Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Market, mě je jasný, že ted už ti je to k nničemu, to bylo spíš pro holky co mají mimísky,a né už velké slečny :-D Mončo, super nákupy ;-) Já mám nákupní horečku pořád, potřebuju mít druhé dítě taky holčičku ;-) ;-) , aby jsme to unosily ;-) :-D
Profilova fotka
marti :-D :-D ale pro mě by to nebylo asi ani tenkrát jak říkám já ani nemiovala hodně málo :-N přeju hezký den máme plavčo a pak takovou akcičku x-) x-) x-) hezký den :-)
holky, já teď brečela jako želva, toto bylo na FB, lidi jsou takové hnusné K...Y!!!! ]-( http://plzen.idnes.cz/v-lese-u-stromu...
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Martinko, tak to strouhadlo mně osobně přijde super, moc díky za tip!!! My totiž jak trubky dobrej měsíc sháníme plastové struhadlo, protože jsem se právě taky dočetla, že kov bere vitamíny a to mi přijde škoda. A to jsem kvůli papu pro malou koupila nedávno tyčový mixer, takže zatím to s ním dělám, ale přece jen ty nože jsou taky kovové a každého ztraceného vitamínu je škoda. Kontakt na kámen ti pošlu do ip, a když se na něj pak někdy pojedete podívat, tak se u nás stavíte na návštěvě, jo? :-D Ten vysavač je skvělej, nemůžu si ho vynachválit, věci objíždí, nezapomíná na žádnej roh, má senzory, takže by ani nespadl ze schodů atd. Je fakt dokonalej, miluji ho :-D Ten na to vytírání nemám, ale přemýšlím o něm.. teda spíš manžel, protože vytírání je jeho práce :-) Moni, hadříky se ti povedly :-) Už jsi koukala na ty mé, jak jsem ti tu nechávala odkaz? Jestli se ti bude něco líbit, tak ti to půjčím, střelím to až pak ;-) Petr taky nechodí do hospody a taky se naučil pít pivko doma, vždy si jedno otevře k véče, dřív to taky nedělal, ale teď asi jak se mu nikam od nás nechce, já s ním nemůžu, tak to řeší takhle :-) Markét, tak já s tím souhlasila, že to bylo blbý, že se zdržel zrovna, když měla dělat dort zrovna pro jeho bráchu, o tom žádná ;-) Sárinka momentálně asi nic nového, až na to, že včera se nám nějakým způsobem dopravila až ke konferenčáku a vykrámovala mi tam všechny papíry, co jsem měla dole v tom fochu, mám jí natočenou při činu, inženýrku naší (tak se u toho totiž tvářila, strašně důležitá):-D Jinak vypilovala slovo táta a nejčasěji ho používá po kojení, to na mě tak zamilovaně kouká a tohle si povídá :-D mama a baba říká opici na hrací dece :-D no a teď má nově ajajajaj a to se tu chlámem smíchy, když takhle spustí :-D Míšo, no je jasný, že je to nápor být s malou celý den, to chápu. Já jen psala, jak to cítím já, že mě to prostě neobtěžuje, Sárinka má taky své dny, to má snad každé dítě, ale já to prostě beru tak, že mi to nedělá naschvál, a že jsem dítě chtěla, tak ho mám se vším všudy a baví mě to. Ale samozřejmě je to teď pro mě ještě snadnější, když neběhá, nepadá, ale na druhou stranu mě zase ještě víc vyžaduje, než třeba pak starší dítko, ono každé období má něco. A náhodou to Amálky rozčílené bababa baba bababababa!!!! je úchvatný :-D Pak bleskni ten dortík, jsem na něj moc zvědavá :-)
holky, tady je zajímavý pobyt ve Špindlu a vhodný dle popisu i pro děti, mrkněte: http://www.vasesleva.cz/?sel=27
Evi, , struhadlo fakt doporučuji a je s ním staršně snadná údržba... mám ráda jednoduché věci, které nedají moc práce ;-) Do toho vysavače asi půjdu taky, koukala jsem, že už mají s tím vytíracím v jednom, tak ten by se nám určitě moc hodil... hlavně do toho domečku .. přeci nebudeme vytírat tolik plochy :-D :-D O.k. až pojedeme pro kámen, tak se určo stavíme ;-) JO a se Sogfikem to mám stejně jako ty, taky mi to nevadí, dlouho jsme po miminku toužili, tak si ted nedovolím ani pípnout :-) Naopak jí pořád rozmazluju - i když je protivná :-D :-D Jirka je do malé tak zamilovanej, že když jde z práce, tak běží, aby stihnul koupání... občas ho vidím z okna a je to fakt dojemný :-) No a Sofinka ted zase dělá to, že povalí velkého krtka a pak se mu zakousne do toho velkého čumáku a dá mu pořádně na frak :-D :-D
