Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
čau holky, jen jsem nehlédla a zdravím, dnes mám běhání, ráno hlídání, pak zaplatit kurzy, pak něco pořešit, teď jdu zas hlídat a večer posl. hodina kurzu Jiři, pošlu Ti na mail ty odkazy na slevy, tam jsou občas super nabídky, jinak spa.cz např. my byli před dvěma lety v Blansku - Panorama hotel, ale to je pro vás daleko plánujete někam jet? Miško a jak je po tom vyšetření teď, už sis naplnila bříško? ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, doma je boro. Měnili nám okna za plastová. Všude je bordel jak v tanku. Ještě, že jdeme pryč, je to na vymalování celého bytu.Jsem částečně bez PC, Pavel už to odpojil, mám zapnutý jen Pavlovo notebook. Nevím, kdy zas dorazím, tak zatím papa. Evi,ale kvůli nábytku budu nahlížet každý den.
Profilova fotka
ahojky :-) tak nakoupeno 8-) máme koupila to tahací pejska :-) rachot to dělá :-D :-D je to kouzelné koupila jí i nádherné přáníčko x-) já koupila takové bezva kostky jako ze dřeva ale jsou odlehčené =-) je tam motiv medvídka pů a jeho kámošů pak různé tvary a číslice dají se skládat do sebe na sebe dovnitř se dají dát věcičky jsou fakt pěkný tak mám radost tak pro ní mám kombinézku ty kostky to pítko,spací pytlík :-D :-D ale pořád si myslím že je to málo :-N objednali jsme senza dortíček sice autíčko ale takové holiččí :-) x-) bude růžové moc se mi líbí x-) x-) takže super den :-) jo amáme venku 5 zub x-) x-)levá horní dvojka se konečně po dlouhéé době prořízla 8-) jiřinko stále francouzáky :-D :-D tak to je fajn :-D :-D některé děti naopak pusinyk nechtějí pak se i otírají :-x malý je šikulka že už volá tatkovi to je hezkýýýýýý x-) x-) naše zatím nevytáčí ale dělá halo halo :-D :-D nočníky to je kapitola sama pro sebe někdo to umí v roce někdo ani ne ve 3 :-N my ho ted také koupíme asi ale nevím nevím učit budeme asi později evičko to ublinkávání nevím my to neměli :-| jsme zvědavá co ti na to dr řekne :-|
Profilova fotka
jiřinko my na welnes nebyli tak nevím =-) =-) leni ty máš hoňku co :-D :-D moni drž se at to vše zvládneš v klidu a pohodě nakoukni ;-)
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=ipRpoh... achjooooooo :-( :-( :-(
Profilova fotka
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=3... ještě asi objednám tohleeee x-) x-) x-)
Profilova fotka
ahojky kde se touláte?u nás je zima :-( už tu padal i sníh :-o brrrrrrrrrrr já ted peču kuřátko dostane i sofinka s kašičkou :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak opravdu, kde se všechny touláte v takové zimě =-) Pro mě byl dnes náročnější den, vládík přes den vůbec nespal a babička je pryč, tak jsme válčili sami. Vašek jel na trénink, tak s námi byl chvíli. Dopoledne jsme byli v Mostě, chtěla jsem koupit bačkůrky, ale ty, co jsem chtěla, tak neměli a botičky jen blbý :-| Pak jsme se stavili v práci a u našich. Tam vypadal, že by hned padnul a pak celý den nic :-D Ale před chvilinkou usnul, jinak chodí spát mezi půl osmou a osmou. Dneska vstával v 6:30, ale po 7 ještě usnul a spal do 8:30. Včera odpoledne spal 3 hodiny. Nějak si to celé prohodil. Markétko, Vládík se té hračky tahací v herničce bál, normálně před tím utíkal a když jsem mu to přivezla, tak začal natahovat :-D Vůbec jsem to nechápala. Moni zvládni to, brzy budete bydle v novém ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tady je nějaký podezřelý klid, copak to? U nás bylo dnes překrásně, svítilo sluníčko, sice zima, ale nabíjelo to :-) pak přišla ta těhu kámoška, bohužel jí nebylo moc dobře, tak jsme byly doma a než odjela, tak jsem jí jen párkrát v rychlosti cvakla, na pořádné fotky přijede jindy, jestli to teda ještě stihneme :-) Jiřinko, plánujete někam vyrazit na víkend? My taky a koukala jsem po pobytech na aukru, jsou tam pěkné ceny, mrkni se :-) To ublinkávání vypadá, že asi nevadí, ale nevím, proč to pořád dělá.. je to na prd kvůli těm barevným příkrmům, vše má pak oranžové :-( Pobavil mě Vládík "hrdina" :-D Markét, teda vy už máte zubů :-) kdy vyrostl první? my stále nic. Dárečky máš pro malou krásné, to bude mít radost :-) S tou Aničkou je to hrozný, vždy si představím, že by se to stalo nám a jak musí být rodičům a mám slzy v očích, je to příšerný :-(
Profilova fotka
holky tak tady jsou fotecky ze zkousky fotopozadi a ted uz asi hoodne dlouho fotit nebudu.. ale dyztak vysvetlovani pres IP prosim :) jenom k tomu dodavam ze konecne budu stastna :)
Profilova fotka
http://pipiii.rajce.idnes.cz/Zkouska_...
