Profilova fotka
martinko přijedu :-D :-D ne výhoda je manžel..prababička nahoře a babička vedle :-D a dělám když malá spinká ;-) třeba i po večerech focení trvá max 2 hodky a večer upravuji malé se to nedotýká ;-) dneska mám volno a jsem celá nesvá :-N :-D :-p jejda to mě moc mrzí :-( at je malinké brzičko lépe!!!!!!!ted to řádí hodně |-| drž se holka...to chápu že jsi hotová :-x kačko takže když ke mě někdo přijde na focení a je ble tak ho mám poslat domů =-) :-N :-D :-D to přeci nejde 8-) a jasný mě se hezké lidi fotí líp ;-) :-)
Profilova fotka
Evi, čepička je z Tesca, mně se líbila hlavně z toho důvodu, že to bílé lemování nekouše. Holky, já snad najdu ten recept a ty perníčky upeču. Jen nevím, co dělám špatně, ale mám je tvrdé jak beton. Každopádně mně chutnají a mamča s nimi zdobí stromeček. Taky jich mám vždycky tolik, že nevím co s tím :-). Já musím udělat vosí hnízda, to se po mně vyžaduje, jinak snad upeče babička. Já to moc nemusím. Holky Pavel mi přidělal krmítko prp ptáčky, to vám je romantika. Máme tu haldu sýkorek i vrabčáčky, sedím od nich v teploučku pod dekou maximálně metr a oni si hrají. Je to super. No, ale měla bych začít něco dělat. Pavel zapomněl vytáhnout popelnici, tak jsem těmi závějemi, táhla tu naší rudou krasavici 100m těmi závějemi. Byl to boj, ale jak mi pak chutnala vánočka s máslem a káva se skořicí
Markét,jasně...nevyhovující materiál a pryč--.... :-D :-D Né,to nejde,to je jasné.... ;-) Mončo,já s perníčkama také zdobím,ale jen větvičky co mám ve váze.......potom to krásně voní x-) Já je vždycky vyndám z trouby akorát - nedopečené a potom do krabice na balkon a oni změknou do Vánoc,proto je dělám kolem Mikuláše každý rok. Co jsi to táhla????? Ty jsi blázínek! Musíš být opatrná!!! Ale ta ptačí budka musí být krásná......musí to být pěkná podívaná.... x-)
Profilova fotka
Kačí popelnici, plnou :-N
Profilova fotka
Mončo, ty jsi blázínek!!! vždy´t to muselo být strašně těžké, nezlob. Ta čepička je super, budu jí malé dávat přes Vánoce i na ven :-) Podle mě budeš mít letos perníčky měkké, protože v baráku je vlhčeji než v bytovce a to dělá hodně ;-) Krmítko bych si taky přála, musí to být krásné x-) Copak kočičky na to, už si toho všimly? Martinko, to mě mrzí, že Sofince není dobře, tak ať se z toho kočička brzo dostane. A ty zalehni, hend jak usne, ať se taky zmátoříš. Jsem ráda, že se ti fotečky líbí, jen na kterých vidíš to plátno zmačkaně? Mně se to jeví už jen u toho hnědého někde, ale hlavně, že není zmačkaná Kačka.. Kačko, no asi zoubky nebo nevim.. ještě nikdy nebyla nemocná, ani rýmu, tak nevím, jak se chová když na ní něco leze, ale to si myslím, že ne, že bu´d jí třeba bolelo bříško nebo ty zuby nebo prostě měla jen špatné sny, fakt netuším.. Markét, ještě nemáme ani jeden zub a ani to na ně v pusince nevypadá.. mně prý první vylezl až v 9ti měsících, tak třeba je v tomto po mě a tento měsíc už s enějaký ukáže :-) Když budeš u těch brigád.. tady by to bylo taky třeba :-D
Profilova fotka
Evi, kočky se z toho můžou po...Ty síkorky už zjistili, že kočky jsou za sklem, takže choí až těsně k nim. Naše kočky řvou jak můžou, dokonce občas vystartují proti sklu. V pondělí byli poprvé na sněhu, Damián pak půl dne spal, teď už ani neotravují, že chtějí ven :-D . Holky ten můj concord asi starší za dobrou cenu neseženu :-( . Maminy se ozývají, ale mají jiné barvy než černou :-| . Nevíte, kde bydlí Borhyová, že bych se jí zeptala, jestli ho nechce prodat :-N Ty rýmičky u prcků musí být děs. Já už se ptala na tu odsávačku na nudlíky. Prý si mám pořídit tu na vysavač, jinak prý nic jiného nefunguje.