Profilova fotka
no tak jako me to taky nevadi :-D:-D:-D jeste aby me to vadilo...jen se to ve me stupnuje a po urcite dobe bych ji zavrela do krabice a ja se alepson v klidu nadechla... a pokracovala dal.. jsem clovek a ne stroj :-D
Profilova fotka
Míšo :-D :-D hele, hoď sem holkám ten odkaz na to video :-D bababababa!!!!! :-D Leni, ten pobyt je moc pěknej a cena super, už jsem to přeposlala Petrovi, chceme někam vypadnout, tak to možná využijem. Jinak před mimčem jsme to měli stejně jako vy, já si chodila s kámoškama na kafíčka, Petr třeba na squosh nebo pivko, o víkendech jsme chodili pařit společně a občas každej zvlášť, teď jsme zase společně doma a Petra to ani nikam netáhne, teť byl tak po 2měsících na pivku s klukama na oslavu narozek. S tím pejskem je to hrozný :-) Martinko a jak se pak to pyré z toho dostává? neulpívá to moc mezi těma bodlinkama? Dneska jedem na nákup, tak rovnou přepadnem Tescomu :-D S tím vysávácím a vytíracím v jednom nemám zkušenosti, ono je teď už víc tipů, já mám od irobota Roombu a tu můžu doporučit, od nich bych si koupila i to mycí, ty označní značky neznám. Tak ze Sofinky se už taky stává malej terorista? tak říkáme Sárince, prootže nás ustavičně ničí a masakruje :-D
Evi, mrkni na www.skrz.cz, tam je celá řada nabídek, jsou fakt výhodné, tak třeba něco vybereme. My to asi s dárky pro sebe nebudeme letos hrotit a asi si zaplatíme nějaký wellness víkend, nejlíp na horách. Já si myslím, že mě miminko pak změní a nebude se mi nikam chtít chodit, nevím, jak Adam, chlapi jsou jiní a možná občas potřebují vypadnout. Uvidíme! Ale ty jsi hezký důkaz, jak se z pařmenky stala spokojená maminka! :-)
Profilova fotka
Teď jsem si všimla těch chyb, mám fakt už asi vykojenej mozek.. samozřejmě teť s d a za tím pejskem neměl být usměváček, ale opak.
Profilova fotka
Leni, díky za odkaz, projdu to :-) Sleduji sem tam ten Slevomat, ale nějak to moc nechápu, už jsi tam něco kupovala? ono to asi není jen tak, člověk nejdřív musí najít x dalších lidí, když něco chce, aby si to taky koupili, nebo jak to tam chodí? Jinak si myslím, že i ty chlapy to miminko změní, nějakého víc, nějakého míň, ale podle mě jsou chlapi všeobecně jakoby líní, a když je jim doma dobře, tak je to ani nikam netáhne. Petr byl taky hodně akční, pořád jsme někam chodili atd, ale jak je malá, tak pro něj není nic zajímavějšího a důležitějšího. A mně by to ani nevadilo, kdyby si sem tam někam zašel, kdyby to teda samozřejmě nebylo moc často :-D
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=sFn7iA... se na ni kouknete :-D joo jinak amalka uz pres tyden spi pres den pouze pul hodiny! vic ne! :-X
Článek se načítá
bebebe :-D moc vtipné, co si asi říká, Amálka? no je to náročné zabavit ji, viď Míšo? můj brácha zas jako prtě říkal bandadá a nikdo nechápal, co to je! :-) Evi, tady ty slevy hojně kupuje kamarádka, jen si to objednáš, zaplatíš a je to! Dle mě je to takový systém, že chtějí nalákat lidi do budoucna, že se jim to tam tak zalíbí a přijdou i bez slevy. ;-) Fakt za tím nic není, neboj. My to zkoušeli tady do sushi restaurace - 50 eur. kupon v hodnotě jen 20! Pokud je budoucí tatínek aspoň trochu rodinný typ, tak ho to určitě změní! ;-)
