Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Moni, tak mně je jasné, že bez hypotéky to dnes nejde, no snad se vlastního dočkáme. Zatím vybírám byteček na Zbraslavi v Praze, ta lokalita je už taková vesnická, takže s kočárkem ideální a novostavby jsou tam za dobré ceny. Jo a s barvou v ložnici souhlasím, je nádherná! ;-) tebet, hlavně že ti naši chlapi nosí peníze, co? Jinak ať si dělají, co chtějí! :-D My když se stěhovali ze společného prvního bydlení do toho pidi bytu před odjezdem, tak tam byly po přestěhování všude jen krabice. Adam si na starém syslil dost věcí ještě ze studia, tak jsme to pak museli vytřídit a snad 8 krabic se vyhodilo nebo odvezlo k rodičům. I teď v tom minulém toho bylo dost, tak se těším už na nový podnájem a že začnem s čistým štítem, ale je mi jasné, že zase budeme syslit! :-D Dneska byla ta starší holčička neskutečně protivná! Být to moje děcko, tak jí dám na prdel!
Profilova fotka
:-D :-D Leni, škoda, že nemůžeš, co?? Jednu výchovnou jim máznout... Moni, předělává elektriku, abychom neměli lampičky na nočním stolku ale rovnou ze zdi nad postelí, tak je potřeba ze stávajících zásuvek převést kabel a zazdít ho. Už je tu nechutně hafo prachu, ale to se uklidí 8-) Jsem si to holt vymyslela trochu pozdě... S těma svíčkama, já taky dřív vše schovávala, ale pak se na to jen prášilo a hrozně mě to štvalo, takže teď pálím o stošest. Mám to ráda, líbí se mi to polosvětlo. Jeden čas jsem totiž od každýho dostávala svíčky, jako bych byla nějakej pyroman :-D Holky, sledujete tu kauzu o zmizelý holčičce? Celej den to čtu a neni mi z toho zrovna dobře |-|
Profilova fotka
Jo, Leni, Zbraslav je fajn, vede tam i cyklo a bruslo stezka, tam určitě něco pěknýho vyberete! x-)
Profilova fotka
Markétko, a kdy budeš vědět něco bližšího ohledně jater? Taky se ti to táhne, viď? :-S
Profilova fotka
ty brdo koukám že svíčky všude stejnýý :-D :-D no já mám i zákaz :-N loni na štědrý den nám spadla na nový koberec je tam vypálená díra :-N ale je to zadělané kouskem a kdo to neví není to vidět :-N udělal to manžel ale můžu za to já že jsme to zapálila :-p :-D :-D leni i děty mají své dny naše byla dneska také docela uplakaná..nenaděláš nic.. naše se dneska naučila slézat z výšek!! x-) x-) už ví jak jít dolů ze stolu na který vyleze i ze sedačky x-) tak už s enemusím bát pádů :-p
Profilova fotka
tebet nevím nechce mě zbytečně posílat na tu biopsii tak pořád čekáme zda to klesne no :-p o té kauze vím už to jde i na FB je to strašný :-( :-( je toho ted nějak moc |-|
Profilova fotka
Ahoj holky, Moni, bydlime zase na domecku.s prodejem a anabazi je delsi povidani, pokud chces, tak jedine do IP_) Prezentace dopadla super, sice se mi zacalo klepat koleno, ale ok:) Co se tyka PC, neco malo vim, ale spise pokud chces, tak dam kontakt na manzu, ten je na tohle dobry:) A jak tak ctu, jsme stejne sberatelky... Market: jj, az budu vedet kdy, urcite se domluvime... Jirinko, chudak Vladicek, snad to je vse v poradku!!!
