Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
dianka :-D :-D to je rychlé rozhodnutí 8-)
Profilova fotka
ahoj holky tak do foto debaty se nezapojím, protože tomu nerozumím, ale ráda bych do toho taky časem pronikla ;-) Evi - tak to je Sárinka pěkný jedlík, Kačka nedá tu malou skleničku ani náhodou 8-) včera prvně zkusila maso a zachutnalo, ale dá prostě pár lžiček a stačí jí to s tou duší je to fajn, že se dá bez problému sehnat ;-) nám už jí Honza jednou lepil, pak jsme zjistili, že nemáme pumpičku, tak jel to kolečko nafouknot k benzínce a zrovna se tam s ním dal do řeči nějaký kamioňák, co že je to jako za megakolečko 8-) Markét - podle těch nákupů alkoholu bude mít Sofinka hodně veselou oslavu :-) :-D s těma plátnama super fotečky ;-) koukám, že už to pěkně rozjíždíš :-) Jiřinko - taky přeju vše nej x-)
Profilova fotka
pavlí a dáváš malé ještě něco jiného nebo jen obídky? =-) to fakt nesní ani malou :-N to moc jedlík není naše snědla druhý den velkou :-D a co jinak:jak jde baráček co malinká?nějaké fotečky?pošli mi odkaz a heslo 8-) no alkoholu je dost bude tu dost chlastajích lidí :-N :-D :-D už jsme dneska schýněla židle od všech si půjčíme a pořád 4 chybí :-D :-D asi napíšu at si akždý vezme svou :-D :-D
murynka - pozrela som na to a vyzera uzastne,ta krajinka tam je krasna,len tato agentura my pride kusok predrazena, moja oblubena agentura tento hotel v ponuke nema :-( ale maju zase viac hviezdove za tie iste a lepsie peniaze =-) budem musiet pozriet recenzie, dakujem este raz za tip ;-)
Profilova fotka
dianka tak hodně štěstí při hledání ;-) ;-)
Profilova fotka
Markét - dopoledne má ovoce, to jí celkem šmakuje, v poledne zeleninku, navečer kaši, ale to jen když nikde netrajdáme a stihneme to 8-) fotky hodím teď na rajče a pošlu odkaz ;-)
Profilova fotka
pavlí takže už vše to je super :-) jj hod těším se
Profilova fotka
Ahojky holky :-) dnes jsem měla nabitej den, nejdřív jsem strávila hodinu hledáním parkovacího místa u finančáku, pak jsem další hodinu s malou čekala frontu na podání přiznání, pak jsem hnala na gyndu, kde mě přednostně vzala již po 2h, no peklo horoucí. Naštěstí byla malá hodná, finančák prospala a na gyndě na ní ženský dělaly ksichtíky, tak se bavila :-) No a pak jsem byla na prochajdě s kámoškou, má 10ti měsíční holčičku, udělala jsem na rychlo pár foteček a zalezly jsme na čajíček :-) Markét, reklama super, ale jsi celkem odvaha se takhle veřejně oficiálně propagovat.. Nebojíš se? Míšo, díky za tip, ale vůbec nevím, co jsou to torenty :-N Pavlí, takže Kačenku po papání hned dokojuješ nebo jak to praktikujete? Sárinka baští pěkně, mám z toho radost, už jí moc chutnají i ty ovocné přesnídávky. Copak zoubky, už se něco děje? S tou duší je to super, že se dá koupit, stála 70kč, paráda a taky manžel to kolečko dnes nafukoval na benzínce :-D Dianka5684, také gratuji, máte to krásně vymyšlené :-) Přes jakou agenturu jezdíš ty? Tento hotel, jak jsme všechny byly byl vždy s porovnáním s ostatníma dražší, i když má méně hvězdiček, ale opravdu to stojí za to :-) Česká cestovka nám to spočítala pro dva tenrát na skoro 120tis na 14dní a my tam od Airstopu jeli nakonec za půlku, přijde mi, že jsou hodně výhodní, proto by mě zajímalo, zda víš ještě o něčem výhodnějším, sem s tím :-)
Profilova fotka
evičko den tedy náročný ale zvládly jste to holky :-) a to ukončení u čajíčku bylo nej ;-) x-) proč bych se bála :-D :-D kdo s ebojí nesmí do lesa ;-) ;-) nemám čeho ;-)
Profilova fotka
ja bych si reklamu za zadnou cenu verejne nedala dokud clovek nedela na Zl... dneska me nakopla mury,. tak jsme to konzultovala s kamoskou co dela soc. pracovnici a kamosem malirem, co doma maluje portrety. A rekl mi ze uprimne jen blazen si toto muze dovolit udelat, protoze si na sebe sije bic. Proste kdyz se zjisti ze si vydelavas a delas si verejne reklamu a tim nabizis placene sluzby a nemas Zl a nejsi prihlasena tak ta pokuta je opravdu vysoka. Take jsme se rozhodla ze po Novem roce si udelam ZL a vsechno potrebne jsem si uz zjistila a budu pracovat na ZL do te doby si reklamu nedam, ani cenik nic... akorat by mi do budoucna zivnost mohli zakazat a jeste k tomu pokotu.. Takze market uprimne ti preji delej co chces...kazudy sveho stesti strujce :-D
Profilova fotka
a kdo říká že je to za peníze ;-) ;-) ;-) kdo říká že na ŽL NEPRACUJI ;-) ;-) a na pokuty také mám :-D :-D takže jako co...