Profilova fotka
Míšo, na tohle bych mohla koukat furt dokola, to je prostě pecka :-D Mě by tak zajímalo, co by jsi se dozvěděla, kdyby uměla mluvit :-D Leni, no já právě pročítala ten Slevomat a tam píšou, že sleva je aktivní jen v případě nákupu x lidí, jinak vrací peníze, nějak mi to nešlo do hlavy, kdyžtak na to mrkni nebo jestli jsi v kontaktu s tou kámoškou, tak se mi prosím zeptej, jak přesně to chodí. Holky, taky je u vás tak krásně? tady je jak v létě, byla jsem teď s malou na procházce, nádhera, teď dospává venku v kočárku, a pak jedem na nákup, zítra tu máme oslavu Petrovo narozek, tak mě zase čeká velkovýroba chlebíčků, jednohubek atd, to je vždycky jak nálet kobylek, když přijdou jeho bráchové :-D
Evi, jsou asi různé, tak si třeba vybírej z těch, kde to není podmíněné počtem lidí. Tady je taky krásně! ;-) Ale četla jsem, že v ČR padají teplotní rekordy. mňam, dala bych si chlebíček! :-)
Profilova fotka
Míšo, tak Amálčino bebebe je suprové. Je taky pěkný vzteklounek, Vládík by tam ještě minimálně hodil tím hadem a baterkou na notebook :-D Já jsem z něho taky někdy hotová a mám ho nadhlavu a jiné dny jsou suprové. Dneska jsme byli venku a já už nevěděla co s ním. TAK TOHLE JSEM PSALA PO OBĚDĚ
Profilova fotka
Chtěla jsem toho napsat mnohem víc, ale místo toho se po 30 minutách vzbudil se strašným pláčem Vládík, já už to nedopsala a pak jsme jeli do nemocnice. Už včera mu začal trochu natýkat pindík a červenat. Ráno to měl podobné, tak jsem myslela, že je to podrážděný, protože, když jsem mu na to sáhla, tak se smál. No jo, ale jak pak začal brečet ze spánku, tak už nepřestal, měl pindíka jako balón až fialového a nemohl čůrat, nožičky nedokázal dát k sobě. No hrůza. Tak jsem jeli. Na dětském si pak začal hrát v herničce, po asi 45 min. se vyčůral (byl bez pleny, ale byla jsem šťastná). Čekali jsme už asi hodinu a recepční nám řekla, že jim dá znovu vědět, ať už se nám začne někdo věnovat. Přišla nasraná sestra, co nám je a proč jsme nešli k obvodnímu a že za hodinu otevírají pohotovost a že se nám asi už nikdo nebude věnovat, tak jsme řekli, že už přes hodinu čekáme a že jsme nevěděli, co s ním. A ona, jestli má tu doktorku tedy zavolat, ale že se nám asi stejně nebude věnovat. Tak jsme řekli, ať jí zavolá. Doktorka přišla, byla strašně hodná. Vládík má zánět předkožky. Musíme ho sledovat, koupak v heřmánku, mazat mu vnitřek framykoinem, měřit teplotu a když se to nezlepší, tak jet na pohotovost. Markétko, to mají sestry v popisu práce, že musí být nepříjemné? Já jsem z toho opravdu nešťastná. Nic proti tobě, to ne, ale takhle to dopadne skoro vždy. Já vím, že mají dost práce, ale my přeci nemůžeme vědět, co se děje.
Profilova fotka
A teď k tomu, co jsem chtěla napsat předtím ;-) Moni, to je jasné, že mě to omlouvá, to ty jsi popleta :-D oblečky super a doufám, že ti tedy zůstane místo ve skříny, abyste popřípadě mohli vzít něco po vládíkovi ;-) Evičko, ono je to opravdu těžké, kamarádka má neskutečně hodnou holčičku, může s ní cokoliv, nevadí jí jet na 3 hodiny do nákupního centra, v kočárku je hodná, jen kouká. Prostě to se někdo má. Já třeba pro Vládíka musela pořád něco vymýšlet, kočárek byl náš nepřítel a to pořád trvá. Takže jsem s ním pořádně nikam nemohla, teď alespoň chodí. Co se týče manžela, tak já jsem šťastná, když je s námi doma. Nevím, jak bych snášela, kdybych ho viděla až v osm večer. Na pivčo občas jde, ale tak max. 2x do měsíce. A ve čtvrtek má ty tréninky. Občas jede ještě na meloucha, ale to mu nemůžu vyčítat, dělá to pro nás.
