Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 evi vyřizuju tím že zjišťuji co a jak emoticon ptám se co je výhodné atd emoticon jinak na úřad samo zajdu emoticon emoticon nejsem idi.. emoticon
26. říj 2010 v 07:39  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 tak jsem dočetla emoticon

pavlí držím pěsti na kontrolu kyčliček

evi a vám na očko emoticon at malá moc nepláče... emoticon emoticon my dávali spát v 6 emoticon emoticon ted chodí v 7 emoticon

jinak všem hezké ráno emoticon za chvilku jedu pryč tak pa
26. říj 2010 v 09:44  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 Ahoj holky,

přeju hezký den, tady máme opět krásně, fakt suprový podzim, ošklivě je jen občas a to max. jeden den.
My tu máme od pátku ty kamarády, dojeli kolem půlnoci, tak se sedělo, povídalo. V sobotu právě nic moc počasí, tak jsme byli všichni v přírodovědném muzeu, kde byl vstup zdarma, bylo to fajn, takové akční. A od neděle si ti dva už chodí sami po památkách, takže nás to fakt nijak neomezuje a je to takové příjemné zpestření. emoticon
No a včera nám sdělili úžasnou novinu, já už to čekala. Zasnoubili se, právě včera u Sacre Couer! emoticon Jsou spolu už 6 let, tak už jsem si fakt říkala, kdy do toho praští, kamarádka už si to moc přála. Tak jsme to zapíjeli do ranních hodin a pouštěli si naše svatební video. Byli jsme s Adamem hrozně dojatí! emoticon

Pavli, dívala jsem se na fotky a video, malá je fakt princezna, vidím tam podobu na tatínka, je to tak?

Miško a Tvoje fotky taky krásné! Moc se mi líbí ty s jablíčkem a zeleným šátkem, jak to krásně ladí. Ozývá se Ti hodně lidi?

Markét, já bych asi neměla odvahu si dělat reklamu bez ŽL, jak píšou holky, s těmito věcmi opatrně. Ale jinak držím palce, jste s Míšou šikulky a je super mít práci jako koníček, tak třeba se to rozjede a bude se dařit! emoticon

No jo Evi, tos vystihla hezky s těma tatínkama, když Tebe vidí pořád, tak si toho potvůrka neváží, co? emoticon

Dlouho tu nebyla Kačka a taky Monča. Ta možná stěhuje o 106! emoticon
26. říj 2010 v 10:38  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 ahojik leni, jee tak to maji super kamosi!!! takhle se karsne zasnoubit v Parizi, mega romantika emoticon emoticon emoticon emoticon hele uzivej si tam krasneho pocasi, tady dneska sviti slunicko, ale jinak mam vzdy depku co nas ceka za mrazy, snih atd emoticon Diky za pochvalu fotecek, jestli mam hodne lidi? emoticon noo ozyvaji se mi ,ale ja stejne nemuzu s prckem cely den, takze jsme rada ze jich neni kotel.. ale planuji tohle vse rozjet casem a pocitam ze bych po MD uz byla jen na ZL castecne jako kadernice a jako fotografka.
26. říj 2010 v 11:20  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 holky tady je video amalky jak sama chodi emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

http://www.youtube.com/watch?v=EB4epQip_aw

http://www.youtube.com/watch?v=FyDTSOHYAZc
26. říj 2010 v 11:23  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Ahojky holky emoticon

Leni, to je dobře, že tam máte tak krásně, a že si to užíváte emoticon Zásnuby v Pažíži super emoticon A copak hlídání?

Míšo, videa bomba emoticon ježiš to je tak krásný, jak už sama capká a jak je z toho nadšená emoticon

