Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Holky, prosím...UŽ NE
Profilova fotka
moni já už nic neřeším neboj ;-) ani po IP :-N už chci klid :-)
Profilova fotka
dneska se těším na sněženky budete také koukat x-)
Profilova fotka
Jasný, tedy jestli Pavel vyleze ze sklepa. Má to trošku křivé, rozřízl si prst, sprostě nadává a už vypil asi deset kafí :-N . Ale chválím co umím. JInak kuřecí roláda s kaší výborná, teď jsem dodělala jablkový koláč s čokoládou ( zítra přijde návštěva) a vyndala jsem kachnu. Také jsem vyluxovala a už zas nemůžu. Jsem jak postižená. To bříško začíná pomalu překážet, ohýbám se jak důchodce a kloužou mi tepláky :-D , nevím, jestli mám mít tepláky přes pupek jak vesnická socka, nebo pod pupkem :-D :-D :-D
Profilova fotka
moni :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
ahoj holky, člověk se tu pár dní neukáže a najednou mám milion stran na dočítání... Jiři - v plavání pokračujeme, další kurz plynule navazuje, snad to Kačku nepřestane bavit co koncert, jak se líbil mimču? já vzala Kačku loni na Kabáty a dobrý :-D Marti - s tou váhou, Kačka před pár dny konečně přelezla přes 6kg 8-) Moni - držím palce, ať prcek ukáže i druhou ledvinu :-) Kačce na utz objevili blbý průtok nějakou cévou, ale nakonec vše OK v domečku máme super tapetu v obýváku x-) a koupelna je taky úžasná x-) k pokojíku - Kačka zatím pokojík nemá zařízenej, zatím je s náma v ložnici a pokoj budeme teprve řešit a s těma teplákama :-D :-D jsem z vesnice, ale nevím, která varianta je "lepší" :-D :-D ahoj Kačko, se zrovna ukážeš, když tu chybím ;-) pořád zavalená prací??
Profilova fotka
ahojky pavlí také jsme byli loni na kabátech :-D :-D tepláky vyřešíte :-D :-D to je dneska hnusně co :-( já mám asi chřipku ale musím se pochlubit naše umí dávat kroužky na tyčku x-) x-) má to dřevěné a dneska tam dala všechny na první pokus x-) x-) x-)
Profilova fotka
PAvlí, já také ne, proto jsem ještě v pyžamu, ale už peču kachnu a dělám z vnitřností polévku. Tfuj, ale manža jí miluje. Jinak včera z toho sklepa vylezl ve 23:00 a dnes bude spárovat
Profilova fotka
Ahoj holky, vim, zas jsem tu dlouho nebyla, nemam na pocitac cas a kdyz uz tu jsem tak jen rychlovka. Obcas si vas prectu,ale reagovat nestiham a nebo nemam k tomu co rict :-( kazdopadne jirinko moc gratuluju k ocekavanemu miminku!!!!! Moni koukala jsem na fotecky z baracku, jsem rada, ze nejsme jedini co maji loznici fialovou, dost lidi se tomu divilo,ale me se to libi, jsem z ni nadsena. A super krb, je zajimavy ;-) Jste se vrhly ve velkem na foceni jak ctu. Me by to taky bavilo,ale nejak nemam silu se s tim fotakem vic ucit, potrebovala bych nejaky rychlo kurz :-D Taky se pokousim zlakat manzu k nejakym atelierovym fotkam,ale zatim marne ]-( Jinak se mame dobre, i kdyz ja ted marodim a jsem jeste doma sama tak to neni nejruzovejsi,ale je to jen klasika podzimni nachlazeni a uz to snad konci tak zas bude fajn. Filipkovi je uz 5 mesicu, strasne to utika :-( doma mi nespi, usne jen u kojeni, tak jsem porad venku na prochazkach, v kocarku spi i hodinu :-D jinak ale v noci je to super, budi se jen jednou kolem 1 a pak az po 6 a nekdy se mi podari ze jeste do 8 spime, tak si nestezuju;-) Tady jsou zas nove fotecky http://www.modrykonik.cz/fotoblog/lle...
Profilova fotka
Ahojky marode . Malej je krásnej. Koukala jsem i na tvé bříško, já mám bříško tď ve 25tt, asi jako ty v 16TT, ale je fakt, že mám pocit, že teď roste rychleji. Máte krásný pokojíček, mám vybranou stejnou postýlku, akorát celou v té transparentní bílé. Prosím tě, kde jsi sehnala ty samolepky do pokojíčku? Můžu tě okopčit? Moc se mi líbí, jak je to veselé. Já váhám, mezi takovým tím romantickým pokojíčkem v modro-vanilkové barvě, nebo takovou veselou divočinou.