Profilova fotka
tak hlasim ze jsem dort vyhodila a tchyne koupi rano nejaky, podelal se mi krem a opravdu znovu s emi to delat nechce... takze na to seru
Profilova fotka
Tak jsme zpátky z nákupu, holky já nevím, jak je to možný, ale necháváme každý týden min.dvojnásobek peněz v krámu než dřív. A to fakt koukám hodně na cenu, kupuji co se dá v akci a stejně jsme tam pokaždé za 3tis :-| a to ještě občas jedem na nákup v týdnu. Jak to máte vy? Jiřinko, tak to je mi líto Vládíčka, držím palce, ať se mu to pěkně uzdraví a nebolí ho to. Z čeho to vzniklo? Přístup v nemocnici otřesný, to by člověk vylítnul z kůže, co. Jinak s těma dětma máš pravdu, je fakt, že dnes jsme s malou chodili po krámech 4h, byli jsme ve 2 obchodních centrech a ani nepípla, baví jí koukat a poslouchat, co se děje okolo,z té autosedačky má super výhled a je strašně spokojená. Leni, no je tam spoustu zajímavých věcí, možná tam vyberu i něco už na vánoce, super tip, děkuji :-) Míšo, to je k nasr.ní :-S copak provedeš s tím šmoulou? :-D
Profilova fotka
Míšo, tak to bych byla taky pěkně nasraná. Vládíček seděl v heřmánku a po koupání jsme mu to chtěli namazat tou mastičkou. Vašek chtěl přetáhnout předkožku a vyteklo mu z pindíka strašně moc žlutého hustého hnisu :-( Má ho teď trochu menší, ale pořá moc nateklý. Strašně plakal, mě ho je tak líto a dopoledne jsem na něj byla taková protivná a jeho to asi moc bolelo ;-( Prý se mu tam dostali nějaké bakterie, kluci to prý mývají, hlavně když nejde moc přetáhnout předkožka. Může to být z plíny, z plavání, ale prý i jen tak. Evičko, vidíš, to strašně závidím. Já s ním nakoupit vůbec jít nemohla, teď mu dám do ruky alespoň loupák a tak 30 min. zvládneme. Já jsem finančně omezená, takže víc přemýšlím. Ale nechávám taky dost. Jen 3 tis. jsem už v jednom obchodě nedala hodně dlouho. Ale nám pomáhá, že chodím na ty obědy. Ale vašek zase min. 2tis. za obědy na měsíc nechá, když chodí v práci.
Profilova fotka
jirinko,to je strasny s tim pindikem..chudacek :-(:-(:-( no jako me to taaak nasralo, ja cely ten vnitrek vyhodila a premyslim zda s tim mam jako jeste neco delat :-/ mozna se pokusim ten vnitrek jeste udelat ale tchyne uz vi ze ma koupit jiny, takze kdyz to podelam podruhe tak budu mit klid... Jako nevim co to ta zelatina udelala :-( chjooo :-( a ten smoula??? myslis toho retarda? :-D prosim te tak toho mi lito zrivna vubec neni :-D
Profilova fotka
Jiřinko, auau, to musí brouček strašně trpět :-( ale ještě chvála bohu za tohle, mojemu exmanželovi museli dělat jako maličkému obřízku, protože maminka mu zapomněla přetahovat pindíka. K tomu nákupu, to je na tom právě to hrozný, že my taky přemýšlíme a vybíráme opravdu vše v akci a co nejlevnější.. nekupujeme nic drahého. Tentokrát to asi naskočilo 2 basami piva a vínem, co jsme kupovali na tu zítřejší oslavu, ale prostě to je každej víkend něco, čím to takhle děsně naskočí.. a to jsme tentokrát ani nekupovali moc masa do mrazáku, jen husu v akci. No nechápu to. Už přemýšlím, že zkusím nakupovat jen tady v tom malém krámku, mám pocit, že to nakonec vyjde levněji, protože v obr tescu je toho víc na výběr a člověk toho pak víc zbytečně hodí do košíku. Jsem z toho fakt znechucená, dřív nás nákupy stály tak max.1500Kč. Jinak Petr chodí na obědy taky v práci, vaříme jen večeře a občas o víkendu obědy. Jo a Sárinka mi dneska čmajzla rohlík a začala ho žužlat,potvůrka :-) Asi se jí do pusinky nic nedostalo, protože byl vcelku, ale jistě to říct nemůžu, nevadil by nějaký drobeček, kdyby spolkla? Měli jsme totiž igelitku vedle její sedačky a ona mě viděla, jak koušu rohlík a normálně si ho vytáhla a začala ho žužlat :-D no a podruhé, když jsem jí teď kojila a jedla nad ní, tak mi čapla ruku a taky se snažila nacpat ten můj rohlík do pusy, dokonce se kvůli tomu pusitla i prsa :-D Chtěla jsem jí koupit ty kukuřičné dětské křupky, na zkoušku, ale neviděla jsem je, kde se to kupuje?