Letím malou oblíct a hurá na očkování, pak budem venku, je tu nádherně emoticon hezký den přeji, papa
26. říj 2010 ve 12:44  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Ahoj holky, tak jsem uložila Vládíka, snad za chvíli usne.
My teď bojujeme ze 4 zoubkama - špičáky a je to šílený. V noci se pořád budí a přes den protivný.
Včera nejhorší plavání, bavilo ho jen cákat a polívat mě míčkem, jinak strašně plakal a dost nešťastně, na jednu stranu mi ho bylo opravdu líto. Chvílema mi připadá, že se i bojí vody, ale když si může blbnout a cákat tak ne, ale jinak se mě vůbec nepustil, měla jsem ho přisátého jak klíště a vozila jsem ho kolem bazénu a měli jsme na sobě přilepené tvářičky emoticon Ostatní děti si to užívají.
Dneska v herničce mě hned na začátku nasrala jedna ženská, protože si vládík hrál a její holčička mu to tam zavírala a tak, jenže jsem to nechala, protože to vládík dělá taky, tak to neřeším, pak si začal jezdit s kočárkem a ta holčička mu ho chtěla vzít a on si to už nenechal líbit, jen jsem viděla, jak jí odstrkuje a vzteká se a ta máma začala řvát: "on jí kousnul, on jí kousnu" a já na to, že mu chtěl vzít kočárek a ona: "No a, tak mu chtěla vzít kočárek" Jestli jí kousnul, to nevím, ale když vládík někomu něco bere, tak mu říkám, že to nemůže a když někdo si chce vzít od něj něco, tak zase říkám, že to musí půjčovat a ona nic, jen se vztekala na nás a bylo jí jedno, že mu to ta její holčička chtěla vyrvat emoticon
No a pak už jsem byla hotová, raději jsem ho pořád hlídala a on byl stejně protivný, takže jsme šli dřív domů emoticon
Dnes si jen lehce poklidím a chci odpočívat, tak si vás snad dočtu emoticon
26. říj 2010 ve 13:12  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Pavlínko, shlédla jsem fotečky a malá je úžasná emoticon Přiapadá mi hrozně dlouhá. Moc vám to tam sluší a nejvíc na té svatbě. Jinak fotky krásné emoticon U toho videa jsem se musela zasmát, připadalo mi to jako trénink na pozdější léta emoticon
26. říj 2010 ve 13:17  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Evičko, u vás je krásně? To se máte, u nás se věčně střídá chvíli modrá obloha s černou a ráno chvilku pršelo.
Sárinka je suprová, že takhle zvládla celý den věčného čekání, já bych už asi měla hlavu v pejru.
Jinak Vládík je taky poprděný z táty emoticon

Markét, písneš mi do IP, jak jsi psala emoticon
Hele a ty ten dortík dělat nebudeš? Psala jsi, že máš objednané nějaké autíčko. A kdy slavíte?

Míšo, Amálka jse strášně šikovná a má z toho radost emoticon
Fotky jsou krásný emoticon

S Vaškem jsem se taky zasnoubili v Paříži a že jsem to opravdu nečekala emoticon

Jinak děkuji za přání k narozeninám emoticon
26. říj 2010 ve 13:41  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Jiři a kde to bylo? emoticon Fakt jsi to nečekala, že byste se třeba o svatbě už trošičku bavili?
Jak jste oslavili Tvoje narozeniny a co jsi dostala hezkého?
Kamarádi se zase zasnoubili v Římě, to muselo být taky krásné.

Miško a ozvýají se na to focení i cizí nebo spíš na doporučení?
Máš to hezky naplánováno, doufám, že se bude dařit!emoticon

Evi, hlídání mám tento týden málo, jen včera a pak v pátek, ale zas víc hodin a příští týden úplně nejmíň. Jedna rodinka jsou v ČR a děti druhé jedou na prázdniny k babi a dědovi, mají tu volno.

Já se akorát chystám ven, když je tak hezky, zatím se to drží. emoticon
26. říj 2010 ve 14:27  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Leni, bylo to v hotýlku na předměstí emoticon
O svatbě jsme se bavili jako normálně, ale jako opravdu jsem to nečekala. Vašek si prstýnek převážel v botě emoticon

S Vašíkem jsme včera byli na večeři a protože tchýně má narozeniny zítra, takže to oslavíme společně v sobotu.
Od našich jsem dostala ten blesk a do Vaška vstupenky na Lady Gaga a 3 stírací losy emoticon Jedeme 17.11.
Jo a od švagrové vyteplené ponožky emoticon
Sestřička předá dárek v týdnu a babička v sobotu.
Od tchýně s tchánem jsem dostala nějaké sladkosti a nový sušák na prádlo, ten jsem moooc chtěla, opravdu emoticon
26. říj 2010 v 15:06  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky holky

my měli bájo den emoticon emoticon jako naši mě šokovaly emoticon emoticon emoticon mělo to být překvápko a bude vím to jen já táta a ted vy emoticon emoticon koupili naší malé zlatý řetízek s přívěškem emoticon emoticon jsme padla na zadeček emoticon už od nich dostala to chodítko jak už používáme tu tlačící hračku dostane k Vánocům emoticon aby toho neměla moc a nebyla rozmazlená emoticon emoticon to ale stejně je emoticon emoticon