Profilova fotka
Moni, běž do divočiny ;-) Mě se to taky moc líbí a Vládíkovi udělám právě pokojíček podobný - miluje zvířátka, dá se říct, že aut si skoro nevšímá. Já měla spíš ten romantický a je to krásné pro miminko, které jen tak leží, ale pro Vládíka mi to už nesedí ;-) Ahoj Leni, nádherné fotečky a malej je opravdu krásný chlapeček :-) Zase buď ráda, že s ním můžeš takhle na procházky, hlavně ať mu to vydrží, my jsme s kočárkem začali bojovat asi od 4. měsíce a už se s ním nikdy nezpřátelil. A jaktože jsi doma sama? Já jsem ráda, že je Vašík dost doma a můžeme trávit odpoledne a večery společně. O víkendech ani nemluvím. Taky mi někdy přijede domů večer, ve čtvrtek má tréninky a občas o víkend vyjede na melouchy, ale dělá to pro nás. Pavlínko, miminko to zvládlo báječně :-)
Profilova fotka
Ahojky holky, jakýpak jste měly víkend? My tu dnes měli naše, a pak tchánojc, konečně jsem si hodila nohy nahoru. Malá byla kouzelná, furt se teĎ na všechny směje a je děsně kamarádská, nikoho se nebojí, je to paráda. Jo, nahrála jsem fotky z toho prvního focení rajče, tak kdo bude chtít, pošlu odkaz a hesla do IP :-) Leni, fotky úžasné, malinkej je moc krásnej, k pomuchlování x-) to je škoda, že nespí moc přes den, ale hlavně, že se vyspíte v noci :-) Brzo se vymaroď :-) Mončo, s tím pokojíčkem je to dilema, pro miminko se mi líví taky víc takové to načančané, ale pro starší, co už vnímá je určo lepší barevnost a divočina :-) A ty budeš mít postýlku teda v pokojíčku a v ložnici kolébku nebo jak to máš vymyšlené? Markét, tak jak je? A co malá, té nic není?
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak Vládíčkovi bylo včera 1,5 roku, tak jsem dala poslední fotečky: http://vevercata.rajce.idnes.cz/Vladi... Je to včetně nevydařeného vánočního focení, ale jen tak na kouknutí ;-)
Profilova fotka
Ahoj Evičko, já samozřejmě chci heslo ;-) No my jsme byli doma, já samozřejmě většinu času odpočívám a byli jsme na procházkách, už je zima veliká převeliká. Malá musí být k sežrání x-) Holky a co ten srazík u Monči, jak tenkrát navrhovala, nechtělo by se vám? Moni, my bychom mohli dorazit zítra dopoledne, jak jsi na tom? Na oběd už abychom pak byli doma.
Profilova fotka
Já měla 14444 odpověd, to je hezký :-)
Profilova fotka
Jiřinko, máš to v IP. Koukla jsem na nové fotečky Vládíčka, jsou krásné, ale je fakt, že ty u té zdi na tamty u zdi nemají.. ale je to taky tím, že Vládík moc nechtěl asi pozovat :-) V čem děláš těch víc fotek v rámečku? Jo a jinak vše nej k Vládíčkovo 1,5roku x-) Venku je fakt už strašná zima, včera večer jsme už museli i škrabat okénka na autě. Takový předvánoční srazík by nebyl od věci :-)
Profilova fotka
Jiřinko, zase to heslo. Evi, mě se také pro mimi líbí načančáno, ale nevím, jestli udělat načančáno, zkusit to tedy jen vymalováním a v roce to přeonačit na zvířátkový ráj s tím, že nábytek zůstane stejný, změnilo by se opět jen vymalování. JInak si zatím myslím, že postýlka bude v pokojíčku, dám si tam i postel pro sebe a kolébku bych dala do ložnice. Jak to dopadne ukáže praxe. Holky, já jsem otrávená. Venku je pořád tma, mě neustále pálí žáha a mám v krku knedlík a při sebemenší činnosti dýchám jak sentinel a to mi včera opět návštěva řekla, že nemám žádné břicho. Jsem líná, ale z té lenosti jsem otrávená. Fakt jsem asi divná. Včerejší návštěva super. Z polopracovní návštěvy. kdy nám kamarád bude dělat rošty do postele a různé drobnosti se vyklubala návštěva do dvanácti. Koláč měl úspěch, dokonce se snědla polévka a vše, co tu bylo a mastili jsme prší jak o život. Dlouho jsem se tak nezasmála. A to jsme nevypili ani kapku alkoholu, oni byli po tahu ;-)
Profilova fotka
Hlavně jich bylo hodně rozmazaných, jak jsem chtěla mít oba kluky v záběru, tak jsem třeba nestihla zaostřit, nebo to pak brala z větší dálky, aby se mi tam oba vešli a už to tak nevynikne, musela jsem ořezávat. A hlavně, fakt bylo hnusně a doma blbé světlo o proti minule :-/ dělám to v tom Picasu - poradila mi to Markétka - klikneš na fotku a dole je koláž a pak si je tam jen přidáváš a máš na výběr, jak je chceš složit
Profilova fotka
EVi, to jsem přehlédla, také chci heslo.
