Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Jo a ještě mě o víkend chytly zuby. Zatím to není hrozná bolest, ale normálně bych si vzala prášky :-| Zítra zubaře nestíhám, tak musím v úterý, snad mě vezme.
Profilova fotka
jiřinko máš někde ty těhu fotky?to je jasný že tobě se líbí a o to jde 8-) ty moji také byli nadšení :-) a o to tu jde!!spokojenost zákazníka je nej... :-) a hlavně se řídím i lidmi co chtějí oni ta co má přijít v neděli mi napsala jakou by měla představu atd..holt zákazník náš pán 8-) vládík má rád kočárek ju :-D :-D to je hezký :-D :-D naše diostane panenku a kořárek od tchánovců k Vánocům chtěli jí to dát ted na rok alekdyž ještě moc nechodí :-) jejda zub :-( :-( at nebolí!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
ahojky holky dneska jedem celý den na Kladno k mamině :-) tak vypadneme :-) :-) venku je pěkná kosa brr :-| včéra jsem se nasmála naše vezme ovladač přepíná si programy :-D :-D a děsně se tomu chcechtá :-D :-D
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) Markét, tak naše si už taky hraje s ovladačem a zásadně mi přepíná seriály na fotbal nebo hokej, je to strašná náhoda, ale fakt se jí to pokaždé takhle podaří zrovna na sport, no vůůůbec se mi to nelíbí, za to Petrovi moc :-D Zase za maminkou, jo? Zrovna jsem nad tím přemýšlela, když tu včera byli naši, že si nedovedu představit trávit dny s maminkou místo kamarádek, i když je mami nejzlatější, tak přece jen je to jiná generace.. Jiřinko, no vidíš, tak on by Vládíček zastal kdyžtak i pozici holčičky, když se mu líbí kočárky ;-) jé,to bude nadšenej pak z miminka v kočárku,viď :-) To je krásné, že už má takhle vztah k hračkám, opravdu je každé období dětiček něčím úchvatné x-) A jakpak bojujete s nočníčkem? Včera jsem se o tom bavila s mami, tak já prý strašně dlouho nelezla, a dokonce jsem si začala první sedat, a až dlouho potom jsem začala lézt.. seděla jsem prý od 9.měsíce a mami mě hned začala učit na nočník a od 10měsíce jsem si o něj sama říkala, heslo bylo a-a, no a od roku jsem běhala už úplně bez plen a na noc mi ji dávala jen pro jistotu, ale prý jsem se stejně vždy vyčůrala až po rozbalení, to jsem koukala, jsem zvědavá na Sárinku :-) Leni, tak dnes si na Slevomatu koupím poukázky na slevu na bowling, taky super akce, neměla jsi mi ten odkaz dávat, sice strašně ušetříme, ale na druhou stranu budu mít potřebu koupit vše, když je to tak výhodné :-D Jinak ten smích jsem v sobotu nenatočila, nějak mě to nenapadlo, ale natočila jsem to včera, to se taky pěkně smála, pak to dám na rajče, musím dodělat 7.měsíc, tak to pak hodím naráz. Míšo, tak jak jste si užili čas bez Amálky? S tou panenkou je to krásné :-) Jdu se dát do kupy a po obídku jedem konečně pro tu čepičku :-) jo a už jsem konečně objednala fusak, nakonec celý černý, moc se nám líbil uvnitř bílý, ale přece jen teď už bude to období, co bude furt něco žužlat a jíst, tak by to bylo pořád omrňené. A růžová barvička neprošla, prý aby to pak bylo i pro Tadeáška :-D Teď vybíráme jídelní židličku, rodiče nám jí koupí jako k Vánocům, zatím se rozhodujem mezi těmito 2 a zatím nevím, co myslíte? http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-... nebo tuhle http://www.batolata.cz/detail.php?zbo... (případně v této barvě http://www.batolata.cz/detail.php?zbo... ). Líbí se nám obě židličky, ta druhá možná víc, ale nemá zase omyvatelné polstry, což mi přijde na prd, to jí můžu dál krmit v tom houpáku jako teď.. Jakou by jste zvolily vy?
