Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
ahojky evičko bylo krásně a má tak být celý víkend x-) tak si užívejte x-) a hezky pokup dárečky... ;-) určo jí ještě napíšu jeslti mám maila :-N ne ne chlebíčky jsme objednali přes 40 chlebíčků nás vyšlo na 350kč 8-) a jsou to ty veliké...ty věci na to by mě vyšli stejně a ještě se s tím dělat :-p jako byví mě to ale tohle jsou prostě krásné chlebíčky x-) já jinak vše dělala ale na rok své první dcerky jsme chtěla mít vše hezký :-D a být fit :-D moni tak gratulace k přesunu :-)vydrž to 14 dní je dlouhá doba ale uteče to konečně jsi v domečku!!! jinak smekám před tchýní ten dort je pecka!!! x-) x-) jako mohla by se tím živit 8-) fakt že jo takový dort co udělal by nás vyšel tak na 1000kč ne li víc... :-N toho šmudlu co jsme objednali my a byl za 600 :-p :-D :-D ale je také hezký... já ted jdu nafukovat balonky připravovat stoly..uklízet atd :-N 8-( :-D
Profilova fotka
Dobré ráno z baráčku. Moc jsem se tedy nevyspala, nějak jsem nemohla zabrat.Překvapila mě reakce kočičáků, Nettyna na Damiánka prská a je zlá, on neví co se děje, chtěl by se mazlit, ale ona ho odhání. Snad se zase hodí do pohody :-| Markét, Vy máte oslavu narozek? Tak to přeji vše nej, ať to klapne. To bude mejdan :-D
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) Mončo, koukala jsem na fotečky, moc krásný, ta koupelna je fantastická x-) a ten nápad se zrcadlem super, vůbec není poznat, že je to skříňka, vypadá to moc dobře. Nettynka se snad zase srovná, možná si chce jen v novém prostředí udělat jiné postavení, než co měla doma :-) Markét, tak to je super cena za ty chlebíčky, odkud jsou? Tady se nejlevnější ty velké pohybují okolo 15Kč. Já se s tím teda taky ráda dělám, dělá mi dobře, když pak všichni říkají, jak jsou krááásné a dobré, jak jsem šikovná :-D Krásně si užijte oslavu, pořádně to zapijte, ať má Sofinka tuhej kořínek :-) No a Sofince přeji vše nejlepší, ať pořád takhle krásně prospívá a hlavně ať jí rodiče nezlobí :-)
Profilova fotka
přípravy vrcholí :-D :-D jsme pěkně nervní :-D evi mě trvalo jen celé dopoledne připravit stoly :-p a výzdobu a balonky :-N takže na chlebíčky by nebyl čas..nás vyšel 9 kč u nováka ;-) v plusu ted je to tedy penny market :-) děkujeme snad vše klapne :-N moni jo mejdan :-D
Profilova fotka
teeda, ja jsem uplne mega zvedava jak vypada takova velika oslava... ja ne to nejsem, tak se alespon podivam na cizi :-D:-D:-D Ja jsem prave delala dort, chlebicky vse sama pro ten uzasny pocit jak mi to vsichni budou chvalit... a povedlo se s dortem me vsichni vychvalili az buhvi kam a me to bylo starsne prijemne :-D:-D:-D
Profilova fotka
my jsme vcera vecer byli v kine a malou hlidala svagrova, byli jsme na Habermannove mlyne, byl to uzasny a starsne smutny film, ale tohle ja miluju, proste Roden je uzasny herec, mam ho starsne rada. takze to vsem co maji radi tuhle valecnou dobu moc doporucuju :)
Profilova fotka
a my ted jedeme na navstevu :) amalka ma sice jeste trochu rymu,... ale je to preci jenom ryma :)
Profilova fotka
Holky, vybírám teď ten stojan a plátna, máte na tom stojanu držák na všechny plátna, jakože je máte na stálo na stojanu nebo vždy, když chcete změnit pozadí se musí sundat to stávající i s tyčí a vyměnit?