Profilova fotka
Míšo, fotky překrásné, to je hned něco jiného x-) To hnědé je taky parádní :-) Jen jsou na těch fotkách hodně vidět ty ohyby plátna,jak je to osvícené bleskem, proč to je? Ale jinak fakt pecka :-) Na kolik tě to vyšlo?
Článek se načítá
Profilova fotka
evi me ty ohyby nevadi, je to podle pohledu na ty fotky.. tohle jsou levna platna proto to tam je videt :) ale me se to tak libi stalo jedno 400
Profilova fotka
Tak ta cena je pecková!! :-) kde jsi to kupovala? Tak mě napadlo, kdyby se model postavil dál od toho ohybu, jakoby blíž k tobě, nevytratil by se pak ten ohyb, mohl by se rozostřit, nebo ne? On tam nevadí, ale bez něj by to bylo možná ještě lepší :-) Ale fakt jsou ty fotky fantastické, mám z těch pláten radost za tebe :-)
Profilova fotka
evi blesk mirim na strop takze tim to neni :-D:-D:-D navic nebyla hodne vzadu
Profilova fotka
ahoj holky u nás bylo skoro azuro, sníh tady nepadal :-. botičkám zatím nerozumím ;-) spací pytle jsme pořídili 2, ale nevyužili ani jeden, nejdřív na ně byla Kačka moc malinkatá a teď spí bez problému pod peřinou ;-) Míšo - fotky úžasný x-) Evi - maso ještě Kačka neměla, ještě tu má poslední bezmasou skleničku a pak jí ho zkusím, máme koupené cosi s hovězím; té vodě taky moc nedá, ale zkouší to ;-) spíš má to pítko jako kousátko, ale když už něco nateče do pusy, tak to polkne ;-) ovoce jí celkem jede, kaši jsem zkusila nemléčnou jáhlovou a to jí taky celkem chutnalo, ale celou noc stejně nespala ;-) Evi Sárinka sní celou tu velkou skleničku ?
Ahoj holky, tak už mám asi opravud načase změnit doktorku. Už toho mám po dnešku fakt plné zuby. Představte si, že jsme byly v pondělí na krvi kvůli chudokrevnosti, zda to malá nezdědila poi mě. Doktorka říkala, že si mám volat druhý den pro výsledky. Hned v úterý volala v 10: 30 hod. (já s malou na procházce) a hrozně mi vynadala jak to, že jsem nevolala. Tak jsem říkala, že jsem netušila, že mám volat hned po ránu :-o Řekla mi do telefonu, že výsledky jsou hrozné a že to skoro vypadá na transfuzi krve ]-( Já se rozbrečela a hned jsem tam s mlaou k ní bežela. Šla se mnou i mamka a když doktorka viděla, že tam jdeme dvě, tak trochu obrátila a řekla, že to teda na tu transfuzi ještě není a že dostaneme kapky. Upozornuji, že mamka byla tedy hodně přísná na ní :-D Pak řekla, že máme jít na kontrolní odběry v pátek (dnes). Tak já hned ráno v 6:30 vyrazila do té zimy a z nemocnice mě vrátili, že mi špatně vyplnila tu žádanku a že tam vůbec není uvedeno co vlastně mají nabrat. A ted tam ta bába není, že prej chodí do práce později... ]-( ]-( Jako já mám fakt dost. A to jsem vám ani neříkala, že minule nám nezapsala očkování do průkazky ani sobě do karty a pak vůbec nevěděla jaké očkování nám dávala a jaké ještě ne 8-) 8-) Jinak nás včera konečně vážila a máme 7240 g ve 4 měsících :-D :-D :-D Holky moc děkuji za pochvalu foteček, Sofinka je opravdu buřtík, ale krásnej :-) :-) :-) Ještě že teda není takové to brečící miminko, páč pořád chovat takovouhle váhu to by asi nešlo :-D Jiřinko, tak Vládíček byl taky proti nám prcek coZkoukla jsem fotky a videa a nejlepší je fakt to s těma kroužkama. I když mi tam přijde snad nejroztomilejší tvůj manžel :-D :-D a vládík už je šikula ;-) Evi, super fotky!! Jsem ráda, že tě Jiřinka trochu popohnala, taky jsem se ně moc těšila ;-) Já si snad koupím taky nějaký lepší foťák :-D JO a jak si psala, že nelezete, tak mi držíme hlavičku, že se nám ještě pořád tak kymácí, ale zto to vypadá, že by lezla každou chvilku :-D No a spací pytel taky používáme, je to super věc. Leni, fotečky z Aničkou jsou krásné, moc ti to sluší. Jaké návštěvy čekáte?? A cplánujete na víkend?? pavlínko, jezdíme přes Tábor i přes Písek, jak kdy. Kde vy bydlíte?? A ten kolotoč nás teda vůbec nebaví :-D :-D Máme ho pod poselí :-D Markétko, vy teda jedete s těma nákupama. Já bych taky potřebovala něco koupit hlavně sobě, ale s malou mi to jaksi moc nejde... JO a k těm botičkám, my máme zatím nožku 8 cm :-D :-D Sice tlustou, ale malinkou :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, nestíhám moc dočítat, mám toho nějak moc. Ložnice je hotová a jsem nadšená. Fotky hodim na rajče, až to nafotim při světle. Tenhle tejden jsem se každej den vracela až za tmy :-S Mrkla jsem na fotky, super, Sárinka je teda už obřík! A jak jde po mrkvičce, to je dobrý! Míšo, ty jsi fakt strašně šikovná, moc se mi líbí! Víc ty se světlým pozadím, ale to neva, všechny jsou hezké! Mončo, úplně vidim, jakej tam musíte mít z oken nepořádek, nezávidim! :-(
Profilova fotka
ahojky evičko míša má plátna z aukra jako já :-D 8-) jedno nás vyšlo na 399kč ;-) :-) plus stojan 1000kč ;-) první zub nám vyrostl kolem 6 měs.. ;-) tedy hned dva najednou :-N to jich moc nemáme někdo už má i 10 :-D :-D s tou aničkou je to šílený |-| :-( :-( tak snad focení vyjde jindy držím palce ;-) martinko co to je za dr??proboha ]-( ]-( to je fakt kráva nemám slov jaká transfůze panebože!!!nemám slov :-( okamžitě jí změn a to vážně!!tohle si líbit nenechej takhle tě děsit a ještě ti vynadat snad můžeš zavolat kdykoliv ne :-S ježiš to mě rozčílilo!!!!! 8-( 8-( tebet tak to moc nepřeháněj a také odpočívej ;-) ;-) já ted uvařila uklidila odpolko mám eplavčo x-) x-)
Profilova fotka
míšo fotečky super x-) x-) ted jsem ně ně jukla už s etěším až to vyzkouším x-) x-) x-)
Ahoj holky, dva dny jsem teď docela lítala, tak jsem vždy jen v rychlosti nakoukla. Miško, fotečky parádní, mně se nejvíc líbí ty jakoby retro, kde je Amálka s rádiem! ;-) Marti, doktorka je normální kráva, nemám slov! To chodíte na polikliniku tam u vás? Zapomínat takové zásadní věci by neměla, může udělat chybu. Jenže průser je, že se žalobou na doktory se moc nepochodí, drží při sobě a je to těžké, i kdyby něco vyvedla! Takže já bych ji taky změnila! Je dobře, že sis tam vzala maminku, každopádně se nedej, doktoři si občas na mladé maminky dovolují! Jinak mně nepřijde Sofinka buřtík, ale spíš je prostě velká, určitě ne tlustá, to ne! Nám dnes dorazí kamarádi a postupně se tady prostřídají až do Vánoc s rodinkou. ;-) Víkend ani nevím, asi po domluvě s těmi kamarády a pak zítra do japonské restaurace na sushi, sehnali jsme slevový kupon v hodnotě 50 Eur jen za 20! :-) Tebet, těším se na fotky. Hezky se tam zabydlujete. Markét, užijte si plavání. Kolikrát tam ještě jdete? Ty fotky na Rajče normálně vložíš jako fotku. Evi, tady bylo včera taky překrásně, ale dnes už je zataženo. A co vy holky a plány na víkend?