Profilova fotka
Evičko, ta první se mi nelíbí a ta druhá moc, ale omývatelné je k nezaplacení. Teď už vládík baští celkem hezky, ale taky je potřeba to omýt a dřív, o tom ani nemluvím. Jen si myslím, že je to drahé. S nočníčekm bojujeme, zatím se nedaří. Dřív to bylo jiné, měli větší motivaci nás do toho tlačit, ale co jsem slyšela byly celkem drastické metody :-| Četla jsem, že doporučují učit až od 18. měsíce, že děti do té doby neovládají svěrače. Ale je fakt, že holčičky kolem Vládíka už nějakou dobu na nočník chodí. Klukům to prý trvá dýl. Hodně maminek říká, že to nechají třeba až do dvou let a pak začnou učit. Já ho necháváme bez pleny dopoledne a odpoledne před koupáním, ale jak říkám, zatím se spíš vyčůrá vedle. Markétko, fotky mám na rajčeti a heslo stejné jako k vládíkovi ;-) S těma ovládačema je to super, vypadá to, že s telefonama je to první, co umějí od dospělích nejrychleji používát. Já jsem hotová, protože Vládík mi nosí ovládač a chce pouštět pohádky a mohli bysme je mít puštěné pořád :-|
Profilova fotka
Jinak máme teď naprd období. Zase si přestal sám hrát a chce, abych byla pořád s ním, nemůžu se do něj vzdálit. Dneska chtěl i se mnou jíst. K Vaškovo rodičům teď nechce vůbec (domů jo, ale ne být s nimi sám), k mým jde, ale musím se nenápadně vzdálit a pak je celý den v pohodě a nejlíp jde k vaškovo prarodičům, u nich mu je nejlíp.
Profilova fotka
Jo a kontrola u Dr. dopadla dobře, už byl vidět plůdek. A další kontrola až 9.12. ;-)
Profilova fotka
Jiřínko, jé, moc gratuluji ke kontrole, to je krásný x-) K těm židličkám, já právě tyhle našla mezi těma levnějšíma, jakou máš ty a kolik stála? Viděla jsem levnější jen takové jakoby fótové, jinak se vše pohybovalo od 3tis výš :-( Vládík si vás asi chce užít, možná to ty dětičky fakt vycítí, že mají pár posledních měsíců rodiče jen pro sebe.. tak si ho taky ještě užij a vychutnej, dokud máš dost času jen pro něj ;-)
Profilova fotka
http://vevercata.rajce.idnes.cz/Vladi... Přidáno pár nových foteček
Profilova fotka
http://www.kocarek.cz/kocarky-BabyDes... Evičko, my máme tuhle jen ve světle modré, aby se nám hodila do bytečku. Ale tohle je nová kolekce a připadají mi dost barevné
Profilova fotka
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... evičko, co tahle ta stříbrná
Profilova fotka
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=3... tuhle máme my Koukala jsem, že jsou ty ždiličky opravdu drahé, hlavně když jí chceš mít designově perfektní
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojik.. jsme zpet z plavani.. evi aj muzu rict ze best of zidlicka je ta nase co mame s mury a ma ji plno lidi kolem je to chicco polly... opravdu lepsi zidlicku jsme nevidela, jak svou velikosti, barvama, omyvatelnosti, prakticnmosti, muzu ji silene moc doporucit!!!!jirinko neuraz se ale ta vase mi moc nevyhovovala zvlast na drobnejsi holcicku :-N ma to uchyceni pasu uplne jiny a mezi nozickama my mame jeste takovy klin(ktery se posouva s tackem dopredu atd.
Profilova fotka
Nám ta židlička vyhovuje a jinou bych už nechtěla, ale zase máš vyzkoušeno, tak to je jasný. Ten klín tam můžu mít taky, ale já ho tam nepřipevňovala.