Profilova fotka
míšo jak to vypadá normálně já jsme na to docela zvyklá jsme velká rodina :-D takto se scházíme normálně tedy 16 lidí tu ještě nebylo no :-N ale poskládáme se :-D i židle jsme našli :-p :-D mě snad budou chválit výzdobu s tou jsme si vyhrála x-) to mě moc bavilo x-) my včéra byli na večeři jsme vám ani neřekla :-D bylo to fajn být zase svobodní za chvilki tu ta naše oslavenkyně bude... :-D :-D
Profilova fotka
ahojky holky oslava se povedla nahrávám fotečky :-) fotila jsme hodně než přišli pak se moc nedalo :-p :-D to bylo lidí.. :-D :-D ale bylo to super x-) dorty vynikající 8-) malá toho dostala milion :-N fakt hrůza z oblečení čepičku kombinézky,botičky,spací pytlík trička,svetr,kalhoty,rukavičky,další svetr,krásnou teplou deku do kočárku,bačkůrky ty ale nesedí :-| vůbec tam nedrží patička ]-( nočník, z hraček-dostala zvířátka duplo,kostky s medvídkem pů.pak takové obrázky co se dávají na tvary kam patří,knížky,panenku berušku jak se do toho mlátí těmi paličkami a hraje to x-)to se mi moc líbí.. a od našich ten zlatý řetízek který už nosí x-) x-) takže jsme zavaleni hračkami oblečením :-p :-Dale fakt byla moc spokojená x-)
Ahoj holky, my máme zase další návštěvu, ale je to v pohodě, dojeli ve středu a chodili si sami, až včera jsme byli spolu, nejprve dost pršelo, ale pak bylo krásně a svítilo sluníčko. Ještě teď šli k Eiffelovce a v poledne frčí domů. Zítra je tu státní svátek jako na dušičky, tak asi něco podnikneme, dnes budeme lenošit, Adam překládat, má občas kšeft od kámoše. No a ve čtvrtek přijedou mamča s přítelem, ta už je celá natěšená! Poprvé oba poletí letadlem a Paříž byl vždy její sen, tak jsem ráda, že si ho díky mně splní! :-) Markét, tak co oslavička? Já chtěla mrknout na fotečky, ale nenahrály se. :-| Malé přeju všechno nejlepší, ať je to pořád tak krásná, zdravá a spokojená holčička a dělá vám radost! :-) To je fajn, že jste zašli na véču, přijde mi důležité občas podniknout i něco bez pracka, je to určitě dobře pro partnerský vztah. Miško, takže kino doporučuješ? Rodena mám taky ráda, je to výborný herec! A švihák! :-D Evi, z Tebe bude taky profi foťák? ;-) Holky, jen směle do toho, jednou vás zneužiju! :-D Moni, tak už na baráčku, no paráda. Kočičáci si brzy zvyknou, i pro ně je to změna. Koupelna se mi moc líbí. Pak nám to nafoť, až se zabydlíte. Mně by se líbily místnosti před a po, to by byl rozdíl! Fakt jste to tam krásně zrekonstruovali a zvelebili, je to až neuvěřitelné! Mně se stejně nejvíc líbí ta zahrada, tu pěkně využiješ s prckem, budeš třeba kuchtit a mít výhled na spící miminko! :-)
Profilova fotka
http://murynka.rajce.idnes.cz/Oslava_...
Článek se načítá
Profilova fotka
market super oslava!!!!! Sofince se to moc libilo a vypadala ze byla i hodna a to bylo asi super!:) mame stejne duplo se zviratkama :-D:-D:-D my si ho ale nechavame po stromecek :) toho pua mame take stejneho, jak se tam davaji ty tvary :-D to amalka take dostala k narozkam :-D:-D:-D A dortik musel byt moooc dobry, to auticko ted mel muj deda k 70. narozezinam :-D i takhle ruzovy a tchyne je moc sikovna, jen ja bych si ho nazdobila jinak :)
Profilova fotka
jeee tak nemame stejnyho pua.. jsme to prolitla tak rychle my mame takovou drevnou desticku kam se vkladaji pu a kamaradi :)
Profilova fotka
my to duplo dostaly :-) dortík byl vynikající ještě ho hooodně máme :-D :-D tchýně je šikulka mě se líbil mooooc :-) všichni z něho byli unešení :-)
Profilova fotka
Ahojky holky :-) dnes jsem si poprvé hodila nohy nahoru, od rána jsme s Petrem vyvařovali, pozvali jsme naše a tchánojc na obídek, vařili jsme knedlíčkovou polévku a kachničku s nádivkou s kachními jatýrky, červené zelíčko a knedlík, no celé dopoledne jsme strávili v kuchyni a snězeno to bylo během 10ti minut :-D Markét, to je dobře, že se oslavička povedla, prohlédla jsem fotečky, moc krásná oslava, strašně se mi líbily ty první fotky z nazdobených stolů, připtravila jsi to moc krásně :-) Jo a ty botičky na zimu jsou nádherný x-) Jo a tvůj tatínek je štramák :-) Leni, tak to tam máte teď veselo, to je dobře :-) Jinak to vybavení k focení si kupuji hlavně pro sebe, pro svoje potěšení, na focení malé a dětí kamarádek, abychom nemuseli platit za fotografa v atelieru a časem se uvidí, strašně mě to baví :-) profi fotograf není nikdo z nás a dlouho nebude ;-) Od 18.1. půjdu na ten 3.měsíční kurz, už se na to moc těším, bude to jednou týdně 2h, to bude poprvé, co budu takhle pravidelněji od malé, tak si od sebe aspoň trošku vždy odpočinem :-)
Profilova fotka
Jiřinko, nevím, kam se koukneš dřív, tak ti to písnu i sem, už jsem ti psala na skype, kopíruji: nedražíš náhodou ten stojan pozadí na aukru? objevila jsem tam 4m a 3m v dražbě, jedna končí dnes, nevím, jaké máš na aukru jméno, ale někdo tam přihazuje jako ji-ve, nejsi to ty? Abychom si zbytečně navzájem nenavyšovaly cenu, kdyžtak počkám na další aukci,kukala jsem, že jich tam má spoustu, tak dej prosím vědět, jestli můžu přihazovat, nebo jsi to ty ;-)
Profilova fotka
evičko tedy vy jste vyvařovali šikulky 8-) my včéra také vařili dobrůtku podle babicy a moc jsme si šmákly ;-) jo jo botičky jsou krásný x-) máme i fialovou kombinézku tak to půjde k sobě :-) holky mi fakt roku utekly :-D :-D :-D http://www.youtube.com/watch?v=ie2qBo...