já jí koupila botičky na zimu 20 emoticon jsou akorát na ponožku malá v nich krásně jde emoticon pak svetřík emoticon ponožky...a nějaké drobnosti emoticon emoticon přišla ta čepička s jejím jménem je naprosto úžasná emoticon paní okamžitě udělala poslala bez peněz ještě jsem je ani neposlala emoticon ale pošlu emoticon emoticon

leni tedy to je romantika užívej krásného počasí jak jde hlídání jinak ŽL budu mít brzy měla jsem to v plánu proto jsme tam dala tu reklamu emoticon bude brzo emoticon také se mi hlásí lidi mám jich 7 emoticon kamarádky,maminy z koníka od mámy z práce atd emoticon vždy dám malou tchýni či prabábě emoticon ty pohlídají emoticon

jiřinko dortík dělat budeme s tchýní 3 patrový emoticon emoticon plus to autíčko budu tu mít 18 lidí tak se to sní emoticon chtěla jsme minizákusky ale místo toho jsme vzala ten dětský dortík aby si s tím pohrála emoticon emoticon Ip písnu až malou uložím emoticon slavíme v sobotu 30. emoticon zoubky nezávidím na mě dneska vykoukla i dolní levá dvojka emoticon máme 6 zubů emoticon emoticon emoticon s tou hernou to se někdy stane ale vím že je to k naštvání emoticon hezké dárečky jsi dostala emoticon emoticon sušák jsi vážně chtěla nebo ne emoticon emoticon to jsme nepochopila emoticon

míšo amálka je šikovná emoticon emoticon emoticon
26. říj 2010 v 18:42  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi co očkování?

pavlí co kyčličky? emoticon
26. říj 2010 v 19:12  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky,

tak očkování si malá vychutnala hned třikrát, dr se nepodařila druhá injekce úplně vymáčknout, myslela jsem, že to už je, ale zbyla tam ještě vakcína, tak jí musela bodnout ještě jednou.. ten pohled, co na mě Sárinka hodila už nechci zase dlouho vidět. Ale je jí dobře, odpoledne si zdřímla od 15-18h a je fit.

Jiřinko, tak to je škoda, že si Vládík už to plavčo tak neužívá, budete teda chodit dál nebo se na to vykašleš? Maminka v herně hustá, některý ženský slušné chování minulo obloukem, jsem zvědavá, co pak vyroste z té maličké, když od mala žije v tom, že je v pořádku ostatní usurpovat a ještě se zlobit, když se nenechaj. Věřím, že tě to muselo dost otrávit.
Jojo, Sárinka byla včera úžasná, tak ona je strašně klidná, když jsem s ní na úřadě nebo v krámu nebo u dr, to je fuk, když je napapaná, tak jí stačí nějaká hračka nebo mít na co koukat a ani nepípne a vydrží tak třeba celej den, jen musí mít ale plné bříško.. když má hlad, tak je nervní, to má po mamince emoticon

Markét, tak to dostane Sofinka krásné dárečky k ročku emoticon A ten řetízek jí budeš dávat normálně na nošení? Mně osobně se to u dětiček moc nelíbí, ale jako na památku je to hezké, babička s dědečkem jsou moc hodní emoticon Jo a mě taky Ip prosím emoticon

Leni, to je škoda s tím hlídáním, ale tak si chvíli odfrkneš a můžeš se věnovat učení emoticon jak to jde na kurzu?
26. říj 2010 ve 20:33  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Ahoj holky. Jsem tu na skok, doufám, že příští týden už budu mít net. Na baráku je boro, ale v sobotu tam už budeme spinkat.

Dnes jsme byli v Ústí. Nebyla vidět jedna ručička ( prcek jí měl podél těla) a ledviny, tak tam jedeme znovu 12.11., ale na 99% je vše v pořádku. Doktorka mi pořád bouchala do břicha, asi 15 minut, ale prcek je salámista jako já.Genetika je v pořádku úplně, takže huráááá začínám se radovat a nakupovat. A novinka, budeme mít KLUKA emoticon . Holka bude prostě až druhá emoticon . Jřinko, zabírám si všechny hadříky, které ještě máš emoticon emoticon emoticon , můj růžový zdroj je teď k ničemu emoticon
26. říj 2010 ve 20:34  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evičko to je mi líto kočička na 3krát jo emoticon emoticon jo ten pohled to chápu emoticon ale neboj bude tě milovat stejně emoticon emoticon
jsme zvědavá až ted půjdeme my přeci jen už to není miminko ale vnímá už vše emoticon bud jí ho dávat jasně že jo také jsme to moc nechtěla..ale maminka by pak byla zklamaná..což nechci..milujou jí moc.. emoticon

moni!!!!!!!!!!!!!!!!!gratulka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ke zdravému chlapečkovi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. říj 2010 ve 20:39  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Moni, no tak to jsou krásné zprávy, že je vše v pořádku, moc gratuluji!!! a přibude mezi nás další chlapeček emoticon jak se bude jmenovat? To je dobře, že už v sobotu budete na baráčku emoticon