Profilova fotka
Ahojky holky, taky je dneska u vás tak krásně, po o vyrazím hned ven, ještě si to sluníčko před zimou užít x-) Pavlí, no dávám Sárince ty malé skleničky od Hami a tu slupne během 5ti min celou a někdy ještě na mě povykuje, jakože má málo, tak jí občas musím dát hned prso, ale většinou pak kojím až po 1-2h, jak si řekne. No a ovoce už jí taky začalo šmakovat, teda ne doma dělané, ale skleničku ke svačince slupne taky celou. Kaši dávám od Hami banánovou mléčnou a už je to ok:-) Jen už mi taky nespí v kuse celou noc a nevím proč :-( dnešní noc byla masakr, usnula v 20h do 21h a jakože už je vyspinkaná, povídala si, povykovala a usnula až v 1h. No a probudila se už v 6h a v 8, vždy se napila a spala dál. Vůbec nechápu, co se to děje. Vstávaly jsme v 10h, ale spala bych teda dál. Martinko, to je fakt nějaká zamindrákovaná baba, která si své trápení utěšuje trápením jiných ]-( Je dobře, že s tebou šla maminka, protože kdoví, co by byla schopná s malou zbytečně provádět. Taky je možné, že je třeba jen přespříliš pečlivá a má fobii z toho, aby něco nezanedbala, tak radši dělá vše jakoby navíc a preventivně. Určitě je na čase změnit dr, Sofinka krásně prospívá, z této dr bych měla až strach :-S Měřila jsem dnes Sárince taky nožičku, tak jí máme jen o cm větší než vy, máme 9cm :-) a o kilo míň :-D ale přijde mi, že na to, jak málo Sárinka váží, tak má pořádný kejtičky :-D Tebet, tak to se na fotky z ložnice moc těším :-) co ještě máte dál v plánu? Markét, ty ceny za stojany a plátna mi přijdou až neuvěřitelně nízké, vždycky jsem si myslela, že je to děsně nákladné. Asi si taky udělám radost :-) Kdy budeš zkoušet ty plátna ty? Jak jsi to vůbec mohla vydržet tak dlouho, když už je máš doma? :-D Hezky si užijte plavání :-)
Profilova fotka
Leni, tak to teď budete mít veselo, samá návštěva, viď :-) Pak napiš, jak ti sushi šmakovalo :-) My žádné velké plány na víkend nemáme, v sobotu musí manžel ješětě dodělat dřevo a v neděli chceme jít na výstavu bydlení, děti, gastronomie atd, je to tu každý rok, nic velkého, ale občas je tam něco k vidění :-)
Ještě jsem chtěla přidat zážitky z hlídání. Včera jsem uspávala malou Aničku. Byla už protivná, tak jsem ji dala spát ve 20:30, chodí i později. Po 22. se vzbudila, plakala v postýlce, tak jsem ji hladila a když zavřela oči a já myslela, že zabrala a chystala jsem se odejít, tak začala plakat zas. Tak jsem ji odnesla do kočárku do kuchyně, kde ji vždy vozí a uspávají tím, ale nemohla zabrat. Takže když přišla ve 23 maminka, byla úplně čiperná! A po večeři, když jsem jí dala mlíčko z flašky, které nenasytně vypila, mě pak celou ohodila! :-D Jo a občas prostě nepoznám, zda je plínka mokrá od čůrání či jen vlhká od takových těch krémíčků. Malá má hrozně červenou prcinku, nevíte, co pomáhá? Má to úplně rudé a maminka už si neví rady, dělali ji doma koupel z heřmánku. Mně napadl jen český Aviril Baby, ten je na opruzeniny dobrý.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak Vládík včera po celém dni nespaní usnul v půl 7, ale dneska v půl 6 měl vyspáno ]-( Já si šla v 6 ještě lehnout a vašek do vzal do 7:15, pak musel do práce. A teď usnul po obídku. Míšo, fotečky jsou nádherné, opravdu krásné. Nejvíce se mi líbí to hnědé pozadí. Martinko, to je fakt šílené. Já vůbec nechápu, jak se takhle může ta doktorka k tobě chovat, to si myslí, že si to necháš líbit? A vůbec, je matka? Asi nemá srdce, nebo já nevím. Ať to Sofince dobře dopadne |-| Ten wellnes pobyt nechci pro nás, ale myslela jsem pro vaškovo rodiče k vánocům. Ale možná to necháme.