Profilova fotka
pavlí ta už je veliká x-) x-) x-) na té svatbě vám to seklo 8-) a ten pohyb vpřed :-D :-D tak to je bomba to naše nedělala to je krásný a srandatý :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Markét, no tak to snad nemyslíš ani vážně, co jsi napsala ohledně té reklamy.. takže ty budeš ty cizí lidi fotit jen pro jejich hezké oči, a když ti budou chtít něco dát, tak si to nevezmeš? Protože ve chvíli, kdy si vezmeš i blbou stovku a bude to zrovna někdo od berňáku, tak máš solidní průser.. a k tomu, jestli pracuješ na žl se ani vyjadřovat nebudu.. Míšo, plnej souhlas Pavlí, jdu prohlídnout fotečky
Profilova fotka
mury .-O:-O:-O a kdo rika ze nekdo nebude chtit vystavovat uctenku :-O a ukazat tvuj zivnostensky list :-O osvedceni atd? :-O a jako mit zakaz provozovat zivnost treba na 10let ?!?! :-X
Profilova fotka
evičko neřeš to ju ;-) pokud vím žena na MD si může vydělat ročně 20 tis.ročně bez ŽL!!!!a to bych neměla ani ve snu ;-) ;-) to mám dávno zjištěný 8-) nejsem zas tak blbá 8-) jako myslela jsme to že nepracuji na tom si ho udělat ;-)
evax - my sme boli na mauriciu cez airworldtour.com, a pozrela som aj dominikansku a ceny sa my zdaju byt tiez vyborne, jedina nevyhoda je ze odlety su z uk, ale my tu zijeme takze nieje co riesit. velka spokojnost s nimi a ked som ich porovnala zo slovenskymi a ceskymi agenturamy tak som si bola ista ze sme zvolili dobre, len sa bojim trosku vyberu hotela :-S
a dakujeme :-) :-)
Profilova fotka
dianka5684, výběru hotelu jsem se taky bála, ale tady jsme byli fakt všechny spokojené. Hlavně dobře vyberte, a pak nám dej vědět, jak to dopadlo :-) Markét, no já to řešit nebudu, to je tvoje věc, jen jsem tě chtěla na to upozornit.. pokud si myslíš, že jsi tak z obliga a je to v pořádku, tak ok.. Pavlí, Kačenka je boží, jak se usmívá, jde hodně do tebe, viď :-) A moc se mi líbí na té fotce, jak dělá stydlivku x-) a jako video hustýýý, to je strašná šikulka, Sárinka furt leží jako lemra :-D
Profilova fotka
evi mě přijde malá zase táta :-D :-D :-D myslím od pavlínky :-N :-N to video je fakt božíííííííííííí x-) x-) x-)
Profilova fotka
a neboj sárinka to dožene :-D :-D a pak ti ukáže jaká je to lemra :-D :-D
Profilova fotka
V ZÁKONĚ JE ŽE SI MŮŽEŠ VYDĚLAT NEOMEZENOU ČÁSTKU NA RODIČÁKU POKUD DÍTĚ NEDÁVÁŠ DO ŠKOLKY / ANIŽ BY SI PŘIŠLA O MATEŘSKOU/ A VŠECHNO NAD 20 TIS MUSÍŠ DANIT - COŽ TO NIKDO NEDOKÁŽE POKUD NEBUDEŠ DÁVAT ÚČTY - ALE NEVÍM JESTLI MUSÍ BÝT ŽL NEBO NE...ALE KAMARÁDKA MI TO ZJIŠŤUJE JEJÍ MÁMA DĚLÁ ÚČTO evi třeba pokud tě to zajímá ;-)
Profilova fotka
Markét, tak mě to zajímat nemusí, já ŽL mám ;-) S tím, že ti nikdo těch 20tis nedokáže, když nebudeš dávat účty..to je od tebe trochu krátkozraké, protože když nebudeš dávat účty, tak tě právě může někdo bonznout a účty těžko můžeš dávat, když nebudeš mít živnost.. účet můžeš vystavit, to jo, ale v té chvíli si ho stejně musíš schovat, když ho vydáš, protože nikdy nevíš, zda si ho ten zákazník nedá do daní..
