Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
míšo aha ubohá hlavně že jsi si jí tam chtěla dávat také :-D :-D ty mě bavíš fakt že jo :-D :-D na co mám a nemám ač posoudí ostatní a ne ty laik já se o tvůj názor neprosila ;-) ;-) nikoho... ;-) jako s lucinou se nesrovnávám ta fotí fakt tragicky a co tam dala ted no comment :-N :-p tak jsme ubohá mě je to fuk ale asi jenom u tebe jinak mě všichni podporujou což je velice zajímavé 8-) ty jsi si dala také fotky na beremko jako reklamu a nejsou dokonalé :-N nic jsme neřekla je to přeci tvá věc..takže se do mě přestan navážet ;-) uý jsme tě o to prosila jednou já si nědělám reklamu že jsme profík psala jsme že je to můj koníček a beru si fakt směšnou částku...takže ze sebe fakt nic nedělám...a už dost!!radši mě ignoruj!!!
Profilova fotka
Holky, tohle nemá cenu. Každá máte jiný názor. Fotky dokonalé nejsou, to nebude mít žádná hodně dlouho. Jestliže si Markét věří, tak proč ne. Podle mě ty lidi ví, co dostanou. Myslím si, že se tímto musí dost lidí bavit, jestli to čtou a možná už to ani nebaví ostatní holky od nás z diskuze, které se tím nezabívají. Raději bych to už neřešila. Akorát se pak rozhádáme a to za to nestojí, ne ;-)
Profilova fotka
jiřinko jsme pro ale už mě to nebaví jak jde do mě fakt ne!!!!!!!!!!!!!!§a ještě to neumí řešit po IP ařeší to veřejně a já už se nenechám :-( :-( jo to se asi baví...díky komu že....já myslela že zrovna míša o focení nechtěla psát a ted mě ona bude kritizovat sama se bavím :-D :-D :-D
Profilova fotka
mury... no coment :-X .... si nameles hubu :-X uz se k tomu nevyjadruju, asi kazdy hold mame jiny nazor na to co je pekny :-N
Profilova fotka
a myslim ze moji svatbu nebudeme resit jo.... ;-)
Profilova fotka
míšo tak namelu co ti je do toho 8-) :-D :-D :-D to tedy máme každý jiný názor to je fakt :-D :-D
Profilova fotka
Holky a dost, vždyť o nic nejde, hlavně, že si Markét udělala ten ŽL a je s tou reklamou z obliga. A co pak budou říkat na to focení zákazníci se uvidí, někdo bude rád, že má fotky za pár korun, někdo může být zklamanej, že čekal něco jiného, to je jasný a s tím se musí počítat. Jiřinka to napsala výstižně.
Profilova fotka
eví díky ;-) třeba byl někdo zklamanej i od profíků že,,, :-| to se prostě stává.. co s jedním ŽL reklamou spáchám to jsem netušil holky omlouvám se...už radši nebudu psát nic
Profilova fotka
holky, hodila jsem na rajče video naší skákalindy, pohyb po zádech má vypilovanej :-D odkaz viz včerejší IP ;-)
Profilova fotka
Pavlí, Kačenka je hustáááá :-D to je šikulka, je proti Sárince fakt děsně živá, čučim s otevřenou pusou :-) dělá to i oblečená nebo jen takhle nahatá?
Profilova fotka
ahojky pavlí :-D :-D :-D to je fakt hustý :-D šikulína 8-) x-) x-) holky mi zažili šok :-D :-D jirka našel na letišti propisku přinesl jí domů bez obalu nic máme jí dlouho je tu pohozená malá jí kouše-a včéra jsme zjistili že je to propiska za 7 tis :-N :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky holky, jakpak budete trávit dnešní sváteční den? My teď poklízíme a na odpoledne jsme pozvaní na ochutnávky vína s rautem, tak asi vyrazíme :-) Ale Petr je nějakej nachcípanej a mě bolí taky v krku, možná zůstaneme zalezlí v teploučku u krbu, ještě uvidíme :-) Markét, tak to je příjemné zjištění :-) Jakpak jste na to přišli, to je nějaká od Parker? I když ty snad tak drahé ani nejsou.. to má Sofinka asi po kousání,co :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vládík je dnes celý den u našich a my byli s Vašíkem v Teplicích na nákupech, potřebovala jsem Vldáíkovi koupit ty zimní botky, tak jsme naštěstí nakonec vybrali, ale opravdu jen jedny, jinak mi připadají všechny strašně robustné nebo těžké, no a nebo už pak nejsou tak teplé. Takže máme vel. 25. Pak jsme mu koupili Nike teplákovou soupravičku k vánocům, knížky a zvířátka taky k vánocům. Vyhlídla jsem si tam na Vládíka Adidas bundičku, ale měli jen malou. Tak jsem koukla na mimibazar a paní má tam tu stejnou novou o 200 levnější, tak jsem jí hned obědnala, mám z ní hroznou radost, protože je opravdu krásná ;-) U nás je celý den nádherně. Vašek je taky nachcípaný a bolí ho záda, ale jel teď na trénink. Mrknu na video, už teď se těším, po tom minulém :-D
Profilova fotka
Tak to video je dokanalý :-D Nic takového jsem ještě neviděla. Je opravdu strašně mrštná x-) Já myslím, že to by snad vládík nedokázal ani teď :-D