Profilova fotka
Markét, no tak to je nářez, velká šikulka!!!! x-) a to takhle z ničeho nic nebo jak k tomu došlo, že se takhle rozběhla?
Profilova fotka
z ničeho nic :-) ona je hrozně rychlá na učení sama nechápu :-N :-D :-D prostě hned začne a dělá to naplno :-D ne že pár krůčků rovnou běhá :-D :-D evi jak malá a čas-myslím posun času?my v pohodě ted šla spinkat jako vždy :-)
Profilova fotka
No nám se ten posun hodil, protože v poslední době usínala dost pozdě, takže od rána jedeme jakoby podle starého času, akorát podle nového je to vše o hodinu dřív, takže by večer mohla zalehnout taky dřív, jakože bude na hodinách míň hodin :-) Nebyla Sofinka teď už mrzutá, když byla zvyklá chodit v 19h spinkat a je vlastně podle starého času už osm? Jinak s tím běháním je fakt neuvěřitelná, to je jako s Kačenkou a lezením :-)
Profilova fotka
evi právě že ne hned ráno jsem udělala režim jako normálně a vydržela usnula a ted už spinká :-) tak to je fajn že se vám to hodilo..já se toho trochu bála ale fakt je to o.k :-N
Profilova fotka
Ahoj holky. Omlouvám se, dočítám jen jednu stránku, snad zítra. Vyměnila jsem auto za PC 8-) Markét, oslava byla asi fajn co? Já myslela, že budete mít mejdan s dětičkama. Ona se ta rodina nastřádá co :-D ? Moc pěkně jsi to připravila. Evi, také koukám, jak jsi se do focení vrhla. Jsem zvědavá, na ten kurz, budeš vyprávět. Pokud bych se rozhodla pro ten foťák, tak jedině s kurzem. Míšo, já teď vynadla kamarádce. Jak jsem byla minule na svatbě. Volala a skoro s brekem mi oznámila, že přišli skoro o všechny fotky, že fotograf byl magor a jediná úprava je černobílá fotka s barevnou kytkou- Tak jsem jí vynadala, radila se se mnou kvůli každé ptákárně, naší fotografku kvůli ceně nechtěla a poradit také ne. Hned bych tě tam poslala. Bylo mi jí líto. Neumím si představit být bez fotek. My si o víkendu mákli. Byli tu naši. S mamčou jsme vybalili kuchyň, mamina lezla po lince a myla jak o život, já už se po vejškách bojím, nechci nesmyslně riskovat. Táta s Pavlem vymalovali, položili koberce, smontovali skříně a předpřipravili pokoj pro hosty. Evi děkuji za pochvalu koupelny, ale je mi z toho do breku. Zase teče vana. A to už je po několikáté odsunutá a zkontrolovaná.Vše už bylo v pořádku, takže je zasilikonovaná a dal se tam nábytek. Dnes se nábytek tahal ven a Pavel bude v týdnu odtrhávat vanu. Nevím co s tím, ale koupelna doslova plave a to se nikdo nekoupal ;-( ;-( ;-( Jinak jsem se dnes dala na pěstování žampionú.V Baumaxu měli akci sadbu za 65Kč :-D . Akorát se mi v bříšku vrtí Domča. Začínám se smiřovat s chlapečkem . Uvědomujete si že nás od mládí připravují na holčičky. Vemte si, jaké procento panenek jsou kluci a jaké holčičky. Pak mám být připravená na kluka 
Profilova fotka
Moni, no tak to naprosto tvé pocity s chlapečkem chápu, mně taky na poprvé řekli kluka, málem jsem to ořvala, pak jsem si to v hlavě obhájila, proč je vlastně ten chlapeček lepší a začala se na něj i těšit a šup, na další kontrole to byla holčička :-) Ty jsi byla na odběru plodovky nebo to určili jen na UTZ? S tou vanou to je hustý, tak jí reklamuj, mají tam u vás zrovna nějaký servis, co si tak pamatuji. Musím zaťukat, u nás vana i sprcháč bez problému. K těm žampionům, super kup :-D a kde je budeš pěstovat? venku nebo v truhlíkách?