Profilova fotka
evi to jsme nepsala já ;-) a jak říkám já ŽL vyřizuji ;-) vše zjištuju ;-)
Profilova fotka
Evi - s Kačkou je to slažitější, dokojím jí jak kdy, ona vstává cca v 7h30, to je nakojená, a kolem 9h už kňourá a chce zase spát, tak jí sice zkusím dát ovoce, ale moc si toho nevezme, podle mě je na ní ještě brzy, tolik jí nevytráví, tak jde spát bez dokojení, pak se po 1-2hod probere a má lepší apetit a to ovoce dojí ;-) pak je zase po 1-2hodinách ochrápaná, takže zase trochu zeleniny, to jí dokojím a po probuzení tu zeleninu dobaští 8-) Kačka se sice snaží o pohyb, ale Sárinka zase dělá pápá a víc toho nakecá :-D i když Kačka dneska asi prvně začala reagovat na berany-berany, už sama nastavuje hlavu x-) zuby nás už pěkně štvou, už snad od 4.měsíce si myslíme, že už lezou, je jí už 7 měsíců a pořád nic 8-( dneska před spaním zase dost plakala a všechno strkala do pusy na pravou stranu :-|
Profilova fotka
pavlí ty zubiska co :-( :-( my ted trpíme ty dvojky nám lezou pomalu ]-( ]-( ty jsou krutý a co potom stoličky |-| to se zblázníme.. :-x ty to děláš zajímavě..já fakt dělala po 3 hod v 6 měla mlíko 9 ovoce ve 12 oběd ve 3 mlíko pak jogurt v 18 kaši tento režím máme do ted ;-) ale ted mezitím slupne už vše :-D :-D co dostane :-p :-D
Profilova fotka
jdu do hajan dobrou noc :-) zítra jedeme na Kladno za maminou na celý den x-) to bude super den zase...
Profilova fotka
Markét a co si na ŽL vyřizuješ? Je to přeci otázka 5ti minut na úřadě.. S těma zubama je to boj, do kdy tak rostou? Hezky si zítřek užij :-) Pavlí, no tak to máte taky zajímavě zařízené :-) Malá se probouzí teď tak kolem 8-9h, ale to jí jen v posteli nakojím a spíme dál a vstává kolem 10h a v 11h má přesnídávku, to slupne skleničku ovoce a jde zase spát a spí tak do 12-13h, někdy se povede i dýl, někdy míň, v13h nebo pak po probuzení má oběd-skleničku, a pak po 2h kojím a to zase většinou usíná, pak kojím podle toho jak chce, po 2-3h, častokrát ještě usíná kolem 18h. Na noc jsem teď kašičku zase vypustila a spí možná trochu líp, než s ní nebo je to možná náhoda. Ale už dlouho neprospala v klidu celou noc, jako dřív, tak nevím, zda nás taky trápí zoubky nebo co.. Jsem vyřízená z Kačenky, jak už pomalu leze po čtyřech, to je prostě masakr, ukazovala jsem to tady Sárince a tak se na mě podívala, jako jestli si dělám srandu :-D Ale je fakt, že je zase hoodně výřečná, mama, baba, ham jsou její stálá slova a pozor, teď začíná říkat táta!! ale to nekřičí jako to ostatní, to říká tak potichounku a něžně, jakoby to zkouší sama pro sebe, je to nádherný, vždycky to chci natočit, ale zatím se nepovedlo. Kromě ham určitě sice nezná význam těch slov, ale je to sranda :-) No a mává už ukázkově a už ví, že když se dělá ají, tak je rozevřená dlaň a neštípe se a nervou se mamince vlasy :-D
Profilova fotka
Evi - s tím mluvením je Sárinka šikulka x-) Kačka má pořád jen to ebů a jé, jen jednou řekla mam a asi jí to nějak nenadchlo, protože to zatím nezopakovala :-D jak vidí tátu, ta to jí spadne čelist, hubu od ucha k uchu a strašně mává rukama, ale je z něho tak vedle, že nevydá ani hlásku, jen se na něho pořád usmívá, jak na svatej obrázek x-) celou noc už taky neprospala ani nepamatuju :-| Sárinka usne v 18h a spí až do rána? :-. jo a vlasy jí taky zajímají, i pěkně štípnout dovede a když má na dosah něčí obličej, tak jde hlavně po očích :-D zítra jdeme na kontrolu kyčlí, snad to bude v pořádku dobrou holky :-)
Profilova fotka
pavli.. ty zoubky jsou strasny ze? :-( asi kazda mala holcicka je totalne poprdena z taty :-D to je i u nas... ta se muze zblaznit jak ho vidi :-O, zvlast kdyz se vraci tak pozde. holky tady jsou fotecky co jsme dneska fotila kamosce :) http://pipiii.rajce.idnes.cz/Foceni_T...
Profilova fotka
Pavlí, néé, v 18h bývá jen druhý odpolední spánek, tak půl až hodinka, jak kdy.. pak jí dávám spát v 20h, ale to se většinou vzbudí ještě v 22h a někdy je v 20h tak rozdováděná, že jí dám spát až v těch 22h, že vynechám ten první spánek od 20h. A pak spí až do rána. Z tatínka je taky posrajděná, na mě, aby se usmála, to ze sebe musím udělat echt vola, ale tatínek jen vejde a ta svítí jak měsíček na hnoji :-D Držím palce na kyčličky, pak dej vědět, my jdem zítra na třetí očkování. Míšo, fotky krásný, už jsme to probraly na skypu, u mě vedou ty s kravičkou a se zeleným a s maminkou a líbí se mi ty slzičky :-) Jdu do hajan, dobrou noc

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?