Profilova fotka
Mončo, to bude eldorádo se sýkorkama, až zase někdy kočičky vypustíš :-D Neboj vlka nic, na kočárek máš ještě dost času, on se nějaký objeví, budu se ti taky koukat. Mohla by jsi zavolat do pořadu Volejte Nově nebo jak se to teď jmenuje, s dotazem, zda paní Borhyová nechce prodat kočárek :-D K té odsávačce, já mám zatím jen takovou hadičkovou za 30kč, vysává se to pusou, malá teda ještě rýmu neměla, ale takové ty normál nudličky a holoubci s tím jdou dobře. S tou na vysavač jsou všichni spokojení, až jednou bude třeba, tak do ní asi taky půjdu nebo existují elektrické, tu bych nejradši, je to šetrné a výkonné a nemusí se dělat kravál s vysavačem, ale zase ta cena :-/ Jdu se dát do kupy a jedu do města, zkusím nechat vyvolat pár fotek na zkoušku Kačky a Sárinky a tak, abych viděla, jak to vypadá v reálu a jakej je rozdíl mezi compem a fotkou, abych se měla čeho držet při úpravách. Jsem na to děsně zvědavá :-) letos to bude moje první jízda na sněhu, tak mi držte palce, nikdy jsem se toho nebála a i mě to bavilo, ale teď z malou mi z toho není zrovna hej..
Profilova fotka
Ahoj holky, my dnes před 9 vyjeli do Mostu, že se projdeme po náměstí, podíváme se na stromek a to jsme jen vyšli z Centralu (obchodní centrum v centru města), mrkli se, jak je křivej :-D a zase jsme zalezli. U nás bylo -8 a v Mostě -6. Vládík si hned začal sahat na nosánek. Ale ženský s kočárkama venku byly. Nakoupili jsme - Vládík zbaštil celý rohlík, 3 bebe sušenky a 3 takové ty silné, dlouhé kukuřičné křupky, ale byl v pohodě :-D Jen nechtěl, abych tlačila vozík, tak jsem mu nedokázala vysvětlit, že to bychom daleko nedojeli - on v něm seděl a pořád mi z něho sundaval ruce a strašně se chechtal a chtěl, ať ho tlačím tělem ;-) Jinak na prcka také leze rýmička, včera se odpoledne kvůli tomu probudil, večer nemohl usnout a to nakonec spinkal celou noc =-) a teď se zase trápil při usínání. Evičko, možná opravdu zoubky, to děti prožívají špatně a nebo může taky ta rýmička. Taky se některou noc pořád budím a nespí se mi dobře. Chlapečkovi z vesnice vylezl první zoubek až ve 13. měsíci.
Článek se načítá
Profilova fotka
Evi tak jeď opatrně.
Profilova fotka
Tak u nás už zase chumelí
Profilova fotka
u nás také chumelí a hrozně =-) byli jsme s malou venku :-) tak dneska se jí to líbilo víc :-D x-) posílám fotečky z 12 měs...zítra nám je 13 měs..od koupání jste je neviděli tak jukněte ;-) jiřinko děkuji za IP na fotky juknu až malou uložím..jinak nestíhám :-p křivej stromek :-D :-p vládiček je rotáček vid ale už je sním legrace vid?já to vidím u naší tancuje zpívá :-D už to není to miminko a jak jsem nechtěla aby byla větší ted jsem za to moc ráda :-) už nejsem sama doma když je jirka v práci je to moje milované zlatíčko x-) x-) ta rýma :-( achjooo at se vám to nerozjede.. :-| evi užij si to ve městě :-) a opatrně s kočárem je to boj 8-( :-p moni ty sýkorky to je hezký x-) x-) http://murynka.rajce.idnes.cz/Sofinka... jsou tam i ze dneška ze sněhu :-)
Profilova fotka
Ty bláho Markét, malá už je velká. Ono to hrozně letí. Já nevím, jak to vidíš ty, ale mě se zdá, že je Sofinka celý táta ;-)
Profilova fotka
moni od narození je to celý táta :-D :-D
Profilova fotka
To teda, ten jí nezapře. Vyfotila jsem Vám, jak to u nás dnes vypadá, foceno za oknem, venku je na mě moc velká zima ;-) http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/m...