Profilova fotka
ahojky evi ani nevím zeptám se manži ;-) tak jak jste strávili den?jirka má také rýmu ]-( zase ]-( jiřinko to jste měli krásný den :-)hezky jsi nakoupila :-) my byli nakupovat poslední alkohol na oslavu :-D :-D pak u kámošů na kafi x-) pěkný den x-) malá už udělá tak 5 kroků sama samotinká x-) x-) x-) už vám nahrávám video jsme ostuda :-D :-D
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=2uZRfW... jen omluvte kvalitu :-p :-p
Profilova fotka
Jiřinko, tak to jste si užili krásně nákupy, v klídku bez maličkého, viď :-) Jak jsi to nakonec vymyslela s tou kombinézkou, půjdeš do té Kitlec nebo jsi našla jinou? Markét, téda, Sofinka je šikulka, je srandovní, jak se u toho celá tak kymácí, je vidět, že jí to dává ještě hodně zabrat :-) Koukám, že máme všechny ty chlapy marodný, taky houby vydrží, co :-D
Profilova fotka
evi jo hovn :-D :-D vydrží :-p :-p jasně že jí to dává zabrat :-N to všem dětem :-D ale na to že 4.10 udělala jen 2 krůčky pak nic a dneska toto je šikovná x-) za chviku přejde obývák :-p :-p
Profilova fotka
Holky, dnes jsem odpoledne jsem zkoušela nějaké fotečky na dece místo pozadí, mrkněte a šup sem s kritikou :-) od této dál : http://www.modrykonik.cz/fotoblog/eva...
Profilova fotka
tak hlasim ze u ans uz je jakub pres tyden take nemocny :-X fakt hrizny chlapi :-X marker, mala zachvili pujde jako nic.. Amalka to vzala supem to chozeni, ted se uz i otaci, ale to je zachvili i u vas..
Profilova fotka
evi moc pekne fotecky!!!!! Sarinka ma uzasne ostra ocicka!!!! fakt super!
Profilova fotka
Míšo, díky moc, normálně mi spadla čelist, když jsem četla tu chválu bez výtek :-D A copak je Jakubovi? Taky ta chlapská smrtelná nemoc na sedm? :-D
Profilova fotka
:-D hele min., tyden mel teplotu a mel typickou chripajznu, ted jeste kasle a ma rymu
Profilova fotka
pavlinko, tak jsem se dostala pres evicku na videa(snad jsme mohla :-N ) a jsou uzasny!!!!!! mala je mooc krasna a ty jeji pohyby jsou dokonaly, zvlast ty posouvani po zadech,, no krasny!!!nikdy jsem to jeste nevidela :-D :-D :-D
Profilova fotka
ahojky evi krásné fotečky :-) fakt povedený :-) :-) my dneska máme plavčo :-) pak jí necháváme u maminy a máme s jirkou volný večer :-D :-D musíme vyzvednout chlebíčky dortík a pak zajdeme na véču do kina nebo tak nějak :-) zítra si vše v klidu přichystám mamina jí přiveze až odpoledne na oslavičku x-) pavlínko je fakt mrštná :-D :-D :-D míšo at jste brzo fit ;-)
Profilova fotka
holky víte co se mi stalo :-N v pátek jsme objednávala tu čepičku se jménem paní velice ochotná v neděli byla hotová v pondělí mi psala maila že čepičku posílá já jsme jí nic nezaplatila napsala že až to pošle napíše přesnou částku a číslo účtu,čepička došla v úterý tak jsme jí psala že je krásná že moc děkuji za rychlé vyřízení at mi napíše pokyny k platbě,dneska je pátek a já na mailu nic nemám :-N :-N :-N ted nevím co dělat 8-( čepičku mám vlastně zadarmo :-x :-x
Profilova fotka
Ahojky holky, taky je dneska u vás tak krásně? My měly jít dneska na kyčličky, ale nějak jsme se nevykopaly ráno z postýlky, tak půjdem příští týden a dnes hurá do města, musím koupit Petrovi nějaké dárečky, v pondělí má narozky :-) Markét, kdyžtak se paní ještě připomeň, taky je možné, že třeba jen nechodí každý den na počítač nebo mohli někam odjet, když je ten svátek. Ty přípravy na oslavu máš dobře zařízené, ty nebudeš dělat ani chlebíčky? i když ono pro tolik lidí by to byla šichta na celé dopoledne,co :-)
Profilova fotka
hehe ja si dva dny pred narozkama dala zahul :-D pekla jsem, delala jsme 3 druhy chlebicku, ale strasne me to bavilo :) sice jsem to delala ,,jen,, ze 2 vek takze se to neda srovnavat, ale urco to vyslo levneji :)
Profilova fotka
holky koukala jsem se na tyhle fotecky... ta svatba byla dokonala, neco takoveho jsme si puvodne predstavovala, ale takovy saty mi proste nesly :-( ale stylove je to dokonale!!! http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Profilova fotka
Holky jsem tu jen na skok. Dnes se definitivně přesouváme na barák, budu bez TV, bez internetu a dokonce čtrnáct dní bez auta :-( . Zatím papa Tady jsou nové fotky z baráku http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/m...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?