Profilova fotka
Leni, jé, jak jsi nazvala prdelku prcinkou, tak jsem si vzpomněla na svoje dětství, maminka je taky z moravy a měla jsem taky prcinku :-) já toto označení ale nepoužívám, i když s emi tak líbí, okolí se na to kouká skoro jako na sprosté slovo :-D Ta Anička, to je ta půlroční? Koukám, že to měla včera se spinkáním stejné jako Sárinka :-S K té opruzené prcince, Míša vždy doporučovala otírat to normáním černým čajem a je dobré jí nechávat co nejvíc rozbalenou, aby to luftovalo. Jiřinko, taky jsi se koukám moc nevyspala.. že by nějaké erupce? A jak to noční buzení,, je to už lepší?
Evi, jo, takto jsme to říkali doma. ;-) A odkud maminka pochází, ze které části? Je to vtipné, jaké jsou pro to názvy. Bráchovi jsme ho nazývali zvonek nebo vrabčák! :-D Jinak znám ještě kačenku a cipíska, což se nám s Ádou líbí nejvíc! :-D Anička měla teď rok, ta z fotek. Já to mamince zkusím doporučit, díky. Já jdu běhat, je docela kosa, snad nezmrznu!
Profilova fotka
Leni, maminka je z Bojkovic, dřív jsme tak 2x ročně tam jezdívali za babičkou, pak za tetou a bratránkama, ale v poslední roky jsme se tam nějak nedostali. Já měla prcinku a lulinku :-) Sárinka má prdelku a lulinku :-D Pozor při tom běhání, a´t se nenadýcháš moc studeného vzduchu a neomarodíš. Jdem obědvat a hurá ven :-)
Profilova fotka
marti.. to je naprosta katastrofa! takova kravka!!! prosim te bud rozumna a chytra matka a najdi si rychle jinou doktorku, ja bych ji uz zabila :-D :-D:-D jo jinak ja jsem jela pred 14-ti dny k me obvodacce ze potrebuju nejaky vysetreni pre tou kolonoskopii a on mi rekl.. nooo ale to jsou ty odbery na krev. a ja: jooo? me rikali ze neo musim mit, tak jsme to neresila, prijdu rano na prijem n tu kolonoskopii a oni na me ze nemam vysetreni od doktorky, ze me nevezmou! tak jsme rekla ze jsme u ni byla ze mi rekla ze to jsou jen ty odbery.. tak zavolala doktora a ten se me na nejaky veci zeptal a rekl mi ze mam stesti ze jsme mlada a nebere nejaky leky atd, ze by mi to proste neudelali, si to predstavte ze bych ten fortrans a drzela hladovku uplne k nicemu :-X
Profilova fotka
ahojky :-) plavání super x-) x-) celý den byla protivka na na plavču ožila x-) užili jsme si to moc :-) pak jsme jeli na nákupy :-D :-D tentokrát jídlo alkohol na oslavu :-p :-p tak máme asi 6 litrů lambrusca :-D :-D vodky piva nepočítám :-D hrůza :-N leni tak to máte super takové návštěvy :-) x-) na plavčo budeme chodit dál a dál dokud nás to nepřesatne bavit :-) to uspávání to je tedy dobrý :-N také to tak někdy máme že hce spát v 5 a pak je zlobivka do 10 ale nestává se to často ;-) ted jí právě pak už nenechám spát :-N jsem to ale matka :-p :-D evičko asi zítra :-) jak jsme to měla zkusit když jsme pořád byli někde :-D :-D ráno když sem svítí slunko je to na nic a večer už je tma :-N asi zítra...už se na to moc těším :-) není to nákladné alespoň tyhle věci ;-) jiřinko to je rarach ;-( :-D :-D v půl 6 to jsem si také užila :-|

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?