Profilova fotka
jirinko me prislo ze amalka tam byla hodne zapadal, jako ze ten pultik je hodne vysoko... a je ta zidlicka uzsi, my tam mame dve vlozky(ted tam mame tu detskou) a potom se to odenka a je z toho vetsi zidlicka
Profilova fotka
evi tuhle zidlicku(jinou barvu) mame my http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=7... da se sehnat na mimibazaru ve 100% stavu levnejsi, aj mela mega stesti a za 1800 jsme mela uplne novou, co prodavala nejaka velice zamozna pani ze uz ji nevyuziji(jakub kdyz pro ni jelk tady za prahu tak rikal ze meli fakt hoodne penez asi .-D)
Profilova fotka
a prihoda z plavani.. amalka je tam meeega nadsena a cele plavni koukala na to plastove miminko a kricela hluuubokym hlasem: MI,MI,MI!!!! a potom se uz vztekala, tak ho opet dostala a pusinkovala ho a tulila se s nim :-d:-d:-D a prakticky co koliv pro nej udelala(uz i kousek plave sama v tom plavacim pasu:)¨) no ajko hukot, ale moc se smeje a je spokojena
Profilova fotka
Ahojky holky, tam máme čepičku, je krásná, nechala jsem udělat úplně stejnou jako měla tu první po narození, jen v teplejším provedení. Zkusila jsem dát obě vedle sebe, to je neskutečný velikostní rozdíl, vůbec nemůžu uvěřit, že měla někdy tak malinkatou hlavinku :-) Jiřinko, ta stříbrná se mi moc líbí a cena taky super, děkuji!!! :-) Ještě projdu mimibazar, tam mě nenapadlo se podívat, klidně bych brala i nějakou jetou, když bude jako nová. Ten houpák máme taky použitý a vůbec bych to na něm nepoznala.. kdyby se to pořád nehoupalo, tak bych to mohla používat pořád jako jídelní židličku, protože to má taky polohování až do sedu a je k tomu i ten plastový díl dopředu na talířek. Teď v tom krmení je v pohodě, ale až se začne třeba víc mrskat, tak bych z toho zešedivěla, pořád by se to pohupovalo. Míšo, to je roztomilé s Amálkou, tak má nové slovo, co :-) Ta tvoje židlička se mi moc líbí, ale koukala jsem na ně právě na netu, nové jsou už drahé a to mi přijde zbytečný, dávat takové prachy za jídelní židličku.. Ty jsi měla super kup, takhle bych jí brala taky hned všema deseti :-)
Profilova fotka
ahojky evi já jedu za maminkou ale tam jdu za kámoškami :-D :-D jsou na Kladně ;-) nechám tam malou a užiju si to..navíc jednou týdně strávíme čas sami spolu to by mi zase chybělo ;-) 8-) židličku doporučuju chico polly :-D :-D mám jí asi za 2700 a jsem max spokojená :-D jako dalších plno lidí z diskuze s MK mají jí hodně jiná mi nevyhovovala a že jsme toho obešli dost :-| jiřinko četla si správně až kolem 18 měs to děti umí vem so každé miminko je jiné ;-) někdo chodí v 8 měs někdo v 16 a to samé asi s nočníkem on se to naučí ;-) a to období to má naše pořád :-D :-D ještě si sama nehraje ]-( :-D nikdy nehrála tak si važ toho že vládík někdy jo :-N a gratulace ke kontrole x-) x-) x-) ano telefon uměla první ted ovladač :-D :-D a počítač ten by chtěla dávno :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky. Zas jsem pročetla jen poslední stránku. JIřinko, gratuluji ke kontrole. Evi, Tadeáška bude mít moje kamarádka. Mě se moc líbí ta modrá židlička, jak dávala odkaz JIřinka i cena je slušná. NAše Nettynka je stále polehávací a špatně dýchá. Už mi pije aspoň kočičí mlíčko a baští masové šťávičky, nic moc, ale aspoň něco. Prý to nakonec vypadá, že je přiotrávaná. Nechápu, šla jen kousek od domu, všichni sousedé mají zvířata, snad by nikoho nenapadlo dát návnady na zahradu :-(. Už máme sedačku, televizi pověšenou na stěně, uklizenou garáž, připravený pokoj pro hosty, zítra přivezou pračku v pátek postel a to je asi vše. JEn nechápu kotel a bojler. Večer nemáme horkou vodu a to se ráno sprchuji jen já a kotel spíná každou chvilku. Obávám se, aby jsme neměli účet jako blázen :-( , prostě tomu nerozumíme
Profilova fotka
moni co máte za kotel a bojler??
Profilova fotka
my si totiž vodu ohříváme sami tak jak potřebujeme..jen sepneme a voda se ohřeje vydrží cca půl dne až den teplá ;-) tak se jukněte zda to nemáte seplé pořád...to se mi zdá zbytečné...ale je divný kdybyste to měli zaplé pořád že večer už ta teplá není =-) =-)
Profilova fotka
Jiřinko, prohlídla jsem konečně všechny fotečky, musím znovu pochválit, moc krásné x-) Moni, s tím kotlem a bojlerem mě napadá jen jedno, jeslti vám tu smyčku s teplovodním krbem nepropojili nějak špatně.. asi by bylo nejlepší zavolat té firmě, co to dělala,ať se na to přijdou podívat. A topení topí normálně? To je dobře, že je Nattynce už líp.. ty jsi ji měla venku? Klidně bych věřila,že tam mohlo něco špatného ležet, vždyť ten dům před váma obývala různá individua..