Profilova fotka
moni také tě chápu já chlapečka obrečela když mi to řekli ve 12tt :-N ne fakt...pak jsme se začla smiřovat a ve 20tt už to byla holka :-D jaký šok :-D ale ty už to máš 100%vid?ale neboj se milovat ho budeš neskutečně!!!!! x-) x-) s tou koupelnou to mě tedy mrzí :-( koukám že nemáte nic snadné co |-| je fajn že ti maminka a ostatní pomáhají vím o čem mluvím neriskuj za to to nestojí!!!hezky opatrně pomalu..není kam spěchat... ty žampiony :-D :-D ty jsi ale zahradnice :-D :-D
Profilova fotka
Evi, to je do interiéru. Pěstírna bude ve sklepě. Dám Vám vědět, jak jsem dopadla. Mamča si vzala také, budeme spolu soutěžit :-D Holky, když já nevím, jestli je to vanou, nebo jen připojením k vodě, ale už jsem zoufalá. Já to neobrečela, bylo mi to jedno, jen na holčičku bych prostě všechno měla.Ale pak mi došlo, že o klucích nic nevím, je to jiné plemeno. Milovat ho budu nade vše, bude to maminčin mazlík. Jen už přemýšlím nad tím, jak se ty kluci mamině nesvěřují, jak přivedou cizí nevěstu, jak ty nevěsty tíhnou ke svým maminkám a tak. Prostě blbosti, co se Vám tak honí hlavou. Znáte to.
Profilova fotka
ahojky přeji krásné ráno :-) za chvilku čekám maminu Jirka bude přezouvat auta na zimáky a my razíme na zličím vyměnit bačkůrky :-)
Profilova fotka
holky tak mam za sebou dalsi focenicko a vysledek mam na facebooku :) tak se juknete :)
Profilova fotka
Dobré ráno holky, tak mám už taky rýmičku a nesu to snad ještě hůř než ti chlapi :-D Mončo, no tak to jsem a ty žampiony zvědavá, pravidelně informuj, jak se daří :-) Jinak s tím si ještě halvu nedělej, jaké to bude, až bude malej velkej, zase ti kluci spíš tíhnou k maminkách, nedají na ně dopustit a i pubertu mají takovou milejší než holky.. všechno má něco a holčička může být druhá ;-) Markét, tak si hezky užij den a dobře pořiďte. Míšo, fotky super, jsem unešená z té, jak je tam ten chlap zezadu a holky koukaj přes rameno, ta je fakt pecková a celkově je to celé vydařené x-)
Ahoj holky, Markét, chci pochválit fotečky, jsou moc pěkné. Jak si to malá užila, cítila se spokojeně? Fakt moc hezky připravené! :-) Já jsem na ně mrkla, ale už jsem se sem nedostala potom, došla na mě nějaká viróza, prostě jsem problila a pros... noc! Fuj, naštěstí je mi už líp. Byla jsem úplně dehydrovaná a slabá, Adam je fakt zlato, pořád se o mě staral, asi se moc nevyspal. Venku je krásně a já jsem v pelechu. Máme tu dnes státní svátek jako na dušičky. Moni, s tou vanou mě to mrzí, čím to je? Fakt to reklamujte. Je fajn, že rodiče pomáhají. A jak se tam spinká? Kočičky už to snášejí líp? Kdypak nám ukážeš pupík? Už musí jít vidět! ;-) S tou holčičkou Ti rozumím, já myslím, že každá ženská chce holčičku. Mojí mamce několikrát kartářka předpověděla, že budu mít chlapečka, tak už s tím počítám a od té doby, co znám Vládíka, tak jsem nadšená a na chlapečka se těším! ;-) Jiřinka Ti určitě řekne, že je to super a holčička může být druhá nebo třetí! :-) Bude mít staršího bráchu, který se o ni bude starat a opatrovat ji. Holky fotografky, já bych vás tady tak potřebovala! Byla jsem u jedné holky, která tu měla loni svatbu, moc hezké fotky, tak mě napadlo, že by byla super památka si nechat udělat profi fotky u pařížských památek, že by to byla nádherná památka! No a tak jsem té fotografce psala a ptala se na ceny, za 2,5 hod. focení si bere 690 EUR! No to je něco! Tak asi nic nebude, škoda! :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?