Ahoj holky, zdravím a upřímně nedočítám. Jen jsem to tak v rychlosti prolétla, ale vy jste toho nakecaly, že to snad ani nejde. Já teď měla doma Jirku, atk jsem se na net vůbec nedostala. Jezdili jsme po výletech, bylo to super, mateřskou ve dvou bych brala :-D Byli jsme v Průhonickém parku, na Karlštejně a pak zavzpomínat v Plzni. HOlky já tu Plzeń přímo miluju, mám na ní sentimentální vzpomínky - seznámili jsme se tam s JIrkou, našla jsem si tam nejlepší kámošku, mám tam spostu přátel atd.. no prostě krásný vzpomínkový den. Dodatečně přeji Amálce všechno nej nej k narozeninám a Sárince všechno nej nej k Svátku ;-) Míšo, super fotky, super dort. Musíš mi někdy povyprávět jakpak si ho dělala ;-) Evi super fotky Říma, moc vám to tam slušelo. Hned bych taky někam jela ;-) A co už máš vybraný ten fusak. Mě se asi nejvíc líbí od Emitexu černo - růžový, ale nevim no. A co naušničky?? Hnisají Vám?? Nám vůbec, jako kdyby je tam měla odjakživa, tak doufám, že to nezačne :-o Markét, super,. že máš zub venku, je po bolesti a můžeš si užívat :-) Mončo, já věci vyhazuju, páč jinka by jsme se tu nehnuli :-D Já nesnáším krámy, mám ráda čistý jednoduchý prostor. Ještě ti odepíšu na to IP, jsem to ještě nestihla ;-) Tebet, úplně závidím, že už máte tu zabydlovací fázi :-) To je super, to my až v létě. teda doufám, že v létě :-o Jiřinko, to je mi líto Vládíka, snad bude ale v pohodě, dětičky jsou gumové :-D Holky nevím, zda jsem reagovala na vše, fakt jsem to jen prolétla.
Profilova fotka
Evi - až teď jsem zkoukla fotky z Říma, jsou super, ale nechápu jak jste to všechno mohli za 1 den stihnout :-N
Profilova fotka
Kami písní, to mě zajímá.
Profilova fotka
Mag pisnu zitra IP, koncim v praci kolem 15hod, tak napisu, je to na delsi psani:(
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem vás v rychlosti dočetla, ale bylo toho opravdu moc, tak snad něco nezapomenu.. Martinko, děkuji :-) jé, vy jste byli v Plzni? To je škoda, že jsi nedala vědět, mohli jste se stavit na kafčo, moc ráda bych tě i Sofinku viděla x-) Ale asi jste tu toho měli dost na objíždění, viď, když jsi tady studovala :-) Náušničky u nás taky naprosto v pohodě, nemá to ani začervenalý, nic i nastřelení zvládla v pohodě, za 5min spala v kočárku, takže to bolet nemohlo. Nechali jste taky nastřelit nebo píchnout? Máš fotečku? Fusak pořád nevím, buď celej černej, nebo ten s vnitřkem bílým (toho se bojim, ale tááák se mi líbí) nebo taky s tím růžovým :-) Mončo, ta barva v ložnici je nádherná x-) s těma krámama jsem na tom stejně, je to ale mor, už nemám kam co dávat a když něco chci najít, tak to stejně nenajdu, takže to nakonec stejně kupuji, i když vím, že to někde musím mít :-S Míšo, moc děkuji za ty bryndáčky, včera dorazily a za ty hadříky taky děkuji, už se na ně moc těším, jdu poslat penízky. Markét, to je dobře s tím zubem a gyndou, že je vše ok. já se budu muset taky objednat, mně dr říkala, že půl roku po porodu. Sofinka je šikulka, s tím slejzáním, ale stejně asi budeš muset dávat pozor, aby nespadla, to je hned.. Pavlí, děkuji, no zvládly jsme to tam vcelku v klidu, v 11h jsme zaparkovali auto na konečné metra, protože do centra Říma se bez povolení nesmí, metrem jsme dojeli ke Coloseum a odtamtud jsme šli postupně po všech památkcház dle průvodce, kromě těch schodů jsme byli snad na všech :-) No a v 21h večer jsme byli zpět u Colosea, chtěli jsme ho vidět i v noci, tam jsme sedli na metro, dojeli k autu a po 23h jsme byli zpět na apartmánu, ucaprtaný, ale plní dojmů, bylo to super. Jiřinko, to mě moc mrzí, jak mu je? Neblinkal? to by se v tobě asi v té chvíli krve nedořezali, co, musí to být strašný, tohodle se strašně děsím :-( Bohužel to člověk opravdu neuhlídá, to by jsi ho musela pořád držet za ručičku a to nejde. Bohužel takových pádů nás všechny ještě čeká asi hromada.. Leni, jakpak jsi to s malou vyřešila, když byla tak protivná? Jsi dobrá, že jsi se udržela a netřepla jsi jí :-) S tím bytem to máte krásně vymyšlené :-) Kami, jestli se ti bude chtít, tak mě to taky zajímá :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Já mám na Plzeň také sentimentální vzpomínky. Z prenatálního období, byla jsem totiž zplozena na vysokoškolské koleji mediků :-N