Profilova fotka
jako u nás x-) x-) krásný pohled na zasněženou zahrádku x-)
Profilova fotka
Markétko, už se těším, až uvidím nové fotečky. Těším se zase na momentky, už je ateliérovek až až x-) Jinak ti rozumím, podle mě každý každý měsíc, každý rok má své a já do teď vůbec nelituji, že Vládík roste. Prostě si to užívám a vychutnávám to, co dělá nového a pořád toho je hodně :-) Tady šíleně chumelí, vůbec nevím, jak to bude vypadat zítra, stačilo mi to tady na silnici mezi vesnicema, než jsem dojela na hlavní. Moni, venku je opravdu strašná klendra, stačilo mi přejít z domova k babičce.
Profilova fotka
Markét, super. Já všechny viděla, kromě těch v kombinézce, jinak vás sleduji ;-) Ta kombinézka je perfektní, mě by měla už co nejdřív dorazit.
Profilova fotka
jiřinko také už ateliérovek mám plné zuby :-p včéra jsem fotila jen tak zimu x-) to bylo zase něco :-) 8-) u nás také chumelí chumelí asi zapadneme :-N 8-( děkuji za pochvalu kombinézka je fajná x-) jaká ti dorazí? moni a co ty vůbec?jak se bydlí jaké je porovnání panelák versus domeček??? ;-)
Profilova fotka
Markétko, objednala jsem nějakou jetou za 400 :-| od Mexxu, prý je ve skvělém stavu, potřebuji jí hlavně sem, ale není sranda sehnat kombinézku. Ono i ty ateliérovky, co se koukání týče, přeci jen jsou lepší fotečky ze života ;-)
Profilova fotka
jiřinko je problém =-) já tuto koupila v CaA za 397kč...ale jinde jsem nekoukala to je pravda :-| tak nevadí víš co máme jetých věcí :-N kdo to pozná nikdo.. ;-) my spíme je od 6 vzhůru a spala sotva hodinu tak usnula beruška moje x-) já jsem si zapálila svíčky udělám svařáček..venku krásně bílo..a za 23 dní Vánoce :-D
Profilova fotka
Také přemýšlím nad svařáčkem, říznu ho trochu vodou. Já se vrhla na vánoční výzdobu, zítra musím uklidit, páč z těch krabic padal binčus, tak jsem to jen vyluxovala. Také jsem si zapálila komeníčka. Každopádně jsem zjistila, že se nám původní výzdoba nehodí, až budou korunky navíc, nebo výprodeje, tak něco pokoupím. Ještě Pavel musí rozvěsit světélka. Ovšem nějak jsem se přetáhla a strávila jsem dost času na WC, teď odpočívám :-|. Když už jsem tam strávila, tak jsem si ho vyzdobila, je to kýč, ale cvaknu Vám to, pak to ale smažu, páč by to zkreslovalo dojem o mém vkusu 
Profilova fotka
moni a co panelák versus domeček jak to vnímáš? ;-) ty jsis vzdobila WC :-D ?
Profilova fotka
Ano, WC :-N Markét, nic mi tu nechybí. Akorát se bojím účtu za topení a občas mě rozčílí věci, které se tu pořád objevují, jako ta voda atd. Ale do paneláku bych se vrátit nechtěla.
Profilova fotka
no jo plyn toho se ted také bojím :-N zrovna to chodí v prosinci ]-( loni jsme tu byli od listopadu a v prosinci přišlo 5 litrů =-) mě omejvali..ale babička tu předtím měla zálohy 300 kč :-N takže to bylo proto..ale uvidíme co letos ale doplatek to bude 8-( jinak pak to vychytáte první zimy atd jsou na prd..ale jak říkám pak to vychytáte ;-) a ty věci třeba po porodu přehodnotíš určitě věci na rozčilování.. :-N mě fajt vytáčelo loni vše..po porodu malé kdy jsme rodila o měsíc dříve bála jsem se co a jak už na vše hážu bobek..a že do ted nemám přimontovanou troubu mě nechává chladnou :-D a dřív by mě to točilo... :-N :-N
Profilova fotka
To nejde hodit za hlavu Markét, to se musí řešit, jinak nám shnije zeď. No, my měli loni nedoplatek 16 000Kč. Letos platíme 4000Kč, ale až od prosince, ale topíme od listopadu, takže to bude stejné. Jakmile nejdou platby i v měsících, kdy se netopí, tak je to nářez :-( . Náš záchůdek :-D http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/m...
Profilova fotka
moni :-D :-D :-D záchod nářez :-D :-D jj to chápu některé věci se řešit musí.. ;-) já jen uvedla příklad že mě dříve rozčilovalo vše ted mě to nechává ledově chladnou až to zaráží i mě :-N loni to bylo ale v paneláku ne?a vy neplatíte zálohy když se netopí?myplatíme zálohy 3 tis za plyn celý rok..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?