Profilova fotka
Evičko, už jsem ti to pochválila osobně, ale chci i tady, moc krásné, povedlo se :-) Moni, já se tak cítím taky, jen bez toho pálení žáhy, ale to mě čeká, jako minule :-| Já se taky cítím hrozně a nejhůř na mě působí to šero v domku. Je super, že jste se tak pobavili, je to potřeba. Já si zvykla na to, že jsem bez alkoholu. Od té doby, co jsem přestala kojit, tak jsem se cinkla jen v Bulharsku a to po 2 skleničkách Sexu na pláži a 1 sladkým paňáku. Pak jsem si už jen asi 2x dala skleničku vína, nebo mojito, ale pít mi už nechutná a hlavně jsem zjistila, že se dá bavit i bez alkoholu ;-) Moni uvidíš, jak říkám, já už bych ten pokojíček tak neudělala, ale tenkrát jsem z něj byla nadšená. S druhým mimčem to máme naplánované tak, že já budu s prckem v ložnici, dokud bude moci být v košíku a on bude spát s vládíkem nebo v miminkovském pokojíku. Třeba bude dítko spinkat celou noc a budeme spát společně, nebo bude brzy ve svém pokojíčku.
Profilova fotka
Evi, fotky jsou fajn, nejvíc se mi líbí ty černobílé, jak táta drží prcka a mamina kojí a pak ty Vánoční. Šikulka ;-)
Profilova fotka
Jiří, co dodat, že fotíte pěkně, to už víme a že jsem do malého zamilovaná tyky. Je prostě kouzelnej. Je super, jak máte kluky blízko u sebe. My budeme mít bohužel kluka a holčičku, jsou půl roku od sebe, ale myslím, že tím, že jsme se s bratránkem dost odcizili, tak ani naše děti k sobě nebudou mít blízko. Moc se mi líbí fotky z Prahy. A Vládík má opět super garderobu :-) . Jiří, ale já už si začínám myslet, že mám takovou debilní povahu. Jsem líná jak čuník nebo co, tady je práce jak na kostele, já nevím kde začít a nebaví mě to. Dnes jsem začala rozmisťovat kytky. Většina se mi jich sem vůbec nehodí, ale já to nedokážu vyhodit . Kdybych měla aspoň možnost někomu to dát. Poslala jsem tátovo kolegovi z práce několik krabic s mým oblečením pro jeho dceru, bylo tam vše, včetně pásků, kabelek, starších šminek atd. a ona vyhodila vše, co měla ve skříni a naskládala si tam to ode mě. To jsem měla aspoň dobrý pocit. Já mám prostě tunu bordelu a neumím to vyhodit, asi půjdu k psychologovi, jsem citově vázaná k věcem, je to rodinné prokletí.
Profilova fotka
Mončo, no ine, ty jsi je fakt prohlédla? :-D Děkuji za chválu, bylo to první focení na tom pozadí, tak jsem měla velkej strach, jak to dopadne :-) Včera jste měli pěknej večírek teda, to je dobře :-) S tím pokojíčkem je to dobrý nápad, jak jsi psala, nábytek nechat, jen změnit výzdobu a výmalbu :-) Jiřinko, moc děkuji za pochvalu, dnes si pro ně zrovna ta holčina byla a teď mi přišla od ní krásná sms, jak je unešená, že se nemůže vynadívat, už je ukazovala kámoškám a ty chtějí taky, tak to vypadá, že bude asi Sárinka brzo zahrnuta pěknou kupou hraček, pokud nechám odměny pořád v naturálijích :-D Picaso nemám, musím si to stáhnout, ty koláže jsou takhle super na ty hodně podobné fotky, kterých se člověk nechce zbavit jen proto, že jsou hodně podobné :-D Jo a kdy povíte Vládíčkovi, že bude mít sourozence? :-)
Profilova fotka
Mončo, tak to prokletí znám, mám to stejně, jsi dobrá, že jsi vůbec uměla dát pryč ty staré hadry, to já si to tu všechno pěkně skladuji, co kdyby... ale teď jsem za to byla ráda, protože jsem hodně zhubla, mám o 4kg míň než před těhu, takže všechny džíny jsou mi hodně volné, musela jsem si koupit v Itálie dvoje o číslo menší a jinak na prochajdy do lesa atd nosím džíny ze střední, co jsem měla poctivě schované :-D A tu lenost taky znám.. mám práce nad hlavu, pořád mám pocit, že nic nestíhám, ale v podstatě nic nedělám a nemůžu se an do ničeho dokopat.. Takže nejsi v tom sama ;-)
Profilova fotka
Jasný, že jsem je okoukla. Jsem ráda, že nemám lenoru sama. Ono Evi, je to dané výchovou. My máme na chatě věci ještě po prababičce a pořád se to po lese utahá, ale zároveň je to prokletí. Evko, ty máš štěstí, že ty věci unosíš, já už nikdy. Na střední jsem měla kalhoty 38 a trička XS, teď mám kalhoty 46 a jsem ráda, když mi z triček neleze pupek. Myslela jsem, že to shodím při práci okolo stavby baráku a nic, pak mi všichni tvrdili, že při těhu budu zvracet a zhubnu a nic, no a teď už si ani nemyslím, že bych to mohla vyběhat s kočárem. Prostě jsem taková, jaké jsem, proto jsem dala pryč aspoň to oblečení.