Profilova fotka
dobré ráno :-) dneska máme plavčo půjde do vody moje maminka možná ani nepojedeme je i docela blbě :-( moni vzpomínka to mě rozesmálo :-D :-D kami copak se děje s domečkem =-) také mi pošli kdyžtak IP...a pak se ozvi ráda bych tě poznala a sešla se :-) evi fusak už jsme malá dala kolem 9 spinká venku a včéra bylo na nule :-| mám černý s růžovou ona barva je asi jedno ale určo vem emitex je fakt super :-) no vidíš půl roku po porodu a já byla skoro po roce :-N ale naštěstí mi nevynadal prý máte jiné starosti :-D
Profilova fotka
ahojik holky, jsem tu docela brzy, pac Amalka jela s jakubem na odbery krve, ja bych to proste nedala. Berou ji to normalne z predlokti, je mi uplne zle z te predtavy, vcera jsem byla na odberech ja sama a sestra mi projela zilou takze mam modrinu :-/. Chudak amalka musela jsem ji vzbudit a poslat na bebicko :-( market, my si uz musime nekdy nahrazovat 2 lekce z plavani, ted jsme tam dvakrat nebyli jak mala byla nemocna, takze ja to tak nehrotim a kdyz nemuzu tak nejdu, mame nekonecno moznych nahrad - kdyz se omluvime. A muj zub me prestal bolet, bylo to asi neco jednodeniho, myslim ze mohl bolet tim ze se nahore sunou vsechny zuby kvuli poslednimu moudaku co je na pul venku. Jinak brzy mi je taky vytrhaj(moudraky vubec je tam nechci) evi ten Rim byl fakt paradni, jamiluju pamatky atd ale silene mi to kazi turisti :-D samozrejme ze tam musi byt atd, ale me se to uz pak tak nelibi. Proto se mi libilo treba v DR ze kdyz clovek sel nekam sam za nejakyma pamatkama, tak nasel krasny veci a byl tam uplne sam. holky ta moje kamoska nevesta dneska jede do Benatek na vikend, budou spat na nejake lux.lodi a za tyden leti na Djerbu.... to jsou krasny libanky.. zaaviiidiiiim!!! jo a kdyby se planoval nejaky sraz tak nejsem proti :)jen pristi tyden to mam uz asi zabiti
Profilova fotka
jejda míšo proč byl amýs na odběrech =-) tak to já půjdu asi s ní mě tohle nevadí...tak jsme na to zvyklá... :-N je to šikulka ona to zvládne ;-) já si nechci nahrazovat takže s ní půjde mamina :-) už jsme jí volala tak jí to nevadí :-) ta kámoška se má :-)
Profilova fotka
Míšo Kuba je statečný. U nás je to obráceně, když doktoři dělají něco kočkám, tak tam Pavel stojí jak vrah, jen čekám, kdy na ně vylítne, tak ho většinou pošlu ven. U dítěte to bude to samé předpokládám. Mě dnes přijede mamina. Má v sobotu třídní sraz se zdrávkou a pak prý pomůže balit. No, balit, má naplánovaných tolik aktivit, že na pomoc s balením se asi nedostane :-|.Naštěstí bude vařit babička, tak snad stihnu i něco udělat.
Profilova fotka
amalka byla jen na kontrolnich kvuli zelezu, ktereho mela n apul roce malo a jeste kvuli nejakym alergiim jak neji jestli je vse ok... takze jen kontrolni. Ja s ni chodim vsude na pichani usi, na vsechna ockovani tad.. ale ja si myslim ze v jakubovi ma uz ted mnohem vetsi respekt a tak nesimuluje. ja kdyz s ni jsem u obvodni tak silene vriska uz jen v cekarne, klepe se,na vaze jak blazen, pri mereni atd.. tak jsem si nedokazala ted predstavit odber krve. Ona me miluje, ale zaroven jak je se mnou cele dny tak me ma i jako dobrou kamosku atd a jakuba kdyz vidi kazdy den fakt jen chvilicku tak se na nej neskutecne tesi, vice ho posloucha atd... ale ja bych ten cas s ni za nic nevymenila, jen hold obcas potrebuji nutne vypnout a to nejde :-( jinak jirinko s tim padem.. :-X u nas je to take sileny, amalka je nekdy jak z divokych vajec, ted letela po hlave z postele chytla jsme ji za nohu a zasekla se tesne nad zemi, ael skripla jsme ji kuzicku. z jidelni zidlicky mi malem vypadala, take jsme ji stacila chytnout za nohu, je to sileny, jinak jeji pady na hlavu o zidli atd jsou nekdy taky sileny... Ale kdyz vnimaji, hraji si atd, tak by to melo byt vse naprosto ok, v nemocnici se stejne na tohle zeptaji..