Profilova fotka
ahojky holky já měla náročný den :-D :-p :-p jestli mi to kámoška dovolí uvidíte proč.. :-) evi :-D :-D nějakým způsobem to mě pobavilo neleze už ?nebo neplazí se :-D ?to je ted naše oblíbená činnost krámovat hadry a papíry :-p :-p :-D my dávaly rohlík od 7 měs ;-)ty křupky v lékarně... míšo to video je bomba já už to viděla hustýýýý :-D :-D :-D :-D vztekloun jako naše :-p 8-( 8-( jiřinko jsem se úplně lekla že jsme něco provedla že jsme nepříjemná :-( no to opravdu nemají v popisu práce!!!!a proto se tam encchi vracet protože pak nás hází do jednoho pytle :-( šílené jednání a chudák vládíček bobeček malý :-( :-( míšo toho dortu je tedy škoda :-( :-x
Profilova fotka
http://murynka.rajce.idnes.cz/Nika_Pe... hesloa jméno pošlu do IP kdo chce ;-)
Profilova fotka
HOlky tak Nettynka má asi angínu. V osm jsme šupajdili na veterinu. Dostala silná antibiotika. Ještě, že jsem s holkama z práce chodili na oběd do restaurace, kam chodí i jeden fajn veterinář, jinak nevím, co bych s ní přes víkend dělala. Prdelka moje malá ;-(
Profilova fotka
Markét, no plazit se ještě neplazí, nebo jsem jí teda aspoň ještě neviděla, ale ona je dost mrštná na to přetáčení, otáčení a tím způsobem je schopná putovat kam se jí zlíbí. Jo k tomu rohlíku, tak malé už je 7měsíců, ale přijde mi to ještě na rohlík brzo, měla bych strach, aby se s ním nějak nezadávila, nemá ani jeden zoubek. Jakým způsobem jdi to malé dávala? No, s ním ještě počkáme, ale ty křupky koupím, děkuji za radu, kam na ně, to by mě nenapadlo, já je hledala jak trubka v krámu :-D Prosím o jméno a heslo :-) to jsi dnes fotila? Mončo, to je mi Nettynky líto, snad jí to rychle zabere. Napadla mě ale jedna věc, možná blbá otázka, ale pro jistotu.. zeptala jsi se veterináře, jestli to od ní nemůžeš chytit?
Profilova fotka
evi máš to v IP jo jo dneska :-) 8-) jakým způsobem dala jsem jí kus a ona ho žužlalala a jedla :-D :-D ty křupky určo kup ty jsem dávala od 6 měs krásně se rozpouští :-) jsou super :-) no jo tak nějakým způsobem se tam dostala :-D :-D to je fakt :-D moni to je mi líto :-( :-(
Profilova fotka
Markét, tak jsem prohlídla fotečky, některé jsou fakt povedené, ale na některých mi pár věcí vadí, napíšu ti je, neber to jako špatně proti tobě, myslím to dobře, aby jsi to měla pro příště, co si třeba hlídat atd, ju ;-) Tak za prvé bych jim určo vyslíkla ponožky, nevypadá to s nima dobře,zvlášť ty její bílé k černým kalhotům, to strašně kazí dojem,měli by být bosí, pak na hodně fotkách tam moc nevynikne bohužel to bříško, to jsou ty fotky s těma rukama, to není poznat,že je to těhu bříško, pak jak tam má tu růžovou halenu, tak to vypadá,že ty chlupaté ruce jsou její,jak je to ořízlé (např.1924), pak se ti na pár fotkách akorát dotýkají kraje fotky, to by taky nemělo být (např.fotka 1983) a na některé jsou uřízlé chodidla nebo tak něco (např.fotka 1956). Jinak jsou ty ostatní fotky fakt super, povedlo se ti to, moc se mi líbí jako ďáblice, to je fakt pecka, a pak s tím budíkem jsou také krásné atd. Moc gratuluji k první oficiální zakázce!!! x-)
Profilova fotka
jj evi psala jsem ti IP pozdě :-D :-D no neva ty ponožky my jsme si toho všimly až pak :-D :-D ale pobavili jsme se to jo :-D protože ani jednoho to nenapadlo :-D to těhu bříško s rukama tam nemělo vyniknout to bříško ale jako že jí hladí to byl její nápad a chtěla to :-) jj ďáblice je bomba 8-) :-D :-D to k ní jde :-D :-p :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?