Profilova fotka
Už vím, odkud vítr vane.......dnes je ÚPLNĚK :-( . I Nettynka je labilní, mám dnes malou mimi průpravu, celý den vyžaduje chování. Takže chodím po baráku v jedné ruce s tříkilovou kočkou , která pořád kníká ;-)
Ahoj holky!!!! :-) Tak jaký jste měli víkend???? Počasí na nic...,tak u mě bylo dneska opravdu lenošení,ale opravdu...fakt jsem nic nedělala!! :-N Pavlínko, máš nějaké nové fotečky baráčku? Jak vypadá vaše nová tapeta?? A jak se máte s Kačkou? Moni,také bych si dala roládku...pěkně s kašičkou...,nikdy jsem to nedělala,ale když jsem to jedla od někoho,tak se to také rozpadalo,to je asi ale normální,hlavně že je to dobré.. ;-) Jinak s tím pokojíčkem,bych to udělala pro mimčo jemné,načančané a potom bych to změnila na divočinu...už bych to přizpůsobila nějak od začátku,aby se toho potom nemuselo měnit hodně,jen malba....Jinak já jsem si věci také schovávala na ,,co kdyby,, ale jak jsme se odstěhovali,tak jsem to rozdala lidem kterým se to hodilo a byli za to rády a zbytek jsem odnesla do toho boxu na věci co máme ve městě. Ještě musím protřídit zimní bundy,mám jich patnáct...a je to mazec,nosím z toho asi čtyři...a už jsem si letos koupila zase novou,fakt jsem marod....! :-| Jiřinko fotky jsou povedené!!! Opravdu krásné jako vždycky...! :-) Evičko,tak jsem konečně viděla všechny fotky a musím říct,že jsou povedené...!! To mimčo v tom košíčku,nebo s maminou ,no fakt jsou úžasné! Myslím že klientela jen poroste ;-) Jak tady píšete o té únavě,tak mě se nechce ani do vany....jak jsem dneska celý den proválela....ve tři už byla skoro tam...no fuj.....už aby bylo jaro!!!!
Profilova fotka
ahojky holky později dočtu nakecaly jste toho dost :-p :-D chceme příští rok do řecka s našima mamka našla super hotel http://www.idealnizajezdy.cz/zeme/rec... ted kdyby se to zaplatilo velká sleva týden ALL...je to tam hezké ale docela se bojím to rezervovat ted co myslíte :-. kvůli malé ale zase se to dá pojistit proti stornu no nevím :-| ale daly bychom si to pod stromeček :-D :-D dneska jsme byli ve scontu máme vyhlídlý botník a skříň v týdnu tam zajedeme bez malé a koupíme to :-)
Profilova fotka
Míšo, je to nádhera,jen by mě mrzelo, že přístup do moře asi nebude nic moc. Myslím si, že je to pro příznivce bazénů a to já nejsem, ale jinak naprostá nádhera. Včara ty naši kamarádi básnili o Madeiře.
Profilova fotka
leni malý je kouzelný x-) x-) koukala jsem n MK 8-) roste jako z vody a je hodný ;-) x-) evi já chci odkaz!!mě se nai ptát nemusíš!! ;-) :-D :-D jinak je fajn že sárinka miluje společnost naše byla také taková a je stále ale nikdo jí nesmí vzít na ruku to pláče :-| :-N je mi lépe a malá je zase opět v pohodě :-D a to jí muchluju atd :-x jinak skládá ty kolečka na tu tyčku je to úžasný x-) x-) x-) picasa je super je zdarma :-)pochvala potěší vid? x-)neboj oni si to řeknou a budeš jen fotit :-D :-D jiřinko fotečky hezké ale tamty byli lepší ale hezký nápad :-) gratulka k 1,5 ročku x-) x-) sraz u monči proč ne 8-) a kdy??? x-) moni úplněk ajaj :-( ale jsme také ted nějak líná 8-( 8-( :-S kačko také chci ajro ;-) :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?