Profilova fotka
Ahoj Evičko vidím, že jsi tu :-) Jenom jsem Ti chtěla říct, že Sárinka je nejkrásnější holčička a dneska jak mi držela ten prst..no pusinka x-) x-) x-) Jo a ty jsi čím dál tím větší kočka :-) Zatim pa, snad se zase brzo uvidíme :-)
Profilova fotka
ahoj holky :-) s vypětím všech sil jsem dočetla 8-) a stejně už nevím, na co reagovat k úklidu se radši nebudu vyjadřovat... :-D |-| u nás nic moc nového, já mám virózu, takže jsme v sobotu vynechali plavání, nikdo jiný s Kačkou nechtěl jít, jediná novinka - Kačka začala s bababa x-) ale hodně opatrně :-D Moni - už máš pěknou výbavičku ;-) Evi - co máte přesně za ten šutr na ty chodníčky? to Sárinky ajajaj musí být super :-D a ty křupky mají i ve zdravé výživě ;-) už je Sárinka zkoušela? Jiři - gratuluju ke kontrole :-) jak zvládáš Vládíka a nevolnosti? Míšo - ten dort pro Matějě vypadal super :-)
Profilova fotka
Jééé, ahoj Baruško :-) Moc děkuji, jsi zlato a maminka taky, vyřiď jí, že čepička nemá chybu, všichni jí moc chválí a ty vánoční ozdoby jsou taky boží, mám velkou radost, ještě jednou moc dííííky!!! x-) Pavlínko, křupky jsme ještě nezkoušeli, ještě jsem na ně nenatrefili.. Co Kačenka na ně, má je ráda? Gratuluji k bababa :-D u nás bylo myslím první mamama a až pak to bababa a chvíli na to to táta x-) teď je nejpoužívanější to ajajaj :-D a taky se naučila dokonale vrčet :-D Na chodníčky máme takové ty velké šutry, 5cm vysoké, to máme dopředu na auto, aby to nemuselo být v betonu, to se mi moc nelíbí a na terasu jsou takové tenčí, ty budou v betonu, ale vyspárované, vypadá to pak moc krásně, tak italsky :-) A to první, co je na fotce, tak tím budem obkládat ten plot a asi i ten výklenek u vchodu. http://www.dlazebni-kamen.cz/galerie/
Profilova fotka
ahojky to máme dneska krásně co x-) x-) x-) já dala prádlo ven a už je skoro suché.. dopoledne my malá spala skoro 3 hod :-N tak jsem dělala fotoknihu dáme to jako dárky rodinám :-) pěkná piplačka :-p hlavně vybrat fotky..ale udělali nějaké nové vychytávky 8-) a je to super :-) odpolko půjdeme na procházku když je tak krásně :-) pavlí at je ti brzo líp malá je šikulka x-) x-) my dneska měli kuře na paprice s knedlíkem a jak baštila :-) už dostává skoro jen naše jídlo :-)
Profilova fotka
Ahojky holky, u nás taky hlásím překrásně, odpoledne jdem s kámoškou trajdat po městě, počasíčko přeje x-) Markét, kde děláš knihu? u happy? koukala jsem, že je tam akce :-) taky bych jí chtěla udělat, ale vůbec nevím, jak se do toho dokopat a taky kalendáře, ty dáváme každoročně.. Jaké jsou vychytávky na ty knihy? Malá takhle hezky baští? to je parádička? :-) a jak to děláš se solí a kořením, to jí odebereš a pak teprve solíš a dochocuješ pro vás nebo jí vyloženě dáváš vaše? Holky, pořád projíždím ty židličky, dost mě teď nadchly od peg-peréga, co na ně říkáte? Ty jak jste mi doporučovaly nemůžu najít v žádné barvě, co by se mi sem hodila, nechci nic extrémně strakatého. Líbí se mi tahle: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=3... , už jsem našla jetou,jako novou za 1500Kč, no a pak v tomhle provedení by sem byla jako dělaná k té sedačce: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=3... a tady je v bílé, z té jsem taky unešená http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=3... co myslíte?
Profilova fotka
ahojik evi ja ji vuubec neznam, nikoho neznam kdo ji ma takze nevim :-D ale vypada mooc pekne :) my mame tuhle barvu zidlicky http://www.toysrus.co.uk/medias/sys_m... ty strakate take nejsou moc moje gusto... jde z toho peg perega udelat i stolecek a dat ji uplne dolu?
Profilova fotka
Míšo, no ta tvoje je moc pěkná, ta by se mi taky líbila, jenže bohužel takhle decentní nemůžu nikde na netu najít, jen strašně barevné a strakaté a to nechci. Ta Peg perégo by měla být asi dobrá, koukala jsem na ní ve zboží na seznamu a jsou dost drahé, má 4 polohy sedačky a 7 poloh výšky, jde dát až dolů.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?