Markét, no to říkala i dr, že čím jsou ty dětičky starší, že to očkování víc a víc vnímají a prožívaj to jinak, než jako miminečka. Dneska to bylo znát, koukala na mě fakt šíleně vyčítavě, ona ty pohledy umí, propíchla mě skrz na skrz.
Jo, to už jsem se chtěla zeptat dávno, takovej ten plešatej pán na fotkách s maminkou, to je tvůj táta?
26. říj 2010 ve 20:57  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi emoticon emoticon plešatej ano mlj táta emoticon emoticon emoticon snad myslíme toho samého emoticon emoticon
26. říj 2010 ve 20:58  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Možná Dominik. A děkuji.
26. říj 2010 ve 21:00  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 moni hezké jméno emoticon
26. říj 2010 ve 21:18  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 Moncooooo.. jeee supeeeer!!! a ja ti uz nervne psala copak s tebou je emoticonemoticon... Preju tomu chlapakovi at v tobe poradne sili!!! bude ti urcite moc sluset chlapecek, ty mas dobry vkus a styl a bude to nejvetsi stramak(teda hned po Vladikovi emoticonemoticon) a jsem mooc rada ze to je na 99% zdravy chlapecek!!!!!!! emoticon emoticon emoticon joo a Dominik je nadherny jmeno... ja chtela Dominika, Daniela a puvodne jeste Olivera(ten byl zavrhnut hned emoticon)
26. říj 2010 ve 21:25  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 holky, tak kyčle jsou OK, už na kontrolu nemusíme emoticon

Leni - tu podobu na tátu říkají všichni emoticon k těm zásnubám - my se snoubili v Benátkách, já to taky netušila a Honzovi jsem zhatila plány, on chtěl pořád na gondoly, já si chtěla užívat karnavelu a gondoly nechat na "někdy příště" emoticon

Jiři - v té herně to byla pěkná kravka emoticon ty Kačky pohyby - napadá mě to samé co tebe emoticon
co to, že se Vládíkovi nelíbí v bazéně? emoticon

Evi - Sárinka chudinka si to očkování teda užila emoticon

Moni - gratuluju ke zdravému chlapečkovi emoticon
26. říj 2010 ve 21:58  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 pavlinko.. jeeee Kacenka uz ma kyclicky v poradkuemoticon to je uzasne! takze mas o velikou starost meneemoticon ted uz se zacne plazit brzy atd, tak je fajn ze uz je i bez omezeni pohybu emoticon emoticon emoticon
27. říj 2010 v 10:16  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Ahoj holky,

Moni, tak to je parádní zpráva, vše je v pořádku a chlapeček, já to tipovala na klučíka, mám rádost! emoticon
Co na to manžel?
Tak se hezky zabydlete a pak už si budeš užívat jen klídek a připravovat se na svého druhého chlapa! emoticon

Evi, kurz fajn, ale učitelka v tom prvním bloku byla lepší, taková akčnější, každopádně se určitě něco naučím a někam mě to posune, vůbec si nestěžuju a pak mě čeká ještě poslední blog a snad budu oficiální začátečník! emoticon
Dnes jsme tady přesně v půlce pobytu, hrozně to letí!

Pavli, to je fajn, že je malá v pořádku, takže teď už po doktorech chodit nemusíte?
Ten náš kamarád se taky bál, aby mu to kámoška nepřekazila, prý jí říkal u Sacer Couer, ať se chvíli posadí a ona furt nechtěla a zdál se jí nějaký nervózní! emoticon

Miško, Oliver se mi líbí, ale máme v příjmení R, tak chceme jméno bez R, ať to není moc tvrdé.

Markét, ty jsi tak akční, až Ti závidím, ale to je super a tak to má být! emoticon Jste všechny docela aktivní maminky, to se mi líbí!