Profilova fotka
Jiřinko, když už jsme u toho, Vládík v pohodě?
Profilova fotka
aha tak to je kvůli železu já jen jestli nás to nečeká také.. to ej ajsný že člověk potřebuje vypnout já se těším až jí za 14 dní dám na noc k mojí mamce...potřebovala bych to i dneska a ležet ležet a ležet.. moni užij si maminu :-) a s balením to nějak zvládnete a pak už budete bydlet :-) já mám zabaleno vše v autě malá spí jak se vzbudí jedu na oběd k mamce a na plavčo...aspon vypadnu z domova :-)
Profilova fotka
no mury... s chripkou mezi miminka:-( to je sobecky :-(
Profilova fotka
já tam ale nejedu jede mamina :-)
Profilova fotka
Markét, to je náhodou super, že pošleš mamču. Za jejich mladých let to nebylo, z vnoučat jsou poprděný, tak ať si to užijí. Já si myslím, že i moje mamča by to ocenila, ale musel by jít i táta, páč ten bude z prcka ještě poprděnější.
Profilova fotka
moni že jo :-) já jsme ráda že se moje mamina nebojí a vezme si jí :-) a uvidíme co na to sofí o nic nejde kdyžtak odejdou ;-) ale nechci o tu hodinu přijít a nebo si to nahrazovat nějaký den v jinou hod kdyby se mi to třeba nehodilo :-|
Profilova fotka
mury ja myslela ze tam pujde mamca a ty budes doma, vzdy takhle ty deti muzes nakazit :-(
Profilova fotka
míšo co pořád řešíš =-) =-) já tam do háje nejdu!!!!
Profilova fotka
tos tady ale nenapsala =-) tys psala ze jedes k mamce a potom na plavco.. tak promin
Profilova fotka
Já to také pochopila tak, že mamča dostane Sofinku a Míša tam nejde ;-)
Profilova fotka
Tak jsem právě povozila kocoura v plastové krabici na kolečkách, připravené na balení :-D :-D :-D . Já už prostě dvě děti mám :-N . Pořád tam čeká, tak jdu zase drandit.
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) Mončo, tak já bych řekla, že to bude s mimčem ještě mnohem horší než s kočkama, pokud už to má Pavel teď takhle s nima, tak s miminkem se tuplem po.. Petr je to samé, když jsme byli na prvním očkování, tak měl slzy v očích, že té malé berušce takhle ubližujou, na druhé už nešel a teď na naušničkách ho sestra posadila do toho křesla, dala mu malou na klín a ukázala mu, jak jí má pevně držet, no byl z toho špatnej, že on, který nechtěl, aby se jí naušničky dávali jí musel ještě u toho držet.. taky nás pak hned vzal do cukrárny, malá dostala přeze mě oooobrovskej pohár :-D Stejně je to zvláštní, že ti chlapi mnoho věcí prožívají intenzivněji než maminky. S tím vožením kocourka dobrý :-D :-D :-D Markét, to je dobře, že nejdeš na to plavčo, aspoň se mezitím trochu vyležíš. A Sofinka je zdravá, ta to od tebe nechytla? Maminka je dobrá, že do toho bazénu půjde, určitě si to moc užije :-) Ten fusak už musím objednat, tady je chladno zatím jen dopoledne a to se stejně válíme, ven chodíme až odpol a to je ještě teploučko a sluníčko. Mám takovej ten hodně zateplenej spací pytel, takže používáme zatím ten, jsem zvědavá, jestli s tím fusakem se vejde ještě do korbičky nebo už bude muset do sporťáku.. ráda bych jí měla ještě v korbičce, když se jí tam líbí, je to asi lepší, když ještě nesedí, no uvidíme. Míšo, tak jak dopadly odběry, neplakala moc? Kuba šel dobrovolně? S těma pádama mě holky děsíte, jen když to čtu, tak mě píchá u srdce, já se pak asi zblázním strachy. Jinak vyfotit památky Říma bez turistů by bylo moc hezké, ale absolutně nereálné :-) Ani jsem se nad tím nepozastavovala, stejně jsem neměla moc času dělat nějak krásné, dokonalé fotky, protože to bychom nestihli pak projít vše a to by mě mrzelo. Dneska odpoledne přijede kámoška, chce nějaké fotečky, tak se zase vyblbnem, doufám, že bude svítit sluníčko..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?