Holky a kdy vlastně plánujete druhé prcky??? emoticon
27. říj 2010 v 11:09  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Moníííí, mooooc gratuluji a jsem za tebe šťastná, že to všechno dobře dopadlo. Kluci jsou suprový emoticon Možná trochu víc zlobí a v noci se víc budí, ale jinak perfektní emoticon
Věcičky malé už moc nemám, docela dost jsem toho prodala, ale od toho půl roku už mám. Ale uvidíme, jestli u nás bude druhé holčička nebo chlapeček, snad se to také brzy dozvíme emoticon

Markétko, ten sušák jsem opravdu chtěla, měla už jsem takový rezavý emoticon

Na plavání máme zaplacené ještě 2 hodiny, jesli se to nezlepší, tak končíme, nechci, aby měl pak prcek trauma z vody. Já nevím, jestli se mu prostě nechce dělat to, co musí a nebo se bojí té vody emoticon

S tím očkováním je to určitě tak, stačí už jít jen k doktorce. Pokaždý se na ní smál a na roční prohlídce začal brečet a pak mu stačilo, jen když vyšla sestra a měla jsem ho přisátého k tělíčků a brečel nešťastně.

Pavlínko, gratuluji ke kyčličkám a je vidět, že si Kačenka tu volnost užívá emoticon
27. říj 2010 v 11:09  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 ahoj holky emoticon
jj, kyčle naprosto OK, už nikam po doktorech nemusíme, jinak bez třmínků je už od konce srpna a od té doby se na dece nezastaví, já vám ještě pošlu video, jak se pohybuje po zádech emoticon emoticon

Jiři - s tím plaváním mě to mrzí, já mám v plánu chodit taky do té doby, dokud to bude Kačku bavit a zatím je ve vodě šťastná, tak doufám, že jí to ještě vydrží
27. říj 2010 v 11:30  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Nové fotečky:
http://vevercata.rajce.idnes.cz/Vladik_-_18._mesic/
27. říj 2010 v 11:32  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky emoticon

Pavlí, tak to je moc dobře, že jsou kyčličky v naprostém pořádku!!! emoticon na to video jsem zvědavá, o nějakém pohybu vpřed si můžeme nechat jen zdát emoticon a

Jiřinko, fotečky strašně moc krásné, to už je foceno tím externím bleskem? Ty z dneška od té bílé stěny jsou super, s tím kobercem to vypadá moc dobře, bílé pozadí ani nebudeš potřebovat emoticon Když jsem viděla Vládíčka s tím okousaným jablíčkem, tak mi definitivně došlo, že už to není žádné miminko, strašně to uteklo.

Moni, to je hezké jméno emoticon ale pozor, můj kamarád s přítelkyní čekali do 7.měsíce chlapečka a mají krááásnou holčičku!!!
emoticon

Leni, po absolvování kurzu budeš teprve ofic začátečník? Já myslela, že už třeba pokročilá nebo aspoň mírně pokročilá, tak to není? Druhé mimčo ještě nevim, to vše bude záležet na okolnostech, na malé, jaká bude a jak se nám bude chtít, zatím máme jasno jen v tom, že bychom chtěli, aby se narodilo, až bude malé kolem 3let a půjde do školky.. ale manželovi by se to líbilo i po dvou letech, tak uvidíme..
27. říj 2010 v 11:56  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 jirinko fotecky mooc mooc krasne!!!!! par se tam najde mazlych apod. ale obrovske zlepseni emoticon starsne se mi libi ta s tim retro autickem pred bilou zdi na koberecku, jen tyhle fotecky maji malinkou chybicku-coz je stin.. ten by tam oprabdu vubec nemel byt.. ale jinak fakt moooc moooc chvalim- barevnost je uzasna, nic neni presyceno emoticon emoticon emoticon emoticon
27. říj 2010 ve 12:12  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Evi, oficiální asi ještě ne, podle nějakého evropského měřítka ne. Kamarádka, co mě totiž v létě učila, mi posílala obsah toho, co bych měla jako začátečník umět a myslím, že to ještě zdaleka splňovat nebudu. Chodím tady jen dvakrát týdně po 2 hod. A i když se snažím trochu učit sama, tak to není úplně ono, máme tady málo příležitostí mluvit. Takže po návratu bych ráda pokračovala, když už jsem se do toho dala.

No jo, o tom jsme se už bavily my dvě, vzpomínám, také bych to tak chtěla, až půjde to starší do školky, ale to se nedá naplánovat.

A co práce, jak to jde, Evi? Já si pořád brousím zuby na tu ratanovou postel! emoticon

To, že Tvůj kamarád měli nakonec holčičku se tedy zjistilo až po tom 7. měsíci nebo až po porodu? emoticon

Jiři, také chválím fotečky, máš je čím dál tím lepší! emoticon A Vládík je krasavec jako obvykle. Jak si rozumí s bratránkem? Já s bratránkem vyrůstala a někdy jsme se pěkně prali a já vždy vyhrála, jsem o tři měsíce starší! emoticon
27. říj 2010 ve 12:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.